Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2008 o 21:33, master matrox napisał:

God of War 3 został zapowiedziany na ostatniej stronie instrukcji od God of War: Chains
of Olympus na PSP. Jest tam logo God of War i znaczek Playstation 3.


nie, to nie jest oficjalna zapowiedź...

EDIT: poza tym logo God of War i PlayStation 3 nie znaczy, że będzie to akurat GoW 3
Oficjalnej zapowiedzi nie było, więc nawet nie biorę tej gry pod uwagę jako s-s...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 21:40, syriusz.b napisał:

> God of War 3 został zapowiedziany na ostatniej stronie instrukcji od God of War:
Chains
> of Olympus na PSP. Jest tam logo God of War i znaczek Playstation 3.

nie, to nie jest oficjalna zapowiedź...

EDIT: poza tym logo God of War i PlayStation 3 nie znaczy, że będzie to akurat GoW 3
Oficjalnej zapowiedzi nie było, więc nawet nie biorę tej gry pod uwagę jako s-s...


No a co innego może to byc? Chains of Olympus? Remake jedynki lub dwójki? Szczerze wątpie. Poza tym Sony oficjalnie potwierdziło, że prace nad trójką trwają. http://www.gamespot.com/news/6182430.html?sid=6182430
Zapowiada się na największy system seller dla PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 20:30, Tomek1120 napisał:

Że niektórych łapie żal że Xbox się coraz gorzej sprzedaje to nie moja sprawa.


hehehe, "coraz gorzej"... szkoda wielka ze w usa ps3 wlasnie powrocilo na ostatnie miejsce pod wzgledem sprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lekka przesada z tym MGO sciagam od 14.00 do23.30 jest 80%...
mam neo512...
mam nadzieje, ze warta tego bedzie ta gra...

dobra ide spac a ps3 niech jescze popracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 23:35, xXx-man napisał:

lekka przesada z tym MGO sciagam od 14.00 do23.30 jest 80%...
mam neo512...
mam nadzieje, ze warta tego bedzie ta gra...

dobra ide spac a ps3 niech jescze popracuje...


Chyba cie rozczaruje. Po sciagnieciu 600 MB MGO bedziesz musial dociagnac 700 MB patcha ( nie pomyliłem sie z liczba zer) a potem zarejestrowac na stronie konami. Siedzie na forum neo+ i z tego co widze to ta sztuka sie jeszcze nikomu nie udala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 00:12, shinian napisał:

Chyba cie rozczaruje. Po sciagnieciu 600 MB MGO bedziesz musial dociagnac 700 MB patcha
( nie pomyliłem sie z liczba zer) a potem zarejestrowac na stronie konami. Siedzie na
forum neo+ i z tego co widze to ta sztuka sie jeszcze nikomu nie udala:P

Damy radę, Shinian. Ludzie na forum ostro pchają się na serwery Konami, kiedyś musimy się wepchać w lukę XD
Przy okazji, napisałem właśnie do nich maila. Oryginalny pewnie nie byłem, bo trochę popłakałem nad serwerami, ale co tam :D Zapytałem też o co chodzi z tym brakiem czegoś w Polskim koncie. Może odpowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja się poddałem. 4 razy mi wywaliło errora przy pobieraniu. Włączyłem LAIR, potem Burnouta Paradise, a potem poszedłem pograć w demo AC6 na Xie. I miałem chyba 7%, więc pie... to w cholerę i tyle :P Poczekam aż zrobią coś z tymi serwerami i może wtedy ściągnę "łatkę" (a raczej drugą połowę gry), teraz nie mam cierpliwości ^^''

PS. Masz friend invite na XBL ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 00:55, Shini napisał:

> forum neo+ i z tego co widze to ta sztuka sie jeszcze nikomu nie udala:P
Damy radę, Shinian. Ludzie na forum ostro pchają się na serwery Konami, kiedyś musimy
się wepchać w lukę XD


No do tego ja jeszcze bede musial podpiac PS3 do netu co z moim skillem infromatycznym moze byc niezlym wyzwaniem. Wezme sie za sciaganie jak juz spory luz bedzie. To nie na moje nerwy siedzienie przed konsola i modlenie sie zeby pasek postepu szczesliwie do 100tki dobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 01:02, shinian napisał:

No do tego ja jeszcze bede musial podpiac PS3 do netu co z moim skillem infromatycznym
moze byc niezlym wyzwaniem.

Nie będzie tak źle. U siebie też podejrzewałem, że nic nie zrobię bez czyjejś pomocy, ale tam właściwie wszystko robi się automatycznie :)
Jak się podłączysz możesz mnie do swoich friendsów zaprosić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Odbijając nieco od tematu MGO - kupiłeś może Ace Combat 6? Dość poważnie myślę nad zakupem, ale nie jestem pewien (nawet mimo dema) czy to faktycznie jest 100% AC i chciałbym poznać opinię innego fana serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem u znajomego. To dobra odsłona AC. Jedyny problem to jeszcze krótsza kampania - ma bodaj 15 misji. Przy czym tak jak w Ace''ach na PS2 żeby wszystko odblokować trzeba gre przejsc pare razy. Jeszcze jeden minus który przychodzi mi do głowy to wolne tempo rozgrywki. Pewnie zauważyłeś, grając w demo że to wszystko dzieje się powoli. To pewnie zasługa tego, że mapy są sporo większe niż w wersjach na PS2 , ale ja je wolałem.

Moje osobiste zdanie jako fana AC- warto kupic. Sam zrobie to po sesji. Multi jest świetne. Człowiek jest dużo fajniejszym przeciwnikiem niż AI. Niesmak może budzić tylko ilość contentu wypuszczanego na marketplace przez namco. Zeby wszystko wykupic trzeba juz pewnie wydac kolejna rownowartosc gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a swoja droga ciekawostka - w ostatnim EDGE (renomowana gazeta poswiecona branzy gier) z mgs4 na okladce jest wywiad z Hideo Kojima. Co mnie bardzo zdziwilo, gosc otwarcie nie kryl rozczarowania mozliwosciami PS3 i tym jak jego wizja nowego MGSa, czy to od strony graficznej czy chocby rozmiaru map, zostala ograniczona przez faktyczne i duzo nizsze mozliwosci konsoli niz sadzil. W wywiadzie pada wrecz stwierdzenie, ze z powodu ograniczen sprzetowych PS3, zamiast zaplanowanych 10 krokow na przod udalo sie wykonac tylko.... jeden, a moce przerobowe Cell''a zostaly wykorzystane do granic mozliwosci.

"When we first showed the game engine at TGS, the staff were really proud and happy. PS3 was a dream machine, y''know, and we were going to work on this and that - and we had so many ideas. But when we actually started developing the game, we realized there were a lot of restrictions and so it turned out how you see it today. The original vision was to go ten steps further, the reality was just one step"

"I remember saying three years ago that we wanted to create something revolutionary, but in reality we couldn''t really do that because of the CPU. We''re using the Cell engine to its limit., actually. (...) The graphic, side things like motion-blending and the size of the map, totally was not accomplished to my original vision - to my satisfaction."

Przyznam szczerze, choc nie jestem ani fanem PS3 ani antyfanem, jestem bardzo zdziwiony takimi wypowiedziami - publicznymi przeciez - ze strony tworcy czolowego system sellera PS3. Pierwsze skojarzenie te od razu niedawne wypowiedzi Phila Harrisona, tuz przed odejsciem z Sony ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 07:20, Ciastuś napisał:

Przyznam szczerze, choc nie jestem ani fanem PS3 ani antyfanem, jestem bardzo zdziwiony
takimi wypowiedziami - publicznymi przeciez - ze strony tworcy czolowego system sellera
PS3. Pierwsze skojarzenie te od razu niedawne wypowiedzi Phila Harrisona, tuz przed odejsciem
z Sony ;).


a ja jestem tym bardziej zdziwiony biorąc pod uwagę fakt, że MGS 4 graficznym przełomem nie jest, a Kojima w narzekaniu mówi też o grafice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 23:35, xXx-man napisał:

lekka przesada z tym MGO sciagam od 14.00 do23.30 jest 80%...
mam neo512...
mam nadzieje, ze warta tego bedzie ta gra...


Heh, u mnie na Neostradzie 1 mb/s patch pobierał się od 13 do 18:30. Gorzej jednak jest z rejestracją na Konami ID - ich strona totalnie zamula, a po wypełnianiu danych i klikaniu "next" strona zwyczajnie wywala jakieś błędy lub się zawiesza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra sciagnelo sie konsolka popracowala przez noc i teraz tylko ta rejstracja...
ale to pozniej...
przy okazji to moje ps3 chodzilo podczas sciagania jak i po okolo 21h....
i wcale sie nie zagrzalo budze sie o 9.00 (jak dobrze, ze dzis sobota), ide sprawdzic czy nic sie konsoli nie stalo...
wpierw przykladam reke do chlodzenia i... jest spoko bo nawet troche chlodniej niz wczoraj...
wlaczam tv a tam tylko COMPLITE!
zeby nie bylo ps3 nadal jest wlaczone i brat gra (czyli nalicza dalej czas)...
no i teraz pozostala mi tylko rejstracja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 11:10, Łeber napisał:

Patcha też już masz?

A propo, jak komuś się uda zarejestrować, to niech zda relacje z gry :D


Tej rejestracji za cholerę nie można ukończyć! Próbowałem dziś o 9AM twierdząc, iż w USA jest 3AM i serwery nie będą tak zapchane, jednak bez skutku ;/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się