Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

>
Nie mógł byś iść od sądu. Za co byś ich ukarać chciał? To ich decyzja co wprowadzają na dany kraj.
Btw. Ciekawe jak by wyglądała walka prawna Microsoft vs. zwykły człowiek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 20:09, Rumcajs52 napisał:

>
Nie mógł byś iść od sądu. Za co byś ich ukarać chciał? To ich decyzja co wprowadzają
na dany kraj.
Btw. Ciekawe jak by wyglądała walka prawna Microsoft vs. zwykły człowiek ;]

Poszukaj w internecie o walce z Microsoft`em tego chlopaka ktory wyslal do serwisu konsole z autografami wielu
gwiazd. Napisal list zeby mu obudowy nie czyscili ale to na nic nie poszlo ... :(
Chlopak sie wzbogadzil o sporo $$, autografy ekipy Micro, zdjecie Billa itp.

EDIT:
O co?
Coz wprowadzaja na nasz rynek nie pelno wartosciowy produkt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 20:16, krak2610 napisał:


Zdjęcie Billa! :D Ja to chcę!
Ale tu chodzi o coś trochę innego, bo tam jest ewidentna wina po stronie m$, a tutaj nie masz ich o co osądzić. To ich sprawa czy wprowadzą usługę, czy nie. To taj jak byś chciał podać do sądu osiedlowy sklepik o to że nie ma u nich bakłażanów ;P Przecież to sprawa sklepu co sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 20:22, Rumcajs52 napisał:

>
Zdjęcie Billa! :D Ja to chcę!
Ale tu chodzi o coś trochę innego, bo tam jest ewidentna wina po stronie m$, a tutaj
nie masz ich o co osądzić. To ich sprawa czy wprowadzą usługę, czy nie. To taj jak byś
chciał podać do sądu osiedlowy sklepik o to że nie ma u nich bakłażanów ;P Przecież to
sprawa sklepu co sprzedaje.

Ale dlaczego Anglik ma Xbox z usluga Live a ja place tyle samo i nie mam uslug Live(Oficjalnie) ?
To jest inacaej niz ze sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2008 o 20:16, krak2610 napisał:

Poszukaj w internecie o walce z Microsoft`em tego chlopaka ktory wyslal do serwisu konsole
z autografami wielu
gwiazd. Napisal list zeby mu obudowy nie czyscili ale to na nic nie poszlo ... :(
Chlopak sie wzbogadzil o sporo $$, autografy ekipy Micro, zdjecie Billa itp.

EDIT:
O co?
Coz wprowadzaja na nasz rynek nie pelno wartosciowy produkt...


On nie walczył z Microsoftem w sądzie! On tylko napisał na forum o tym co zrobił mu M$. Zaraz podchwyciły to portale około-growe i zrobiła się niemała afera. Potem zareagował MS (oraz Bungie) i zapłacił za swój błąd z nawiązką (aby uratować swój wizerunek w mediach).


Co do XBL w polsce (a raczej jego braku), to MS nie sprzedaje ci wcale "nie pełno wartościowego produktu" tylko konsolę Xbox 360 + pad i okablowanie. Nic więcej, nic mniej. Konsola w swojej specyfikacji nie ma podanego XBL więc to nie jedna z funkcji. To po prostu usługa dodatkowa która nie ogranicza podstawowej funkcji konsoli czyli grania w gry retail. Nie miałbyś o co sądzić się z MS''em, to wybór firmy że nie chce w polsce XBL. I jeżeli ci się to nie podoba to po prostu masz nie kupować ich konsoli (nikt cię przecież do niego nie zmusza).

Co do wprowadzenia XBL w polsce to polski oddzał MS nic nie wie. Oni sami mają mało kontaktu z "szefostwem" więc nie mają pojęcia o tych sprawach. Jeden z pracowników polskiego MS wygadał się że narazie nie ma żadnych pogłosek o wprowadzeniu tej usługi do polski. Najprawdopodobniej Live! dostaniemy dopiero przy starcie nowego XBL, czyli przy starcie nowej konsoli MS...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 20:58, rob300i napisał:


Dnia 12.08.2008 o 20:58, rob300i napisał:


CIACH!


Coz wiem ze mnie nikt nie zmusza :)
Dlatego mam PLayStation 3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, co do PS3. Zamierzam sobie dysk większy wymienić i mam parę pytań:

-Czy dysk nie będzie chodził wolniej niż ten oryginalny od PS3?
-W jakim formacie muszę mieć ten dysk?
-Do ilu GB obsługuje PS3?
-Czy da się skopiować dane z mojego aktualnego dysku do tego, którego kupię? Jeśli tak, to jak? (Nie chcę stracić tych dem i trailerów)
-Jaki dysk najbardziej polecacie?

Z góry dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc dysk twardy powinien spełniać takie parametry:
- Format szerokości - 2.5 cala
- Pojemność - dowolna (podobno max. 250GB)
- Prędkość obrotowa - 5 400 obr./min.(ewentualnie 7200 obr./min. przy czym należy pamiętać, że takie dyski wydzielają więcej ciepła i pobierają więcej energi)
- Pamięć cache - dowolna (najlepiej 8MB lub więcej)
. Interfejs - Serial ATA
- Wersja interfejsu - Serial ATA/150 (Serial ATA/300 też będzie działać po przestawieniu zworki na opcję transferu 150)

Producent obojętnie jaki i niestety nie powiem Ci czy można zgrać dane z jednego na drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 09:48, FerraEnzo napisał:

No i sprzedałem xbox''a.Miło sie grało ale chyba już za stary jestem na takie zabawki:))


Znam człowieka, który mimo 41 lat nadal gra w Gran Turismo czy Fifę i sprawia mu to ogromną przyjemność, dlatego nie wiem, czy na konsolę można być faktycznie za stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gry z pierwszego Xboxa kupowane przez XBL za MSP są na stałe przypisywane do konta jak na Steam, czy tylko raz można je pobrać? Jeśli więcej, to możliwy jest przekręt że zanoszę kartę pamięci z moim profilem do kumpla i zgrywam u niego grę, zabieram pamięć a on może grać? Pytam czysto teoretycznie, żaden kumpel nie ma konsoli, a nawet jakby mieli to by wszystko piracili:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Ja u kolegi zalogowałem się na swoje konto, ściągnąłem na jego dysk twardy 2 pełne arcade''ówki i powiedziałem mu, żeby je włączył. A tu napis "Trial game".
A więc tak, są przypisane do Twojego konta - i na innym już się nie uruchomią ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 10:22, destro177 napisał:

Czy gry z pierwszego Xboxa kupowane przez XBL za MSP są na stałe przypisywane do konta
jak na Steam, czy tylko raz można je pobrać? Jeśli więcej, to możliwy jest przekręt że
zanoszę kartę pamięci z moim profilem do kumpla i zgrywam u niego grę, zabieram pamięć
a on może grać? Pytam czysto teoretycznie, żaden kumpel nie ma konsoli, a nawet jakby
mieli to by wszystko piracili:/


Arcadówki są przypisywane do profilu. Jednak gdy pobierz grę to na konsoli będą one dostępne dla wszystkich innych użytkowników tej konsoli. Jeżeli jednak skorzystasz z "recovery gamertag", bo np. kupiłeś nową konsolę, to niestety gry będą dostępne TYLKO na profilu na którym je zakupiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 10:30, WorldWar3PL napisał:

No cóż. Ja u kolegi zalogowałem się na swoje konto, ściągnąłem na jego dysk twardy 2
pełne arcade''ówki i powiedziałem mu, żeby je włączył. A tu napis "Trial game".
A więc tak, są przypisane do Twojego konta - i na innym już się nie uruchomią ;>

To dobrze że można je ściągać, a przekrętów nie da się robić. Więc mogę inwestować MSP w Xbox Oryginals czy jak się to nazywa:) Bałem się że może czasem nie będzie można drugi raz pobrać po usunięciu, mało prawdopodobne ale wolałem się upewnić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy PGR 4 jest lepsze od Forzy2? Bo się zastanawiam czy warto kupić.. :) A Forzę 2 już mam i jest jak dla mnie... fajna nawet, ale trochę się nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy jeżeli XBOX 360 nie był jeszcze rejestrowany w serwisie, to gwarancja bez problemu przejdzie na inną osobę? Pytam, ponieważ nie wiem czy przy sprzedaży mogę pisać, że jest jeszcze ważna gwarancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 16:09, FerraEnzo napisał:

Chłopie bierz PGR 4.Cud malina.Miodne wyścigi i tyle:)))


Lepsze od Forzy 2? Jak tak to bym wymienił Forzę 2 na PGR4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się