Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Co do gry Bully - problem naprawiony - http://grrr.pl/2008/03/21/bully-naprawione/

Dnia 21.03.2008 o 15:56, master matrox napisał:

Bzdura, a wręcz bujda o której mówi się od dłuższego czasu. [...]


Zgadzam się w całej okazałości, jest wiele tytułów, w które bardzo chciałbym zagrać, a nie mogę - bo są ekskluzywne na konsolę Sony (Ratchet and Clank: ToD, Lair, Uncharted).

Dnia 21.03.2008 o 15:56, master matrox napisał:

Oprócz wspomnianego Heavenly Sword powiem też o Metal Gear Solid 4, gdzie Konami powiedziało, że płytka > 50GB jest wypełniona plikami po brzegi.


Tutaj akurat wydaje mi się, że to tylko chodzi o marketing i w znacznej części te 50 gigabajtów będą to filmiki czy 10GB ścieżki dźwiękowe :). Nie zmienia to faktu, że pomimo kompresji gra mogłaby nie zmieścić się na jednym czy dwóch DVD.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 16:00, player000 napisał:

czy na Xbox live Arcade są darmowe gry?? słyszałem też coś o MSpoints, jak sie je zdobywa??


Na arcade sa darmowe (kilka) gry ktore zapisujesz na karcie pamieci. MS point to punkty za ktore kupuesz pelne werjse gier, dodatki do nich itp. Punkty te mozna kupioc na allegro od 5zl w gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 16:02, Dincooo napisał:

Co do gry Bully - problem naprawiony - http://grrr.pl/2008/03/21/bully-naprawione/

Niesmak pozostaje .Tymbardziej dla tych co maja konsolę bez dostępu do internetu,bądź nie są na bierząco w newsach

Dnia 21.03.2008 o 16:02, Dincooo napisał:

Zgadzam się w całej okazałości, jest wiele tytułów, w które bardzo chciałbym zagrać,
a nie mogę - bo są ekskluzywne na konsolę Sony (Ratchet and Clank: ToD, Lair, Uncharted).

Jest jeszcze więcej tytułów ,w które posiadacze PS3 chcieliby zagrać male są ekskluzywne dla Xboxa ( Dead Rising ,Saint`s Row ,Forza,Mass Effect,Gearsy ...)

Dnia 21.03.2008 o 16:02, Dincooo napisał:


Tutaj akurat wydaje mi się, że to tylko chodzi o marketing i w znacznej części te 50
gigabajtów będą to filmiki czy 10GB ścieżki dźwiękowe :). Nie zmienia to faktu, że pomimo
kompresji gra mogłaby nie zmieścić się na jednym czy dwóch DVD.


Pomimo kompresji tak ,ale w erze HD nie ma miejsca na kompresję .Ma być tłusto .Im większy rozmiar tym lepsza jakość ,bez kompresji gra będzie się lepiej prezentowałą.MGS`y słyną z długich i pięknych cut-scenek i tysięcy linii dialogowych.A to zajmuje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez moge powiedziec ze WAG200G SPRAWUJE SIE SWIETNIE ja sobie teraz przegladam neta na ps3 a brat gra w drugim pokoju w moh na kompie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 16:21, xXx-man napisał:

ja tez moge powiedziec ze WAG200G SPRAWUJE SIE SWIETNIE ja sobie teraz przegladam neta
na ps3 a brat gra w drugim pokoju w moh na kompie..


to ja tez moge powiedziec ze brat gra na X360 siostra na kompie a ja przegladam neta na laptopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 16:49, xXx-man napisał:

aha dobra lece pograc w lost planet demo

z takimi postami to do "masz czy nie masz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a Xbox jest bardzo głośny?
Na jakimś forum tak ludzie pisali...
a jakiś najnowszy Xbox działałby dobrze?

Cały czas nie wiem czy wziąć PS3 czy Xbox-a
Z Xbox live można ściągnąć dodatki do GTA4, a jakie? Dużo tego jest?
Czy dysk 20GB starcza na wszystko (dodatki, dema, save)?

Na Xboxie jest PGR i Forza Motorsport, a na PS3-Gran Turismo...
Która z tych gier jest najlepsza? Można w nie grać na podzielonym ekranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 16:56, Paweł10 napisał:

Z Xbox live można ściągnąć dodatki do GTA4, a jakie? Dużo tego jest?


a kto to moze wiedziec przeciez GTA 4 jeszcze nie wyszlo. wiadomotylko ze maja byc 2 epizody

Dnia 21.03.2008 o 16:56, Paweł10 napisał:

Czy dysk 20GB starcza na wszystko (dodatki, dema, save)?

Starcza. po co trzymac dema ktore sie przejdzie raz moze 2

Dnia 21.03.2008 o 16:56, Paweł10 napisał:

Na Xboxie jest PGR i Forza Motorsport, a na PS3-Gran Turismo...

Która z tych gier jest najlepsza? Można w nie grać na podzielonym ekranie?

PGR to porazka FORZA 2 to bajka mam od wczoraj i zaczalem grac o 21 skonczylem przed 3. GT tez jest fajne ale do FORZY np wychodza packi z nowymi samochodami torami naklejkami itp ktore mozna zessac pod warunkiem ze sie zaplaci, ale to jzu inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 16:56, Paweł10 napisał:

a Xbox jest bardzo głośny?

no troszke jest.Szczególnie napęd dvd.W porównaniu do PS3-głośny

Dnia 21.03.2008 o 16:56, Paweł10 napisał:

a jakiś najnowszy Xbox działałby dobrze?

Penwie lepiej niż starszy ,ale jak go będziesz katował to i tak padnie wkońcu .Żaden X przed RRoD się nie uchroni

Dnia 21.03.2008 o 16:56, Paweł10 napisał:

Z Xbox live można ściągnąć dodatki do GTA4, a jakie? Dużo tego jest?

Narazie nie ma żadnych ,ale zapowiedzi mówią o dodatkach wielkości "san andreas",kilka epizodów tylko dla Xboxa.

Dnia 21.03.2008 o 16:56, Paweł10 napisał:

Czy dysk 20GB starcza na wszystko (dodatki, dema, save)?

Starczyć starcza ,ale zależy ile danych będziesz zasysał.Zawsze można coś usunąć.

Dnia 21.03.2008 o 16:56, Paweł10 napisał:


Na Xboxie jest PGR i Forza Motorsport, a na PS3-Gran Turismo...
Która z tych gier jest najlepsza? Można w nie grać na podzielonym ekranie?

Subiektywną oceną jest "najlepsiejszość".Ja tam wolę Forzę ze względu na archaiczną detekcję kolizji w GT i nie podoba mi się tam model jazdy.O ile mi się zdaje w obie gry można grać na split-screenie

Dnia 21.03.2008 o 16:56, Paweł10 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 16:10, jackass napisał:

Jest jeszcze więcej tytułów ,w które posiadacze PS3 chcieliby zagrać male są ekskluzywne
dla Xboxa ( Dead Rising ,Saint`s Row ,Forza,Mass Effect,Gearsy ...)


Eksluzywne na x''? ;-) Wiekszość gier które wychodza na x''360 ( chociazby np. Mass Effect,Gearsy ) trafiaja po pół roku na peceta wiec traca wartosc eksluziwów (czy killerów jak kto tam woli) w takim razie posiadacz konsoli sony moze sobie bezproblemowo zagrac :). A na konsoli Sony? Jak pojawia sie gra to tylko na ich konsole której nigdy nie zobaczysz na innych platformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 16:10, jackass napisał:

Niesmak pozostaje .Tymbardziej dla tych co maja konsolę bez dostępu do internetu,bądź
nie są na bierząco w newsach


Oczywiście, jednak wiadomo, że to nie wina Microsoftu, tylko Rockstara :). Ale to na pewno wiesz.

Dnia 21.03.2008 o 16:10, jackass napisał:

Jest jeszcze więcej tytułów ,w które posiadacze PS3 chcieliby zagrać male są ekskluzywne
dla Xboxa ( Dead Rising ,Saint`s Row ,Forza,Mass Effect,Gearsy ...)


Dlatego też wybieram właśnie konsolę MS, gry na tę platformę bardziej mi pasują - niech konsola będzie gorsza technicznie, niech ma małe nośniki (dvd), niech się psuje - ważne by było w co grać!

Dnia 21.03.2008 o 16:10, jackass napisał:

Pomimo kompresji tak ,ale w erze HD nie ma miejsca na kompresję .Ma być tłusto .Im większy
rozmiar tym lepsza jakość ,bez kompresji gra będzie się lepiej prezentowałą.MGS`y słyną
z długich i pięknych cut-scenek i tysięcy linii dialogowych.A to zajmuje miejsce.


Pewnie tak, ja jednak nie jestem aż tak wymagający, co nie oznacza, że nie wolałbym lepszej jakości filmików/dźwięków.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 18:11, Reizel napisał:

Eksluzywne na x''? ;-) Wiekszość gier które wychodza na x''360 ( chociazby np. Mass Effect,Gearsy
) trafiaja po pół roku na peceta wiec traca wartosc eksluziwów (czy killerów jak kto
tam woli) w takim razie posiadacz konsoli sony moze sobie bezproblemowo zagrac :). A
na konsoli Sony? Jak pojawia sie gra to tylko na ich konsole której nigdy nie zobaczysz
na innych platformach.


To Forza Motorsport2 będzie na PC?
a jaki trzeba mieć komputer, żeby te gry działały i wyglądały jak na Xboxie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 18:15, Paweł10 napisał:

To Forza Motorsport2 będzie na PC?
a jaki trzeba mieć komputer, żeby te gry działały i wyglądały jak na Xboxie...


Nie bedzie Forza 2 to exclusiv kltory sie nie ukaze na PC. Jak to jaki mocny. Przykladem jest konwersja LOST PLANET na PC,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 18:11, Reizel napisał:



Jak kogoś stać i na PlayStation 3 i na odpowiednio mocny komputer, aby w móc w te gry pograć to owszem, ale stać go wtedy również na Xboksa 360 :).

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 18:20, Dincooo napisał:

>

Jak kogoś stać i na PlayStation 3 i na odpowiednio mocny komputer, aby w móc w te gry
pograć to owszem, ale stać go wtedy również na Xboksa 360 :).

pozdrawiam


Jeszcze zapomniałes dodac Wii xD.

Paweł10- Forza 2 nie bedzie na PC tak samo jak GT tez nie bedzie na PC.

Pozdrawiam obydwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 18:11, Reizel napisał:

Eksluzywne na x''? ;-) Wiekszość gier które wychodza na x''360 ( chociazby np. Mass Effect,Gearsy
) trafiaja po pół roku na peceta wiec traca wartosc eksluziwów (czy killerów jak kto
tam woli) w takim razie posiadacz konsoli sony moze sobie bezproblemowo zagrac :). A
na konsoli Sony? Jak pojawia sie gra to tylko na ich konsole której nigdy nie zobaczysz
na innych platformach.

Ekskluzywne na konsolach .Nie po to inwestuję w konsolę ,żeby jeszcze up`ować kompa ,bo na niej nie porgam we wszystkie gry wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się