Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

/...../

Dnia 25.12.2007 o 16:55, Kurammi napisał:

Gry na PS2 będzie musiał importować z USA.

Pewien mankament, ale cóż, przeżyję...

Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 16:59, ziptofaf napisał:

/...../
> Gry na PS2 będzie musiał importować z USA.
Pewien mankament, ale cóż, przeżyję...


Czasem można złapać na allegro tanie gry w NTSC, lecz zwykle nie są to gry z najwyższej pułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy XBOX 360 w wersji CORE, w cenie 499 zł, jest wciąż dostępny w Carrefourach? (Głupie pytanie ale dopiero teraz dowiedziałem się, że jest w takiej cenie a nie innej:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 14:21, Kurammi napisał:

>A dla mnie PS3 z mniejszym dyskiem od Xboxa Premium różni się tylko Blurejem...

No tak, dwa razy większy dysk, phii co to jest. WiFI, też nikomu nie potrzebny "cuś". Pad od
razu akumulatorem, też co to jest :) Jeszcze wiele wymieniać, ale po co?

Wesołych Świąt!

Liczy sie ilość gier wpierw a dopiero potem liczba bajerów to konsola a nie KOMPUTER! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2007 o 18:57, Blantman napisał:

Liczy sie ilość gier wpierw a dopiero potem liczba bajerów to konsola a nie KOMPUTER! :)


To zdanie powinno się zanotować, pogrubić i przypiąć do tematu, bo większość osób o tym zapomina, że ważne są gry, a nie inne cuda, tylko dodatki :>
Zgadzam się w 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2007 o 18:57, Blantman napisał:

Liczy sie ilość gier wpierw a dopiero potem liczba bajerów to konsola a nie KOMPUTER! :)



Rękami i nogami się podpisuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu się waham między X360 Arcade a Premium. Warto wydać te 300-400 złotych więcej? Z tego co widzę to Premium ma w zestawie 2 kable więcej, Dysk Twardy i lekko lepszą obudowę(?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 10:53, AQ22 napisał:

Znowu się waham między X360 Arcade a Premium. Warto wydać te 300-400 złotych więcej? Z tego
co widzę to Premium ma w zestawie 2 kable więcej, Dysk Twardy i lekko lepszą obudowę(?).

Odpowiedz sobie na pytania podane niżej:
1. Chcesz grać w stare tytuły z Xboxa? Jeżeli tak, postaw plusik przy Premium
2. Lubisz grać w gronie rodzinnym i przyjaciół? Jeżeli tak postaw plusik przy Arcade
3. Jeżeli lubisz ściągać różne demka i inne materiały z netu postaw plusik przy Premium
4. Wolisz chromowaną tackę czy zwykłą, plastikową? Jeżeli tak to postaw plusik przy Premium
5. Już nie możesz wytrzymać i zagrałbyć sobie na Xboxie360? Jeżeli tak postaw plusik przy Arcade

PS: Oczywiście, jeżeli gdzieś postawisz minusik to wybór będzie odwrotny ( Premium---Arcade, Arcade---Premium)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 10:57, Budyn napisał:

1. Chcesz grać w stare tytuły z Xboxa? Jeżeli tak, postaw plusik przy Premium

Jest parę takich gierek. To może być przydatna opcja. +

Dnia 26.12.2007 o 10:57, Budyn napisał:

2. Lubisz grać w gronie rodzinnym i przyjaciół? Jeżeli tak postaw plusik przy Arcade

Wystarczy dokupić gierki z Arcade (można dostać osobno gdzieśtam) i pada.

Dnia 26.12.2007 o 10:57, Budyn napisał:

3. Jeżeli lubisz ściągać różne demka i inne materiały z netu postaw plusik przy Premium

Zawsze mogą sie przydać. Kolejny +

Dnia 26.12.2007 o 10:57, Budyn napisał:

4. Wolisz chromowaną tackę czy zwykłą, plastikową? Jeżeli tak to postaw plusik przy Premium

Tak dużej różnicy nie ma ale jednak chromowana ładniej wygląda. Niby nic a następny +

Dnia 26.12.2007 o 10:57, Budyn napisał:

5. Już nie możesz wytrzymać i zagrałbyć sobie na Xboxie360? Jeżeli tak postaw plusik przy Arcade

Mam Pieca, nie spieszy sie. Jedyny problem z kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem Xbox premium bo dysk jak dysk zawsze sie przyda i wsteczna kompatybilnośćtakże chociażby po taki tytuł jakim jest Black

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam wczoraj zamówiłem z Ultimy arcade''a choć na allegro mogłem za taką samą cenę Premium kupić, (lecz jakoś facet sprzedający nie wyglądał mi na porządnego) i używany był. Tak w piątek-sobote dostane nową konsole i kilkoma grami a dysk sobie później dokupię. Myślę, że dobrze robiłem (tylko trzeba będzie kabel VGA kupić jeszcze:/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem pod choinkę Xboxa i powiem jedno - jest mega super! Narazie mam tylko COD 4 i gra wymiata :D We wszystkie strzelaninki grałem zawsze na kompie i nie wiedziałem jak to będzie na padzie ale jest wyśmienicie. Jak FPP to tylko pad :p Wibracje są świetne :P Na początku było dziwnie ale po chwili grało się miodnie XD Dobra ide teraz dalej grać :D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 19:51, Kondzio90 napisał:

Ja dostałem pod choinkę Xboxa i powiem jedno - jest mega super! Narazie mam tylko COD 4 i gra
wymiata :D We wszystkie strzelaninki grałem zawsze na kompie i nie wiedziałem jak to będzie
na padzie ale jest wyśmienicie. Jak FPP to tylko pad :p Wibracje są świetne :P Na początku
było dziwnie ale po chwili grało się miodnie XD Dobra ide teraz dalej grać :D

Pozdrawiam


Jak najbardziej gratuluję wyboru, człowieku! Dla mnie legenda Playstation kończy się na PS2 :) A właśnie ja miałem do wyboru Assasin''s Creed lub CoD4 i wziąłem AC, ale gierka też świetna, dlatego jak skończysz CoD 4 (życzę osiągnięcia achievmentów 1000/1000) to jak najbardziej polecam Ci AC :) Miłego grania i witam w gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 22:12, rimfiztrik napisał:

Czy do wstecznej kompatybilności potrzebny jest dysk czy dysk i połączenie internetowe?


Sam dysk wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 22:12, rimfiztrik napisał:

Czy do wstecznej kompatybilności potrzebny jest dysk czy dysk i połączenie internetowe?


A czy czasem nie trzeba ściagnąć jakiegoś emulatora z xbox live? do wstecznej kompatybilności? jeśli sie myle to mnie poprawcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 22:21, 4exe napisał:

> Czy do wstecznej kompatybilności potrzebny jest dysk czy dysk i połączenie internetowe?


A czy czasem nie trzeba ściagnąć jakiegoś emulatora z xbox live? do wstecznej kompatybilności?
jeśli sie myle to mnie poprawcie


nie nie potrzeba
dysk twardy to swojego rodzaju emulator,wkladasz plyte z xboxa i grasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 22:38, Memorr napisał:

nie nie potrzeba
dysk twardy to swojego rodzaju emulator,wkladasz plyte z xboxa i grasz :)


moze uscisle na temat posiadania netu do odpalania gier z X1 - emulator siedzi na dysku aczco jakis czas aktualizowany i udostepniana jest obsluga kolejnych gier / ulepszana dotychczasowych. wtedy trzeba albo wpiac konsole do sieci i pobrac update przez nia albo wypalic update na plytke cd/dvd i wrzucic taka plytke do konsoli... albo zrezygnowac z nowego apdejtu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie, jak pan z master linka przyniesie mi x''a i podepne go zwykłym kablem od neta do x''a(poprzednio ów kabel miałem w kompie) to net będzie działał? zaznaczę, że kabel ten pociągnięty jest od routera od sąsiada.. czy będę musiał do niego zejść i coś grzebać w routerze żeby załapało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się