Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Sportowiec wprowadza Cię nieco w błąd.
Jakość grafiki na monitorze jest świetna. Jeśli masz wystarczająco dobry monitor, efekt osiągniesz taki, jak na TV Full HD. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, zawsze coś musi pójść nie tak. Kupiłem PS3. Wszystko śmiga, ściągam stuff z PS Store, ale grać przez sieć nie mogę. W GTA IV rozłącza mnie przy wejściu do gry już po wybraniu postaci itp, w Burnoucie Paradise w ogóle nie może połączyć się z serwerami. Zrobiłem test sieci, wszystkie punkty "successed" prócz jednego. NAT pokazał mi się jako typ 3. System napisał, że mogą być z tego powodu jakieś problemy. Podejrzewam, że chodzi o prywatne IP mojego łącza. Stąd następne pytanie. Jakimi argumentami podeprzeć się w kłótni z ojcem, żeby zmienił IP na publiczne. On mówi mi, że nie będzie ryzykował utraty kasy z konta przez to, że "ja chcę sobie grać". Żadna argumentacja nie trafia mu do makówy. Jak go zagiąć, żeby się zgodził i proszę bez zamykania się w pokoju albo niejedzenia bo to głupie i dziecinne, a rodzinka miałaby tylko ubaw, z resztą ja pewnie też ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja bym spróbował czegoś w stylu:

"Cześć Tato! Dzisiaj chciałem się zalogować w systemie składania podań do szkół ponadgimnazjalnych, jednak nie udało mi się wejść na stronę. Konsultant z działu "pomoc" na stronie, powiedział że prawdopodobnie przyczyną jest prywatne IP naszego łącza. Tato proszę pomóż! Ja chcę się dostać do dobrej szkoły!!!"

Powinno podziałać :->.

PS. Na GG napisałem ci parę pytań odnośnie sprzedaży PS2 :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 20:17, rob300i napisał:

ciach


taki lekki OT: nie wiem jak u was, ale u mnie składanie podań było do piątku, więc argument by nie podziałał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 18:54, Miluś napisał:

/.../


"IP publiczne" a "utrata kasy z konta"? Co to przepraszam bardzo ma do rzeczy?
Przy takim rozumowaniu, to naprawdę ciężko jakikolwiek argument wymyśleć. Jak się ktoś na czymś nie zna i coś sobie ubzdura, to absolutnie niczym go nie przekonasz. Nie wiem, masz jakiś znajomych znających chociaż podstawy informatyki, sieci, bezpieczeństwa w Internecie, którzy jednocześnie mają jakąś reputację u Twojego ojca? Jeżeli tak, to może oni będą w stanie wytłumaczyć, że jego argumentacja nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 20:25, Łeber napisał:

Co ty gadasz?! Ono jest bodajże do końca przyszłego tygodnia w całej Polsce.


gadam to co jest prawdą... w Rzeszowie składanie podań było do 30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utrata kasy z konta, hłehłe kto mu takich głupot naopowiadał ? IP zewnętrzne to praktycznie same plusy ^^ łatwiej jest stawiać serwery etc. co nie tyczy się oczywiście Pees trójki ale powiedz mu, że zewn. IP nie naraża go na utrate żadnych pieniędzy, on myśli że jak coś zewnętrze to ktoś z zewnątrz ma do ciebie dostęp? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usiadłem z nim do męskiej rozmowy i zadziałało ;-P Znaczy wziąłem odpowiedzialność na siebie i zażartował, żebym się ubezpieczył ;-] Czyli to jest właśnie tego wina? Jeśli tak to jutro zmieniam na publiczne i hajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy darmowy miesiąc Xbox LIVE przy kupnie 360-tki jest uzyskiwany w momencie połączenia się z netem, czy w momencie pierwszego uruchomienia konsoli i ustawienia GamerTaga? Pytam bo nie będe miał neta na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 18:21, Konrad512 napisał:

Czy darmowy miesiąc Xbox LIVE przy kupnie 360-tki jest uzyskiwany w momencie połączenia
się z netem, czy w momencie pierwszego uruchomienia konsoli i ustawienia GamerTaga? Pytam
bo nie będe miał neta na starcie.


W momencie założenia konta na LIVE, czyli z internetem będziesz musiał się podłączyć. Ja konsolę kupiłem we wrześniu, a darmowy miesiąc wykorzystałem na przełomie grudnia i stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To świetnie. Przepraszam, jeżeli zadaje idiotyczne pytania, ale chce się przygotować do zakupu, by po włączeniu konsoli nic mnie nie zaskoczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesssssst. Mam NAT type 1 !! Dzisiaj pograłem 10 minut w multi i zero lagów, pięknie.

A więc możemy się już umówić na jakiś termin żeby porozbijać się po mieście albo się pościgać ;-]

PS. Zamawiam dzisiaj MGS4 jeżeli MGO jest w zestawie. Jeśli nie to nie wiem co zamówić ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie odnośnie dodatku do Mass Effect (czyli "Bring Down the Sky"): czy na X''ie jest wersja z napisami czy tylko po angielsku??? Pytam z tego względu, iż nie znalazłem tej informacji w necie, a wolę się zapytać, niż wydać 400 MSP i nic nie rozumieć (w wypadku samej wersji angielskiej)..... Proszę więc o odpowiedź :)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To stary opowiadaj jakie masz gry, dodaj mnie do friendów, a potem razem będziemy śmigać w MGOnline, już niebawem bo 12 czerwca ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się