Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2008 o 18:32, Shini napisał:

W takim razie zwracam honor ;) Choć trochę niejasno napisałeś :P


Nie no spoko, każdemu się może tak zdarzyć :) Wracając do tematu, jaką konsolę w ogóle masz? :D Oczywiście twórca pytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt ale perełki jeszcze zostały a co możę burnout nie jest dobry cz może ace of combat?
Nie mam zamiaru się kłucić więc zostaje przy przekonaniu że obie konsole mają świetne gry i są same w sobie dobre.
Jednak nie da się nie zauważyć żę masz PS3 i chcesz go na wszystkie sposoby wybronić.
Ja tylko wyraziłem swoie zdanie i nie chcę wywołać kolejnej wojny.

Ps.Trzeba żyć chwilą bo na starość się będzie żałować moja babcia mi to powtarza która uwielbia młócić ze mną w fife.Na serio nie żartuje.
Pozdrowienia dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam właśnie pytanie czy w ultimie, gdy się zamówi pre-ordera ze znacznym wyprzedzeniem to czy się dostanie grę przed premiera czy po? W takim gramie to przed premiera można, co nie, co dostać. A w Ultimie pre-ordera ostatniego zamawiałem bardzo dawno (zresztą wtedy się okazało ze w ogóle do Polski nie dostarczyli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 19:06, Priam napisał:

Czy da się grać w Fife08 na Xbox 360 bez telewizora HDMI?


A dlaczego miałoby się nie dać? :) Da się grać jak najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja dziś byłem w MediaMarkcie i z tyłu fify08 pisało HDTV 720p, 840p (chyba) i 1080p co to znaczy? Że to trzeba mieć żeby mieć lepszą rozdzielczość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 19:46, Priam napisał:

Bo ja dziś byłem w MediaMarkcie i z tyłu fify08 pisało HDTV 720p, 840p (chyba) i 1080p
co to znaczy? Że to trzeba mieć żeby mieć lepszą rozdzielczość?


Że trzeba mieć odpowiedni telewizor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 19:46, Priam napisał:

Bo ja dziś byłem w MediaMarkcie i z tyłu fify08 pisało HDTV 720p, 840p (chyba) i 1080p
co to znaczy? Że to trzeba mieć żeby mieć lepszą rozdzielczość?


Oznacza to po prostu, że obsługuje dane rozdzielczości, a nie, jak to mówi kolega wyżej - trzeba mieć odpowiedni telewizor. Fifa 08 to taka sama gra jak wszystkie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2008 o 19:57, Vytrix napisał:


Oznacza to po prostu, że obsługuje dane rozdzielczości, a nie, jak to mówi kolega wyżej
- trzeba mieć odpowiedni telewizor. Fifa 08 to taka sama gra jak wszystkie inne.



Każdy może się pomylić, przepraszam za zamieszanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda konsola ma swoje zalety jak i wady, nic nie jest idealne. Pozostańmy przy zdaniu, że obydwie są dobre na swój sposób :)

Dnia 03.04.2008 o 18:57, pawciooo23 napisał:

Jednak nie da się nie zauważyć żę masz PS3 i chcesz go na wszystkie sposoby wybronić.

Tu prawda, jestem nieoficjalnym adwokatem Sony :D

Dnia 03.04.2008 o 18:57, pawciooo23 napisał:

Ps.Trzeba żyć chwilą bo na starość się będzie żałować moja babcia mi to powtarza która
uwielbia młócić ze mną w fife.Na serio nie żartuje.
Pozdrowienia dla Ciebie.


PS Zonk! Kurna, fajną masz babcię, do pozazdroszczenia.

Również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 18:02, Łeber napisał:

Co innego do konsoli Xbox''a. Bo to on właściwie utracił najważniejsze exluziwy.

z punktu widzenia "wojny" konsol - a tego dotyczy ten temat - jest bardzo duza roznica miedzy sytuacja
a) gra z x360 staje sie kiedys potem dostepna takze na pc, lecz nigdy na PS3
...oraz...
b) tytul od zawsze ps3 only wychodzi takze na x360 lub tylko na x360.

przecietnego konsolowca nie obchodzi czy dana gra wyjdzie dodatkowo, kiedys, na pc bo jego glowna maszyna jest konsola. interesuje go czy dana gra wyjdzie na konsole ktora on wybral - jest to proste uzasadnienie slusznosci (lub nie) jego wyboru. exclusive sa motorem napedowym kazdej konsoli i tym o wyroznia ja na te konkurencji.

do niedawna, posiadacze Xboksow musieli obchodzic sie ze smakiem jesli chodzi o serie Devil May Cry, GTA (dotychczas timed exclusive), Resident Evil, Virtua Fighter czy Katamari oraz zapowiadane jako PS3-exclusive Assassins Creed albo Unreal Tournament... Nie sa to bynajmniej "siakie gry" - fakt ze przestaly byc wylacznoscia Sony jest gigantycznym boostem dla X360 i proporcjonalnym ciosem dla PS3, ktorego dla wyzej wymienionych serii nie ma juz musu kupic.
w wypadku znanych serii na X360 zaden tytul takiej klasy nie zagoscil jeszcze na PS3 jak siegam pamiecia. Moze bioshock bedzie pierwszy, kto wie... a to ze takie halo pojawi sie za rok czy dwa na pc, w niczym x360 nie zaszkodzi. w niczym tez nie pomoze fanom ps3, gdyz wciaz beda musieli kupic albo super-mocnego PC albo maszyne konkurencji chcac zagrac w ten tytul :D

Dnia 03.04.2008 o 18:02, Łeber napisał:

Co do nowej konsoli, analitycy przewidują ją w 2010 roku.

podobnie jak i przewiduja od wiekow strate statusu exclusive przez Final Fantasy XIII i MGS4... wierzysz w to co ci wygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2008 o 21:28, Ciastuś napisał:

b) tytul od zawsze ps3 only wychodzi takze na x360 lub tylko na x360.

Tu się nie zgodzę, seria FF, MGS, GT one nie wychodzą na PC, czy Xbox''a. Poza tym więcej SS i exluziwów w tym roku będzie miało PS3, to jest fakt.
Tylko szkoda, że główne exluziwy z X wychodzą potem na PC, bo M$ musi zarabiać.

Dnia 03.04.2008 o 21:28, Ciastuś napisał:

przecietnego konsolowca nie obchodzi czy dana gra wyjdzie dodatkowo, kiedys, na pc bo
jego glowna maszyna jest konsola. interesuje go czy dana gra wyjdzie na jego konsole
czy tez nie. exclusive sa motorem napedowym kazdej konsoli i tym o wyroznia ja na te
konkurencji.

Dokładnie

Dnia 03.04.2008 o 21:28, Ciastuś napisał:


Tylko zauważmy, że seria GTA była na poprzedniego X już, a DMC jakimś wypasem nie jest. Liczą się głównie na maska wypasione serie, a właśnie takie Xbox traci na rzecz PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 21:41, Łeber napisał:

> b) tytul od zawsze ps3 only wychodzi takze na x360 lub tylko na x360.
Tu się nie zgodzę, seria FF, MGS, GT one nie wychodzą na PC, czy Xbox''a.


Muszę Cię poprawić :)
Co prawda na Xboxa nie było ani Final Fantasy, ani Metal Gear Solid, jednakże na PC gry z tych serii się ukazały.

Eh, jeszcze 25 dni do premiery GTA IV!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 17:17, Klimos napisał:

> Kto nie ma PC w dzisiejszych czasach a ma Xboxa?
Na przykład ja ;)

> PC za 800zł uciagnie GoW tak mowil ten koleś co robił wersję PC.
Zdefiniuj "uciągnie". Bo jeżeli chodzi o uruchomienie i oglądanie slideshowu, to chyba
każdy podziękuje. Poza tym, za 800 zlótych to nie wiem czy da się w ogóle cokolwiek złożyć
nowego. Niedawno koleżance wybierałem części do komputera (zwykłe zastosowanie domowe:
office + internet) i skończyło się na 1200 zł i bynajmniej na czymś takim Gears of War
by nie poszedł, o ile w ogóle by się uruchomił.


Na jednym z "forów" zapoznalem takiego kozaka, który bez mrugniecia okiem stwierdził, że na grafice za 300 zł nawet crysis bedzie szalał w maks detalach, wiec może poprostu nas jeszcze nie "oświeciło"- światło z nieba nie spłyneło na nasze umysły i zyjemy w błogiej nieswiadomosci, nie zdając sobie sprawy jak cudownym urzadzeniem do grania jest wszechmogacy komputer osobisty, nawet ten z najtańszego zestawu ze sklepu z zabawkami. To powiedziawszy kończe pisać na moim pc (sorry Winetou) i ide pograc na konsoli ;DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 21:28, Ciastuś napisał:

> Co innego do konsoli Xbox''a. Bo to on właściwie utracił najważniejsze exluziwy.

z punktu widzenia "wojny" konsol - a tego dotyczy ten temat - jest bardzo duza roznica
miedzy sytuacja
a) gra z x360 staje sie kiedys potem dostepna takze na pc, lecz nigdy na PS3
...oraz...
b) tytul od zawsze ps3 only wychodzi takze na x360 lub tylko na x360.

przecietnego konsolowca nie obchodzi czy dana gra wyjdzie dodatkowo, kiedys, na pc bo
jego glowna maszyna jest konsola. interesuje go czy dana gra wyjdzie na konsole ktora
on wybral - jest to proste uzasadnienie slusznosci (lub nie) jego wyboru. exclusive sa
motorem napedowym kazdej konsoli i tym o wyroznia ja na te konkurencji.

do niedawna, posiadacze Xboksow musieli obchodzic sie ze smakiem jesli chodzi o serie
Devil May Cry, GTA (dotychczas timed exclusive), Resident Evil, Virtua Fighter czy Katamari
oraz zapowiadane jako PS3-exclusive Assassins Creed albo Unreal Tournament... Nie sa
to bynajmniej "siakie gry" - fakt ze przestaly byc wylacznoscia Sony jest gigantycznym
boostem dla X360 i proporcjonalnym ciosem dla PS3, ktorego dla wyzej wymienionych serii
nie ma juz musu kupic.
w wypadku znanych serii na X360 zaden tytul takiej klasy nie zagoscil jeszcze na PS3
jak siegam pamiecia. Moze bioshock bedzie pierwszy, kto wie... a to ze takie halo pojawi
sie za rok czy dwa na pc, w niczym x360 nie zaszkodzi. w niczym tez nie pomoze fanom
ps3, gdyz wciaz beda musieli kupic albo super-mocnego PC albo maszyne konkurencji chcac
zagrac w ten tytul :D

> Co do nowej konsoli, analitycy przewidują ją w 2010 roku.
podobnie jak i przewiduja od wiekow strate statusu exclusive przez Final Fantasy XIII
i MGS4... wierzysz w to co ci wygodne?



A mnie to w sumie wisi, w jakim stopniu "multiplatformowosc" zachacza o konsole. Przynajmniej nie musze kumplom opowiadac, jak sie grało w MOJA gre- oszczedzam czas i przestaje sie nawet ślinić ;DDDDD
Ale z drugiej strony dobrze jest od czasu do czasu ,że "coś" powstaje na jedna konkretna platforme- wtedy masz wieksza pewnosc, że to bedzie takie jakie byc powinno, bez przerabiania, konwertowania i innych udziwnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się