Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2007 o 14:18, Mateusz9214 napisał:

> A mógłbyś mi pokazać taką przejściówkę ??
http://allegro.pl/item286108518_przejsciowka_3xrca_component_vga_d_sub_.html
pierwsza lepsza.
oczywiście jeszcze mógłbyś kombinować na kilku innych przejściówkach z HDMI itd. ale że nie
spr. to nie polecam

Coś mi sie wydaje że to chyba nietaka, niepowinna byc czasem strona zenska koncowki VGA??
Jesli sie pomylilem to sry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 15:34, Ice Lolek napisał:

> > A mógłbyś mi pokazać taką przejściówkę ??
> http://allegro.pl/item286108518_przejsciowka_3xrca_component_vga_d_sub_.html
> pierwsza lepsza.
> oczywiście jeszcze mógłbyś kombinować na kilku innych przejściówkach z HDMI itd. ale że
nie
> spr. to nie polecam
Coś mi sie wydaje że to chyba nietaka, niepowinna byc czasem strona zenska koncowki VGA??
Jesli sie pomylilem to sry :)

Chyba masz racje ale tą też podłączy pod monitor bo w monitorze jest wejście żeńskie wiec problemu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 18:27, Bratek196 napisał:

Hmm a co z dźwiękiem ??

szczerze to nie wiem
http://manuals.playstation.net/document/pl/ps3/current/settings/audiooutput.html
tu masz pokazane jakie to ma wyjścia audio więc znowu będziesz kombinował, osobiście mogę to podłączyć do mojej wierzy która ma wyjście AV (mam nadzieje że nazwy nie przekręciłem) albo dowolnego radia z tym wyjściem, ale radze ci sie teraz z tym zapytać sie na jakimś forum o PS3 tam ci na pewno pomogą
ja polecam forum na http://www.ps3forum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały problem, chce się zarejestrować do XBL ale nie chce mnie połączyć, bo coś jest nie tak z DNS :/ i nie wiem o co chodzi za bardzo :( IP wszystko ok, mam bezpośrednio kabel do iksa podłączony. Korzystam z DSL jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 19:59, Dincooo napisał:


I tak wlasnie rodzi sie plotka.

polska wersja: "Wszystkiemu zaprzeczył Rockstar, twierdząc, że na Xboxa 360 nie będzie żadnych dodatkowych materiałów ekskluzywnych."

oryginal wiadomosci: "Rockstar has told Next-Gen that there has been no announcement regarding new, exclusive Grand Theft Auto IV content for Microsoft’s Xbox 360 (...) The content in question is merely the second of the two previously announced pieces of episodic content making their way to Xbox 360."

jak sam wiec widzisz, dodatkowy content do GTAI V na X360 bedzie - i to nie jeden raz ale DWA. cale zamieszanie dotyczy tego ze nie zaplanowano niczego dodatkowego ponad to co zapowiedziano do tej pory, jak twierdzili niektorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 19:55, kepny napisał:

Witam mam mały problem, chce się zarejestrować do XBL ale nie chce mnie połączyć, bo coś jest
nie tak z DNS :/ i nie wiem o co chodzi za bardzo :( IP wszystko ok, mam bezpośrednio kabel
do iksa podłączony. Korzystam z DSL jak coś.


dziwny blad - IP masz a DNS nie. w takim razie spisz sobie adresy DNS z innego urzadzenia (np kompa) ktore masz wpiete do tej samej sieci lokalnej i nastepnie recznie wpisz je w ustawieniach konsoli. mozesz tez sprobowac wklepac adresy publicznie dostepne - np ten OpenDNS (uzyj google, znajdziesz latwo)

na przyszlosc - pisz dokladnie jakie lacze (firma), jak podlaczona konsola do sieci (do routera/switcha, przez kompa, bezposrednio do modemu od providera...itp), jakie inne urzadzenia masz w sieci lokalnej i czy dzialaja po DHCP czy musiales recznie wpisywac ustawienia... itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja mam noobowskie pytanie, a nawet parę :P

a) Która konsola? Xbox 360 czy PS3?
b) Czy podłączę którąkolwiek do telewizora mającego doskonałe wejście do starej konsoli PS1? (cholera zapomniałem jak to g* się nazywa ;/)
c) Na którą z konsol są lepsze gry?
d) Która bez awaryjna? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odp 1) ee zależy :P przed tobą pełno ludzi się pytało prześledź sobie xP
odp 2) o ile wiem chyba, ale chyba nie
odp 3) narazie na Xboxa jest wiecej gier imo lepszych
odp 4) no raczej mmniej awaryjna jest ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie jeśli jesteśmy przy telewizorach ja posiadam stary telewizor Sony 21 cali i mam z tyłu dwa wejścia żółte i czarne no jak pamiętam PSX (pierwszy playstation) były trzy kabelki biały żółty i czerwony i podpinałem tylko dwa, no i jest takie pytanie czy warto kupić konsole next-gen jak ma się stary telewizor ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne :) Grafika ma po prostu nieco mniejszą rozdzielczość. Osobiście polecam podłączenie konsoli (w moim przypadku X360) pod monitor - ja na staruteńkim CRT''ku gram w 60 hZ na rozdzielczości bodajże takiej jaka jest w HD Ready :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po ilu dniach zamówienia czegos z ultima.pl doszło to do was?
bo ja wczoraj X zamówiłem kurierem,i mam nadzieję że do piątku dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 22:03, Memorr napisał:

po ilu dniach zamówienia czegos z ultima.pl doszło to do was?
bo ja wczoraj X zamówiłem kurierem,i mam nadzieję że do piątku dojdzie


2 dni pocztą. Skoro zamówiłeś kurierem, to powinieneś mieć już jutro :) Gratuluję lepszego wyboru (X360) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 22:25, bojanzaw napisał:

> po ilu dniach zamówienia czegos z ultima.pl doszło to do was?
> bo ja wczoraj X zamówiłem kurierem,i mam nadzieję że do piątku dojdzie

2 dni pocztą. Skoro zamówiłeś kurierem, to powinieneś mieć już jutro :) Gratuluję lepszego
wyboru (X360) :D


heh Xboxy górą :D
ale mnie lekko krew zalała,bo jak zamówiłem tego X+perfekt dark+koszulka to chyba był ostatni z tego packa
bo teraz patrze na sklepie i są same X360arcade+perfekt dark+forza2+vivapinata xD
a co do PS3 to możliwe że też będe miał i to może już w lutym gdy pojadę na ferię z rodzinką do taty do anglii(pracuje tam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 20:31, Łeber napisał:

Teraz ja mam noobowskie pytanie, a nawet parę :P

a) Która konsola? Xbox 360 czy PS3?
b) Czy podłączę którąkolwiek do telewizora mającego doskonałe wejście do starej konsoli PS1?
(cholera zapomniałem jak to g* się nazywa ;/)
c) Na którą z konsol są lepsze gry?
d) Która bez awaryjna? :P

ad1. Bierz PS3 jedyna właściwą konsole :D(ale to fanboy''owsko zabrzmiało^^)
ad2.skoro na jednym, TV można mieć podłączone PSX PS2 i PS3 to raczej można ;)
ad.3 to zależy na ta chwile na x0 ale w 2008 sytuacja sie zmieni i to bardzo na korzyść PS3
ad4.PS3 w serwisie to rzadkość, a xbox360....zapisał sie do historii dzięki awaryjność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 20:31, Łeber napisał:


a) Która konsola? Xbox 360 czy PS3?

Bierz X360

Dnia 19.12.2007 o 20:31, Łeber napisał:

b) Czy podłączę którąkolwiek do telewizora mającego doskonałe wejście do starej konsoli PS1?
(cholera zapomniałem jak to g* się nazywa ;/)

podłaczysz

Dnia 19.12.2007 o 20:31, Łeber napisał:

c) Na którą z konsol są lepsze gry?

na Xboxa360 są lepsze gry,lepsza jakosc obrazu,i nie zacinają sie

Dnia 19.12.2007 o 20:31, Łeber napisał:

d) Która bez awaryjna? :P

bardziej bezawaryjna jest PS3,ale ja polecam X360arcade który ma poprawione chłodzenie o 40% i się nie przegrzewa,a zresztą wielu moich znajomych ma X360 od jakiegos czasu i nie psują się im

Więc wybór pada na X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2007 o 22:52, Memorr napisał:

na Xboxa360 są lepsze gry,lepsza jakosc obrazu,i nie zacinają sie

chyba tu chodzi ci o multiplatformy a exclusivy i tak wyjdą na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się