Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2008 o 22:56, Spaykus napisał:

Ja mam zarejestrowane na Stany i nie narzekam (poza tym, że aktualnie mam zablokowany
dostęp do Video Marketplace, ale to normalne :)


Czy można jednak jakoś uzyskać dostęp do Video Marketplace? Bo gdybym kupił 360-tkę, to bardzo chciałbym ją zarejestrować na Stany nie tracąc niczego, bo żyłem 10 lat w Kanadzie i jakoś mi bliżej do USA niż do UK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 22:59, Konrad512 napisał:

Czy można jednak jakoś uzyskać dostęp do Video Marketplace? Bo gdybym kupił 360-tkę,
to bardzo chciałbym ją zarejestrować na Stany nie tracąc niczego, bo żyłem 10 lat w Kanadzie
i jakoś mi bliżej do USA niż do UK :P


Z tego co się orientuję można pokombinować z przekierowaniami proxy, ale nigdy się w to zagadnienie nie wgryzałem. Jakoś nie trafia do mnie online''owa wypożyczalnia filmów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 23:01, Spaykus napisał:

Z tego co się orientuję można pokombinować z przekierowaniami proxy, ale nigdy się w
to zagadnienie nie wgryzałem. Jakoś nie trafia do mnie online''owa wypożyczalnia filmów
;)


Czyli w USA traci się tylko video marketplace, na UK niczego się nie traci, tak? A czy nie ma lagów jak konsola europejska jest zarejestrowana w Stanach? To trochę daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 22:56, Spaykus napisał:

Stanowisko MS jest jasne - "nie przewidujemy migracji kont". /.../


Ehhh... Średniowiecze, a XIX wiek to max. Szanowni zarządzający Live''m nie biorą pod uwagę, że w dzisiejszych czasach ludzie zmieniają miejsce zamieszkania także poza własny kraj. I to pomimo faktu, że sam Microsoft przerzuca często swoich pracowników z Redmond po różnych miejscach na świecie i vice versa... BTW, jakiś mail na support w tej sprawie ktoś zna? Skrobnąłbym co nieco, bo ciekaw jestem uzasadnienia tego toku myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 23:07, Konrad512 napisał:

Czyli w USA traci się tylko video marketplace, na UK niczego się nie traci, tak? A czy
nie ma lagów jak konsola europejska jest zarejestrowana w Stanach? To trochę daleko :)


W Europie w ogóle nie ma VM, więc nic nie tracisz :)
A lagów z tytułu miejsca rejestracji konta nie ma. Jedynie "niedogodności" to drobne szczególiki dosłownie, np. amerykańska flaga przy moim koncie w grach EA Sports.

Klimos > wysyłanie maili nic nie da. Zripostują to krótko. Cóż... Może im się jeszcze odwidzi.
Zresztą nie ma się czym martwić - polskiego Live''a jak nie było, tak nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 23:07, Konrad512 napisał:

Czyli w USA traci się tylko video marketplace, na UK niczego się nie traci, tak? A czy
nie ma lagów jak konsola europejska jest zarejestrowana w Stanach? To trochę daleko :)

różnicą jest też strefa czasowa. jeśli chcesz grać dużo w sieci, to nie zawsze twoje godziny gry mogą się pokrywać z graczami zza oceanu, bo Live będzie dobierał ci graczy z ''regionu'' ;) o ile w przypadku popularnych gier nie jest to problem - zawsze znajdą się zapaleńcy grający w stanach o 6 rano ;) o tyle z mniej popularnymi, lub starszymi tytułami różnie może być.
swoją drogą nie wiem na ile elastycznie działa dobór graczy w takiej sytuacji. ja przykładowo jestem zarejestrowany na UK i w przypadku niektórych starszych tytułów, w mało popularnych godzinach po prostu nie ma z kim grać. wystarczy jednak spróbować o innej porze i ktoś zawsze się znajdzie. wnioskuję więc że dobór graczy jest raczej lokalny - bazujący na twojej lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy warto jest wykupować dodatkową 2-wu letnią gwarancję za około $50? Zakładając, że mieszkam w kraju w którym można z takiej gwarancji korzystać bez obaw.

Słyszałem, że w niektórych XBox''ach 360 lubi się coś zepsuć od czasu do czasu. Czy to prawda? I nie chodzi mi o zawieszenie się konsoli na parę godzin grania, ale o poważniejsze usterki nie pozwalające kontynuować zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 03:07, roctez napisał:

/.../


Tego w tym momencie zapewnie nikt Ci nie powie. X360 ukazał się na rynku 2,5 roku temu. Standardowa gwaranja obejmuje 2 lata na całość i 3 lata na RRoD''a. Zatem jakie są szanse zepsucia się konsoli po tym okresie, z prostej przyczyny nie wiadomo. Poza tym, jeśli konsola Ci się zepsuje, nie oznacza to, że od razu nadaje się do wyrzucenia. Zawsze można dokonać płatnej naprawy.

Nowe Xboxy są na dodatek znacznie mniej awaryjne niż okryte złą sławą pierwsze modele. Chociaż z drugiej strony ja mam xklocka wyprodukowanego w 2006 roku i jak do tej pory działa bez zarzutów. Co więcej, gdy go kupowałem również proponowano mi przedłużenie gwarancji o dwa lata, w cenie ~300 koron duńskich (ok. $60) i nie skorzystałem. Czy słusznie, okaże się za jakiś czas gdy zwykła gwarancja się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 20:30, zippo666 napisał:

x-box wymiata


a możesz skończyć z tym nabijaniem sobie postów?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 20:30, zippo666 napisał:

x-box wymiata


Niektórzy jednak nie słuchają dobrych rad. Tak, więc zarobiłeś ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 15:04, bojanzaw napisał:

Nowy Xbox jesienią 2009? Xbox 2.5 aka 540? WTF :P

http://www.gruntsrus.com/news/xbox-540-coming-in-2009.41


Nie możliwe... nowe konsole się dopiero rozkręcają , a już mowa o następnych ? :)
To pewnie tylko jakaś plotka puszczona przez nieinteligentnego gościa >.<

>Gameplay z Mirror''s Edge:
> http://www.gamersyde.com/stream_7068_en.html

>Miodnie :D Te miasto takie czyste... :)

Nie tylko grafika jest w tej grze "miodna" , ale też tryb skoków , wyskoków , przechodzenia , wspinania się i wiele innych rzeczy jest bardzo dobrze dopracowana w tym tytule... xD

Dincooo>>

>Fajny (stronniczy) filmik: http://www.youtube.com/watch?v=cP1Q6sxNJoY

>:)

>(link znalazłem na grrr.pl)

Znowu jakiś Fan xboxa 360 zrobił filmik w którym chce pokazać , że PS3 i GT5 są do bani. :/
No , ale oczywiście nie pokazał błędów GRIDa tylko dobrał się do tej gorszej strony GT5...Szczerze ?
Żal mi takich ludzi :( Co prawda GT5 nie ma opcji zniszczeń samochodów , ale wkrótce nadejdzie wersja
z poprawionymi błędami. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2008 o 21:31, michu96 napisał:

Znowu jakiś Fan xboxa 360 zrobił filmik w którym chce pokazać , że PS3 i GT5 są do bani.
:/


Ke? Przecież GRID wychodzi też na PlayStation 3...?

Filmik raczej miał na celu podkreślić (ewentualną - bo nie grałem, więc nie mam zdania o GT5) miernotę GT5, a nie pokazać jakie PS3 jest do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 22:06, Dincooo napisał:


> Znowu jakiś Fan xboxa 360 zrobił filmik w którym chce pokazać , że PS3 i GT5 są
do bani.
> :/

Ke? Przecież GRID wychodzi też na PlayStation 3...?

Filmik raczej miał na celu podkreślić (ewentualną - bo nie grałem, więc nie mam zdania
o GT5) miernotę GT5, a nie pokazać jakie PS3 jest do bani.



Może i GRID wychodzi na PS3 , ale to i tak nie oznacza , że GT5 jest "miernotą" , bo to naprawdę dobry tytuł ,
który ma mało błędów i ma bardzo ładną grafikę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się