Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2008 o 12:58, Hacket napisał:

problem, że polskiego XBL nie ma i przez to ludzie są zmuszeni do napisania fałszywych
danych. I niech M$ ma za swoje. A co do kraju ja wybrałem Irlandie (przez ten cholerny
system musiałem kilka kont założyć) i akurat żadnych problemów nie widzę.

Ile to się płaci za tą usługę XBOKSA, i w jaki sposób? Jakiw gry można ściągnąć za darmo, które były na pierwszego XB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 12:07, MLODY2K6 napisał:

podnieacnie sie napedm bluray wifi i przegladarka internetowa


lol troche tego jest zreszta nie wszyscy maja laptopa pc i konsole fakt ta ostatnia sluzy glownie do grania ale jak sam napisales ps3 ma dodatkowo wifi, bluray i przegladarke internetowa co kosztuje tez troche. a co do gier x360 ma ich wiecej ale sa to gry ktore wychodza na pc.moze ty masz tyle forsy zeby je wszystkie kupic ale znow nie wszyscy sobie moga na to pozwolic! odnosze wrazenie ze w twoim mniemaniu im wiecej tym lepiej a pieniadze to drugorzedna sprawa...

ps: grales kiedys na ps3 ze uwazasz ze ''''ps3 to shit''''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 13:22, xXx-man napisał:

> podnieacnie sie napedm bluray wifi i przegladarka internetowa lol troche tego jest
zreszta nie wszyscy maja laptopa pc i konsole fakt ta ostatnia sluzy glownie do grania
ale jak sam napisales ps3 ma dodatkowo wifi, bluray i przegladarke internetowa co kosztuje
tez troche. a co do gier x360 ma ich wiecej ale sa to gry ktore wychodza na pc.moze ty
masz tyle forsy zeby je wszystkie kupic ale znow nie wszyscy sobie moga na to pozwolic!
odnosze wrazenie ze w twoim mniemaniu im wiecej tym lepiej a pieniadze to drugorzedna
sprawa... ps: grales kiedys na ps3 ze uwazasz ze ''''ps3 to shit''''?



EE który to jest główny post ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 13:24, Bratek196 napisał:

EE który to jest główny post ??


sry na ps3 pisalem a tam jeszcze nie wiem jak sie robi odstep..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Xbox 360 albo PS3. Do Xpudła bardziej mnie ciągnie, ale boje się, że mi się po paru dniach zepsuje, albo poniszczy płytki. W związku z tym mam pytanie, czy Xbox 360 nadal się tak psują i czy jeżeli kupię Xbox 360 Elite to będzie większa szansa, że mi się nie popsuje tak szybko?

PS: Naprawa Xpudła trwa 3 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 13:31, Tomek1120 napisał:

Krążą informacje o Mass Effect na PS3. Ale by Xbox exclusiva stracił.

Już go stracił na rzecz PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 13:31, Cmq napisał:

> Krążą informacje o Mass Effect na PS3. Ale by Xbox exclusiva stracił.
Już go stracił na rzecz PC?

No tak ale chodziło mi o konsolę. Gdyby jeszcze dodać te gry co wyszły na PC to na tym Xboxie nic ciekawego nie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 13:33, Tomek1120 napisał:

No tak ale chodziło mi o konsolę. Gdyby jeszcze dodać te gry co wyszły na PC to na tym
Xboxie nic ciekawego nie zostało.

Jak Halo 3, PGR3 i 4, Crackdown, Blue Dragon, Dead or Alive, Lost Odyssey, Forza Motorsport, Fable 2, Saints Row... Indeed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > No tak ale chodziło mi o konsolę. Gdyby jeszcze dodać te gry co wyszły na PC to
> na tym
> > Xboxie nic ciekawego nie zostało.
> Jak Halo 3, PGR3 i 4, Crackdown, Blue Dragon, Dead or Alive, Lost Odyssey, Forza Motorsport,
> Fable 2, Saints Row... Indeed.


EE coś mało tych ciekawych gier :D Z tych wymienionych większość widziałem i nie przypadły mi do gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 13:40, Bratek196 napisał:

EE coś mało tych ciekawych gier :D Z tych wymienionych większość widziałem i nie przypadły
mi do gustu...


To, że tobie nie przypadły do gustu, nie oznacza, że wszystkim się muszą nie podobać... -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 13:36, Cmq napisał:

Jak Halo 3, PGR3 i 4, Crackdown, Blue Dragon, Dead or Alive, Lost Odyssey, Forza Motorsport,
Fable 2, Saints Row... Indeed.


Z tych tytułów które wymieniłes powyżej miałbym ochote zagrć w Lost Odyssey. Sądze że chyba dobra gierka jak tworzył ją były gosciu od FF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 13:21, Dominik000 napisał:


> problem, że polskiego XBL nie ma i przez to ludzie są zmuszeni do napisania fałszywych

> danych. I niech M$ ma za swoje. A co do kraju ja wybrałem Irlandie (przez ten cholerny

> system musiałem kilka kont założyć) i akurat żadnych problemów nie widzę.
Ile to się płaci za tą usługę XBOKSA, i w jaki sposób? Jakiw gry można ściągnąć za darmo,
które były na pierwszego XB?


Na pewno było wcześniej napisane w tym wątku poszukaj chyba ci ręce nie odpadną. A co dem to ja tylko te XBA ściągałem (z racji, że dysku nie posiadam) wiec się nie wypowiem, ale też mi się wydaje, że niedawno było pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2008 o 14:17, Reizel napisał:

Z tych tytułów które wymieniłes powyżej miałbym ochote zagrć w Lost Odyssey. Sądze że
chyba dobra gierka jak tworzył ją były gosciu od FF.


Nie były kolo, tylko cała ekipa. Niw wyszło to całej seri na złe, gdyż nowy Final wzorowany na Vagrant Story zły nie jest. Offtop mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 13:36, Cmq napisał:

Jak Halo 3, PGR3 i 4, Crackdown, Blue Dragon, Dead or Alive, Lost Odyssey, Forza Motorsport,
Fable 2, Saints Row... Indeed.

Tylko że te gry są bardzo cienkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 15:09, Tomek1120 napisał:

> Jak Halo 3, PGR3 i 4, Crackdown, Blue Dragon, Dead or Alive, Lost Odyssey, Forza
Motorsport,
> Fable 2, Saints Row... Indeed.
Tylko że te gry są bardzo cienkie.


To twoje subiektywne zdanie :) mi akurat każda z tych sie podoba, no może troche blue dragon nie ale wszystkie są zaj*** =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 15:14, 4exe napisał:

To twoje subiektywne zdanie :) mi akurat każda z tych sie podoba, no może troche blue
dragon nie ale wszystkie są zaj*** =]

No nie wiem. W te PGR i Forze bym chciał zagrać. BD i LO odpadają. Saints Row 2 będzie na PS3. Ale w 1 część też bym zagrał. A Halo wydaje mi się przereklamowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 15:21, Tomek1120 napisał:

> To twoje subiektywne zdanie :) mi akurat każda z tych sie podoba, no może troche
blue
> dragon nie ale wszystkie są zaj*** =]
No nie wiem. W te PGR i Forze bym chciał zagrać. BD i LO odpadają. Saints Row 2 będzie
na PS3. Ale w 1 część też bym zagrał. A Halo wydaje mi się przereklamowane.


PGR4 to wg. łomot.. gra jest wypas ;p, Forza bardzo dobry symulator, Halo3 zajebi** strzelanka, Saints Row bije na łeb poprzednie GTA, Lost Oddyssey bardzo chętnie bym zagrał, Fable 1 mi sie ogromnie podobał, tego samego oczekuje od 2 :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 12:07, MLODY2K6 napisał:

KONSOLA jest wlasnie do gier a nie do worda czy przegladania internetu. PO TO MAM X360
zeby moc pograc jak najszersze grono gier a nie tak jak w przypadku pS3 pare gier i
podnieacnie sie napedm bluray wifi i przegladarka internetowa


Słuchaj, a według mnie sprzęt w dzisiejszych czasach powinien być na tyle multimedialny, żeby można było bez przeszkód przeglądać internet. Obecnie to podstawa, tak więc w przypadku X360 jest to pewien minus. Ja teraz jestem posiadaczem PS3 i normalnie korzystam sobie z internetu przez wbudowaną przeglądarkę, nawet można korzystać z You Tube, bo jest flash :) Napęd Blu-ray na pewno się przyda i ciągłe Twoje mówienie że "podniecamy się niczym" jest trochę nieodpowiednie. Gry są już na tyle rozbudowane, że ich rozmiary ciągle będą się rozrastać, niż kurczyć. Za kilka lat BR będzie bardzo popularny, a w zasadzie jest już obecnie, dzięki Playstation 3. Co do WiFi to też duży plus.

Tymczasem pobieram sobie demo Devil May Cry 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry są już na tyle rozbudowane, że ich rozmiary ciągle będą się rozrastać, niż kurczyć.

Szkoda ze piszesz tylko o Exlucivach na PS3 typu GT5 HEAVENLY SWORD ITD. Mnie za bardzo nie interesuja gry robione przez sony na tylko ich wylacznosc. Tam jest wlasnie taka glupia polityka firmy. Inne gry np z X360 spokojnie mozna przekonwertowac na PC i nie ma problemu sony nie chce tego robic ich sprawa oni dostaja po portfelu.

Za kilka lat BR będzie bardzo popularny, a w zasadzie jest już obecnie, dzięki Playstation 3. Co do WiFi to też duży plus.

Ale popularny gdzie?? Azja, USA, kawałek europy zachodniej??? jak by nie patrzec jestesmy daleko za murzynami i sporo czasu jeszze minie zanim BR bedzie u nas popularny. To ze garsta spoleczenstwa to ma tzn ze jest popularny?? bo wydaje mi sie ze nie.

Dnia 22.03.2008 o 16:02, master matrox napisał:


Tymczasem pobieram sobie demo Devil May Cry 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się