Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2008 o 18:21, Szperacz Robson napisał:

Krótkie pytanie: Fallout 3, Gears of War 2 czy Far Cry 2? Zależy mi na czasie gry w SP,
jednak uwielbiam pierwszych "Girsów".


Jak chcesz zainwestować ok 200zł i naprawde dobrze się bawić to bierz Fallouta. Wg mnie jedyna gra z wymienionych, za którą jestem w stanie dać 200zł. Masz ogromny otwarty świat, mnustwo lokacji i zadań. A taki gow2 to raczej tylko idziesz, strzelasz, idziesz strzelasz. Pare godzin i gra pęka pozostawiajac tylko multi. Do tego to ta gra się napewni dobrze nadaje, ale Ty szukasz singla. Far Cry 2 zachwalany przez prasę też nie został zbyt dobrze przyęty przez środowisko. Tak wiec jak dla mnie to odpowiedź jest tylko jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 18:21, Szperacz Robson napisał:

Krótkie pytanie: Fallout 3, Gears of War 2 czy Far Cry 2? Zależy mi na czasie gry w SP,
jednak uwielbiam pierwszych "Girsów".

Prywatne preferencje. Moje sprawiły, że Gears of War mam na dysku twardym (tak wiem - nie ta platforma) od roku a pozostałych tytułów nawet nie zaszczyciłem spojrzeniem przechodząc obok nich w sklepie. Ja bym wybrał GoW2.
Jeśli tygodniami grałeś w Oblivion to powinieneś zapewne wybrać Fallout 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Dalej nie mam dostępu do Marketplace :/ Błąd 80072ee2... Patrzyłem na różnych forach, dzwoniłem do M$, formatowałem dysk i nic... dalej to samo... Przez to nie mogę pobrać aktualizacji do Fify 09 i grać przez neta... Pomoże ktoś? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 20:19, MasterOfBlaster napisał:

Co możecie powiedzieć o PGR4 ?? Warto ? Czy jest Split-screen ?

2 może 3 tygodnie temu pytałem o to samo ,kilka osób odpowiedziało ,przewertuj i zobacz .jest split ,gra boska .

Dnia 01.12.2008 o 20:19, MasterOfBlaster napisał:


P.S. Demem byłem zachwycony ;P

Pełniak o wiele lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 18:21, Szperacz Robson napisał:

Krótkie pytanie: Fallout 3, Gears of War 2 czy Far Cry 2? Zależy mi na czasie gry w SP,
jednak uwielbiam pierwszych "Girsów".

Jeśli zależy ci na czasie gry SP to raczej GoW odpada ^^ Chociaż jest podobno lepiej niż w jedynce ,dochodzi Horda ,nawet na splicie i achiv seriously (100 000 killi) możesz zaliczyć w singlu ,więc tona zabijania .Myślę ,że ok15h grania ,jeśli będziesz chciał zaliczyć seriously to dodatkowe 30h (ostatni rozdział kampanii powtarzany przez 24h w hardkorowym wypadku ) .Ja bym wziął Far Cry ,bo jest na mojej liście must have`ów ,chociaż wiem ,że niczym szczególnym ta gra nie zachwyca ,ale nie trawię RPG .Na GoWa czekam aż stanieje :) Jest masa innych ,świetnych ,tańszych gier ,może lepiej nimi się zainteresować .Może Pure ,Grid ,Castle Crashers ,Braid ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 22:59, jackass napisał:

> Krótkie pytanie: Fallout 3, Gears of War 2 czy Far Cry 2? Zależy mi na czasie gry
w SP,
> jednak uwielbiam pierwszych "Girsów".
Jeśli zależy ci na czasie gry SP to raczej GoW odpada ^^ Chociaż jest podobno lepiej
niż w jedynce ,dochodzi Horda ,nawet na splicie i achiv seriously (100 000 killi) możesz
zaliczyć w singlu ,więc tona zabijania .Myślę ,że ok15h grania ,jeśli będziesz chciał
zaliczyć seriously to dodatkowe 30h (ostatni rozdział kampanii powtarzany przez 24h
w hardkorowym wypadku ) .Ja bym wziął Far Cry ,bo jest na mojej liście must have`ów ,chociaż
wiem ,że niczym szczególnym ta gra nie zachwyca ,ale nie trawię RPG .Na GoWa czekam aż
stanieje :) Jest masa innych ,świetnych ,tańszych gier ,może lepiej nimi się zainteresować
.Może Pure ,Grid ,Castle Crashers ,Braid ?


Gears of War 2 przechodzi się marne 10 godzin. Zabawy jest co niemiara, jednak żeby kupować dla samego singla to niestety odpada. Wrogów wcale nie ma takiej ilości jakby możnaby się spodziewać. Chociaż i tak spośród tych gier wybrałbym GoW 2 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam zamiar kupić sobie Xbox''a 360 najlepiej Premium z dyskiem 60gb. Nie wiem czy HDMI jest ważne tak bardzo . Tylko że to będzie pierwszy zakup konsoli to chce wybrać dobrze i się nie martwić. Znalazłem w gazetce sklepu takie coś

XBOX 360 PREMIUM PRO 60 GB HOLIDAY VALUE BUNDLE
Konsola do gier+2 Gry GRATIS
Port komunikacji bezprzewodowej, grafika wyświetlana w rozdzielczościach 720p/1080i (High-Definition TV),
karta graficzna ATI 500 MHz, odtwarzacz DVD, 6 portów USB, trzyrdzeniowy procesor IBM 3,2 GHz

Nie znam się ale myślę że nie będzie to zły zakup. Wolę być pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:54, KamcioBoy napisał:

Cześć. Mam zamiar kupić sobie Xbox''a 360 najlepiej Premium z dyskiem 60gb.
Nie wiem czy HDMI jest ważne tak bardzo .

Jeśli nie masz telewizora HD-Ready i nie planujesz zakupu takowego, to HDMI nie jest takie ważne, ale...aktualnie każda wersja X360 posiada takowy port.

Dnia 02.12.2008 o 20:54, KamcioBoy napisał:

Tylko że to będzie pierwszy zakup konsoli to chce wybrać dobrze i się nie martwić.
Znalazłem w gazetce sklepu takie coś
/ciach/
Nie znam się ale myślę że nie będzie to zły zakup. Wolę być pewny.

Ale o co chodzi?
Xbox, jak Xbox - podali tylko jego (trochę) dokładniejsze parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2008 o 20:54, KamcioBoy napisał:

XBOX 360 PREMIUM PRO 60 GB HOLIDAY VALUE BUNDLE
Konsola do gier+2 Gry GRATIS
Port komunikacji bezprzewodowej, grafika wyświetlana w rozdzielczościach 720p/1080i (High-Definition
TV),
karta graficzna ATI 500 MHz, odtwarzacz DVD, 6 portów USB, trzyrdzeniowy procesor IBM
3,2 GHz

Nie znam się ale myślę że nie będzie to zły zakup. Wolę być pewny.


6 portów USB? Jak zwykle błędy w gazetce. Pozatym X360 obsługuje jeszcze 1080p a podawanie specyfikacji technicznej to już całkowicie mija się z celem :-/.

Co do samej konsoli: moja właśnie wróciła z naprawy (miałem "stary" model, teraz wymienili mi na konsole z rocznika 2008!), zainstalowałem NXE, zrobiłem avatara i mogę powiedzieć, że ta konsola to teraz prawdziwiwie rodzinne centrum rozwrywki! Świetne gry, genialne exclusive''y oraz video markertplace i Xbox Live Arcade to tylko pierwsze z brzegu zalety.

Zdecydowanie polecam tą konsolę (a mówi to osoba która ma ją blisko dwa lata i wydała na nią 1500zł!), nie zawiedziesz się :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 21:06, KamcioBoy napisał:

Więc chyba warto z wejściem HDMI.

Jak już pisałem - wszystkie są z wyjściem HDMI.
A poza tym, jakoś HD można uzyskać bez użycia kabla HDMI.

Dnia 02.12.2008 o 21:06, KamcioBoy napisał:

Co do konfiguracji czy jest dobry chodzi też o tą kartę i w ogóle.

Nie wiem o co Ci chodzi...
W ogóle to konsola jest bardzo dobra - to nie jest PC-et, że zastanawiasz się nad konfiguracją i myślisz, czy Ci wszystkie gry pójdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 21:25, KamcioBoy napisał:

Czyli tą z tej gazetki mogę brać bez problemu?

Tak,
tylko jak napisał rob300i - jakieś błędy w opisie tam są.

Dnia 02.12.2008 o 21:25, KamcioBoy napisał:

A i jeszcze słyszałem coś o przeróbkach. Możecie mnie rozjaśnić?

Ale o jakich przeróbkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te błędy to tylko za duża ilość portów USB i coś z rozdzielczością. Chyba nic takiego co przeszkodziło by mi w wygodnym graniu. Słyszałem o jakiś przeróbkach IXTREME czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 21:45, KamcioBoy napisał:

Słyszałem o jakiś przeróbkach IXTREME czy coś takiego.

Żeby działały kopie zapasowe gier? Na ten temat wiem tylko jedno - przerabiając konsole tracisz gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 21:45, KamcioBoy napisał:

Te błędy to tylko za duża ilość portów USB i coś z rozdzielczością. Chyba nic takiego
co przeszkodziło by mi w wygodnym graniu. Słyszałem o jakiś przeróbkach IXTREME czy coś
takiego.


Jeżeli chcesz napisać tutaj o chęci przerobenia konsoli to lepiej się dwa razy zastanów. Tutaj dostaje się za takie rzeczy bana.

Pozatym mój kumpel miał przerobioną konsolę. Grał online, i gdy konsola mu padła, wysłał ją do jakiegoś "serwisu" w warszawie i za 250zł naprawili mu konsole. Był zły jak nie wiem co, ale dalej grał na kopiach. Ostatnio jednak dostał bana na XBL (nie może pobrać NXE :-)), i jedynym wyjściem na tego "naprawę" jest kupno drugiej konsoli.

Tak więc piractwo nie popłaca :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze przerabianie konsoli piractwem nie jest, jest jakaś luka prawna, granie na piratch jest piractwem.
Po drugie kolega pyta się, gdyż nie wie co to jest, więc banem go nie strasz.
Po trzecie za przeróbkę płaci się chyba koło 300 złotych, za 250 naprawił konsolę twój kumpel. W tej cenie mógłby kupić nową ;D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do grających w Bad Company. (albo kogoś kto mi to przetłumaczy.)

Mam problem z jednym osiągnięciem. Ale to osiągniecie jest z gry czyli jeden z tych medalików. Daję zdjęcie. Ja angielski znam ale tego w ogóle nie kapuje.

Mógłby mi ktoś powiedzieć co mam zrobić?

20081202222640

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 22:24, Xlol1 napisał:

Po pierwsze przerabianie konsoli piractwem nie jest, jest jakaś luka prawna, granie na
piratch jest piractwem.


Otóż rozumiem iż znasz chociażby jeden przypadek gdy ktoś przerobił konsolę, tylko po to aby była przerobiona, i nadal będzie grał na oryginałach. Bo ja nie znam ani jednej takiej osoby.

Dnia 02.12.2008 o 22:24, Xlol1 napisał:

Po drugie kolega pyta się, gdyż nie wie co to jest, więc banem go nie strasz.


Wolałem napisać, bo już parę banów za gadki typu "hej, wiecie gdzie mogę tanio przerobić konsolę? I gdzie mogę ściągnąć GTA IV?!!one" się posypało

Dnia 02.12.2008 o 22:24, Xlol1 napisał:

Po trzecie za przeróbkę płaci się chyba koło 300 złotych, za 250 naprawił konsolę twój
kumpel. W tej cenie mógłby kupić nową ;D


Przeróbka to kwestia niecałych 40zł (sprawdziłem właśnie na allegro). Nie do końca rozumiem do końca twego posta. Wg. ciebie nowa konsola kosztuje 250zł?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się