Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2008 o 17:19, BzyQacz napisał:

Viva Pinata, Forza Motorsport 2 i Gears Of War.


Hm, czyli w zasadzie z gier mamy do czynienia z tymi tytułami, który raczej każdy ma w kolekcji. Vive Pinate i Forze można dostać za śmieszne pieniądze (nówkę), a Girsy też za drogie nie są. Moim zdaniem za komplet możesz wziąć około 1000 zł - jeszcze zależy od stanu konsoli. Jest całe pudełko, folie od padów, kabli, konsoli, pełna dokumentacja i podbita gwarancja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 18:25, AthleticoFenix napisał:

Czego potrzebuję bym mógł połączyć komputer z Xbox360, i przesłać jakieś pliki?


Kabel Ethernet(jak do sieci LAN : RJ-45) i na Windows XP Windows Media Player 10. Tam ustawiasz udostępnianie i zależnie od dostarczyciela internetu automatycznie masz live albo musisz się bawic w ustawianie ręczne w dashboardzie. A na Viscie zabawa z Media Center, ale nie wiem, jak to działa.

Czyli w skrócie. Kupujesz kabel, wyłączasz oba urządzenia, podlaczasz kabel, odpalasz PC i Xbox i ustawiasz Windows Media Player''a

A tak pozatym to witam - to mój pierwszy post na tym forum ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 06:47, BzyQacz napisał:

Jasne.


O, czyli mamy do czynienia z osobą, która ma spory szacunek do tego typu sprzętu - i to lubię ;)

Skoro są rzeczy, które wymieniłem, to od razu wartość zestawu idzie nieco w górę. Teraz z tego co widzę, to najtaniej idzie dostać na necie (sugeruje się Ceneo) X360 Elite za 1019 zł. Według mnie za Twój zestaw można byłoby zawołać około 950 zł. Z tysiącem jednak będzie trudno, bo ostatnio ceny Elite nieco poszły w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhym :). Chyba, że coś zrobię, by bym mógł grać na swoim CRT... To może jeszcze zostawię sprzęt, bo po prostu mi się podoba ;). Tak, dbam o każdy sprzęt, który kupiłem za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi, którzy grali i przeszli GTAIV. Powiedzcie mi czy gra jest warta kupna ? W sumie to trochę głupie pytanie czy gra "legenda" jest warta kupna jednak że ciągle spotykam się z serią narzekań na najnowszą odsłonę GTA. Np model jazdy, non stop te same, powielające się misje. Zarzuty te mają odzwierciedlenie ? Pytam się bo chciał bym zamówić GTA ale nie jestem pewny. Aha mam jeszcze możliwość wybrać SW Force Unleashed, jak to się prezentuje w porównaniu do GTA ? Dwie różne gry ale jaka jest ich żywotność itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z X''em taki problem?Dwie lampki lewa górna i prawa górna migają na przemian na zielono.Dzieje się to najczęściej jak gram w dashboardzie nic sie nie dzieje.Migają krótki czas, potem cały czas pali się albo lewa albo prawa dioda(nieważne do której przypisany jest kontroler).Czy to zapwiedź RROD albo czy będę musiał wysyłać konsolę do serwisu?
P.S.Xbox stoi pionowo, jeśli to coś zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 17:58, oOreVenOo napisał:

/.../


Moim zdaniem z inwestycji w GTA IV będziesz w 100% zadowolony.

Wiesz, może nie jest ona aż tak idealna, jakby sobie to życzyli fani, ale mimo wszystko jest to naprawdę świetny tytuł. Granie sprawia ogromną frajdę, a Liberty City to jedno z najlepszych wirtualnych miast, w jakich miałem okazję być w różnych grach. Narzekania na model jazdy? Pff, mówią to osoby, które miały jednorazowy kontakt z tytułem. Model jazdy jest po prostu rewelacyjny. Na początku trzeba się do niego przyzwyczaić, a dopiero potem docenimy jak jest on dobry. Bardzo intuicyjny i przyjemny w jeździe - moim zdaniem najlepszy w całej serii. Reasumując - kupuj GTA IV w ciemno. Ta gra dostarczy Ci zabawy na długie, zimowe wieczory - a żeby wykręcić 100% to zajmie Ci to sporo czasu :)

Przy okazji, odsyłam do wątku konkretnie poświęconego temu tytułowi - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7538&u=2946

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy wgrałem nowy dashboard nie mogę ściągnąć żadnego pliku z Marketplace, ani zaktualizować np. Fify 09, co wyklucza granie przez net. Wyskakuje błąd 80072ee2. Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 18:21, krzysztof wytr napisał:

Miał ktoś z X''em taki problem?Dwie lampki lewa górna i prawa górna migają na przemian
na zielono.Dzieje się to najczęściej jak gram w dashboardzie nic sie nie dzieje.Migają
krótki czas, potem cały czas pali się albo lewa albo prawa dioda(nieważne do której przypisany
jest kontroler).Czy to zapwiedź RROD albo czy będę musiał wysyłać konsolę do serwisu?
P.S.Xbox stoi pionowo, jeśli to coś zmienia.

Też to czasem mam. I zdaje mi się, że po prostu czujnikowi pozycji trochę się nudzi i chce ci poprzeszkadzać w czasie gry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za podwójny post, ale coś poszło nie tak i nie mogłem zedytować tamtego.Poszedłem właśnie zafiksować problem według waszych rad.Oto co się stało:grałem trochę czasu, ale problem nie wystąpił.Zupełnie jakby X360 wystraszył się klepnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż pograłem już trochę w Halo3 przez XBL i jest super, rzeczywiście MP w tej grze wymiata. Wbiłem już rangę Porucznika więc trochę tego expa wpadło, natomiast przeraża mnie to, że od kiedy zdobyłem achi Spartan Officer jestem rzucany do boju przeciwko graczom, których liczba expa oscyluje od 500-3000, dla porównania ja mam 60 więc jest naprawdę ciężko. W sumie dziwne, że tak duże rozbieżności występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 13:11, krzysztof wytr napisał:

Sorry za podwójny post, ale coś poszło nie tak i nie mogłem zedytować tamtego.Poszedłem
właśnie zafiksować problem według waszych rad.Oto co się stało:grałem trochę czasu, ale
problem nie wystąpił.Zupełnie jakby X360 wystraszył się klepnięcia.


To nawet lepiej :) A jakby problem wystąpił to przynajmniej wiesz co zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2008 o 16:57, Kejter93 napisał:

To nawet lepiej :) A jakby problem wystąpił to przynajmniej wiesz co zrobić :P


Nom.I zapewnił mi kupę śmiechu.Włączam i mówie "no dalej, niech ja cie klepnę" a ten nic.Na złość mi zrobił xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można grać na zdrapkach 48H w kampanie w trybie Co-operate w Halo3 czy GoW''a ? Bo mam taką zdrapkę aktywną i gdy odpalam kampanie w Halo3 to tam piszę mi w menu podczas gry Privacy (Closed) i nie mogę wybrać Open Party aby ludzie się dołączali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie można zobaczyć sklepowe ceny gier na X360 w Holandii? I czy gry zakupione w tym kraju będą po angielsku, czy po holendersku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się