Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2008 o 15:01, Paweł10 napisał:

To mam tracić jeszcze 300zł??? Nawet na xboxa jeszcze nie mam:P No i jeszcze tracić za
bezprzewodowy internet... (chyba ten z orange będę miał)


Nie nazwałbym tego traceniem. Wygoda ma swoją cenę. Chociaż przyznam szczerze, że 300 złotych to trochę sporo jak za zwykła kartę WiFi na USB, sam płaciłem jakąś 1/4 tej ceny. Poza tym, w moim przypadku był to jedyny sposób połączenia X360 z internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:06, Klimos napisał:

> To mam tracić jeszcze 300zł??? Nawet na xboxa jeszcze nie mam:P No i jeszcze tracić
za
> bezprzewodowy internet... (chyba ten z orange będę miał)

Nie nazwałbym tego traceniem. Wygoda ma swoją cenę. Chociaż przyznam szczerze, że 300
złotych to trochę sporo jak za zwykła kartę WiFi na USB, sam płaciłem jakąś 1/4 tej ceny.
Poza tym, w moim przypadku był to jedyny sposób połączenia X360 z internetem.


No to jak teraz może będę miał tylko bezprzewodowy internet, to nie mam po co kupować xboxa, bo skąd mam wziąć jeszcze 300zł, żeby podłączyć go do internetu...
a do PS3 można włożyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:12, Paweł10 napisał:

No to jak teraz może będę miał tylko bezprzewodowy internet, to nie mam po co kupować
xboxa, bo skąd mam wziąć jeszcze 300zł, żeby podłączyć go do internetu...
a do PS3 można włożyć???


Mylimy chyba pojęcia. Ty myślisz o bezprzewodowym internecie po sieci GSM (EDGE. UMTS, czy którakolwiek generacja). Z takiego czegoś bez pomocy komputera nie skorzystasz na konsoli. Ja zaś mówiłem o sieci WiFi - do routera lub komputera Internet dochodzi z kabla, bądź w dowolny inny sposób i następnie jest udostępniane za pomocą fal radiowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:12, Paweł10 napisał:

No to jak teraz może będę miał tylko bezprzewodowy internet, to nie mam po co kupować
xboxa, bo skąd mam wziąć jeszcze 300zł, żeby podłączyć go do internetu...
a do PS3 można włożyć???


Sprawdź co to jest internet.
Sprawdź co oznacza "internet bezprzewodowy".
Nie pisz głupot o wkładaniu.
Nie pisz głupot o wkładaniu.
Nie pisz głupot o wkładaniu.
Jeśli nie masz 300zł na Wireless Network Adapter, to nie masz też na gry na iksa, więc nie masz po co konsoli kupować.
Jeśli nie masz 300zł na Wireless Network Adapter, to nie masz też na PS3, więc siłą rzeczy nie kupisz.
To że masz internet w Orange, oznacza, że i tak będziesz potrzebował routera, bo bezpośrednio żadnego sprzętu w taki sposób nie podłączysz.
Zostaw to wszystko rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś podać prawdziwy angielski adres ?
Już pięć ktorych szukałem były złe!
straciłem 5 emajli :/
może mi ktoś podać prawidłowy ale na 100% ja już mam dość :/
(tymbardziej jak podpinam konsole do monitora od kompa :/)(i co chwile zmieniam kabelki :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2008 o 15:21, Furrbacca napisał:

Jeśli nie masz 300zł na Wireless Network Adapter, to nie masz też na gry na iksa, więc
nie masz po co konsoli kupować.
Jeśli nie masz 300zł na Wireless Network Adapter, to nie masz też na PS3, więc siłą rzeczy
nie kupisz.


Jak się kupi xboxa, to dodają np 4 gry gratis :P
Co jakiś czas może bym dostał na grę, ale kto mi da 300zł, żeby tylko mieć internet (może kiedyś)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2008 o 15:33, Paweł10 napisał:

Jak się kupi xboxa, to dodają np 4 gry gratis :P

Nic nie ma gratis :) 4 gry to koszt 500zł i nikt Ci ich za free nie da :D chyba ,że na Allegro do przerobionego Xa

Dnia 09.05.2008 o 15:33, Paweł10 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:41, jackass napisał:


> Jak się kupi xboxa, to dodają np 4 gry gratis :P
Nic nie ma gratis :) 4 gry to koszt 500zł i nikt Ci ich za free nie da :D chyba ,że
na Allegro do przerobionego Xa


a to czemu? Dodają do konsol gry typu kameo, pgr, nnn, czy pdz. Chyba nawet na ultimie jest taki pack.
Ja chetnie bym pozbył sie tych gierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś jupiłem nowszą wersję i nie przeszkadzają mi jej dźwięki, ale nie wiem jak był wcześniej. Słychać ją tylko jak płyte odtwarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 21:22, ghos-t napisał:

aha a czy w wersji premium xboxa 360 jest wejście do HDMI bo słyszałem że tylko w wersji
ELITE !!!!


HDMI jest we wszystkich nowszych wersjach konsoli nowe premium Arcade Elite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 22:35, Priam napisał:

Ja dziś jupiłem nowszą wersję i nie przeszkadzają mi jej dźwięki, ale nie wiem jak był
wcześniej. Słychać ją tylko jak płyte odtwarza.


To chyba jednak poprawili, bo mój kloc chodzi jak suszarka do włosów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy Xbox 360 Elite + VGA Adapter podłączony do CRT 15'' lub 17" (PHILIPS) obraz będzie wyglądał dobrze i ostro? Nie chodzi o poradzenie kupna nowego LCD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 10:40, maciekujek napisał:

Mam pytanie czy Xbox 360 Elite + VGA Adapter podłączony do CRT 15'' lub 17" (PHILIPS)
obraz będzie wyglądał dobrze i ostro? Nie chodzi o poradzenie kupna nowego LCD.


Xbox będzie niezależnie od ekranu, do którego jest podłączony zawsze wyglądał tak samo. Chyba że go za jakieś szkło zniekształcające obraz wstawisz.
Ale w kwestii jak będą wyglądały gry - to zależy już od samych monitorów. Ja od czasu do czasu gram na crt 17" i jest bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 16:55, ass177 napisał:

(...)


Wiesz, w zasadzie lepszej nie znajdziesz. Wszystkie to i tak to samo, robione zresztą w Chinach. Bierz, najwyżej jak sprawi kłopot to szukaj dalej, w końcu nie jest to takie drogie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie wiem ze xbox 360 nie ma blue ray w przeciwieństwie do PS3 a słyszałem że gry na blue ray mają wiele większe możliwości czy to to moze oznaczać że gry na xboxa 360 będą gorsze ??? Bo wacham się pomiędzy PS3 a xbox 360 a nie chciał bym za rok kupować nowego xboxa z powodu braku napędu ???? Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 12:09, ghos-t napisał:

Słuchajcie wiem ze xbox 360 nie ma blue ray w przeciwieństwie do PS3 a słyszałem że gry
na blue ray mają wiele większe możliwości czy to to moze oznaczać że gry na xboxa 360
będą gorsze ??? Bo wacham się pomiędzy PS3 a xbox 360 a nie chciał bym za rok kupować
nowego xboxa z powodu braku napędu ???? Proszę o odpowiedz


Nie po prostu za niedługo przy Xboxie będziesz żonglować płytami, a co do nowego x-a jakoś nie chcę mi się wierzyć że za rok ma być nowy xbox...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 12:09, ghos-t napisał:

Słuchajcie wiem ze xbox 360 nie ma blue ray w przeciwieństwie do PS3 a słyszałem że gry
na blue ray mają wiele większe możliwości czy to to moze oznaczać że gry na xboxa 360
będą gorsze ??? Bo wacham się pomiędzy PS3 a xbox 360 a nie chciał bym za rok kupować
nowego xboxa z powodu braku napędu ???? Proszę o odpowiedz


Więc radzę kupić PS3. Sam napęd jako napęd specjalny nie jest i nie grzeszy szybkością, ale nowe gry potrzebują coraz więcej przestrzeni na krążku, a wiadomo, że Blu Ray ma większą pojemność krążka. Szkoda tylko, że cena w Polskich realiach odstrasza, ale cóż. Trzeba przeboleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co takiego przeboleć? Cenę konsoli? Cenę gier (porównywalne cenowo do tych z X360), czy też cenę filmów na BR? Bo nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się