Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Nie wiem ile przejściówka kosztuje, ale pisało o niej w PSX-Extreme gdyż pewien czytelnik miał podobny problem jak ty.

Przejściówka była w formie: 2x chinch = 3x mini-jack, jednak można uzyskać tylko dzwięk stereo (o 5,1 zapomnij).

BTW, nawet jeśli masz w kolumny 7.1, to i tak będziesz potrzebował amplitunera aby je podłączyć. Wiem z własnego doświadczenia, inaczej osiągniesz maximum stereo.

PS. Znam ten ból gdy w pokoju dziennym jest fajny tv i głośniki (u moich starszych jest to 50" plazma samsung i kino domowe od Yamahy), a ty nie możesz podłączyć konsoli bo starsi chcą oglądać TV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 16:10, WorldWar3PL napisał:

http://kotaku.com/5037173/xbox-360-is-huge-in-japan-this-week
Koniec świata! Japonia, a X360 jest przed PS3. Idę czytać Biblię...


Dorwałem się już do swojej "Biblii", napisanej przez Kutaragiego, Iwatę i kilku innych... Cytat z XIII, ostatniej, księgi:

"I rzekł on, że gdy Xbox 360 sprzeda się w Kraju Wschodzącego Słońca lepiej aniżeli rodzime PlayStation3, czwarty znak się wypełni, a kolejna kropla mroku spłynie na świat. Koniec jest nieodwołalny...".

Strzeżcie się!!!!1111111

Niewyobrażalne! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, robicie z igły widły :-). X360 sprzedał się tam tak dobrze ponieważ wydano Tales of Vysperia. Japonia kocha gry z serii Tales of... więc nic dziwnego że X360 sprzedał tam się tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale... Dude... to Japonia... miejsce, gdzie jedna osoba na Live oznacza "O jedną osobę za dużo". Miejsce, gdzie śmieją się z posiadaczy X360. Miejsce, gdzie każdy ma w domku PS3. A tu nagle taka zmiana? Koniec świata nadchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 16:25, WorldWar3PL napisał:

Ale... Dude... to Japonia... miejsce, gdzie jedna osoba na Live oznacza "O jedną osobę
za dużo". Miejsce, gdzie śmieją się z posiadaczy X360. Miejsce, gdzie każdy ma w domku
PS3. A tu nagle taka zmiana? Koniec świata nadchodzi...


PS3 ma mało osób, co inneeegoo Wiiiiiii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 16:51, Nadrill napisał:

> Ale... Dude... to Japonia... miejsce, gdzie jedna osoba na Live oznacza "O jedną
osobę
> za dużo". Miejsce, gdzie śmieją się z posiadaczy X360. Miejsce, gdzie każdy ma w
domku
> PS3. A tu nagle taka zmiana? Koniec świata nadchodzi...

PS3 ma mało osób, co inneeegoo Wiiiiiii....

Buahahaha. Mało osób? No cóż, to tylko kilka śmiesznych milionów, no tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ludzie Xbox 360 wyprzedził w Japonii PS3 i np. RX-8 w formie żartu przypuszczam to napisał.. a odrazu fala... "ee bo wiesz tam kochają tales, aaa bo wiesz Japończycy kochają JRPG''i" Jakoś Gdy Lost Odyssey wyszedł nie było takiego skoku.. a przeciez tak kochają JRPG''i... troche dystansu guys ;S

(Pewnie, że wg. mnie tak wzrosła sprzedaż przez Tales... ale az tyle? Koniec świata ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 18:27, Łeber napisał:

W każdym bądź razie to tylko chwilowe uniesienie M$ na tamtym terenie. ;)


Niewątpliwie ;), choć nigdy nic nie wiadomo, ale raczej jestem twego zdania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 17:27, Rafix 06 napisał:

> > Ale... Dude... to Japonia... miejsce, gdzie jedna osoba na Live oznacza "O
jedną
> osobę
> > za dużo". Miejsce, gdzie śmieją się z posiadaczy X360. Miejsce, gdzie każdy
ma w
> domku
> > PS3. A tu nagle taka zmiana? Koniec świata nadchodzi...
>
> PS3 ma mało osób, co inneeegoo Wiiiiiii....
Buahahaha. Mało osób? No cóż, to tylko kilka śmiesznych milionów, no tak.


W porównaniu do Wii są to śmieszne liczby.

Jak na razie XO świętuje RPG-owe sukcesy byle do FFXIII... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 16:10, WorldWar3PL napisał:

http://kotaku.com/5037173/xbox-360-is-huge-in-japan-this-week
Koniec świata! Japonia, a X360 jest przed PS3. Idę czytać Biblię...


I jak, przeczytałeś już? ;P

Heh, dla wielu ludzi ten fakt jest sporym zaskoczeniem. Sam nie wiem za bardzo, co przyczyniło się do tego faktu. Chyba to, że Square Enix ogłosiło wspólnie z Microsoftem, że Final Fantasy XIII zmierza także na X360 - od razu Japończycy stwierdzili, że skoro ich ukochana seria będzie także na tej maszynce (co prawda któryś tam z Finali też był, ale wielkiego sukcesu nie odniósł), to kupią kolejną konsole do kolekcji... kiedy w Polsce zacznie funkcjonować stwierdzenie "kolekcja konsol"? ;-) Ahh, rozmarzyłem się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2008 o 22:34, master matrox napisał:

kiedy w Polsce zacznie funkcjonować stwierdzenie "kolekcja konsol"? ;-) Ahh, rozmarzyłem się...


Póki co raczkuje "mam konsolę", a co dopiero dalej... W moim otoczeniu na palcach jednej ręki mogę policzyć ludzi, o których "słyszałem" że mają konsolę obecnej generacji, z tych co znam żaden nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie konsolowców powiemy że dziadowski komp + konsolka, w temacie o PC powiedzą że konsole to zło i poradzą wypasionego kompa kupić:) Jak zawsze wybór należy do Ciebie, sam sobie znajdź plusy i minusy, czego oczekujesz od konsoli, czy będą na niej interesujące cię gry etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe,ale ja juz mam konsole.Pytam tak tylko z ciekawosci bo....mam starego kompa ktorego sprzedaje za uwaga.....350 zł:)) i mailem kupic wypasionego kompa za ok 1400 zl(dla mnie wypasiony:)).Ale teraz sie zastanawiam po co mi to skoro mam konsole i postanowiłem zlozyc sobie zesatw za ok 400/450 zł tyle ze z duzym dyskiem i na nowszych podzespolach...lecz z zintegrowana grafika bo po co mi skoro nie bede uzywal go do gier.A zaoszczedzona kase zostawie sobie na studia^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od twojej decyzji. Tak jak powiedział destro177, w temacie o PC mogą Ci powiedzieć, że lepiej mieć wypasionego kompa. Decyzje o tym musisz podjąć sam. Wyciągnij plusy i minusy, takich wyborów. Wybierz sprzęt, który bardziej do ciebie pod względem gier przemawia (od którego oczekujesz więcej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to jest na konsolach z mmorpg, bo chyba aktualnie nie ma żadnego ? Wiecie coś o planach wydania takowego przez jakąś firmę i czy będzie jak na PC z abonamentem czy bez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się