Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2008 o 09:27, Falconer napisał:

Dzięki już sobie poradziłem. :) Wieża miała z tyłu dwa wejścia AUX (właśnie to czerwone
i białe) podłączylem do niej te kable, do wieży kolumny i wszystko pięknie działa. Świetny
obraz, świetny dźwięk. :D

X360 jest the best. :D

Ja się tam nie chcę kłócić itp. ale sądzę, że Xbox 360 i PS3 to prawie to samo (na korzyść PS3).
To oczywiście moje osobiste zdanie (czyli mogę się mylić)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 14:01, hagen321 napisał:

mam pytanie bo kupuje ps3 i chciałem się zapytać czy tylko w empiku są takie zestawy
np n gta4 bo w media expert i markt niema .a mój kolega się jeszcze chciał spytać czy
w empiku mozna brać konsole na raty????

Potwierdzam, można kupić na raty. Co do gier to pamiętam, że były zestawy z Ratchet''em, Fifa 08 i jeszcze jakiś. Najlepiej sprawdzić w sklepie, ponieważ czasami w jednym Empiku coś jest w drugim niema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 14:49, ja33no napisał:

> mam pytanie bo kupuje ps3 i chciałem się zapytać czy tylko w empiku są takie zestawy

> np n gta4 bo w media expert i markt niema .a mój kolega się jeszcze chciał spytać
czy
> w empiku mozna brać konsole na raty????
Potwierdzam, można kupić na raty. Co do gier to pamiętam, że były zestawy z Ratchet''em,
Fifa 08 i jeszcze jakiś. Najlepiej sprawdzić w sklepie, ponieważ czasami w jednym Empiku
coś jest w drugim niema...



AHA DZIEKI A TY BRAŁĘŚ W ZESTAWIE Z JAKĄŚ GRĄ CZY SAMĄ KONSOLE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 15:09, hagen321 napisał:

AHA DZIEKI A TY BRAŁĘŚ W ZESTAWIE Z JAKĄŚ GRĄ CZY SAMĄ KONSOLE????

Samą konsole, jeżeli masz już jakąś upatrzoną grę to zamów na allegro, lub jeżeli się opłaca to z konsolą. Nigdy nie kupuj gier w sklepie, chyba, że masz za dużo kasy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 15:14, ja33no napisał:

> AHA DZIEKI A TY BRAŁĘŚ W ZESTAWIE Z JAKĄŚ GRĄ CZY SAMĄ KONSOLE????
Samą konsole, jeżeli masz już jakąś upatrzoną grę to zamów na allegro, lub jeżeli się
opłaca to z konsolą. Nigdy nie kupuj gier w sklepie, chyba, że masz za dużo kasy ;).



no dzisiaj chyba kupuje prawdopodobnie w media expert a te zestawy tą są wliczone w cene np sama konsola 1599zł a widziałem konsole z grą w pakiecie 1799zł widać różnice narazie będe grał w gta4 bo już mam a pózniej pewnie w dragon balla. a jak sprawuje się konsola nie żałujesz że np nie kupiłeś xboxa360????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> > X360 jest the best. :D
> Ja się tam nie chcę kłócić itp. ale sądzę, że Xbox 360 i PS3 to prawie to samo (na korzyść
> PS3).
> To oczywiście moje osobiste zdanie (czyli mogę się mylić)!

Sam jeszcze miesiąc temu chciałem nabyć PS3. Z kilku powodów:

1) ładniejszy

2) bardziej zaawansowany technologicznie

3) możliwość zagrania w GT5, MGS4...

4) czujnik ruchów pada (jak w Wii)

Lecz miałem jeden problem. Brak pieniędzy. Więc pozostało kupno konsoli na raty. Uważałem, że taki produkt jak Sony PlayStation 3 jest wart spłacania rat przez 12 miesięcy. Ops, pomyłka. Nadal tak uważam, ale...

Ale kupiłem X360. Dlaczego? Kasa. ;) Miałem pieniądze na to aby kupić X360 od razu. W przypadku PS3 musiałbym przez 12 miesięcy spłacać raty. Wybór padł na X`a. Przyznam iż byłem bardziej przekonany do PeeS trójki i kupując Xboxa nie wiedziałem czy do końca dobrze postępuję...

Jak jest teraz? Nie będę tu nic zmyślać/kręcić itp. bo nie jestem fanboyem ani Sony ani M$. Mam PSP, X360, miałem PS2...

X360 to bardzo dobra konsola, tak - nie boję się tego powiedzieć. :) Fakt faktem, że mam ją krótko, zagrałem w niewiele gier... ale myślę, że potrafię ogłosić obiektywną opinię. Plusy tejże konsoli to bogaty wybór gier (jest sporo tytułów, które zamierzam zakupić), XBox Live - jako całosć - bardzo rozbudowane - mając dysk można pobierać dema gier, zwiastuny filmów, trailery gier, themy do menu X360, kupować pełne wersje gier, filmów. Poza tym możliwość robienia aczików w grach. Cóż to jest? Ano za osiągnięcia w grach (np. w GTA IV za ucieczkę przez 4 poziomem pościgu, lub za ukończenie ostatniej misji wątku fabularnego) dostaje się punkty. De Fato nic one nie dają, prócz satysfakcji i rywalizacji punktowej wśród użytkowników X`a... lecz dobre i to. :)
Do plusów X360 należy zaliczyć także to, że odtwarza płyty CD, DVD, dane z pendriva, cyfrówki... No i jeszcze ta niewygórowana cena. :]

Minusem jest głośność pracy (wentylatory są głośne, a pracujący napęd można pomylić z suszarką do włosów), brak dysku twardego w zestawie (w przypadku PS3, niezależnie od wersji dostajemy twardziela). I to w zasadzie tyle. :)

Tak więc moim zdaniem PS3 warto kupić, lecz X360 też. :). Trudno mi wybrać lepszą konsolę, każda ma swoje plusy i minusy... Tą decyzje podejmie każdy z was osobno. Jednak mimo wszystko jestem odrobinę bardziej za X360. Pozytywnie mnie zaskoczył.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 18:23, Falconer napisał:

> Tylko najpier poczekaj asz ci sie gwarancja skonczy i wtedy można se przerobic xboxa

> aby odpalał inne płyty

Nie chcę go przerabiać.


to ci nie będą inne płyty odpalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 15:53, fenio9 napisał:

> > Tylko najpier poczekaj asz ci sie gwarancja skonczy i wtedy można se przerobic
xboxa
>
> > aby odpalał inne płyty
>
> Nie chcę go przerabiać.

to ci nie będą inne płyty odpalac


Wiem. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że w USA i w Japonii.
Ale! Pamiętaj, że założenie konta na dany kraj nie wystarczy - musisz połączyć się przez serwer proxy, który znajduje się w danym kraju, by ściągnąć demko z blokadą regionalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 16:19, Falconer napisał:

> > > Tylko najpier poczekaj asz ci sie gwarancja skonczy i wtedy można se przerobic

> xboxa
> >
> > > aby odpalał inne płyty
> >
> > Nie chcę go przerabiać.
>
> to ci nie będą inne płyty odpalac

Wiem. :]



no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i wreszcie zakupiłem ps3 konsola jest super. zamówiłem ją w media expert i już przyszła tydzień temu no i myśleli że już po nią nie przyjde i wystawili na pułke troche się zakurzyła ale jest w ogóle nie używana .a co do konsoli to super gram w gta4 i jest super polecam ją cicho pracuje fajnie wygląda tylko cholera szybko się kurzy wytarłem ją po kupieniu ze sklepu i już po 4godzinach widać na niej kurz ale i tak ciesze się że ją mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co z przykrością stwierdzać i ukrywać.

PS3 jest bardziej zaawansowany technologicznie i w ogóle.

Pojawił się o wiele później niż X360 a ilością sprzedaży powoli dogania ale raczej nie dogoni bo ci co chcieli mieć konsole nowej next-gen to już dawno się zaopatrzyli w X360 chociaż kto wie?

Niektórzy robią właśnie tak jak ty, chcą sprzedać X-a i kupić to drugie bo wiadomo że lepsze.

To że X360 ma więcej swoich nabywców nie musi znaczyć tego że jest lepszy. Po prostu jest TAŃSZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 21:12, hagen321 napisał:

(...)


Gratuluje zakupu!
Na pewno ze sprzętu będziesz bardzo zadowolony - sam mam PS3 od marca i jestem w 100% usatysfakcjonowany.

Ale kurcze - w Media Expert wyjęli z pudełka Twoją konsole?! OMG, ja na pewno bym nie kupił konsoli wyjętej z pudełka - jeszcze mogłaby folia od jakiegoś elementu, np. od kabli zginąć, albo instrukcja. Było zażyczyć sobie nowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam taką proźbe możecie mi podać tytuły
takie platformówki które są na ps3? coś jak ratchet...
i wiadomo coś co z usługą home? będzie darmowa w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 21:14, master matrox napisał:

> (...)

Gratuluje zakupu!
Na pewno ze sprzętu będziesz bardzo zadowolony - sam mam PS3 od marca i jestem w 100%
usatysfakcjonowany.

Ale kurcze - w Media Expert wyjęli z pudełka Twoją konsole?! OMG, ja na pewno bym nie
kupił konsoli wyjętej z pudełka - jeszcze mogłaby folia od jakiegoś elementu, np. od
kabli zginąć, albo instrukcja. Było zażyczyć sobie nowej :P



chcieli mi zaówic nową ale wziołem tą i nie martw się wszystki sprawdziłem folia jest wszystkie kable zwinięte jak nalęż y mój kolega tez ma ps3 i miałem tak samo jak u niego konsola stała na pułce 2 dni cały zestaw jest więc nie ma po co wymieniać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci podać kilka które ci wystarcza na długo, ale nie są koniecznie takie jak Rachet bo platformówek nie znam ale to tytuły która X360 może pozazdrościć.

Uncharted Drake''s Fortune
Gran Turismo 5 (ale jak na razie jest tylko prologe)
Metal Gear Solid 4

To są te najlepsze te z których znam. A usługa PlayStation Store jest w 100% darmowa i nie trzeba za nic płacić. Tylko za niektóre mapki itp. do gier które są płatne żeby ściągnąć ale to czy je ściągniesz to zależy od ciebie.

Ale jeśli chodzi o Home to za bardzo ci nie powiem bo PS3 mam od niedawna i też za bardzo nie wiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się