Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2008 o 09:10, WorldWar3PL napisał:

Tak sobie czytam, że posiadaczom PS3 genialnie teraz chodzi Home i PSN... ]:->


Wiesz, byłem przekonany że dokładnie tak to wyjdzie...

Kiedy w środę pojawiła się wiadomość, że w czwartek będzie dostępne już Home, to od razu na myśl rzuciła mi się rzecz - po co? To zdecydowanie za szybko. Public beta nie jest do końca dobrym rozwiązaniem, zresztą dobrze wiemy jak się skończyło - Home wczoraj nie było, dopiero od dzisiejszego ranka jest dostępne. Wczoraj nawet na Playstation Store nie mogłem się dostać, a po kilku mizernych próbach okazało się, że nie ma żadnego demka w aktualizacji >.< Home Beta mam od pewnego czasu, usługa jest naprawdę fajna, ale Sony musi w niej dodać jeszcze masę rzeczy, bo to co teraz jest to zdecydowanie za mało.

Swoją drogą, do Home nie mogłem podłączyć się wczoraj, a i teraz nie mogę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 14:09, dante1007 napisał:

Żeby odpalić GTA 4 n ps3 potrzebne jest połoczenie z internetem jak w przypadku pc. Z
góry dziękuję za odpowiedz.


Nie, gra śmiga normalnie bez podłączonego internetu. O ile się orientuję na ps3 nie ma takich porytych zabezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 14:09, dante1007 napisał:

Żeby odpalić GTA 4 n ps3 potrzebne jest połoczenie z internetem jak w przypadku pc. Z
góry dziękuję za odpowiedz.


Do gry single w GTA IV, gra nie wymaga stałego połączenia z Internetem w wersji na PS3. Jeśli chcesz jednak pograć multi, musisz podłączyć konsole do netu i mieć konto w Playstation Network.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 15:05, master matrox napisał:

> Żeby odpalić GTA 4 n ps3 potrzebne jest połoczenie z internetem jak w przypadku
pc. Z
> góry dziękuję za odpowiedz.

Do gry single w GTA IV, gra nie wymaga stałego połączenia z Internetem w wersji na PS3.
Jeśli chcesz jednak pograć multi, musisz podłączyć konsole do netu i mieć konto w Playstation
Network.


Niestety nie posiadam routera wiec pozostaje mi tylko SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag by trafił Polskę, dzisiaj specjalnie zerwałem się z ostatniej lekcji, była w prawdzie to religia, aby kupić nowego PoPa na Ps3...i co się dowiaduję? Że na terenie naszego kraju premiera na PC i PS3 przesunięta na 9 stycznia...no %&^$%^@#. I jak tu można sobie zrobić gwiazdkowy prezent? No nie można! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 16:22, Łeber napisał:

Szlag by trafił Polskę, dzisiaj specjalnie zerwałem się z ostatniej lekcji, była w prawdzie
to religia, aby kupić nowego PoPa na Ps3...i co się dowiaduję? Że na terenie naszego
kraju premiera na PC i PS3 przesunięta na 9 stycznia...no %&^$%^@#. I jak tu można sobie
zrobić gwiazdkowy prezent? No nie można! ;/

No i to jest Polska właśnie... Jeszcze pewnie będą jaja z Polską premierą KZ2, bo gra będzie po Polsku. :/ Wtedy poszlachtuje niemiłosiernie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwię dlaczego takie rzeczy spotykają nas, polskich graczy? Dlatego też PoPa zamówiłem z neta po angielsku co mi bardzo odpowiada, bo nie zamierzam słuchać głosu Zakościelnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kilka pytań.

Po pierwsze czy jeżeli gram teraz bez internetu a mam softa 2.47 czyli trofea już mi pokazuje, czy jeżeli zdobędę teraz trochę trofeów, a następnie podłączę internet to na moim koncie będzie wyświetlane, ze je posiadam ?

Po drugie coś mi się dzieje z Fifą 09 na PS3. Po prostu kiedy włączę grę na dwóch np. z bratem to gra zwiesza się jakoś w 1 minucie. Jeżeli natomiast gram sam, wszystko chodzi bardzo dobrze. jak myślicie w czym jest błąd, reklamować grę, czy to może wina softa ?

Dziękuję pozdrawiam !

Grę Shaun White''s Snowobarding polecam wszystkim fanom białego szaleństwa. A tak poza tym wie ktoś kiedy jes premiera polska tej gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 21:03, Oskar 1994 napisał:

Witam mam kilka pytań.

Po pierwsze czy jeżeli gram teraz bez internetu a mam softa 2.47 czyli trofea już mi
pokazuje, czy jeżeli zdobędę teraz trochę trofeów, a następnie podłączę internet to na
moim koncie będzie wyświetlane, ze je posiadam ?

Taa, luz wszystko będzie ok trofea się pojawią.

Dnia 12.12.2008 o 21:03, Oskar 1994 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 22:43, Furion III napisał:

Jak wygląda awaryjność Xbox''a 360? Ponieważ czytałem że wiele konsol się psuje, a zamierzam
kupić xbox''a 360 i dlatego chcę się upewnić czy to prawda.


najnowsze wersje nie sa awaryjne tak jak te kiedys, teraz praktycznie nie ma problemow, konsolki maja zmienione chlodzenie, jak rowniez niektore komponenty, tak wiec jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jest ze starymi wersjami konsol - już nie tylko ja, ale i kilku moich znajomych mających 90 nM wersje bez HDMI żyje dobrze, bez trzech czerwonych światełek - co pewnie znaczy, że zaraz nas nawiedzą ;-)
Śmiało bierz nowe X360 Jaspery - jeśli on Ci padnie, to polecam grać na loterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 21:00, Łeber napisał:

Ja się dziwię dlaczego takie rzeczy spotykają nas, polskich graczy? Dlatego też PoPa
zamówiłem z neta po angielsku co mi bardzo odpowiada, bo nie zamierzam słuchać głosu
Zakościelnego.

Wnerwia mnie i śmieszy, gdy słyszę polskie głosy w grach. Napisy w zupełności wystarczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Ciebie jednego, ale cóż poradzić. Tylko nadal mnie zastanawia fakt z jakiej to przyczyny w kraju można kupić już wersje na X360 nowego PoPa a na PC i Ps3 przesunięte... Pewnie mi coś umknęło. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 22:43, Furion III napisał:

Jak wygląda awaryjność Xbox''a 360? Ponieważ czytałem że wiele konsol się psuje, a zamierzam
kupić xbox''a 360 i dlatego chcę się upewnić czy to prawda.


Od pewnego czasu, gdy Microsoft wprowadził Xboxy 360 z HDMI, jest znaczna poprawa w działaniu konsol. Co raz mniej użytkowników spotyka RRoD - aczkolwiek jest to zjawisko, które nadal będzie występować. Mimo wszystko Xbox 360 jest mniej awaryjny, niż był kiedyś. Obecnie do sklepów trafiły już wersje z płytami głównymi oznaczonymi "Jasper" - tutaj możesz zobaczyć gdzie sprawdzić, czy dany X360 ma Jaspera.

http://kotaku.com/5107093/get-close-maybe-too-close-to-a-jasper-360
http://kotaku.com/5099691/jasper-360-consoles-hit-the-market

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o to, czy możesz podłączyć PS3 do internetu bez używania routera, to tak można. Kupujesz kabel sieciowy skrosowany, podpinasz do komputera i PS3. Wszystkie info typu Id same Ci się w PS3 skonfigurują. Przynajmniej mi wszystko działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się