Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2008 o 00:06, banan541 napisał:

Zastanawiam się czy kupić wii czy xbox360 ,czy ktoś mógłby mi coś zaradzić?


Popatrz po prostu na listę gier jakie są dostępne na obie konsole i oceń, które Ci bardziej odpowiadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 00:10, Klimos napisał:

> Zastanawiam się czy kupić wii czy xbox360 ,czy ktoś mógłby mi coś zaradzić?

Popatrz po prostu na listę gier jakie są dostępne na obie konsole i oceń, które Ci bardziej
odpowiadają...


Gry leprze są na xbox, ale wii ma fajniejszy kontroler troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 00:27, banan541 napisał:

Gry leprze są na xbox, ale wii ma fajniejszy kontroler troche.


Co Ci w takim razie po fajnym kontrolerze, skoro i tak nie będziesz miał w co grać, korzystając z niego ;)
Konsole kupuje się do grania i to właśnie wachlarz dostępnych tytułów powinien być decydujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 00:06, banan541 napisał:

Zastanawiam się czy kupić wii czy xbox360 ,czy ktoś mógłby mi coś zaradzić?

X0 to konsola dla hardkorowców, pograsz tam w taki gry jak GTA IV, różne FPSy, dużo gier akcji i wiele innych.
Wii to konsola dla casual gamerów, albo po prostu aby się na chwilkę zrelaksować. Pograsz na niej w gry z rodzicami, rodzeństwem i dziadkami. I prawie na pewno dadzą się w to porwać.
Zresztą popatrz sobie w jakimś sklepie internetowym katalog gier na daną konsolę. Stwierdź, które gry cię bardziej interesują.
Zwróć jeszcze uwagę, że dużo exclusivów na Xboxa 360 po niedługim czasie pojawia się na pecety. Za to exclusivy z PS3 nie pojawiają się na blaszaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDIT
Boże, nie zauważyłem, że wybór to Wii vs X360, przepraszam :)
BANAN541
Osobiście polecam X360, jeżeli jesteś jedynym graczem w domu. Wii nie ma praktycznie żadnych dobrych gier dla jednego gracza, które przyciągają na dłużej (w sensie, że ma, ale niewiele). Prawdą jest, że za Wii przemawia 'rewolucyjny' kontroler, ale tak się składa... że nic poza tym nie zachęca do kupna mniejszej wersji dwóch gamecube'ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jedynym graczem,ale będę grać najdłużej. Grałem już w CoD 3 i w MoHV więc z fajniejszych gier został mi tylko farcray.Moim zdaniem najlepiej było by poczekać aż wyjdzie jakaś fajna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 00:45, hugoo napisał:

Wii to konsola dla casual gamerów, albo po prostu aby się na chwilkę zrelaksować.

Cóż... widać, że nie masz Wii.
Wii jest konsolą dla wszystkich, świetną zarówno dla pojedynczego gracza jak i w multi, dla hardcorowca i casuala...
Podstawową różnicą między grami na Wii i X360 są gatunki gier jakie na nie powstają: Wii jest przede wszystkim dla fanów platformówek, gier przygodowch i logicznych, z kolei X360 to głównie FPSy, wyścigi i gry sportowe, więc każdy kto zastanawia się nad wyborem, którejś z tych konsol powinien mieć to na uwadze.
Ja mam obie konsole i w moim przypadku X360 od jakiegoś czasu kurzy się pod telewizorem, a na Wii nie nadążam z kupowaniem kolejnych gier..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sieci już od jakiegoś czasu krążą plotki, jakoby Microsoft przygotowywał pada z wykrywaniem ruchów (dzięki czemu w sprawie kontrolera nie będzie daleko w tyle za Sony czy Nintendo). Ale, póki co, to plotki. Tylko plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gta4 zajechało mi konsole - w ciekawy sposob - zawiesilo sie podczas gry a po restarcie klocek wiesza sie w losowym momencie podczas ładowania dashborda - zawis bez czerwonych diod - to znak zebym w dlugi weekend wyszedl z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają problemy, tylko nie ja. Zaraz się obrażę (pewnie po tych słowach klocek nawet się nie włączy...).
Proponuję zadzwonić do Helpline Microsoft Polska jeżeli freeze'y będą się dalej powtarzały, ponieważ taki problem prawdopodobnie sam się nie rozwiąże. Jedyne, co się może zmienić to światełka - mogą w końcu przejść w czerwony pierścień. ;-)
Pomoc możesz uzyskać pod numerem 00800 441 17 96 (połączenie bezpłatne z telefonu stacjonarnego, nie dotyczy połączenia z telefonu komórkowego). Dzwonić możesz od poniedziałku do piątku, bodajże w godzinach 9-16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 10:02, WorldWar3PL napisał:

Wszyscy mają problemy, tylko nie ja. Zaraz się obrażę (pewnie po tych słowach klocek
nawet się nie włączy...).


kochany zapominasz o mnie :D:D Wczoraj ok. 7-8 godzin, przedwczoraj ok. 12 godzin i konsola nawet nie jęknie, że chce do nieba... I dalej mój Samsung (czyli ten najgorszy niby) nie rysuje płyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 10:02, WorldWar3PL napisał:

Pomoc możesz uzyskać pod numerem 00800 441 17 96 (połączenie bezpłatne z telefonu stacjonarnego,
nie dotyczy połączenia z telefonu komórkowego). Dzwonić możesz od poniedziałku do piątku,
bodajże w godzinach 9-16.


WW3, Weź Ty się zatrudnij w Microsofcie, znów wygłaszasz formułki w stylu przedstawiciela MS, który krąży po wszelakich forach i pomaga "zagubionym" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 11:04, syriusz.b napisał:

kochany zapominasz o mnie :D:D Wczoraj ok. 7-8 godzin, przedwczoraj ok. 12 godzin i konsola
nawet nie jęknie, że chce do nieba... I dalej mój Samsung (czyli ten najgorszy niby) nie rysuje płyt...


Mój od środy południa chodzi niemal non-stop, po jakieś 16h na dobę. Gramy na zmianę z bratem i wyłączamy kloca tylko na noc. Aha, też mam Samsunga i póki co nie mogę o nim złego słowa powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 11:27, Klimos napisał:

Mój od środy południa chodzi niemal non-stop, po jakieś 16h na dobę. Gramy na zmianę
z bratem i wyłączamy kloca tylko na noc. Aha, też mam Samsunga i póki co nie mogę o nim
złego słowa powiedzieć...


no to mamy potwierdzenie dla tezy, że Xboxy są mega awaryjne :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wii jest konsolą dla wszystkich, świetną zarówno dla pojedynczego gracza jak i w multi,
> dla hardcorowca i casuala...

co do wii jako swietnego sprzetu dla hardcoreowego gracza - bardzo bym polemizowal. dobre gry na te konsole jestem w stanie wymienic na palcach jednej reki (okami i RE4 to odgrzewane kotlety ktore przeszedlem w poprzedniej generacji :). sadze ze przecietnej osobie grajacej kilkanascie godzin/week, ktora wychowala sie na pc albo innej konsoli (hardcorowy gracz, o nim przeciez rozmawiamy :) ciezko bedzie wyzyc z wii jako jedyna konsola. mimo posiadania kompletu konsol i handheldow, wynudzilem sie na smierc oczekujac owych bardzo dobrych gier na wii. byc moze dlatego ze majac wszystkie konsole, nie kupuje srednich gier (z braku wyboru innych :) tylko te na prawde dobre.

wracajac do dobrych gier na wii - gdyby nie super mario galaxy, super smash, zelda i metroid, uznalbym te konsole za najwieksze marnotrastwo pieniedzy dla hardcoreowego gracza. duzo wiecej fajnych gier na DSie czy psp znalazlem niz tu

tematu multiplayera nie bede komentowac - wg mnie to co robi nintendo ze swoimi friend codami to zenada a nie multi. lagi, zrywane polaczenia, brak komunikacji miedzy graczami, boty ktore przejmuja rozlaczonych graczy, tak ze nie wiesz nawet czy grasz po sieci z czlowiekiem czy cpu... sorry, zdecydowanie nie to czego po multi oczekuje hardcore gamer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

umarłem xD WW3PL presents "buy your xbox today!!!!11111" :D

Jestem w trakcie konwersacji na gg z w/w osobnikiem. Przytoczę kilka cytatów:

11:50:24 WorldWar3PL

Chcesz wyrazić swoją opinię na temat pracowników Microsoft Helpline Polska? Wyślij e-mail na adres feedback@xbox.pl - twój list zostanie przeczytany przez odpowiednie osoby, a wszelkie skargi starannie zbadane.

11:52:07 WorldWar3PL

Przy kontaktowaniu się z przedstawicielem Microsoft Helpline Polska prosimy zachować spokój - w innym wypadku pomoc nie zostanie udzielona.

11:55:14 WorldWar3PL

UWAGA! Rozmowa może być monitorowana, by zapewnić wszelkie bezpieczeństwo

Wypisz wymaluj pracownik Microsoftu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się