Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2008 o 19:14, MasterOfBlaster napisał:

Jedno pytanie : GoW 2 - warto brać na święta ? Czy może lepiej coś innego ?

Krótko: tak. Dłużej: oczywiście, że tak.

Dnia 15.12.2008 o 19:14, MasterOfBlaster napisał:

P.S. GoW 2 jest dłuższy od jedynki czy krótszy ?

Zdecydowanie dłuższy, sam po 6h mam ledwo jakieś 40% gry za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chociaż to chyba nie jest wina kulerów bo on chodzi głośno dopiero po włożeniu płyty do napędu, kiedy zacznie ją czytać i albo mi się zdawało albo też zauważyłem że jedna płyta chodziła ciszej a druga głośniej (obydwie to oryginalne gry żeby nie było) od czego to zależy ??

i sorry za spam zamiast modyfikuj to kliknąłem odpiowiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło tylko o filmy HD. Gry owszem lepiej wyglądają i to bez dwóch zdań., Takze miałem problemy z np Dead Rising nba starym SD TV (choć musze przyznać, że mimo tgo że grafa lepsza na HD to jednak bardziej mi sie tamta podobała). Ten TV kupiłem tylko i wyłącznie z myślą o graniu - Samsung 32'''' R82, swego czasu bardo polecany w tym przedziale cenowym do zastosowań konsolowych. Piszesz o programach MGM HD, z tego co kiedyś czytałem to tam lecą same starocie. Abonęci eNki własnie na to narzekali, że niby TV nowej generacji, a lecą same starocei tylko dorabiane do HD. Myślę, że z moim filmem było podobnie. Był nagrany na DVD a poptem na szybko przerabiany na HD. Wyglądało trochę sztucznie, tka jak by ktos to komputerowo korygował. Myślę, że nagranie filmu od początku z myślą o formacie HD mogło by to zmienic. Nie mam też żadnego filmu z dobrymi krajobrazmi, mżesz coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 08:05, rob300i napisał:

Mam pytanie: jak ty oglądasz filmy w HD na X360? Przecież on ma napęd DVD, a filmów na
przystawkę HD DVD już się nie wydaje.


Mam tą przystawkę :] Kupiłem na ultimie w promocji do tego trzy filmy HD i pilot, za ktorego chcą osobno ponad 100zł, a sam się chyba w 120 zamknełem. Niechwalac siemusze przyznać, że to mi się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 22:51, davidi napisał:

Xbox 360 dość głośno chodzi czy jest jakiś sposób na wyciszenie go chociaż trochę ??
oczywiście nie wykręcając kulerów ;-)

Jak zauważyłeś, xbox chodzi głośniej z płytą w napędzie, w ostateczności możesz zainstalować taką grę na dysk konsoli, dzięki czemu płytę będziesz potrzebował jedynie do jej uruchomienia a reszta będzie szła z dysku, czyli będzie ciszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym news''ie nie słyszałem, że ma wyjść nowa edycja Burnouta. No ale jak tak mówisz to jeszcze trochę poczekam, a czy jest to pewna informacja ? Aha no i mam jeszcze jedno pytanko. Czy gitara od GH3 na PS3 będzie działać w grze Rock Band ?

Dziękuję !

Pozdrawiam !

Ps: Co z tym Burnoutem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić sobie Xboxa360 Premium, ale nie wiem jak to jest z tą usługą xboxlive na czym ona polega itd. czy muszę podłączyć modem od internetu do xboxa żebym mógł grać w sieci?

PS: Jeśli to już było to z góry przepraszam, nie przeczesywałem całego tematu od deski do deski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 13:21, Klimos napisał:

Przypięty post tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5389&u=2462 powinien odpowiedzieć
na wszystkie Twoje pytania.



No ok poczytałem, ale nie pisało nic o tym jak się z tym łączyć, czy potrzebny jest kabel sieciowy czy trzeba podpinać modem od internetu a jeśli tak to jaka prędkość internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 13:34, Pijany16 napisał:

No ok poczytałem, ale nie pisało nic o tym jak się z tym łączyć,

Standardowo X360 ma port RJ45, czyli zwykłe gniazdko sieciowe. Możesz również dokupić moduł WiFi.

Dnia 16.12.2008 o 13:34, Pijany16 napisał:

czy potrzebny jest kabel sieciowy

Dołączany w standardzie do konsoli (wersja Premium).

Dnia 16.12.2008 o 13:34, Pijany16 napisał:

czy trzeba podpinać modem od internetu

Podłączasz tak jak każdy komputer.

Dnia 16.12.2008 o 13:34, Pijany16 napisał:

a jeśli tak to jaka prędkość internetu?

Po kablu max 100 Mbps, bezprzewodowo max 54 Mbps. Tyle przewidują odpowiednie standardy sieciowe. Jaką szybkość uda Ci się osiągnąć to już zależy wyłącznie od Twojego operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 07:56, Ceteris Paribus napisał:

Wgraj sobie NXE to zapomnisz o tym problemie :)


Co to jest to NXE skąd to ściągnąć jak to wgrać ?? i co to sprawi że napęd będzie czytał płyty ciszej ?? niewiem czy to możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 13:47, Klimos napisał:

> No ok poczytałem, ale nie pisało nic o tym jak się z tym łączyć,
Standardowo X360 ma port RJ45, czyli zwykłe gniazdko sieciowe. Możesz również dokupić
moduł WiFi.

> czy potrzebny jest kabel sieciowy
Dołączany w standardzie do konsoli (wersja Premium).

> czy trzeba podpinać modem od internetu
Podłączasz tak jak każdy komputer.

> a jeśli tak to jaka prędkość internetu?
Po kablu max 100 Mbps, bezprzewodowo max 54 Mbps. Tyle przewidują odpowiednie standardy
sieciowe. Jaką szybkość uda Ci się osiągnąć to już zależy wyłącznie od Twojego operatora.



Ok Wielkie dzięki za pomoc;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 13:48, davidi napisał:

Co to jest to NXE

New Xbox Experience. Nowe menu z awatarami.

Dnia 16.12.2008 o 13:48, davidi napisał:

skąd to ściągnąć jak to wgrać ??

Dostępne przez Live! wraz z najnowszym updatem konsoli.

Dnia 16.12.2008 o 13:48, davidi napisał:

i co to sprawi że napęd będzie czytał płyty ciszej ?? niewiem czy to możliwe...

Samo NXE nie sprawi, że napęd będzie czytał płyty ciszej, ale update dodaje także możliwość instalowania gier na dysku, zatem napęd nie mieli płytą podczas grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 13:53, Klimos napisał:

> Co to jest to NXE
New Xbox Experience. Nowe menu z awatarami.

> skąd to ściągnąć jak to wgrać ??
Dostępne przez Live! wraz z najnowszym updatem konsoli.

> i co to sprawi że napęd będzie czytał płyty ciszej ?? niewiem czy to możliwe...

Samo NXE nie sprawi, że napęd będzie czytał płyty ciszej, ale update dodaje także możliwość
instalowania gier na dysku, zatem napęd nie mieli płytą podczas grania.


nie mam konsoli podpiętej pod internet da się to pobrać na pecka zgrać na płytkę albo coś w tym stylu a potem przenieść na Konsolke ?? albo jak bym to zgrał na telefon a z niego na konsole ile to NXE zajmuje ?? skąd to ściągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 13:58, davidi napisał:

/.../ skąd to ściągnąć


Podobno każdy update da się ściągnąć na komputerze, wypalić na płytce i zainstalować. Mówię podobno, bo nigdy nie próbowałem. Tu masz szczegóły plus link do pliku z updatem: http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/console/systemupdates.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 13:47, Klimos napisał:

Standardowo X360 ma port RJ45, czyli zwykłe gniazdko sieciowe. Możesz również dokupić
moduł WiFi.


Hmm przeoczylem ten fakt podczas przegladania specyfikacji X-a - dla mnie minus bo TV mam na dole a kompa z routerem do netu na gorze - PS3 sprawdza sie w tej sytuacji doskonale z wbudowanym WiFi. Ciekawe ile kosztuje taki modul do X-a ale na pewno nie parenascie PLN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się