Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2008 o 17:18, Bratek196 napisał:

PS3 jest prezentem gwiazdkowym.... Taaa na 100% będę chorował na nadciśnienie, fajnie
się żyje z poczuciem przed wczesnej śmierci....

Skoro to prezent gwiazdkowy to dlaczego go dostajesz pod koniec marca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 18:58, Bratek196 napisał:

Dla polskiego rynku to chyba nie będzie odczuwalne, albo ceny pójdą w dół po pół roku...


Cytując Online Center "Koncern oczywiście odmawia komentarza na ten temat. Idąc jednak dalej z domysłami, być może właśnie zmianę ceny miał na myśli Kuba Mirski z polskiego MS, mówiąc o zbliżającej się niespodziance, która powiększy wyraźnie bazę użytkowników w naszym kraju." poza tym jeśli chodzi o premierę GTA IV to i u nas stanieje konsola, bo M$ wyda na wszystkie kraje obniżkę, bo wie, że im się to opłaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że było milion razy ,ale nie uważałem jak to tłumaczyliście :D Jaką jakość obrazu mogę osiągnąć podłączając Xa 360 do monitora z DVI ? Czy będzie to zadowalająca jakość w wysokiej rozdzielczości ? Nie jest to monitor obsługujący mega rozdziałki ani nie panoramiczny ,a raczej mocny przeciętniak co potwierdzają również testy( http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=1605).Jest możliwość zainwestować w dodatkowe przejściówki polepszające obraz na tym monitorze ?Soryy za odświeżanie czegoś co już było ,wiem jak to denerwuje kiedy ciągle się odpowiada na to samo pytanie.Mimo wszystko prosze o odpowiedz.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad zakupem xboxa 360 i mysle nad kupnem albo teraz wersje core na allegro jesli sie zepsuje(rod itp) oddac do naprawy tez na allegro (200zl) albo pozniej (3, 4 miesiace) wersje arcade (zakladajc ze ma duzo mniejsza awaryjnosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 23:49, Kemilk napisał:

Zastanawiam sie nad zakupem xboxa 360 i mysle nad kupnem albo teraz wersje core na allegro
jesli sie zepsuje(rod itp) oddac do naprawy tez na allegro (200zl) albo pozniej (3, 4
miesiace) wersje arcade (zakladajc ze ma duzo mniejsza awaryjnosc)


A po co oddawać do naprawy przez Allegro? Na RoDa są 3 lata gwarancji, Xbox 360 miał premierę w listopadzie/grudniu 2005. Zatem nawet gdy pierwszy właściciel kupił go w dniu debiutu na rynku, to i tak gwarancja jeszcze obowiązuje i przez ponad pół roku będzie go można oddać do naprawy do oficjalnego serwisu Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 23:49, Kemilk napisał:

Zastanawiam sie nad zakupem xboxa 360 i mysle nad kupnem albo teraz wersje core na allegro
jesli sie zepsuje(rod itp) oddac do naprawy tez na allegro (200zl) albo pozniej (3, 4
miesiace) wersje arcade (zakladajc ze ma duzo mniejsza awaryjnosc)


To co poprzednik napisał, ale uważaj by nie były przerobione (pewnie te na allegro są) bo wówczas nici z gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój monitor ma podobne parametry no i cóż, nieźle się na nim gra :) Gram w rozdzielczości bodajże 1366x768, choć manual od monitora twierdzi, iż maksymalna rozdzielczość to 1280x1024 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 20:52, WorldWar3PL napisał:

Mój monitor ma podobne parametry no i cóż, nieźle się na nim gra :) Gram w rozdzielczości
bodajże 1366x768, choć manual od monitora twierdzi, iż maksymalna rozdzielczość to 1280x1024
;-)

A jak grafika ? Ostra ? Nie widac "zabkow" i zrywa beret ? Co potrzebuje ,zeby podlaczyc go pod DVI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 22:37, bojanzaw napisał:

> Takie mam pytanko szybkie: Czy Gears of War ma tryb na 2 graczy przy jednej konsoli?
Tak.


To jeszcze jedno, zanim kupię odpowiednią wersję:
Polskie wydanie GoW zawiera tylko polską okładkę i instrukcję? Sama gra nie została spolszczona, tak jak to miało miejsce w przypadku np. Forzy 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2008 o 11:04, Klimos napisał:

To jeszcze jedno, zanim kupię odpowiednią wersję:
Polskie wydanie GoW zawiera tylko polską okładkę i instrukcję? Sama gra nie została spolszczona,
tak jak to miało miejsce w przypadku np. Forzy 2?

tylko okladka i instrukcja .Napisy tylko na PCie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. newsów z ps3site.pl jest prawie pewnym, iż PS3 80 GB + MGS4 pojawi się w UK. Czy możemy na podstawie tego twierdzić, iż ten pack trafi do reszty krajów europejskich? W końcu jeśli się nie mylę, to w Anglii jest system PAL. Mam nadzieję, iż tak będzie. Mam już uzbierane pieniądze na PS3, teraz czekam na jakąś okazję. Musi być kompatybliność wsteczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jutro będę prawdopodobnie kupował telewizor LCD do PS3. Dzisiaj rozglądałem się już po sklepach i obejrzałek kilkanaście (kilkadziesiąt) modeli. Większość jest podobna, ma podobne parametry, więc chciałbym was prosić o pomoc w wyborze.

Warunki jakie telewizor musi spełnić:
- rozdzielczość HD Ready
- przekątna 32-37 cali (ze wskazaniem na 37)
- oczywiście musi jak najbardziej nadawać się do gier ;)
- cena do 4000 zł

W związku z tym mam pytania:
a) na modele której firmy zwrócić uwagę, a które pominąć
b) który parametr jest najważniejszy, czy lepszy będzie np. TV z kontrastem 8000:1 i jasnością 450 czy ten z kontrastem 5000:1 i jasnościa 500? (przykład)
c) na co jeszcze zwrócić uwagę

No i prosiłbym (jeśli można) o jakieś konkretne propozycje.

Liczę na szybką i fachową pomoc :). Nie znam się na tym zbytnio i mam nadzieję że pomożecie w dobrym, udanym zakupie (tym bardziej że to spory, jednorazowy wydatek)

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dziś dostałem wygranego na allegro Dead Rising gra wymiata (ten klimat :) ) ale jedyne, co mnie irytuje to ze na normalnym tv napisy są słabo widoczne na hd tego nie ma. Więc się pytam czy może w XBL są jest patche pod tą grę poprawiający to, (jako ze nie mam stałego podłączenia do kompa internetu nie mogę sprawdzić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 20:14, Hacket napisał:

Ja sobie dziś dostałem wygranego na allegro Dead Rising gra wymiata (ten klimat :) )
ale jedyne, co mnie irytuje to ze na normalnym tv napisy są słabo widoczne na hd tego
nie ma. Więc się pytam czy może w XBL są jest patche pod tą grę poprawiający to, (jako
ze nie mam stałego podłączenia do kompa internetu nie mogę sprawdzić)


Jak ma być patch poprawiający takie coś? Gra jest w HD, a ty masz SDTV, więc się nie dziw. Poza tym, DR jest dla mnie lipny, a to dlatego, że jest baaaardzo nudny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się