Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2008 o 09:51, Emeraldar napisał:

GT przez
wielu od dawna uważane jest za najlepszy symulator wyścigów i to wcale nie jest
jakiś hype czy czcze gadanie. Gierka jest naprawdę mocno rozbudowana, nie ma w niej co
prawda modelu zniszczeń, ale jest genialny model jazdy i to jest tu najważniejsze.


GT jest świetną serią, ale do symulatora prawie równie jej blisko co serii Ace Combat. Jak wogóle ktoś może pokusić się o takie stwierdzenie w serii gdzie kompletnie olano model zniszczeń a przeciwnicy czasami mają dziwną tendencję do jazdy po sznurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Cię ani trochę, mówisz, żebym się wyluzował, dobra zrobię to specjalnie z uwagi na twoją wrażliwą osobę, ale jeszcze raz powtórzę, gęby nie zamknę ;) Przynajmniej dzięki mnie masz jakąś rozrywkę... :P

Co do drugiej części odpowiedzi, tu nie chodzi tylko o jakieś podskakujące autko, tylko o fałsz i fanboystwo zawarte w tym filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 06:32, Łeber napisał:

tu nie chodzi tylko o jakieś podskakujące autko, tylko o fałsz i fanboystwo zawarte w tym filmiku.


wiesz co, darowalbys sobie. dokladnie miesiac temu sam wrzuciles tu na forum podobny, naciagany, stronniczy filmik tym razem pokazujacy jak to x360 wypada dziadowsko na tle ps3. i prosiles jeszcze o fanfary, radujac sie jak to on "wzburzy fanow Xbox''a". bynajmniej wiec, ow miesiac temu, jakos nie bulwersowal cie "falsz i fanboyostwo".

teraz za to, jak ktos na forum wstawil analogiczny filmik - wyraznie zaznaczajac stronniczosc materialu - w ktorym gra na ps3 wyoada miernie na tle konkurencji, robisz rozprawe przez 2 strony tematu, wytykasz innym fanboyostwo i piszesz jak to inni sa zalosni...

powiedz mi tak szczerze - czego ty tutaj bronisz i o co ten ambaras? bo na pewno nie o prawde i obiektywnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 18:18, Dincooo napisał:

Ale UWAGA - to są na razie tylko prawdopodobne przypuszczenia.

Raczej niemożliwe, praca nad JE 2 trwa już parę lat na X360, więc na PS3 się pewnie nie mają szans wyrobić. A to nie jest tak że MS płaci za to żeby gra była exclusivem i umowa już podpisana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 02:20, shinian napisał:

GT jest świetną serią, ale do symulatora prawie równie jej blisko co serii Ace Combat.
Jak wogóle ktoś może pokusić się o takie stwierdzenie w serii gdzie kompletnie olano
model zniszczeń a przeciwnicy czasami mają dziwną tendencję do jazdy po sznurku.


Jakiej grze nadałbyś zatem tytuł najlepszego symulatora wyścigów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 14:33, Emeraldar napisał:

Jakiej grze nadałbyś zatem tytuł najlepszego symulatora wyścigów?


Ja bym dał ten tytuł grze Richard Burns Rally.. Kto wie, może dlatego, że był to jedyny symulator wyścigów w jaki grałem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 14:33, Emeraldar napisał:

Jakiej grze nadałbyś zatem tytuł najlepszego symulatora wyścigów?
Ja bym dał ten tytuł grze Richard Burns Rally..


lub właśnie toca (a grid jest jej spadkobiercą). tam możesz mówić choćby o śladowych ilościach realizmu. GT jest owszem bardzo fajna grą i też się w nią zagrywałem, ale naprawdę nazywanie jej symulatorem jest lekko mówiąc naciągane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 14:50, penny napisał:

lub właśnie toca (a grid jest jej spadkobiercą). tam możesz mówić choćby o śladowych
ilościach realizmu. GT jest owszem bardzo fajna grą i też się w nią zagrywałem, ale naprawdę
nazywanie jej symulatorem jest lekko mówiąc naciągane ;)


Demko GRIDa bardzo mi się podoba, masakra która ma miejsce zaraz na pierwszym zakręcie w multi jest świetna, zapewne sięgnę po pełną wersję, ale jeśli chodzi o samą jazdę, to ja dalej będę się upierał przy tym, że seria GT pod tym względem jest najlepsza :) Nissan zatrudnił koderów z Polyphony Digital, żeby pomogli w oprogramowaniu komputerów w ich samochodach. Coś w tym zatem jest :) Jeśli mówimy o realizm "zniszczeniowy", no to w tym wypadku nie ma tu w ogóle o czym mówić, ale dla mnie nie o to chodzi w ścigałkach. Chyba, że mówimy o grach typu Burnout czy kultowe Destruction Derby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez miesiąc wiele się zmieniło, nie będę Ci mówił co wpłynęło na mnie, bo to nie Twoja sprawa, powiem tylko, że mam problemy... ale mniejsza o to, fakt miesiąc temu pokazałem taki filmik, z czego teraz nie jestem zadowolony. Sam siebie z całą pewnością bym za to obluzgał. Tylko, że zauważ w tamtym filmiku co go pokazywałem, było o PS3 i w czym owa konsola jest lepsza od X, trzeba przyznać, że niektóre rzeczy były mocno naciągane inne mniej, ale większość to były fakty. Ten filmik o GT5:P i GRID jest strasznie mało obiektywny i opiera się na błędach GT i superlatywach GRIDa, a tego nie pochwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 14:50, penny napisał:

(...)


GRID najlepszym symulatorem? Bez przesady.
Mam demo GRIDa i owszem, gra jest bardzo przyjemna, ma piękne otoczenie i ogólnie sprawia frajdę, ale model jazdy jest jakiś taki dziwny. Powyłączałem sobie wszystkie ułatwiacze i włączyłem bodajże "Pro Mode" czy "Pro Race" i ten system jazdy był jeszcze gorszy. Nie chodzi o to, że było trudno, tylko po prostu nienaturalnie.
Według mnie najlepszym systemem jazdy może pochwalić się F1 Championship Edition - tam jest model jazdy rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:10, master matrox napisał:

> (...)

GRID najlepszym symulatorem? Bez przesady.
Mam demo GRIDa i owszem, gra jest bardzo przyjemna, ma piękne otoczenie i ogólnie sprawia
frajdę, ale model jazdy jest jakiś taki dziwny. Powyłączałem sobie wszystkie ułatwiacze
i włączyłem bodajże "Pro Mode" czy "Pro Race" i ten system jazdy był jeszcze gorszy.
Nie chodzi o to, że było trudno, tylko po prostu nienaturalnie.
Według mnie najlepszym systemem jazdy może pochwalić się F1 Championship Edition - tam
jest model jazdy rewelacyjny!

Zacznijmy od tego, że GRIDowi bliżej do arkejdówki niż symulatora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Xbox-a 360 i chcę go podłączyć do internetu. Mam routera i ten kabel sieciowy co był z Xboxem tylko że jest on za krótki może mi ktoś podać link to takiego kabla do Xboxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:43, Priam napisał:

Mam Xbox-a 360 i chcę go podłączyć do internetu. Mam routera i ten kabel sieciowy co
był z Xboxem tylko że jest on za krótki może mi ktoś podać link to takiego kabla do Xboxa?

Proszę bardzo - na metry: http://www.allegro.pl/item357527699_kabel_lan_utp_rj45_skretka_na_metry_tanio_zobacz .html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale w tym kablu z Xboxa we wtyczce są tylko cztery kabelki a wtej z linka są wszystkie czy to coś zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze powiedziałem jedynie, że GRID jest spadkobiercą świetnego Toca Race Driver. o samym GRIDzie nic więcej nie napisałem. więc nie masz się co tak rozpędzać ;)
W TOCA wg. mnie rozgrywka była bardzo dobrze wyważona, łącznie z dość realistycznym modelem jazdy, który można było docenić grając na kierownicy - bez niej ta gra nie była żadną rewelacją, ot zwykłe wyścigi. co do F1 to niestety trochę wąska specjalizacja. trudno też mówić o ocenie realizmu w przypadku tej gry - chyba nikt z grających w nią nie miał do czego porównywać wrażeń z jazdy ;)

samego GRIDa za to będę sobie sprawdzał w weekend, ale niestety już bez kierownicy, więc też nie spodziewam się nie wiadomo czego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli nie mam internetu na Xboxie (planuje sobie kupić 360-tkę ale najpierw bez kasrty sieciowej bo nie starczy kasy), to czy później jak podłącze go do LIVE, zachowają mi się acheivementy które zbierałem offline, czy muszę robić wszystko od nowa? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X360 Arcade jest najsłabszą z możliwych wersji tej konsoli.
Oczywiście kupując ją z GTA IV zaoszczędzisz i tak 300zł.
Większość ma Premium, jeśli kupisz premium i potem to zapłacisz coś lekko ponad 1200zł.
Więc albo drożej ale może ci dłużej wytrzymać bez naprawy.
Albo kupić pierwszy tani tylko po to żeby se w GTA IV pograć.
Bo jeśli kupujesz tylko dla tej gry to możesz kupić ARCADE.
Ale dla mnie to lekka przesada kupować konsole dla jednej gry.
Ale jeśli myślisz przyszłościowo to kupuj Premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:53, penny napisał:

po pierwsze powiedziałem jedynie, że GRID jest spadkobiercą świetnego Toca Race Driver.
o samym GRIDzie nic więcej nie napisałem. więc nie masz się co tak rozpędzać ;)


Heh, napisałem tylko swoją opinie :D

Dnia 15.05.2008 o 16:53, penny napisał:

W TOCA wg. mnie rozgrywka była bardzo dobrze wyważona, łącznie z dość realistycznym modelem
jazdy, który można było docenić grając na kierownicy - bez niej ta gra nie była żadną
rewelacją, ot zwykłe wyścigi.


Łii tam, ja grałem bez kierownicy w poprzednie odsłony i także było fajnie. Najlepiej wspominam Toca: Touring Cars na PS One, oraz Toca: Race Driver 1 i 2 na PC. Tą drugą pożyczyłem pewnej osobie i jakoś od dwóch lat nie chce jej oddać. Hm, GRID jest według mnie niezły, ale jak już wspomniałem idealny nie jest. Mimo to, z chęcią go zakupie, bo gra mi sie podoba, prócz kilku mankamentów i dość specyficznego, nieco arcadeow''ego modelu jazdy.

Dnia 15.05.2008 o 16:53, penny napisał:

co do F1 to niestety trochę wąska specjalizacja. trudno
też mówić o ocenie realizmu w przypadku tej gry - chyba nikt z grających w nią nie miał
do czego porównywać wrażeń z jazdy ;)


Porównywałem do innych gier wyścigowych, a tu grałem w nie sporo. Najbardziej realistyczną grą, która utkwiła mi w pamięci było GTR2 na PC.

Dnia 15.05.2008 o 16:53, penny napisał:

samego GRIDa za to będę sobie sprawdzał w weekend, ale niestety już bez kierownicy, więc
też nie spodziewam się nie wiadomo czego :/


E tam, według mnie i bez kierownicy przyjemnie sie gra. Zwłaszcza przez sieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:52, Priam napisał:

Dzięki,

Nie ma za co.

Dnia 15.05.2008 o 16:52, Priam napisał:

ale w tym kablu z Xboxa we wtyczce są tylko cztery kabelki a wtej z linka są wszystkie czy to coś zmieni?

Yyy...w tym kablu z Allegro, też są (skręcone) 4 kabelki: biały, pomarańczowy, niebieski i zielony. I chyba nie ma szans, żeby było więcej, albo mniej. Tak więc, kabel na pewno będzie pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się