Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2008 o 21:36, Oskar 1994 napisał:

> >Żal mi trochę kupować teraz premium za 880zł, jak za miesiąc mogą być w saturnach

>
> > czy electro po takiej samej cenie z czterema grami gratis.... ;/ Jak myślicie
?
>
> Za 880 zł? Na ultima.pl jest za 799 zł ;) Tam polecam kupić już teraz...

Też polecam kupić teraz. Ja się rok temu tak zrobiłem z PS3. Widziałem w MM paczki z
Spiderman''em 3 za 1599 zł. Ale czekałem do świąt na lepszą promocję. Później paczki
się skończyły i bądź, co bądź i tak kupiłem tanio w iCompie za 1549 zł... więc kup teraz,
albo.. po świętach ;) Bo na święta wątpię, żeby było coś lepszego..


Ok, dzięki za info Oskar i Kolumb22 :), jutro zamawiam z Ultimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 23:12, Kejter93 napisał:

> > >Żal mi trochę kupować teraz premium za 880zł, jak za miesiąc mogą być w
saturnach
>
> >
> > > czy electro po takiej samej cenie z czterema grami gratis.... ;/ Jak myślicie

> ?
> >
> > Za 880 zł? Na ultima.pl jest za 799 zł ;) Tam polecam kupić już teraz...
>
> Też polecam kupić teraz. Ja się rok temu tak zrobiłem z PS3. Widziałem w MM paczki
z
> Spiderman''em 3 za 1599 zł. Ale czekałem do świąt na lepszą promocję. Później paczki

> się skończyły i bądź, co bądź i tak kupiłem tanio w iCompie za 1549 zł... więc
kup teraz,
> albo.. po świętach ;) Bo na święta wątpię, żeby było coś lepszego..
>

Ok, dzięki za info Oskar i Kolumb22 :), jutro zamawiam z Ultimy.


Na allegro jakiś sklep wystawił Xbox360 Premium z HDMI 65nm 175W ten nowy niepsujacy sie ;p( plus headset , inne bajery w zestawie ) za 680 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 20:40, master matrox napisał:

Taka mała poprawka - także używałem sformułowania kabel Ethernet, ale tak naprawdę takowy
nie istnieje... :P Ethernet to wejście w karcie sieciowej, bądź w innym sprzęcie, a kabel
który podpinamy to RJ-45.


Tak prawde mowiac, to bez roznicy co powiesz, bo i tak wszyscy zrozumia.
A jesli chodzi o scislosc, to Ethernet nie jest wejsciem (gniazdem) w karcie sieciowej, a standardem sieci przewodowej.
RJ-45 natomiast, to rodzaj wtyczek i gniazd stosowanych w kablach sieciowych, glownie wlasnie w standardzie Ethernet.
Jesli bardzo chcialbys nazwac jakos kabel, to "twisted pair", po polsku zwany skrętką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę otrzymania sprawnej i "zdrowej" konsoli :P. A żeby nie było spam''a gra ktoś w GT5 Prologue na PS3 ? :D Bo się pytam i nikt nie chce udzielić odpowiedzi...

Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kupiłem oryginalny dysk do Xboxa 360 na allegro (UŻYWANY) nie nowy i czy istnieje jakiekolwiek zagrożenie ze strony używanego dysku ?? np. czy na Xboxa w ogóle są jakieś wirusy ?? co prawda nie słyszałem o wirusach na xboxa ale spytać warto :D:D no albo czy istnieją jekieś inne zagrożenia czy nie ma sie o co martwić ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 00:00, Jacobek92 napisał:

Na allegro jakiś sklep wystawił Xbox360 Premium z HDMI 65nm 175W ten nowy niepsujacy
sie ;p( plus headset , inne bajery w zestawie ) za 680 zł


Wiem, widziałem tą aukcję:P Jednak odrzucił mnie sposób płatności...no i nie wiadomo skąd on te konsole ma :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 14:16, davidi napisał:

Mam pytanie. Kupiłem oryginalny dysk do Xboxa 360 na allegro (UŻYWANY) nie nowy i czy
istnieje jakiekolwiek zagrożenie ze strony używanego dysku ?? np. czy na Xboxa w ogóle
są jakieś wirusy ?? co prawda nie słyszałem o wirusach na xboxa ale spytać warto :D:D
no albo czy istnieją jekieś inne zagrożenia czy nie ma sie o co martwić ? :D:D

Także kupiłem używany, nie obawiając się niczego, i wszystko było ok:) Osobiście nie słyszałem o czymś co można wgrać na dysk konsoli i ją zepsuć. Poza tym myślę, że rozpowszechnianie wirusów przez wgrywanie ich na sprzedawane dyski jest bez sensu:)

Edit: kupiłem u tego sprzedawcy, na tej chromowanej części na górze była jeszcze folia, więc wyglądał zupełnie jak nowy, zero rys na całej obudowie.
http://www.tinyurl.pl?s0xBgGCb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć coś o tej folii... Nawet jej nie zauważyłem. Teraz pytanie... czy jest sens ją zdejmować? Z resztą przez Ciebie teraz trochę ją obdarłem z boku i po bliższym kontakcie widać już, iż chrom jest pokryty folią. Osz Ty zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 14:16, davidi napisał:

Mam pytanie. Kupiłem oryginalny dysk do Xboxa 360 na allegro (UŻYWANY) nie nowy i czy
istnieje jakiekolwiek zagrożenie ze strony używanego dysku ?? np. czy na Xboxa w ogóle
są jakieś wirusy ?? co prawda nie słyszałem o wirusach na xboxa ale spytać warto :D:D
no albo czy istnieją jekieś inne zagrożenia czy nie ma sie o co martwić ? :D:D

Wirusy? Nieeee ;P Kupując dysk nie można niczego się obawiać - bez przeróbki nic nie zrobisz złego z dyskiem ;P Zresztą to w interesie sprzedawcy jest zhandlować SPRAWNY towar. Jak coś możesz spokojnie go oddać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 16:04, dante1007 napisał:

Czy jest możliwe usuniecie konta użytkownika z ps3?

Tak, w menu przesuwasz na samo lewo do końca i tam masz użytkowników.

I najeżdżasz na wybranego ciskasz trójkąt i tam masz Delete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 19:59, Samurai Nobuke napisał:

Ściągnąłem Linger in Shadows z PSS i nie mam dźwięku, co robić? To samo mam z demem Burnouta
i Battlefielda: Bad Company.


Z tego co pamiętam, to korzystasz z głośników zewnętrznych, a konkretniej - kina domowego. Zapewne konfiguracje w samym systemie konsoli masz dobrze ustawioną, ale według mnie warto byłoby także zajrzeć w opcje wymienionych w poście gier. Może trzeba pokombinować, pozmieniać tryby. Sam kłopot powiem szczerze - nietypowy i dziwny. Powinno wszystko śmigać jak ta lala, ale nie ma to jak złośliwość rzeczy martwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 20:40, master matrox napisał:

> Ściągnąłem Linger in Shadows z PSS i nie mam dźwięku, co robić? To samo mam z demem
Burnouta
> i Battlefielda: Bad Company.

Z tego co pamiętam, to korzystasz z głośników zewnętrznych, a konkretniej - kina domowego.
Zapewne konfiguracje w samym systemie konsoli masz dobrze ustawioną, ale według mnie
warto byłoby także zajrzeć w opcje wymienionych w poście gier. Może trzeba pokombinować,
pozmieniać tryby. Sam kłopot powiem szczerze - nietypowy i dziwny. Powinno wszystko
śmigać jak ta lala, ale nie ma to jak złośliwość rzeczy martwych.


Tak, np. gry z płyt Uncharted, Resistance, Cod4 - wszystko działa, dźwięk jest. Mam kino domowe Panasonic SCPT860 podłączone kablem optycznym. A w samych demach jest mało opcji dźwiękowych, co najwyżej stopień głośności :( Dziwny problem, oczywiście Sony nie wie, co ma zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !
Mam pytanie dotyczące wymiany dysku w PS3. ja kupiłem wersję 40 GB więc dysk skończył mi się dość szybko został mi coś około 3 GB. Słyszałem, zę można wymienić oryginalny dysk z PS3 na dowolny 2.5". Czy ten dysk byłby odpowiedni :

http://allegro.pl/item478545923_dysk_samsung_2_5_160gb_8mb_cache_sata_nowy.html

A ten :

http://allegro.pl/item471512593_salon_samsung_250gb_sata_8mb_2_5_hm250ji_wawa.ht ml

A teraz drugie pytanie. Czy jest jakaś możliwość przerzucenia save''ów ze starego dysku na nowy np. za pomocą pendrive''a ? i co z systemem, jeżeli jest on zainstalowany na starym dysku to jak mogę go przerzucić. Chciałbym wymienić dysk, ale jest za wiele niewiadomych. Robił ktoś, kiedyś, coś takiego ? Proszę o odpowiedź, gdyż bardzo mi na tym zależy.

Dziękuję !

Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 15:29, Oskar 1994 napisał:

Witam !
Mam pytanie dotyczące wymiany dysku w PS3. ja kupiłem wersję 40 GB więc dysk skończył
mi się dość szybko został mi coś około 3 GB. Słyszałem, zę można wymienić oryginalny
dysk z PS3 na dowolny 2.5". Czy ten dysk byłby odpowiedni :

http://allegro.pl/item478545923_dysk_samsung_2_5_160gb_8mb_cache_sata_nowy.html

A ten :

http://allegro.pl/item471512593_salon_samsung_250gb_sata_8mb_2_5_hm250ji_wawa.ht ml

A teraz drugie pytanie. Czy jest jakaś możliwość przerzucenia save''ów ze starego dysku
na nowy np. za pomocą pendrive''a ? i co z systemem, jeżeli jest on zainstalowany na
starym dysku to jak mogę go przerzucić. Chciałbym wymienić dysk, ale jest za wiele niewiadomych.
Robił ktoś, kiedyś, coś takiego ? Proszę o odpowiedź, gdyż bardzo mi na tym zależy.

Dziękuję !

Pozdrawiam !


Z tego co wiem do firmware zostaje jakby w jakiejś wewnętrznej pamięci konsoli.
Najlepiej poczytaj na jakimś typowo konsolowym forum bo tutaj ciężko będzie o szybko odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne...jeśli ta gra jest nowa, to nie powinna być porysowana prawda? ^^ W każdym bądź razie, ja proponowałbym odnieś ją tam gdzie została zakupiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 16:25, GoglarZ napisał:

Siemka, mam problem z gra Far Cry 2 na xboxa, gra jest porysowana i konsola jej nie czyta,
wie ktos czy ubisoft przyjmuje reklamacje?


Ale to porysowanie nastąpiło wskutek Twojego użytkowania, czy gra po prostu po kupnie była już porysowana? Jeśli tak, to czy kupiłeś grę nową w folii, czy używaną?

Jeśli kupiłeś nową i gra była porysowana od razu, to odnieś ją do sklepu, w którym kupiłeś i zażądaj wymiany, bądź oddania pieniędzy. Jednak jeśli porysowała się na wskutek Twojego użytkowania, to nie pozostaje nic innego, jak regeneracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się