Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2008 o 00:41, 4YoU napisał:

Czy opłaca się kupować gry na PS3 w Anglii, a konkretnie w Londynie? Bo w połowie września
mam klasową wycieczkę do tego miasta i tak się zastanawiam czy by mi się nie opłaciło.


był w lipcu, praktycznie handel zmonopolizowała jedna sieć, w niej ceny na PS3 to z reguły 39,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze prawdopodobnie prawda, drugie także. Więc trochę przegięli z tą regionalizacją plansz w LBP, ale na Home to poczekamy sobie jeszcze, planowe jest na listopad bieżącego roku, także zobaczymy, a co ciekawe instalka będzie ważyć 20GB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie- właśnie skończył mi się miesięczny abonament Gold LIVE. Mam kartę z miesięcznym kodem. Żeby ją aktywować wpisuję kod na rynku, w "Kod prepaid"? Czy może robi się to w innym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 12:30, evilADM napisał:

Mam pytanie- właśnie skończył mi się miesięczny abonament Gold LIVE. Mam kartę z miesięcznym
kodem. Żeby ją aktywować wpisuję kod na rynku, w "Kod prepaid"? Czy może robi się to
w innym miejscu?


Tak, właśnie tam się go wpisuję :)

a tak offtopem podobno powstał nowy achiev (screen)

20080824124136

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 12:41, Tal441 napisał:

a tak offtopem podobno powstał nowy achiev (screen)


Co do RRoD to ja napiszę tylko że konsolę mam z jednej z pierwszych parti (grudzien 2006 - data produkcji), a moja konsolka buczy sobie że aż miło :-). Żadnych rrodów, czy też zwiech. Nie wiem czy ja miałem takie szczęście, czy poprostu inni pecha :-).

Wśród znajomych, tylko jednemu padł X-klocek, i to raczej z jego winy. Przeszłem do niego patrze a tam X360 w szklanym pojemniku hermetycznym (czyt. zamknięta szawka, z szklanymi dzwiczkami). Powiedziałem mu że konsola mu się tam zfajczy, i będzie miał piernik a nie next-gen''a. Po dwóch tygodniach przyznał mi rację...

A zauważylście że X360 prawie nigdy się nie psuje gdy jesteśmy sami w domu? Ona zawsze padnie kiedy ma publiczność! U kumpla padła podczas game-party, a w redakcji PSX Extreme dostała RRoD podczas "Ring-u" gdzie porównywali konsole :-). Tak więc, nie zapraszajcie znajomych w pobliże konsoli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 12:51, rob300i napisał:

> a tak offtopem podobno powstał nowy achiev (screen)

Ja dziękuję za takiego aczika... :P Widać, że lekko nieprofesjonalna robota - po prawej stronie takie białe... `ciapki`. :P

Dnia 24.08.2008 o 12:51, rob300i napisał:

Co do RRoD to ja napiszę tylko że konsolę mam z jednej z pierwszych parti (grudzien 2006
- data produkcji), a moja konsolka buczy sobie że aż miło :-). Żadnych rrodów, czy też
zwiech.

Ja mam X360 z nowych partii - z płyta Falcon. Kupowałem w Maju i mimo iż często była włączona przez... nawet 8 godzin non stop (nie koniecznie cały czas grałem, czasami nie wyłączałem jej, gdy wychodziłem z domu) to dzięki temu, że leży na biurku chłodzenie ma idealne i... nigdy nie złapałem jakiegoś Screen of death, czy coś. Działa tak jak PS2 - bez zastrzeżeń. :)

Dnia 24.08.2008 o 12:51, rob300i napisał:

Nie wiem czy ja miałem takie szczęście, czy poprostu inni pecha :-).

Z tego co wiem, to raczej ta druga opcja. Co innego partia konsol z nową płyta główną. Jednak pierwsze Xboxy 360 były niesamowicie awaryjne. Tak wiec - masz szczęście. :P

Dnia 24.08.2008 o 12:51, rob300i napisał:

Wśród znajomych, tylko jednemu padł X-klocek, i to raczej z jego winy. Przeszłem do niego
patrze a tam X360 w szklanym pojemniku hermetycznym (czyt. zamknięta szawka, z szklanymi
dzwiczkami). Powiedziałem mu że konsola mu się tam zfajczy, i będzie miał piernik a nie
next-gen''a. Po dwóch tygodniach przyznał mi rację...

Jak głupi jest to tak ma. Dziwne, że aż tak długo mu wytrzymał Xbox. ;)

Dnia 24.08.2008 o 12:51, rob300i napisał:

A zauważylście że X360 prawie nigdy się nie psuje gdy jesteśmy sami w domu? Ona zawsze
padnie kiedy ma publiczność! U kumpla padła podczas game-party, a w redakcji PSX Extreme
dostała RRoD podczas "Ring-u" gdzie porównywali konsole :-). Tak więc, nie zapraszajcie
znajomych w pobliże konsoli!


Zbieg okoliczności. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 11:54, Łeber napisał:

Pierwsze prawdopodobnie prawda, drugie także. Więc trochę przegięli z tą regionalizacją
plansz w LBP, ale na Home to poczekamy sobie jeszcze, planowe jest na listopad bieżącego
roku, także zobaczymy, a co ciekawe instalka będzie ważyć 20GB...

Beta waży 85 mb.
Na dysku zajmuje 3157 mb.
Info z innego forum.

Screeny jakie widziałem w necie napawają optymizmem.
Widać śmiesznie może być, a to dopiero beta.


Cytat z innego forum:
@elvis004
mnie zabił kolo który nagle krzyknął "nobody moves i lost my glasses" no i oczywiście "i cant breath"

Haha! :P

Screeny ( zdjecia mówiąc konkretnie.) z innego forum również:
http://img508.imageshack.us/img508/2386/dsc01077as9.jpg
http://img355.ima geshack.us/img355/1603/dsc01081gg9.jpg
http://img84.imageshack.us/img84/883/dsc0107 5xg6.jpg
http://img141.imageshack.us/img141/5808/dsc01080uf8.jpg


Max Golonko! I wszystko jasne! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czytałem, że 20GB ma ważyć całość na konsoli. Bodajże na PS3-site.pl był napisane również, mnóstwo serwisów w ogóle o tym trąbiło. Ale jak dla mnie to może ważyć tyle, pokasuję parę demek i będzie 20GB jak znalazł, już się nie mogę doczekać. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 14:54, Łeber napisał:

A ja czytałem, że 20GB ma ważyć całość na konsoli. Bodajże na PS3-site.pl był napisane
również, mnóstwo serwisów w ogóle o tym trąbiło. Ale jak dla mnie to może ważyć tyle,
pokasuję parę demek i będzie 20GB jak znalazł, już się nie mogę doczekać. ;D

Ale to BETA...
Ja tam tez się o miejsce nie martwie.
Napewo sie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 11:11, Meykan napisał:

http://www.giery.eu/news/home-jeszcze-w-tym-roku-11016

Mam nadzieje że to prawda.A i jeszcze jedno:


Jakby nie była to prawda, to bym się zachlastał ;-)
Home jest już od dłuższego czasu pokazywane - ciągle mówi się, że premiera będzie "soon", ciągle są nowe informacje, ale premiery brak. Mam jednak nadzieję, że nastąpi ona wcześniej niż myślimy. Sądzę, że termin w tym roku jest jak najbardziej realny. Jak tak się nie stanie, to będzie nieciekawie. Konkurencyjny Microsoft co prawda sam ma mało oryginalnych pomysłów, ale mimo wszystko - robi wszystkie swoje rzeczy znacznie szybciej.

Dnia 24.08.2008 o 11:11, Meykan napisał:

http://www.giery.eu/news/littlebigplanet-jednak-bez-blokady-regionalnej-11 015

Jednak co do tego to chciałbym oficjalne potwierdzenie od twórców.


To na razie plotka, ale także chciałbym, by pojawiła się oficjalna informacja na ten temat. Taka blokada regionalna na poziomy robione przez ludzi to moim zdaniem zły pomysł. Przecież teraz, w dobie Internetu znajomych mamy rozrzuconych po całym świecie ;-)

Dnia 24.08.2008 o 11:11, Meykan napisał:

Łeber
A ja czytałem, że 20GB ma ważyć całość na konsoli. Bodajże na PS3-site.pl był napisane również,


No cóż, to trochę dużo. Mam jednak nadzieję, że ściągania będzie znacznie mniej i zostanie Home dobrze spakowane do instalki. I tak planuję w przyszłym roku rozszerzyć dysk (zapewne 250GB), więc się nie obawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 15:20, master matrox napisał:

I tak planuję w przyszłym roku rozszerzyć dysk (zapewne
250GB), więc się nie obawiam ;-)


Szalejesz. :D Też muszę chyba nad tym pomyśleć. Tylko do końca nie wiem jak to się robi... wkładasz nowy dysk, bez żadnych plików i co? System jest w konsoli, czy trzeba go wgrać na dysk. Kurna nie czaje tego w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2008 o 12:51, rob300i napisał:

A zauważylście że X360 prawie nigdy się nie psuje gdy jesteśmy sami w domu? Ona zawsze
padnie kiedy ma publiczność! U kumpla padła podczas game-party, a w redakcji PSX Extreme
dostała RRoD podczas "Ring-u" gdzie porównywali konsole :-). Tak więc, nie zapraszajcie
znajomych w pobliże konsoli!


ja złapałem RRoD-a jak dostalem nowa gre włączam xa a tu RROD heh musialem czekac cale 2 tyg na konsole i jak narazie chodzi dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2008 o 15:33, miodus napisał:

ja złapałem RRoD-a jak dostalem nowa gre włączam xa a tu RROD heh musialem czekac cale
2 tyg na konsole i jak narazie chodzi dobrze :)


A nie spytałeś jej się czy lubi tą nową grę? Może ona poprostu nie chciała jej włączyć i sobie pojechała na wakacje do Czech :-). Naszczęście moja konsolka sprawuje się świetnie, i żadna nowa gra nie jest dla niej przeszkodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 15:33, Łeber napisał:

> I tak planuję w przyszłym roku rozszerzyć dysk (zapewne
> 250GB), więc się nie obawiam ;-)


Z tego co pamiętam to nawet w instrukcji jest to napisane. Nie będę Ci się rozpisywał - na forum PS3 Site w zakładce "Peryferia" masz temat, w którym wszystko jest dokładnie opisane. Jak jesteś leniwy, to link gratis ;-)

http://www.ps3forum.pl/Wymiana-dysku-w-PS3-t6030.html

Czy szaleje? Nie sądzę. Jak będzie w Europie VideoStore, to może będę kupował jakieś filmy w HD, o ile oczywiście ich cena będzie akceptowalna. No a sam plik będzie sporo zajmował, zresztą lubię mieć wrzucone różne rzeczy na swoją Czarnulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Wg mnie nie ma co kupować większego dysku.

Po co komu 250GB jak i tak całego pewnie nie zajmie. A myślę że niektórzy i tak nie chcą zaśmiecać zbytnio.

Jak ktoś kupi 250GB i będzie na niego wrzucał dużą ilość dem lub czegoś innego to może mu cała konsola zdechnąć bo nie wytrzyma tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 10:43, rob300i napisał:

W pudełku od Xbox''a 360 masz takie okienko przez które możesz sprawdzić datę produkcji.


Wiem, ale wyobraź sobie sytuację: kupuję nowego Xboksa 360 z datą produkcji powiedzmy czerwiec 2008. Szczęśliwy, że moja nowa konsolka będzie cichutka odpalam jakąś grę i nagle słyszę wkurzający HUK napędu. I co, mam sprzedać konsolę? :)

Dnia 23.08.2008 o 10:43, rob300i napisał:

Pozatym w jesiennej aktualizacji dodadzą możliwość instalowania gier na dysku! To będzie
świetne! Zainstaluje sobie Halo 3 i będe mógł grać na multi w ciszy :-)/


To będzie z pewnością całkiem fajne. Szkoda tylko, że nie mogę sobie tanim kosztem powiększyć dysku jak na PS3.

Dnia 23.08.2008 o 10:43, rob300i napisał:

Jak chciałbys godziwie pograć w te gry na multi to najlepszym wyborem jest jednam Trzysta-sześćdziesiątka.
Między innymi dlatego bo każdy gracz ma ten sam sprzęt, więc nie zdarza się sysuacja
że komuś gra się tnie, a ty widzisz jego postać "teleportującą" się z miejsca na miejsce
:-/.


Cóż. Ja jednak preferuję myszkę i klawiaturę. Xboksa 360 kupiłbym raczej dla gier innych niż strzelanki. Choć kto wie, może bym się przekonał do tego nieintuicyjnego sterowania.

Dnia 23.08.2008 o 10:43, rob300i napisał:

Pozatym o wiele lepiej zrealizowano zarządzanie znajomymi z gry (xbox''owa friendlista).
Żaden X-fire nie może się do tego równać.


Pewnie masz rację. :) Mi xfire wystarcza, więc pewnie xboksowa friendlista jeszcze bardziej przypadła mi do gustu. Jednak czy ona ściszy konsolę? :P

Zastanawiałem się też nad zakupem PS3 (mam już na to fundusze). Wiadomo: solidność i cicha praca to dwie IMO bardzo dużo zalety tej konsoli. Jednak brak mi na nią Gier, w które koniecznie bym chciał zagrać. Tak jak ma to miejsce w Fable 2 na X360 (i parę multiplatformówek).
Tyle, że w chwili obecnej już naprawdę tanio można dostać komputer, który uciągnie produkcje kierowane również na konsole. A dodatkowo będę cieszyć się nieco lepszą grafiką.

BTW Wczoraj mama zaproponowała mi (!) wyjazd do Saturna po X360. Jakież było jej zdziwienie kiedy ja sam nie chciałem kupować :D.
Po długiej rozmowie ustaliliśmy (:)), że lepiej kupić komputer.

PS Przepraszam, że tak późno odpowiadam na Twój post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 15:49, rob300i napisał:

A nie spytałeś jej się czy lubi tą nową grę? Może ona poprostu nie chciała jej włączyć
i sobie pojechała na wakacje do Czech :-).

Ktory x0box nie lub DOA4 i GoW :P widocznie za duzy stres :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2008 o 18:01, Dincooo napisał:

Wiem, ale wyobraź sobie sytuację: kupuję nowego Xboksa 360 z datą produkcji powiedzmy
czerwiec 2008. Szczęśliwy, że moja nowa konsolka będzie cichutka odpalam jakąś grę i
nagle słyszę wkurzający HUK napędu. I co, mam sprzedać konsolę? :)



NIe, poczekać na fall update :-).

Pozatym, skoro nie kupujesz X''a dla strzelanek, to po co? Chyba jednym Fable 2 byś długo nie pociągnął :-).

Aha, i pamiętaj o tym że za rok na twoim nowym komputerze w nowe gry nie pograsz nawet na średnich, a teraz też nie odpalisz Crisisa na full w komputerze za 1500zł... Mnie te pecety zmęczyły... Niedługo kupuje notebook''a, ale jakiegoś średniego HP za 3k głównie do nauki, pracy oraz Diablo III i Starcraft''a II. Resztę gier mam na X360 :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się