Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2008 o 16:08, bojanzaw napisał:

http://polygamia.pl/wp-content/uploads/2008/10/bioshock-ps3-vs-360-porownanie.jpg Czy
to "pixelaryzacja"? Nie, przecież to PS3!!!!111one


no i po co to wrzucasz? Myślę, że większość z tutaj piszących odwiedza serwis Polygamia i samemu to sobie przeczyta, a tak prowokujesz tylko do kłótni i sprzeczek typu "X360 ssie, nie PS3 ssie" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 17:50, syriusz.b napisał:

> http://polygamia.pl/wp-content/uploads/2008/10/bioshock-ps3-vs-360-porownanie.jpg
Czy
> to "pixelaryzacja"? Nie, przecież to PS3!!!!111one

no i po co to wrzucasz? Myślę, że większość z tutaj piszących odwiedza serwis Polygamia
i samemu to sobie przeczyta, a tak prowokujesz tylko do kłótni i sprzeczek typu "X360
ssie, nie PS3 ssie" ...


Żebyś się pytał. Widzę, że ostatnio ci nie odpowiada to, co piszę... Chyba nie muszę ci przypominać czegoś z zeszłego roku? Jaki byłeś grzeczny itp ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 17:52, bojanzaw napisał:

Żebyś się pytał. Widzę, że ostatnio ci nie odpowiada to, co piszę... Chyba nie muszę
ci przypominać czegoś z zeszłego roku? Jaki byłeś grzeczny itp ;>


...
Dalej twierdze, że dobra sprzeczka nie jest zła, ale nigdy nie trawiłem nadmiernego linkowania...
A z kablem dalej twierdzę, że jest lepszy, choćby od BigBena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 18:28, syriusz.b napisał:

> Żebyś się pytał. Widzę, że ostatnio ci nie odpowiada to, co piszę... Chyba nie muszę

> ci przypominać czegoś z zeszłego roku? Jaki byłeś grzeczny itp ;>

...
Dalej twierdze, że dobra sprzeczka nie jest zła, ale nigdy nie trawiłem nadmiernego linkowania...
A z kablem dalej twierdzę, że jest lepszy, choćby od BigBena...


IMO jest lepszy ten od Microsoftu.
Gdzie tu widzisz nadmierne linkowanie? No i ta twoja większość, to nie wszyscy.
Ciekawi mnie kiedy znowu przyjdziesz błagać o kody. Bo sytuacja była taka sama - najpierw musiałeś coś tam mi pojechać, a potem byłem po prostu dla ciebie panem i te twoje proszenie o kody było śmieszne ;) Zresztą drugi kolega tak samo ;) Zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 18:45, bojanzaw napisał:

IMO jest lepszy ten od Microsoftu.
Gdzie tu widzisz nadmierne linkowanie? No i ta twoja większość, to nie wszyscy.
Ciekawi mnie kiedy znowu przyjdziesz błagać o kody. Bo sytuacja była taka sama - najpierw
musiałeś coś tam mi pojechać, a potem byłem po prostu dla ciebie panem i te twoje proszenie
o kody było śmieszne ;) Zresztą drugi kolega tak samo ;) Zabawne.


1. Nie wiem, gdzie cie urazilem, ze sie tak wkurzasz i rzucasz, to ze mi pomogles wtedy to juz zawsze mam sie z toba zgadzac???
2. Od kiedy proszenie jest smieszne? Przespalem cos?
3. Ten od M$ jest boski i ta ogromna ilosc przejsciowek, czesto potrzebnych...
4. Widze linkowanie, co odnosi sie do tego, ze ogolnie nie lubie nadmiernego linkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbując rozstrzygnąć spór w sprawie kabli... Kabel od Bigbena nie dość, że posiada wszelkie potrzebne przejściówki, wyjścia, itd., dzięki czemu po wyjęciu z pudełka możemy go podłączyć do każdego typu monitora i niemal każdego typu audio, to jeszcze jest naprawdę świetnie ekranowany.
Kabel Microsoftu... no cóż... jest szary. Tak, to plus. I można go podłączyć do monitorów niektórych. Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 18:58, syriusz.b napisał:

> IMO jest lepszy ten od Microsoftu.
> Gdzie tu widzisz nadmierne linkowanie? No i ta twoja większość, to nie wszyscy.

> Ciekawi mnie kiedy znowu przyjdziesz błagać o kody. Bo sytuacja była taka sama -
najpierw
> musiałeś coś tam mi pojechać, a potem byłem po prostu dla ciebie panem i te twoje
proszenie
> o kody było śmieszne ;) Zresztą drugi kolega tak samo ;) Zabawne.

1. Nie wiem, gdzie cie urazilem, ze sie tak wkurzasz i rzucasz, to ze mi pomogles wtedy
to juz zawsze mam sie z toba zgadzac???

Nie każę ci.

Dnia 05.10.2008 o 18:58, syriusz.b napisał:

2. Od kiedy proszenie jest smieszne? Przespalem cos?

No, zimę ;o

Dnia 05.10.2008 o 18:58, syriusz.b napisał:

3. Ten od M$ jest boski i ta ogromna ilosc przejsciowek, czesto potrzebnych...

Mi akurat przejściówki nie są potrzebne :)

Dnia 05.10.2008 o 18:58, syriusz.b napisał:

4. Widze linkowanie, co odnosi sie do tego, ze ogolnie nie lubie nadmiernego linkowania.

Ale ja pytam o nadmierne. Jeden link to nadmierne? WTF?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 19:04, WorldWar3PL napisał:

Próbując rozstrzygnąć spór w sprawie kabli... Kabel od Bigbena nie dość, że posiada wszelkie
potrzebne przejściówki, wyjścia, itd., dzięki czemu po wyjęciu z pudełka możemy go podłączyć
do każdego typu monitora i niemal każdego typu audio, to jeszcze jest naprawdę świetnie
ekranowany.
Kabel Microsoftu... no cóż... jest szary. Tak, to plus. I można go podłączyć do monitorów
niektórych. Tak.

W zestawie z kablem msa są te same przejściówki co w tym od BB .Też można podłączyć do każdego typu monitora .Wogóle to są one identyczne .Szkoda ,że BB jest trudno dostępny .Mi się jednak bardziej podoba wykonanie BB ,bo nie jest gumowy ten kabel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 19:55, jackass napisał:

W zestawie z kablem msa są te same przejściówki co w tym od BB .Też można podłączyć do
każdego typu monitora .Wogóle to są one identyczne .Szkoda ,że BB jest trudno dostępny
.Mi się jednak bardziej podoba wykonanie BB ,bo nie jest gumowy ten kabel.


nie ma tych samych przejściówek... przynajmniej taki, jak ja widziałem ich nie miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 19:56, syriusz.b napisał:

nie ma tych samych przejściówek... przynajmniej taki, jak ja widziałem ich nie miał...

są 2 -scalająca 2 jacki w jednego od dźwięku i mała przejścióweczka na kabel video ,dla monitorów z zbudowanym kablem chyba ,bo nie interesowało mnie jej przeznaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże. Te wszystkie markety elektroniczne powinny zostać zakopane w pizdu. Pojechałem dzisiaj po Fife i w Electroworld za 200 ileś złotych (!), w Media Markt nie ma wersji na konsole (!), a w Saturnie, jest za 199 zł. Dobrze, że obok Saturna miałem zaufany sklep gdzie kupiłem za 30 złotych taniej.

PS. w Empiku wszędzie banery i kartony reklamujące grę, ale samej gry brak (!) Co za obora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Mam monitor panoramiczny Samsung 19''. Zwykłe filmy na dvd mają na nim słabą jakośc i tu mam pytanie. Czy jak do takiego monitora podłączę X360 i włączę na nim zwykły film dvd to jakośc będzie dobra? (normalna, ja w tv) I jaki potrzebny jest kabel do podłączenia X360 z takim monirotem bo zapomniałem ^^ Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 22:02, Mac Cry napisał:

Mam monitor panoramiczny Samsung 19''. Zwykłe filmy na dvd mają na nim słabą jakośc


Dziwne. Też mam panoramicznego Samsunga 19" (961BW) i wg. mnie jakość jest świetna. A z tego co wiem, to ponoć Xbox w jakiś sposób lekko poprawia jakość filmów DVD. Chociaż sam tego jakoś nie zauważyłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 22:02, Mac Cry napisał:

I jaki potrzebny jest kabel do podłączenia
X360 z takim monirotem bo zapomniałem ^^ Z góry dzięki za odpowiedź :)


VGA... <beczy> xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam model 940NW i jeśli chodzi o filmy dvd lub filmiki z avi lub podobne to jest nie mała pikseloza. Nie jest może tak źle, można się przyzwyczaic, ale jak kupuję film na dvd za ciężkie pieniądze (dobra, przesadzam), to chcę to obejżec w dobrej jakości. Fajnie by było, gdyby na X360 było wszystko pięknie.

bojanzaw=> Don''t cry ^^

Jeszcze jedno, trzeba coś dokupywać jeśli chce się do X360 podłączyc głośniki 5.1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 22:16, Mac Cry napisał:

/ciach/

Na moim Xboxie i moim Samsungu filmy DVD wyglądają znakomicie.
A bojanzaw biedny płacze, bo go już paluchy pewnie bolą od pisania jaki to trzeba mieć kabel, żeby podłączyć konsolę do monitora, ale bez paniki dzielni forumowicze zawsze każdemu pomogą i go wtajemniczą. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 22:21, PatrolPatryk napisał:

> /ciach/
Na moim Xboxie i moim Samsungu filmy DVD wyglądają znakomicie.
A bojanzaw biedny płacze, bo go już paluchy pewnie bolą od pisania jaki to trzeba mieć
kabel, żeby podłączyć konsolę do monitora, ale bez paniki dzielni forumowicze zawsze
każdemu pomogą i go wtajemniczą. xD


Ty jeden mnie rozumiesz! Hail Patryk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że w Saturnie tak drogo...ja nie kminie tej polityki cenowej, w każdym mieście jest zupełnie inna cena i zupełnie inne promocje.

Co do FIFY, to może jakaś mała ustawka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 22:16, Mac Cry napisał:

Jeszcze jedno, trzeba coś dokupywać jeśli chce się do X360 podłączyc głośniki 5.1?

Jeżeli chcesz mieć piekne, high end i hiper uber kosmiczne brzmienie z wykorzystaniem 5.1 to musisz podłączyć głośniczki kablem optycznym. Szczegółów nie znam, nie zagłębiałem się w ten temat, ponieważ sam nie mam takiej możliwości. Natomiast wiem jak podłączyć głośniki 5.1 dzięki kabelkowi VGA konsoli. Ponoć dźwięk idzie wtedy z każdego głośnika i subwoof''a i jakość jest zadowalająca. Ocenić organoleptycznie będę mógł dopiero w tym tygodniu, kiedy dojdą do mnie przejściówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się