Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2008 o 15:30, KOREKTBG napisał:

czy ktoś z was grał na Wii bo ciekawy jestem wrażeń na temat tej konsoli


Wystarczyło popatrzeć trochę w górę... Ja grałem i jest świetnie. Co chcesz jeszcze wiedzieć? Machanie nie męczy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 15:27, Łeber napisał:

Ja mimo tego, że mam hajs to i tak nie kupuję GTA IV na premierę, będę czekał na recenzje
i obiektywne oceny tejże gry. A i tak wolę sobie jeszcze poskładać i kupić Haze na przykład
:P


No jesli chodzi o oceny to czego wy sie spodziewacie ze bedzie lipa?? czy ktoraz z czesci w 3d was zawiodla bo mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 15:46, MLODY2K6 napisał:

No jesli chodzi o oceny to czego wy sie spodziewacie ze bedzie lipa?? czy ktoraz z czesci
w 3d was zawiodla bo mnie nie.


Ja się obawiam nudnych misji, nie wiem czemu, ale po prostu się tego boję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 15:52, Łeber napisał:

Może nie zawiodły, ale rozczarowały :) Za dużo bugów już się naoglądałem.


Hm, w grach tak rozbudowanych jak cała seria Grand Theft Auto bugi mogą się zdarzać, bo jest to raczej nieuniknione :)

Ja sam niedługo zacznę już zbierać pieniądze na GTA IV. Według mnie będzie to bardzo dobra gra i wątpię, by dostała negatywne oceny. Nie będę czekał też miesiąca ''aż stanieje'', bo akurat ta gra będzie dość wolno traciła na swojej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 16:13, master matrox napisał:

Ja sam niedługo zacznę już zbierać pieniądze na GTA IV. Według mnie będzie to bardzo
dobra gra i wątpię, by dostała negatywne oceny. Nie będę czekał też miesiąca ''aż stanieje'',
bo akurat ta gra będzie dość wolno traciła na swojej wartości.


Dostanie wysokie oceny za to, że się zwie Grand Theft Auto :P To już tradycja, że ta seria zbiera dobre oceny. Myślę, że gamespot postawi 8, a IGN 9. Wolę sobie kupić Vegasa 2 niż GTA4. Tylko najpierw trza mieć kasę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 15:33, bojanzaw napisał:

> czy ktoś z was grał na Wii bo ciekawy jestem wrażeń na temat tej konsoli

Wystarczyło popatrzeć trochę w górę... Ja grałem i jest świetnie. Co chcesz jeszcze wiedzieć?
Machanie nie męczy itp.


Mnie chodzi o to czy poleciłbyś ta konsolę komuś innemu i czy jest warta pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 16:29, KOREKTBG napisał:

Mnie chodzi o to czy poleciłbyś ta konsolę komuś innemu i czy jest warta pieniędzy


Moja wypowiedź z poprzedniej strony:
(...)mogę z czystym sumieniem polecić Wii. Prawie wszyscy posiadacze X360 i PS3 plują się, że Wii ma słabą grafikę blablabla. Grafikę ma bardzo dobrą - patrz RE4, Mario Galaxy. Grając na Wii, nie będziesz patrzył, czy na trzecim centymetrze kamienia leży kropelka wody, czy nie. Będziesz po prostu zatopiony w miodnym machaniu Wiimote''m. Miałem tą konsolę i gdybym miał kasę, to chętnie bym do niej wrócił ^^


Ciastuś, tylko nie czepiaj się drugi raz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 16:33, bojanzaw napisał:

> Mnie chodzi o to czy poleciłbyś ta konsolę komuś innemu i czy jest warta pieniędzy


Moja wypowiedź z poprzedniej strony:
(...)mogę z czystym sumieniem polecić Wii. Prawie wszyscy posiadacze X360 i PS3 plują
się, że Wii ma słabą grafikę blablabla. Grafikę ma bardzo dobrą - patrz RE4, Mario Galaxy.
Grając na Wii, nie będziesz patrzył, czy na trzecim centymetrze kamienia leży kropelka
wody, czy nie. Będziesz po prostu zatopiony w miodnym machaniu Wiimote''m. Miałem tą
konsolę i gdybym miał kasę, to chętnie bym do niej wrócił ^^


Ciastuś, tylko nie czepiaj się drugi raz xD


Ok warto wiedzieć ale widzę że nie wszyscy podzielają twoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie grali na Wii :) Nie można się nie zgodzić z bojanzaw''em, mówi kompletną prawdę - na Wii nie interesuje Cię grafika. Nie patrzysz na to, czy to jest Call of Duty 4, a jak jakaś nowość to lipa. Tu po prostu grasz. I bawisz się przy tym niezmiernie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 16:42, KOREKTBG napisał:

Ok warto wiedzieć ale widzę że nie wszyscy podzielają twoje zdanie


Trzeba lubić takie granie. Ja nikogo do niczego nie zmuszam. Tylko mówię jak się to przedstawia ;)

@Vytrix: dokładnie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem "Next-gena", będzie on używany głównie do grania i odtwarzania płyt z muzyką. I teraz najbardziej denerwujące pytanie X0 czy PS3 ?

P.S
Proszę o dobre argumenty, a nie typu "X0 bo jest lepszy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do odtwarzania płyt to nie jestem przychylny co do Xbox''a. Hałasuje cholernie przy odczycie płyty. Chyba, że będziesz mieć dysk twardy, wtedy zrzucasz utwory na dysk i słuchasz z dysku. A do grania to zależy już od Twojego gustu - jak wolisz gry akcji i FPS''y, bierz 360, jak nudne gry - PS3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz tak uważać :) Jednak dla mnie, PS3 nie ma ciekawych gier. Fakt, sporo jest na PS3 i 360, wiec tu akurat nie trzeba sie wysilać który tytuł wybrać. Ale jeżeli chodzi o gry tylko na daną konsolę, to bardziej mnie zadowala 360, ma więcej ciekawszych gier. Z tych tytułów to z pewnością Bioshock, Crackdown, Table Tennis, Bully Scholarship Edition, Mass Effect i kilkanaście gier by się jeszcze znalazło :) A PS3 przyciąga mnie tylko jednym tytułem - mianowicie Resistance. A te wszystkie zapowiedzi to mogą być nieciekawe, tak samo jak to jest z Turning Point. Gra była zapowiadana jako hicior, miało być super itp. itd. A jak wyszło? Kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 17:16, Wadik napisał:

Dlaczego sądzisz, że na PS3 są nudne gry ? Większość z nich wychodzi również na X0.


Moja rada taka. Kup xboxa360 najpier, wersja arcade za 777zł. Ja dałem 1000 i nie żałuje. Póki co jest tutaj więcej gierek, więcej ciekawszych i exclusiwow dobrych. Dużo gier na obie konsole w drugiiej kolejności wychodzi na ps3 i są tylko portem z ixa, a to nie wychodzi im na dobre. Do tego ceny obu urządzeń i gier. Mało gram ostatnio, ale jak czytam recki to zazwyczaj porty dostają mniejsza ocene na ps3 i sa ciut albo i CIUT gorsze. Bierz ixa póki co, jak ps3 się rozkreci pomyślisz i o nim. Chyba, ze wii, ale to zupełnie inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 16:42, KOREKTBG napisał:

Ok warto wiedzieć ale widzę że nie wszyscy podzielają twoje zdanie

najlepiej znajdź sklep gdzie będziesz mógł sprawdzić na własnej skórze jak się na tym gra. Na Wii jest bardzo dużo genialnych pomysłów... które niestety często są lekko spalone. Oczywiście jest mega frajda jak wpadną znajomi i zacznie się walka na 4 kontrolery. Ale takich chwil jest jednak mniej niż tych gdy grasz sam na sam z konsolą, a wtedy już tak super cudownie nie jest.
No i jeszcze pytanie jakie gry lubisz? Jak kręci cię wirtualne smażenie naleśników to na pewno się nie zawiedziesz. Ale jeśli szukasz czegoś pokroju Assassin''s Creed, Mass Effect czy GTA, to na Wii tego po prostu nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 17:38, penny napisał:

> Ok warto wiedzieć ale widzę że nie wszyscy podzielają twoje zdanie
najlepiej znajdź sklep gdzie będziesz mógł sprawdzić na własnej skórze jak się na tym
gra. Na Wii jest bardzo dużo genialnych pomysłów... które niestety często są lekko spalone.
Oczywiście jest mega frajda jak wpadną znajomi i zacznie się walka na 4 kontrolery. Ale
takich chwil jest jednak mniej niż tych gdy grasz sam na sam z konsolą, a wtedy już tak
super cudownie nie jest.
No i jeszcze pytanie jakie gry lubisz? Jak kręci cię wirtualne smażenie naleśników to
na pewno się nie zawiedziesz. Ale jeśli szukasz czegoś pokroju Assassin''s Creed, Mass
Effect czy GTA, to na Wii tego po prostu nie znajdziesz.


No ja raczej jak chodzi o gry to jestem wybredny więc jakieś i tak by mnie napewno wpadły do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, ja jak zwykle polecam PS3. Wbrew opinii jednego użytkownika, gry są bardzo dobre, cześć z nich oczywiście się znajdzie też na Xboxie, ale killery także ostro dają. Miód i śmietana. No i oczywiście Blue-Ray, czyli możliwość odtwarzania filmów w formacie HD, niesamowita wizualizacja na ekranie różnych efektów podczas słuchania muzy, darmowy on-line, przeglądarka internetowa, możliwość dokupywania dodatków do filmów, odtwarza chyba już wszystkie formaty.

Warto poczytać o uaktualnieniach firmware''a. Sporo się dowiesz o możliwościach konsoli przy okazji. O i jeszcze obejrzyj to: http://www.gametrailers.com/player/usermovies/194311.html
To jest demo obrazujące potencjał grafiki na PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się