Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2008 o 11:08, destro177 napisał:

6,7 GB, może się mylę o 100 MB :) Poza tym zanim zainstalujesz to wyskakuje okno z informacją
ile miejsca jest wymagane.

A opłaca się instalować ? Duże są różnice przed i po ? (bo szkoda mi miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 11:44, MasterOfBlaster napisał:


> 6,7 GB, może się mylę o 100 MB :) Poza tym zanim zainstalujesz to wyskakuje okno
z informacją
> ile miejsca jest wymagane.
A opłaca się instalować ? Duże są różnice przed i po ? (bo szkoda mi miejsca ;)

Ciiiiiiszaaaaaa :) Jak Ci nie przeszkadza hałas to możesz sobie odpuścić, większej różnicy w ładowaniu nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 11:35, destro177 napisał:

> mam pytanie czy jak ma się w xboxie 360 internet to można z tego internetu sciągac
gry
> i grac na xboxie?
Są małe gierki Arcade do ściągnięcia, oczywiście płatne, można ściągnąć sporo gier z
pierwszego X. Jest też oczywiście masa wersji demonstracyjnych.



dzięki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 11:46, destro177 napisał:

> A opłaca się instalować ? Duże są różnice przed i po ? (bo szkoda mi miejsca ;)

Ciiiiiiszaaaaaa :) Jak Ci nie przeszkadza hałas to możesz sobie odpuścić, większej różnicy
w ładowaniu nie widzę.

a jak się instaluje ? bo nie widziałam takiej opcji:(, teraz gram zawsze z płyty, i trochę hałasuje momentami napęd:P (sorry za noobowskie pytanie, ale ten sprzęt mam dopiero parę dni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 12:02, seles napisał:

a jak się instaluje ? bo nie widziałam takiej opcji:(, teraz gram zawsze z płyty, i
trochę hałasuje momentami napęd:P (sorry za noobowskie pytanie, ale ten sprzęt mam dopiero
parę dni:P

Wchodzisz w bibliotekę gier ,wybierasz interesujący cię tytuł i wciskasz w "zainstaluj grę na dysku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 12:06, jackass napisał:

> a jak się instaluje ? bo nie widziałam takiej opcji:(, teraz gram zawsze z płyty,
i
> trochę hałasuje momentami napęd:P (sorry za noobowskie pytanie, ale ten sprzęt mam
dopiero
> parę dni:P
Wchodzisz w bibliotekę gier ,wybierasz interesujący cię tytuł i wciskasz w "zainstaluj
grę na dysku"

A co sie dzieje wtedy z odblokowaną zawartością dodatkową, np soundtrackiem? Da sie go wrzucić na dysk x360 do "muzyki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 12:10, Ceteris Paribus napisał:

Ewentualnie jak nie masz autoruna to dajesz Y i tam masz do wyboru instalacje gry :)

ok. Nie stracę save''ów przy tej operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 12:15, seles napisał:

> Ewentualnie jak nie masz autoruna to dajesz Y i tam masz do wyboru instalacje gry
:)
ok. Nie stracę save''ów przy tej operacji?

Nie, save''y zostają i działają jak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2008 o 11:21, JaN-J napisał:

inaczej (odtwarzacz blu mam) jakie głośniki z amplitunerem radzisz wziąc, tak żeby były
i do TV i do PS3 tak do 2k


Radzę wybrać się do MM albo jakiegoś Saturna, i pochodzić, pooglądać. Praktycznie wszystkie głośniki z amplitunerem będą z PS3 pięknie grać po kablu optycznym. Ja sam się kiedyś wpadłem do MM i wyszłem z świetnym zestawem 5.1 Yamahy + amplituner za trochę ponad 2k. Trzeba szukać okazji :-).

BTW, mam pytanie: jak X360 współpracuje z Ipodem Nano 4G i Ipodem Touch 2G? Chcę sobie kupić, ale wolałbym żeby dało się do konsolki podpiąć :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 14:10, rob300i napisał:

BTW, mam pytanie: jak X360 współpracuje z Ipodem Touch 2G? Chcę sobie
kupić, ale wolałbym żeby dało się do konsolki podpiąć :-).

Mam IPhone`a ,więc dużej różnicy software`owej nie ma .Podpiąć się da ,telefon się ładuje ,ale gdy wchodzę w bibliotekę obrazów ,albo muzyki ,to nie wykrywa urządzenia przenośnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee... to nadal nie wiem czy soundtrack gierki, będacy w "dodatkowej zawartości'' po odblokowaniu można przerzucić na dysk?, tak żeby był dostępny z dysku, a nie w menu gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2008 o 14:14, jackass napisał:

Mam IPhone`a ,więc dużej różnicy software`owej nie ma .Podpiąć się da ,telefon się ładuje
,ale gdy wchodzę w bibliotekę obrazów ,albo muzyki ,to nie wykrywa urządzenia przenośnego
.


Poszukałem po forach zagranicznych i dowiedziałem się że Iphone, Iphone 3g, Ipod Touch i Ipod Touch 2G nie działają z X360. Co za pech! No ale na szczęście i tak całą muzykę będe musiał mieć na PC (dla Itunes), więc na konsoli będe mógł jej słuchać poprzez streaming z PC :-)

BTW, do Iphona dodają przejściówkę z USB na normalne gniazdko? Bo w Ipodzie Touch''u chyba nie, a szkoda :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 16:42, rob300i napisał:

BTW, do Iphona dodają przejściówkę z USB na normalne gniazdko? Bo w Ipodzie Touch''u
chyba nie, a szkoda :-/.

W zestawie jest kabelek USB ,który się wpina w przejściówkę do gniazdka zasilania .Ta przejściówka jest złożona z dwóch składających się w jedno części ,stwarzających nasze polskie gniazdko ,nie wiem do jakich gniazdek jest ta druga część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LBP...czyja wiem, mnie ta gra nie przekonała, jak zresztą większość graczy, co widać po słabych wynikach sprzedaży. NFS już od Carbona był słabiutki, ja bym polecał może nowego Resistance albo Motorstorma, no i oczywiście Prince Of Persia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 16:43, Oskar 1994 napisał:

Chyba na LBP jednak się zdecyduję. No i oczywiście Burnouta jeszcze kupić muszę ;)


Co do LBP to widzialem u kumpla i jako gierka rodzinna nadaje sie w sam raz - przynajmniej dla jego rodzinki :-)... ja jednak bym jej nie kupil... natomiast Burnout to totalna masakra najlepsza arcadowa rozwalka na wszystkie platformy - przy tym PC-towe Flatout-y to crap :-)... ogolnie PS3 ma zajebiste zaplecze jesli idzie o gry, a ogromnym plusem sa male niby niepozorne gierki z PSN-a jak Stardust, Blast Factor itp. ktore calkowicie miazdza i pokazuja dlaczego konsola zawsze miala przewage nad PC w kwestii arcade''owej zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się