Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2008 o 17:02, Ajacu15 napisał:

Którą z tych konsol najlepiej kupić?(chodzi mi O PS3,Xbox360,Wii)Pytam się głównie tych
co mają któraś z nich i czy są z niej zadowoleni.


Jeżeli interesuje cię granie to ps3, jeżeli chciałbyś mieć urządzenie wielofunkcyjne służące między innymi do grillowania (mamy sezon !!!) to polecam Xboxa. Mówię jak jest, gierki na chwilę obecną są lepsze na Xboxa, ale jego awaryjność (30%, a wśród moich znajomych około 50%) przekreśla go całkowicie. Za Sony przemawia również doświadczenie (ps2) i blue ray.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 22:03, Pablor napisał:

> Którą z tych konsol najlepiej kupić?(chodzi mi O PS3,Xbox360,Wii)Pytam się głównie
tych
> co mają któraś z nich i czy są z niej zadowoleni.

Jeżeli interesuje cię granie to ps3, jeżeli chciałbyś mieć urządzenie wielofunkcyjne
służące między innymi do grillowania (mamy sezon !!!) to polecam Xboxa. Mówię jak jest,
gierki na chwilę obecną są lepsze na Xboxa, ale jego awaryjność (30%, a wśród
moich znajomych około 50%) przekreśla go całkowicie. Za Sony przemawia również doświadczenie
(ps2) i blue ray.

Nie chcę tu wywoływać kolejnych wojen, które są tu niepotrzebne, więc wzywam Szanownego Kolegę do nie rozpowszechniania bzdur na temat Xboxa ( rzekoma 30 i 50 procentowa awaryjność) oraz to, że PS3 ma "blureja" i jest przekozackie. Kolega wyżej (Ajacu) poczyta sobie cały temat, przejrzy gierki i sam uzna co mu się bardziej przyda- Chlebak czy Nocnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 22:03, Pablor napisał:


Daruj sobie takie komentarze...
#0% awaryjność to może była na starej wersji... Akurat jeśli chodzi o granie to x360 ma większą bibliotekę gier, i bardziej rozbudowany tryb sieciowy. Za to ps3 ma blue-ray, ale jak na razie jest na nie niewiele na prawde wartych uwagi gier(mgs4 nie biorę pod uwagę ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm....bug?
W sumie nie wydaje mi się.
Nie pamiętam już za bardzo tego, bo przeszedłem GTA jakiś czas temu, ale może po prostu musisz przyjść na miejsce w określonej porze?
Ja na swoim PS3 nie miałem żadnych problemów z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 22:09, Rumcajs52 napisał:

>
Daruj sobie takie komentarze...
#0% awaryjność to może była na starej wersji... Akurat jeśli chodzi o granie to x360
ma większą bibliotekę gier, i bardziej rozbudowany tryb sieciowy. Za to ps3 ma blue-ray,
ale jak na razie jest na nie niewiele na prawde wartych uwagi gier(mgs4 nie biorę pod
uwagę ;P)

http://gry.onet.pl/1784166,,Xbox_360_Elite_r%F3wnie%BF_cierpi_na_ring_%B6mierci,wi adomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w takim wieku, że większość wojen mam już za sobą ;-). Nie mam zamiaru rozpoczynać krwawej vendetty, kupi co będzie uważał za słuszne, ale byłbym świnią gdybym nie wspomniał o problemach ze słynnym z "kręgiem śmierci" jest to poważny problem, który każdego użytkownika wyprowadza z równowagi. Dla pocieszenia dodam, że mają super serwis i przedłużoną gwarancję ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
No i? Co mi chciałeś tym udowodnić? Jakoś tam nie pisze że co drugi xbox się psuje...
EOT z mojej strony ;P Po prostu jeśli pan A woli przedmiot X, a pan B woli przedmiot Y to nigdy nie będzie kompromisu ;P Chyba lepiej się więc nie kłócić :D
Sugeruję żeby więcej nie pisać komuś że ta konsola jest lepsza bo:... to zawsze będzie nieobiektywne, lepiej już sobie ten ktoś zrobi czytając poprzednie tematy jak w przyklejonym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jaki kraj najlepiej zarejestrować Xbox Live! ,żeby jak najmniej stracić ? Mowa również o demkach regionalnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 22:26, Rumcajs52 napisał:

>
No i? Co mi chciałeś tym udowodnić? Jakoś tam nie pisze że co drugi xbox się psuje...

"Jest napisane"... A poważnie mówiąc, pisałeś że problem dotyczy starszej generacji więc wyprowadziłem Cię z błędu i tyle. Xbox ma masę zalet, ale się psuje koniec kropka, Alfa Romeo to piękny samochód, ale się psuje.. z faktami się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 22:29, Pablor napisał:

> >
> No i? Co mi chciałeś tym udowodnić? Jakoś tam nie pisze że co drugi xbox
się psuje...
>
"Jest napisane"... A poważnie mówiąc, pisałeś że problem dotyczy starszej generacji więc
wyprowadziłem Cię z błędu i tyle. Xbox ma masę zalet, ale się psuje koniec kropka, Alfa
Romeo to piękny samochód, ale się psuje.. z faktami się nie dyskutuje.

Gdyby być drobiazgowym, to można powiedzieć, że PS3 też się psuje ( znam osoby, które miały spore problemy z napędem, nawet jest pewna osoba na forum, której poszedł laser). Oczywiście nie umniejsza to awaryjności Xboksa ( ostatnie pewnej osobie z gramu też Xbox zaczął mrugać trzema czerwonymi diodkami), ale problem został zminimalizowany w nowszych płytach głównych. Biorąc pod uwagę, że jest to dopiero druga konsola Microsoftu ( na dodatek pierwszy Xbox był platformą testową, więc nie był długo supportowany przez Gatesa) to i tak jest całkiem nieźle, tylko biorąc pod uwagę stopień awaryjności Wii ( jakiej awaryjności) oraz PS3 ( szczątkowa, albo trochę powyżej) to i tak jest za duży jak na konsolę 7 generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze godo... dać mu wódki ;-). O to chodzi, Xbox fajny sprzęt, sporo gierek, niezła cena (szczególnie teraz) i dużo exclusiwów, ale za wykonanie PAŁA. Jest głośny i gorrrrący :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 22:38, Pablor napisał:

ale za wykonanie PAŁA. Jest głośny i gorrrrący :).

Widać, że Microsoft to firma typowo komputerowa, bo Nasze komputery też są głośne i gorące. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 22:24, Pablor napisał:

Jestem w takim wieku, że większość wojen mam już za sobą ;-). Nie mam zamiaru rozpoczynać
krwawej vendetty, kupi co będzie uważał za słuszne, ale byłbym świnią gdybym nie wspomniał
o problemach ze słynnym z "kręgiem śmierci" jest to poważny problem, który każdego użytkownika
wyprowadza z równowagi. Dla pocieszenia dodam, że mają super serwis i przedłużoną gwarancję
;-).


Trochę to śmieszne biorąc pod uwagę fakt, że ani słowem nie wspomniałeś o ostatnio padających PS3jkach w wersji 40GB. Mi coprawda jeszcze nie padła ale w tej generacji nikt nie jest pewny dnia ani godziny. Tutaj sporo osób skarży się na PS3jki http://www.psxextreme.info/index.php?showtopic=51536&st=860

A tak wygląda Yellow Ring of Death http://pl.youtube.com/watch?v=c5VAfd5Ip84&feature=related czyli zgon PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 23:05, Kurammi napisał:

Zobacz tutaj - http://www.play-asia.com/paOS-13-71-dh-49-en-15-alone-70-23dn-43-f5.html
.
Zauważ, że gra posiada region free. Play-Asia zwykle nie kłamie ;)

Dzięki, szukałem po tylu sklepach, a na ten nie trafiłem. Ale mógł jednak koleś na aukcji podać że gra chodzić będzie na każdym systemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plotka potwierdzona! (Informowałem o niej wcześniej w innym topicu)
http://kotaku.com/5030272/free-xbox-live-silver-online-play-confirmed-expla ined-limited
Zniesiono niemożność grania online na koncie silver w tytuły cross-platformowe, lecz tylko na ''pewien czas'' tydzień, miesiąc, pół roku - Bóg jeden wie ile.

///EDIT///
Plotki mówią, że taki stan rzeczy utrzyma się aż do zimowego update'a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 11:33, Szperacz Robson napisał:

Czyli co, mogę za free pograć online jedynie z graczami np. na PC?


z tego co ja łapie to chodzi o gry typu Shadowrun czy jak to się nazywało - co mogą grać zarówno PCtowcy, jak i konsolowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedział Syriusz, chodzi o gry typu Shadowrun, Lost Planet: Colonies Edition, Universe at War, Halo 2. Duża lista, co? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się