Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2008 o 22:06, 4exe napisał:

A ja wjade pytaniem z innej beczki.. otóż czy opłaca się kupić kabel VGA(chyba tak sie nazywa)..
chodzi mi o ten dzięki któremu bedziemy mogli podłączyć X''a do monitora. Chciałym podkreślić,
że aktualnie gram na telewizorze 19'' 50hz =|.. tak więc czy będzie różnica w jakości między
tym tV19'' a LCD''kiem samsunga 19''


Oczywiście że będzie i to bardzo duża :D Po pierwsze na 50Hz to we wszystkie gry na Xa nie pograsz... Po drugie na monitorze uzyskasz dużo większą rozdzielczość :P I skoro Tv i monitor mają tyle samo cali to na pewno będzie lepiej Ci grać na monitorze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 11:23, Bratek196 napisał:

Nie panikuj oczywiście że go podłączysz, ten kable ma wyjście d-sub, więc na pewno go podłączysz
do swojego monitora.

ale jak no kurde :/
d-subem do d-suba? proszę powiedzcie to ważne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 13:50, Harasisi napisał:

ale jak no kurde :/
d-subem do d-suba? proszę powiedzcie to ważne :(


Przeczytaj dokładnie opis produktu:
"przejściówka do monitorów komputerowych z nie odłączanym kablem VGA."

Dzięki przejściówce kabel podepniesz do monitora z kablem zamontowanym na stałe, jak i do takiego bez kabla. Sam korzystam z tego rozwiązania i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 14:32, au_rel napisał:

Dzięki przejściówce kabel podepniesz do monitora z kablem zamontowanym na stałe, jak i do takiego
bez kabla. Sam korzystam z tego rozwiązania i jestem zadowolony.

ale jak podepne
Dzięki przejściówce kabel podepniesz do monitora z kablem zamontowanym na stałe
ale ja mam wejscie d-sub
moze się nie znam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie!!
czy warto kupić
Xbox 360 Arcade
Dysk twardy 20 Gb(Microsoftu)
Pad Bezprzewodowy(microsoftu)(za 1377.00zł)
do tego kabel vga za 101(z przesyłką)
i pare gier(mam 1900zł)
i mama kupi mi około 1-10marca
a warto czekać czy wybłagać żeby mi dała wcześniej na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 14:53, Harasisi napisał:

ale jak podepne
Dzięki przejściówce kabel podepniesz do monitora z kablem zamontowanym na stałe
ale ja mam wejscie d-sub
moze się nie znam ;/


Wejście d-sub (VGA, PC) podepniesz tak: kabel, który jest na stałe w Twoim monitorze wpinasz w przejściówkę, z drugiej strony przejściówki wpinasz kabel, który kupisz. Czyli tak: monitor - przejściówka - kabel - xbox. Wszystko działa bez problemu, po uruchomieniu konsoli w ustawieniach możesz zmienić rozdzielczość na taką, która Ci odpowiada.

>mam pytanie!!
>czy warto kupić
>Xbox 360 Arcade, Dysk twardy 20 Gb(Microsoftu), Pad Bezprzewodowy(microsoftu)(za 1377.00zł), do tego
>kabel vga za 101(z przesyłką)
>i pare gier(mam 1900zł)
>i mama kupi mi około 1-10marca
>a warto czekać czy wybłagać żeby mi dała wcześniej na to?

Generalnie dysk nie jest Ci potrzebny do gry, chyba, że chcesz ściągać dema, trailery etc. Czy warto? Samą konsolę warto kupić, oczywiście ;) Niestety w temacie czy błagać mamę, czy nie, nie jestem w stanie Ci doradzić, to już musi być Twoja decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 20:21, jackass napisał:

> Jaki telewizor kupić do PS3?
> - HD Ready (raczej nie Full HD, jeszcze za drogie a poza tym tylko część gier działa w
Full
> HD0)
> - HDMI
> - cena do 4000
>
> Takie warunki musi spełniać ;) Co do wielkości to myśle że 32 cale, ale to nie jst takie
ważne.
> Co polecacie?
Ja od siebie polecam telewizory Samsunga z serii LE ( np taki http://www.allegro.pl/item288947003_nowy_samsung_lcd_le_37s81_i_inne_od_reki_p_n_pl.html
ale to tylko przyklad nie beirz na serio,pokazuje jak wygladaja te telewizory ,z fajnym pierscieniem
na dole) ewentualnie cos od Sharpa albo LG .Osobiscie mam tego Samsunga (tzn nie takiego samego
,inny model za ktory dalem blisko 10tys w wakacje) i jestem w 100% zadowolony ,wyswietli ci
720p z palcem w matrycy :P i Pamietaj zeby LCD a nie Plasme !


Dzięki, zastanowie się.

Dnia 08.01.2008 o 20:21, jackass napisał:

> Jaki telewizor kupić do PS3?
> - HD Ready (raczej nie Full HD, jeszcze za drogie a poza tym tylko część gier działa w
Full
> HD0)
> - HDMI
> - cena do 4000

poszukaj Sony Bravia z serii V2500. sa one wyprzedawane po wejsciu wersji V3000 (dodano FullHD
w V3000) ale jest to model bardzo swiezy bo z koncowki zeszlego roku i parametrami ktore rozkladaja
na lopatki nawjwieksze nowosci od samsunga. przy odrobinie szczescia zlowisz takie cudo w wersji
40 cali ponizej 4000 zl.

ps: samsungi to srednizna na rynku. tzn. srednia jakosc za niska cene. przesiadlem sie z nich
na bravie i za zadna kase bym nie wrocil :)


No też myślałem o Sony Bravia :)
Chyba po prostu wezmę PS3 pod pachę do sklepu i przetestuję.

Dzięki za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:08, Harasisi napisał:

chodzi mi o to czy warto kupić teraz czy w marcu
i czy stanieje w tym czasie


Ostatnio wprowadzono wersję Arcade w korzystnej cenie (799zł w Empiku z 2 grami), Core się wyprzedaje, Premium z HDMI można brać w niezłej cenie. Wydaje mi się, że teraz jest dobry czas na kupno i nie sądze, żeby w ciągu najbliższych miesięcy miały przyjść jakieś znaczące obniżki (nie ma ku temu większych powodów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 19:23, Mr.M napisał:

> czytałem kiedyś wypowiedź na pewnym forum, koles pisał że dał koledze do pogrania w PS3
kole
> pograł powiedział że fajne, dał mu do rąk Nintendo Wii i kolesiowi sie spodobało! pośmiali

> sie itd.

MOżesz mi wytłumaczyć, co w tym śmiesznego? :< Bo z całokształtu twojej wypowiedzi wnioskuję,
że uważasz Wii za nic nic nieznaczącego śmiecia w porównaniu z PS3...
:-< Wiesz, pewnie cię zaskoczę, ale PS3 wcale nie musi być lepsze od N Wii , a ty się śmiejesz,
że komuś się spodobało, jakby to było nie wiadomo co, które nadaje się tylko do wyrzucenia...

[NIe]Pozdrawiam serdecznie, radzę ci się zastanowić , czy to co piszesz jest w porządku i,
co najważniejsze, jest mądre i z sensem...

W ogóle to nie wiem po co tego posta pisałeś, ni to urwany z gruszki ni z pietruszki...
>.<

Ps. Jeśli jednak źle zrozumiałem treść twojej wypowiedzi to przepraszam...



Jednak źle zrozumiałeś napisałem pośmiali sie, czuli było im wesoło jeden z drugiego sie nawalał jak to on mach o to mi chodziło,

PS: mam Wii to jak bym mógł je obrażać? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze wracając do regeneracji płyt, jeśli ta moja forza jest pęknięta to żadna regeneracja nie pomoże (mam kolega specjalistę od takich rzeczy i orzekł taki werdykt) wiec będę musiał kupić, 2 bo ta płyta była razem z viva piniata dodana (w sumie całkiem fajna gra i będę pewnie w to grac teraz zamiast forzy)

Wracają do TV to ostatnio kupiłem LG (mam 26" za 2500 zł) taka mała specyfikacja: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=284352617
I musze powiedzieć, że gry w zwykłym TV są miażdżone tym hd ja serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopacy i dziewczyny ogłaszam sukces :)
ubłagałem mame i będę miał *w tym miechu a nie w marcu :))
xbox360 arcade
2 pady
kabel vga
słuchawki
naruto:rise of a ninja
gta4
skate :) jestem szczęśliwy
HUUUUUUUUUUUUUUUUUUURAAAAAAAAAAAAA :)
Kocham Microsoft :)(ale billa to raczej nie xD)
lUbie tez sony i nine
ale wole microsoft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 22:27, Łeber napisał:

Gz,na prawdę. Witam już teraz w gronie konsolowców. A tak na marginesie wolę Sony :D

jestem konsolowcem mam ps2 :)
ale sprzedaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się