Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2008 o 14:57, AdiN2 napisał:

Czy istnieje możliwość przeniesienia save''ów gier na inne konto użytkownika w x360?


Z tego co wiem to nie:) Też kiedyś o tym myślałem, bo zmieniałem konto z lokalnego na Live, i chciałem mieć zapisy gier, ale nie dało się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 15:29, jackass napisał:

A nie można przenieść na kartę pamięci ,albo inny dysk ?

Chyba tylko cały profil można przenieść, robiłem to. Ale zapisów gier pomiędzy profilami już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 18:25, Emeraldar napisał:

> Nie wiem czy odpowiedni temat wybrałem do zadania tego pytania ale spróbuje.
Temat jak najbardziej odpowiedni :) Ale jeśli dobrze pamiętam, to podobne pytanie już
ktoś kiedyś zadawał.
> Otóż, czy posiadając konsolę PS3 muszę mieć telewizor, który ma wejście na kabel
HDMI
> czy mogę podłączyć do zwykłego TV?
Wystarczy telewizor z minimum dwoma wejściami na "czincze", białym i żółtym. Ale takie
mają tylko naprawdę stare graty, z dźwiękiem w trybie mono. Reszta ma jeszcze czerwone
gniazdko (to takie bonusowe info ;P).
> Czy można po prostu podłączyć PS3 przez eurozłącze?
Jak najbardziej. Dodawane jest zresztą w zestawie z konsolą, tak samo, jak zwykły kabel
AV.


Zgadzam się z tobą,ja mam ps3 i gram na zwykłym Tv i działa,ale i tak zamierzam w najbliższym czasie kupić TV 37 cali Full HD bo różnica jest kolosalna miedzy TV zwykłym a HD a poza tym jak kupujesz ps3 to w zestawie mazs kable do podłączenia zwykłego Tv a żeby mieć HD to trzeba jeszcze kupić kabel HDMI za 70 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 20:43, jedrek221 napisał:

> > Nie wiem czy odpowiedni temat wybrałem do zadania tego pytania ale spróbuje.

> Temat jak najbardziej odpowiedni :) Ale jeśli dobrze pamiętam, to podobne pytanie
już
> ktoś kiedyś zadawał.
> > Otóż, czy posiadając konsolę PS3 muszę mieć telewizor, który ma wejście na
kabel
> HDMI
> > czy mogę podłączyć do zwykłego TV?
> Wystarczy telewizor z minimum dwoma wejściami na "czincze", białym i żółtym. Ale
takie
> mają tylko naprawdę stare graty, z dźwiękiem w trybie mono. Reszta ma jeszcze czerwone

> gniazdko (to takie bonusowe info ;P).
> > Czy można po prostu podłączyć PS3 przez eurozłącze?
> Jak najbardziej. Dodawane jest zresztą w zestawie z konsolą, tak samo, jak zwykły
kabel
> AV.

Zgadzam się z tobą,ja mam ps3 i gram na zwykłym Tv i działa,ale i tak zamierzam w najbliższym
czasie kupić TV 37 cali Full HD bo różnica jest kolosalna miedzy TV zwykłym a HD a poza
tym jak kupujesz ps3 to w zestawie mazs kable do podłączenia zwykłego Tv a żeby mieć
HD to trzeba jeszcze kupić kabel HDMI za 70 zł :(


O_o 70 zł?? Ja w Media Markcie 2 metry HDMI za 25zł kupiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 21:25, Miluś napisał:

Czy orientujecie się ile kosztuje Fifa 09 w MediaMarkt?


Ja w Opolu widziałem za 199 O_o Obok stał NHL za 129zł, uberżal. Też EA Sports przecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > > Nie wiem czy odpowiedni temat wybrałem do zadania tego pytania ale spróbuje.
>
> >
> > > Temat jak najbardziej odpowiedni :) Ale jeśli dobrze pamiętam, to podobne pytanie
>
> > już
> > > ktoś kiedyś zadawał.
> > > > Otóż, czy posiadając konsolę PS3 muszę mieć telewizor, który ma wejście
> na
> > kabel
> > > HDMI
> > > > czy mogę podłączyć do zwykłego TV?
> > > Wystarczy telewizor z minimum dwoma wejściami na "czincze", białym i żółtym.
> Ale
> > takie
> > > mają tylko naprawdę stare graty, z dźwiękiem w trybie mono. Reszta ma jeszcze
> czerwone
> >
> > > gniazdko (to takie bonusowe info ;P).
> > > > Czy można po prostu podłączyć PS3 przez eurozłącze?
> > > Jak najbardziej. Dodawane jest zresztą w zestawie z konsolą, tak samo, jak
> zwykły
> > kabel
> > > AV.
> >
> > Zgadzam się z tobą,ja mam ps3 i gram na zwykłym Tv i działa,ale i tak zamierzam
> w najbliższym
> > czasie kupić TV 37 cali Full HD bo różnica jest kolosalna miedzy TV zwykłym a HD
> a poza
> > tym jak kupujesz ps3 to w zestawie mazs kable do podłączenia zwykłego Tv a żeby
> mieć
> > HD to trzeba jeszcze kupić kabel HDMI za 70 zł :(
>
> O_o 70 zł?? Ja w Media Markcie 2 metry HDMI za 25zł kupiłem...

Pewnie kopiłeś nie oryginalne bo normalnie kosztuje 70 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2008 o 22:03, jedrek221 napisał:

>
> O_o 70 zł?? Ja w Media Markcie 2 metry HDMI za 25zł kupiłem...

Pewnie kopiłeś nie oryginalne bo normalnie kosztuje 70 zł



Co znaczy nie oryginalne??O_o Działa, dobrze działa.
Może jakiejś mniej znanej firmy ale działa juz ponad pół roku.

Znajomy kupił HAMY za 70zł... Wymieniał już 2 razy bo się popsóły...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 21:25, Miluś napisał:

Czy orientujecie się ile kosztuje Fifa 09 w MediaMarkt?


generalnie jest taniej niż w innych sklepach... ja kupiłem za 169, słyszałem też, że gdzie indziej jest za 149, 179 - także trzeba po prostu pójść i zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem kierownicy do konsoli Xbox. Znalazłem fajnego Logitech`a tylko nie wiem co oznacza zapis "Tylko do XboxR 360" - miał ktoś może z tym jakieś doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 10:16, Jarys napisał:

Zastanawiam się nad kupnem kierownicy do konsoli Xbox. Znalazłem fajnego Logitech`a tylko
nie wiem co oznacza zapis "Tylko do XboxR 360" - miał ktoś może z tym jakieś doświadczenie?

Napis jest naprawdę bardzo wysublimowany i potrzeba googli ,żeby się dowiedzieć co oznacza .Ale ja wiem .Nie musisz nadwyrężać swojej inteligencji i powiem ci ,że ta kierownica działa tylko z Xbox360 ,bo zapewne jest bezprzewodowa .Tym samym nie będzie działała na Xboxie .Taaaak,wystarczyło pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 11:34, bartek_kawa napisał:

Jeżeli ktoś ma konto na skate.reel, byłby bardzo wdzięczny za ocenienie mojego filmiku
- http://skate.share.ea.com/profiles/59292/posts/1295898.aspx . Dla Krzyżowców - to jest
potrzebne do zdobycia achievementa za 20 ocen filmu/zdjęcia ;)

Pozdrawiam i z góry dzięki


Mogę ci ocenić. Zara się zaloguję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 11:54, bojanzaw napisał:

> Jeżeli ktoś ma konto na skate.reel, byłby bardzo wdzięczny za ocenienie mojego filmiku

> - http://skate.share.ea.com/profiles/59292/posts/1295898.aspx . Dla Krzyżowców -
to jest
> potrzebne do zdobycia achievementa za 20 ocen filmu/zdjęcia ;)
>
> Pozdrawiam i z góry dzięki

Mogę ci ocenić. Zara się zaloguję.

Spoko. Jeżeli masz swój film do oceny, dawaj śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się