Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2008 o 13:36, Cmq napisał:

Jak Halo 3, PGR3 i 4, Crackdown, Blue Dragon, Dead or Alive, Lost Odyssey, Forza Motorsport,
Fable 2, Saints Row... Indeed.


Grałem, aż w trzy gry z powyżej wymienionych, a były to Halo 3, Forza i Crackdown. O pierwszym tytule powiem tak: strzelanina na multi kosi, ale to chyba z tego powodu, że jest ona już marką X oraz miodnie jest reklamowana, dalej Forza: osobiście mi się nie podobała, ale może dlatego, że jestem starym wyjadaczem w GT, no i pozostał jeszcze Crackdown: fajnie się rozpiernicza, to tyle bo fabuła była mi całkiem nieznana, grafika średniawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 16:11, MLODY2K6 napisał:

Tam jest wlasnie taka glupia polityka firmy.


Jaka głupia polityka firmy? Mnie nie obchodzi, co robi firma, tylko jaka jest gra.

Dnia 22.03.2008 o 16:11, MLODY2K6 napisał:

Inne gry np z X360 spokojnie mozna przekonwertowac na PC i nie
ma problemu sony nie chce tego robic ich sprawa oni dostaja po portfelu.


Tytuły z X360 na PC można przekonwerterować bez większych problemów przez to, że X360 to w zasadzie taki mały komputer zamknięty w innej obudowie. Kody gier na PC i X360 są do siebie zbliżone, a co za tym idzie teamy odpowiedzialne za konwersję mają ułatwione życie.

Dnia 22.03.2008 o 16:11, MLODY2K6 napisał:

Ale popularny gdzie?? Azja, USA, kawałek europy zachodniej??? jak by nie patrzec jestesmy
daleko za murzynami i sporo czasu jeszze minie zanim BR bedzie u nas popularny. To ze
garsta spoleczenstwa to ma tzn ze jest popularny?? bo wydaje mi sie ze nie.


Czy ja się ograniczam do Polski? Nasz kraj względem innych jest zacofany, ja patrzę w sprawach BR "around the world".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 16:24, master matrox napisał:

Czy ja się ograniczam do Polski? Nasz kraj względem innych jest zacofany, ja patrzę w
sprawach BR "around the world".


Czyli mam rozumiec ze siedzisz w domu i ogladasz sondaze co sie najlpeiej sprzedaje na swiecie oczywiscie pomijajac gry-online bo te sumy co oni wymyslaja sa troche nie prawdziwe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, założyłem konto Gamertag ( czy jak to się zwie) w Microsoft Live ( też nie znam pełnej nazwy) i zastanawiam się czy jak zaloguje się tym kontem na Xboxie, to czy będę mógł grać w gry w systemie Gold, i czy będę mógł ściągać dema i dodatki z Silver. Czy kwestia braku jakichkolwiek możliwości z podsiadania konta Live PL została usunięta, bo pamiętam jak za czasów premiery Xklocka to wszyscy mieli konta "zagraniczne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 16:24, master matrox napisał:

Tytuły z X360 na PC można przekonwerterować bez większych problemów przez to, że X360
to w zasadzie taki mały komputer zamknięty w innej obudowie. Kody gier na PC i X360 są
do siebie zbliżone, a co za tym idzie teamy odpowiedzialne za konwersję mają ułatwione
życie.


o ile co do kodów się zgadzam, to pierwsza część tej wypowiedzi to (używając jakże popularnego zwrotu w tym temacie) By-zy-ydura - jeśli X0 to taki mały komputer to wszystkie konsole tak na prawdę są takimi małymi komputerkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 17:14, Budyn napisał:

Mam pytanie, założyłem konto Gamertag ( czy jak to się zwie) w Microsoft Live ( też nie
znam pełnej nazwy) i zastanawiam się czy jak zaloguje się tym kontem na Xboxie, to czy
będę mógł grać w gry w systemie Gold, i czy będę mógł ściągać dema i dodatki z Silver.
Czy kwestia braku jakichkolwiek możliwości z podsiadania konta Live PL została usunięta,
bo pamiętam jak za czasów premiery Xklocka to wszyscy mieli konta "zagraniczne".


konta Live PL na X360 w ogóle nie "ściągniesz" (jeśli zrobiłeś je poprzez internet) - bo w liście obsługiwanych państw naszego nie ma, więc idąc dalej nie będziesz mógł nic :) Musisz założyć konto na np. UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 16:24, master matrox napisał:

Jaka głupia polityka firmy? Mnie nie obchodzi, co robi firma, tylko jaka jest gra.


Oczywiście masz 100% racji. Choć MLODY2K6 ma rację - szkoda, że gry od Sony Computer Entertainment wychodzą tylko na PlayStation 3, ale przecież czego się spodziewać - te gry pracują na porządną sprzedaż konsol - tu widoczna jest różnica pomiędzy polityką MS a Sony - MS chce dostać pieniądze za gry, Sony bardziej chce sprzedać konsole (wydając gry dodatkowo na komputery część ludzi wybrałaby je właśnie na tę platformę, a co za tym idzie - kilka maszynek mniej mogłoby się sprzedać) - a to wiadomo - w przyszłości zaskutkuje też wyższą sprzedażą gier.
Przepraszam za błędy stylistyczne i powtórzenia - chciałem wszystko w miarę jasno wyrazić :).

Dnia 22.03.2008 o 16:24, master matrox napisał:

Tytuły z X360 na PC można przekonwerterować bez większych problemów przez to, że X360
to w zasadzie taki mały komputer zamknięty w innej obudowie. Kody gier na PC i X360 są
do siebie zbliżone, a co za tym idzie teamy odpowiedzialne za konwersję mają ułatwione
życie.


Moim zdaniem to jest zaleta, jednak odnoszę to do głupiej polityki obu firm powyżej.

Dnia 22.03.2008 o 16:24, master matrox napisał:

Czy ja się ograniczam do Polski? Nasz kraj względem innych jest zacofany, ja patrzę w
sprawach BR "around the world".


Im szybciej Blu-Ray będzie popularniejszy za granicą tym szybciej taki stan będzie również w Polsce :). Czyli umieszczenie go w PS3 było bardzo dobrym posunięciem Sony jeśli chodzi o wdrażanie tego formatu. Dzięki temu możecie [posiadacze PS3] mieć w grach lepszą muzykę i filmiki (co do grafiki, upieram się jednak, że będzie ona na X360 i PS3 cały czas bardzo podobna - póki co większy nośnik nie pomoże tutaj, ponieważ sprzęt jest za słaby - oczywiście pomijam tu niesamowity procesor, który chyba sam wart jest te 1500 złotych).

PS Jak ja bym chciał zagrać w Ratchet & Clank: ToD :D... Choć lata lecą, wciąż kręcą mnie takie gry (czekam również na jakże cukierkowe Fable 2 - po prostu lubię chyba takie szczęśliwe światy? =])..

pozdrawiam i życzę przyjemnej gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 17:21, Budyn napisał:

Czyli mogę założyć konto na konsoli? Wtedy to z musu mógłbym wybrać właśnie UK i mieć
problem z głowy.

tak, mozesz jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 17:21, Budyn napisał:

Czyli mogę założyć konto na konsoli? Wtedy to z musu mógłbym wybrać właśnie UK i mieć
problem z głowy.


bez problemu nawet jak jesteś 1 raz online to konsola cię o to prosi z tego co pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 17:16, Dincooo napisał:

PS Jak ja bym chciał zagrać w Ratchet & Clank: ToD :D... Choć lata lecą, wciąż kręcą


Hm, miałem okazję zagrać w Ratcheta przed kupnem na Bravii Full HD w Arkadii i jakoś specjalnie mnie nie zachwycił :)

Cóż, ja właśnie skończyłem grać w demo Devil May Cry 4 i stwierdzam, że jest to świetna i bardzo dynamiczna gra. Ataki na te wszystkie stwory zostały zaprojektowane wręcz wyśmienicie, rozwalanie tych maszkar sprawia bardzo dużo przyjemności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 16:02, master matrox napisał:

Słuchaj, a według mnie sprzęt w dzisiejszych czasach powinien być na tyle multimedialny,
żeby można było bez przeszkód przeglądać internet.


szkoda wiec ze ps3 takowym nie jest. wejdz prosze na gametrailers i obejrzyj sobie filmy. powodzenia zycze. browser na ps3 to shit jakich malo - ilosc watkow "ps3 browser sucks" na ten temat, nawet na forum community.eu.playstation.com, jest zatrwazajaca. pelno sajtow nie dziala, plikow czy filmow pobrac nie idzie, sama predkosc przegladarki jest zenujaca a po otwarciu kilku stron pojawia sie czesto komunikat "out of memory" (za slaby hardware? :P). litosci z takim browserem, taki sam "bajer" jak i na psp.

a swoja droga - przepinanie klawiatury i myszki do konsoli zeby przejrzec internet na telewizorze jest zdziebko poronionym pomyslem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 17:36, master matrox napisał:

Hm, miałem okazję zagrać w Ratcheta przed kupnem na Bravii Full HD w Arkadii i jakoś
specjalnie mnie nie zachwycił :)


Ja grałem tylko u kuzyna w którąś część na PlayStation 2, mi się podobało :). Recenzje też są dosyć pochlebne.

Dnia 22.03.2008 o 17:36, master matrox napisał:

Cóż, ja właśnie skończyłem grać w demo Devil May Cry 4 i stwierdzam, że jest to świetna
i bardzo dynamiczna gra. [...]

Tą grę planuję też kupić kiedyś na Xboksa 360, jednak jest dopiero n-tą w kolejności - wolę nieco inne klimaty gier :).

pozdrawiakm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 17:37, Ciastuś napisał:

(...)


Na GameTrailers nie miałem okazji wejść, ale na przykład You Tube działa bez zarzutu. Co do prędkości to fakt, że jest ona wolna niestety, ale mam nadzieję że przy kolejnych aktualizacjach FirmWare zostanie to poprawione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2008 o 17:37, Ciastuś napisał:

a swoja droga - przepinanie klawiatury i myszki do konsoli zeby przejrzec internet na
telewizorze jest zdziebko poronionym pomyslem...


Tylko że ta klawiature i mysz mozna używać w niektórych grach, a co złego jest w przeglądaniu neta na TV, ostatnio jak podłączyłem PC pod 42 calowy TV to po prostu gra wyglądała świetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z xbox live, od kilku dni nie mogę się zalogować . Czy chodzi o to że skończył mi się darmowy miesiąc gold ? Jak przejść z tego na silver?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 18:52, falcon33 napisał:

Mam problem z xbox live, od kilku dni nie mogę się zalogować . Czy chodzi o to że skończył
mi się darmowy miesiąc gold ? Jak przejść z tego na silver?


Coś ci wyskakuje? Jeśli skończył ci się Gold, to po prostu ten pasek nad nickiem i avkiem zmienia ci się na srebrny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2008 o 18:56, bojanzaw napisał:

Coś ci wyskakuje? Jeśli skończył ci się Gold, to po prostu ten pasek nad nickiem i avkiem
zmienia ci się na srebrny kolor.


Nic nie wyskakuje, w ogóle nie mogę się zalogować, ciągle to kółeczko logowania mi się kręci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się