Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2008 o 16:04, Furrbacca napisał:

Ty: "Tudzież większe portale dostają w łapę by grze wystawić ocenę bardzo dobrą, by dana
gra lepiej się sprzedawała? Jest wiele takich przypadków."
Ja: "Podaj mi dziesięć. Albo nie, dziesięć to może być za dużo. Pięć mi zdecydowanie
wystarczy. Tylko je podaj."
Ty: "Tak, żyjemy na świecie, w którym nie ma łapówek, wszyscy są święci, bez grzechów.
Człowieku obudź się! (...) Proszę, nie dobijajcie mnie z czystością duszy recenzentów."

Każdy debil wie... Sialalala...


Ja sie w pełni zgodze z Łeber''em. Wiekszośc gier to poprostu buble. Nie zapomne tego jak wszsycy zachwycali sie tym Assassin''s Creed''em, jakie on wysokie noty zdobywal. Wszsytko na wzorowym poziome według recenzentów. Pomyślałem sobie " hmm cos w tym musi byc, napewno bedzie warto wydac te 180zł..." gra nawet nie zasługuje by znalazła sie w koszyku z grami po 9,99!!! Moge dac ci jeszzce pare przykładów z wasnego doswiadczenia: Kayne&Linch, Crisis i Gothic3(na tym totalnie sie załamałem). (chociaż te dwie ostatnie nie pojawiły sie na konsolach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 16:37, Łeber napisał:

Chcę tylko udowodnić, że świat nie jest tak piękny i cudowny na jaki wygląda. A żeby
Ci udowodnić branie łapówek w ogromnych serwisach, to chyba sam bym musiał im tą łapówkę
zaproponować albo pracować FBI, czy też CIA. To jest nie realne mój drogi.

a) Żeby komuś coś udowodnić musisz mieć argumenty i jakieś solidne podstawy chociaż...
b) To jak nie masz dowodów to po co rzucasz w ogóle takie bezpodstawne hasła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 17:13, Reizel napisał:

ciach


To co napisałeś wcale nie znaczy, że jakiś redaktor wziął w łapę... Sorry, ale mnie Assassin''s Creed zachwycił, a w Kane & Lynch grało mi się bardzo, bardzo dobrze... Widocznie przeczytałeś 1 recenzję i się tym zasugerowałeś. Jakbyś poszukał bardziej to np. AC nie wszystkie recki miało pochlebne - i tu nie ma winy recenzentów, po prostu masz inny gust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 17:46, HiSin napisał:

ile grałeś dziennie? dużo czy mało tak z ciekawośći pytam czy moja konsola ma szanse
na śmierć


Konsola kupiona w maju zeszłego roku, grałem no dość sporo, ale to trudno tak ogólnie powiedzieć. Powiedzmy z 1-2h dziennie, w weekendy więcej, jak jakiś nowy hicior się pojawił to też więcej. :)

Model z października 2006, więc jeszcze z tych najbardziej awaryjnych. Problem wielki to nie jest, ot trzeba będzie jakiś czas bez konsoli przeżyć. :)

Dzięki za ciepłe słowa, w imieniu swoim i trupa. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 15:13, Łeber napisał:

Co myślicie, że developerzy nie dadzą trochę pieniążków
redakcji jakiegoś ogromnego czasopisma, serwisu internetowego by podkolorowali ich dzieło?


Na szczęście na taki serwisach jak GameSpot istnieje ocena opinii publicznej. Tysiące ludzi daje swoją ocenę i przy takiej ilości musi być ona w zupełności obiektywna. Potem porównujesz ją do oceny redakcji i wychodzi Ci na co dana gra zasługuje. To chyba jasne jak słońce nie? Patrzysz na ocenę graczy, potem na redakcji.
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w jakim momencie padła
jak włączałeś
podczas grania?
jak podczas grania to ile to trwało(granie)
możesz mi to wytłumaczyć?
jak to możliwe że tak po prostu nagle death?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 19:02, HiSin napisał:

a w jakim momencie padła
jak włączałeś
podczas grania?


Padła podczas włączania. Jeszcze rano grałem w Fifę i było ok, po czym po południu chciałem włączyć znowu i przywitał mnie RROD. Ot tak, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisz jak otrzymasz spowrotem konsole z serwisu :).

ps.kurcze ja kupiłem moją konsolke 2 miechy temu bezz hdmi
i mam nadzieje że nie padnie(tym bardziej w wakacje)(chyba że jak nie będzie mnie 2 tygodnie ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szczerze mówiąc zacząłem realnie bać się RROD. Konsolę mam od czerwca zeszłego roku, więc największe upały mam za sobą ( no i tegoroczne przed sobą ). Grałem dziś w GoW i konsola pierwszy raz ever zawiesiła się. No, lepiej, żeby to był jednorazowy przypadek... Chociaż dodatkowy miesiąc Golda, który dostałbym przy wysłaniu konsoli do serwisu, przydałby się, a 2 tygodnie przecierpię :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pozwalam mojej konsolce zepsuć się tylko jak będę na wakacjach xD
PS MAM PYTANIE
bo pojawiły mi się 3 cerwone diody
ale w tedy jak nie chcąco odłączyłem zasilanie(diody znikneły po 5sek)
czy to normalne?

ogólnie gram po około 3 h dziennie i nie mam żadnych zwiech.

mam pytanie czym jest spowodowane że czasami spada liczba klatek na sekunde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy czerwone diody nie zawsze oznaczają pad konsoli. Często może być tak, że np. podłączysz źle zasilanie, lub konsola sama z siebie ''zrobi coś nie tak'' i diodki po prostu znikną :)
Liczba klatek na sekundę spada, jak konsola nie radzi sobie z grą - norma. Ponoć Falcony mają znacznie mniej dropów - czy to uczciwe wobec tych, którzy kupili konsolę wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 20:22, HiSin napisał:

mam pytanie czym jest spowodowane że czasami spada liczba klatek na sekunde?


Niczym, po prostu gra ma skopany silnik :P
A co do tych diód, to pewnie przez to odłączone zasilanie, konsola odczytała to tak, jakby padł zasilacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się