Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2008 o 15:03, krzysiu95 napisał:

pierwszy raz o takim czymś słyszę, ale nie zaprzeczę ;P


wydaje mi się że chodzi o płytę Jasper, która jest w Xboxach od ?października? nie wiem dokładnie od kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok postanowione, wybieram Xboxa :) Premium lub Elite (zależy jak będę stał z kasą). Jeszcze przed chwilą zastanawiałem się czy warto kupować konsolę. Jednak obejrzałem sobie gameplay z GTA IV i to mnie przekonało. Grafika wygląda pięknie. Może za bardzo się podniecam, ale dla mnie to wielki skok z kompa mającego 256 ramu itp :) Jeszcze tylko kilka pytań:
- Ile kosztuje kabel aby podłączyć konsolę do ekranu komputera. I czy na starym monitorze, nawet nie płaskim tylko typowym Trinitronie Sony grafika będzie taka ładna? :P

- Mając grę na komputerze typu PES czy FIFA łatwo można wgrać patche, a jak jest z wersją konsolową? Bo tam wkładamy płytę i gramy, a jakoś można wgrywać np spolszczenie i tego typu rzeczy?

- Xbox live to tylko granie przez sieć? Czy także zwykły internet etc...

- I tu coś dla znawców GTA. Nad postaciami na screenach jak np na załączonym są takie napisy kolorowe. Co one oznaczają i czy konieczne jest granie z takim czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:58, choper napisał:

Ok postanowione, wybieram Xboxa :) Premium lub Elite (zależy jak będę stał z kasą). Jeszcze
przed chwilą zastanawiałem się czy warto kupować konsolę. Jednak obejrzałem sobie gameplay
z GTA IV i to mnie przekonało. Grafika wygląda pięknie. Może za bardzo się podniecam,
ale dla mnie to wielki skok z kompa mającego 256 ramu itp :) Jeszcze tylko kilka pytań:
- Ile kosztuje kabel aby podłączyć konsolę do ekranu komputera. I czy na starym monitorze,
nawet nie płaskim tylko typowym Trinitronie Sony grafika będzie taka ładna? :P

Nie wiem... Na moim kineskopowym telewizorze dobrze wygląda... Podobno na monitorach LCD płata figle, więc nie sądze, żeby na takim monitorze jakość była dobra...

Dnia 21.12.2008 o 19:58, choper napisał:


- Mając grę na komputerze typu PES czy FIFA łatwo można wgrać patche, a jak jest z wersją
konsolową? Bo tam wkładamy płytę i gramy, a jakoś można wgrywać np spolszczenie i tego
typu rzeczy?

Czsami(ale rzadko) przy włączeniu pojawia się napis (trwa aktualizacja) i to jest odpowienik patcha.

Dnia 21.12.2008 o 19:58, choper napisał:


- Xbox live to tylko granie przez sieć? Czy także zwykły internet etc...

Xbox live to przede wszystkim miejsce gdzie są informacje o grach i marketplace(najbardziej przydatna rzecz) z której zasysasz dema i dodatki. Normalnego netu jednak nie masz...

Dnia 21.12.2008 o 19:58, choper napisał:


- I tu coś dla znawców GTA. Nad postaciami na screenach jak np na załączonym są takie
napisy kolorowe. Co one oznaczają i czy konieczne jest granie z takim czymś?

Te napisy są tylko w multiplayerze:) Nie masz się czym martwić.

Dnia 21.12.2008 o 19:58, choper napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 42'' plazmę. Tu chyba jakość powinna być dobra? Z tym, że nie wiem o co chodzi dokładnie z tym HD. Bo np mam kanał Canal + Sport i działa, ale kanał Canal + Sport HD już nie. To jednak chyba by trzeba było zamówić ten pakiet z kanałami HD czy po prostu nie ma tej opcji włączonej? Xbox będzie działał ładnie? :P Telewizor jest najnowszy ze swojego modelu więc to nie problem w tym, że nie może mieć takiej wysokiej jakości obrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 20:16, choper napisał:

Mam jeszcze 42'' plazmę. Tu chyba jakość powinna być dobra? Z tym, że nie wiem o co chodzi
dokładnie z tym HD. Bo np mam kanał Canal + Sport i działa, ale kanał Canal + Sport HD
już nie. To jednak chyba by trzeba było zamówić ten pakiet z kanałami HD czy po prostu
nie ma tej opcji włączonej? Xbox będzie działał ładnie? :P Telewizor jest najnowszy ze
swojego modelu więc to nie problem w tym, że nie może mieć takiej wysokiej jakości obrazu.

Sam grałem na plaźmie 42''... Po prostu szczęka mi opadła! Świetna czerń, kontrast... Na takim telewizorze zobaczył byś ogrom niektórych gier (jak GoW, GoW2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli plazma ma chociaż HD Ready, obraz będzie cacy.
Full HD - obraz też będzie cacy.
Nie ma ani tego ani tego, a ma tylko HDMI - podłącz lepiej pod monitor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 22:23, xXx-man napisał:

Jaka wziąć grę tak koło 100zł za ps3? Mam do 190zl do wydania i napewno biorę Uncharted
ale nie wiem jaką drugą brać...

LBP już bardzo tanio na allegrosach stoi. Nawet po 120 zł, może na Lbp się zdecydujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:58, choper napisał:

/.../

Mając w domu plazmę 42" nie powinieneś się w ogóle zastanawiać czy da się podłączyć X360 do przestarzałego CRT... Ta konsola będzie się w ten sposób marnowała. A jeżeli chodzi o kable to owszem, są takowe. Problem polega na tym, że nie wszystkie są dobre i mogą negatywnie wpływać na rozgrywkę. Najlepszy jest naturalnie firmowy od Microsoftu, ale jest on również najdroższy - od 100zł w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Jak mam wrzucić kasę na PS: Store? Bo chciałem sobie trochę dodatków do LBP kupić.

Podobno poprzez wysłanie SMS. To prawda? Niech ktoś mi powie, ja na komie kasę tam mam i mógłbym takie 50zł na PS: Stora wrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 10:47, Meykan napisał:

Mam pytanie.
Jak mam wrzucić kasę na PS: Store? Bo chciałem sobie trochę dodatków do LBP kupić.

Podobno poprzez wysłanie SMS. To prawda? Niech ktoś mi powie, ja na komie kasę tam mam
i mógłbym takie 50zł na PS: Stora wrzucić.


Kartą kredytową. Ze sprawdzonych działa też karta z Inteligo i mbanku. Musisz doładować swój portfel w psstore ( wpisujesz dane karty i kwotę jaką chcesz doładować, minimum to chyba 20zł było ). Sms''y to raczej bajki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam małe pytanie co do Xbox 360. Otóż chciałbym ngrwać swoje gameplaye. Nie mam karty DVD, ale mam Recorder. Nagrywa wszystko z TV''ka. I tu moje pytanie czy nagra też gameplay?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 10:56, NeVeN napisał:

A ja mam małe pytanie co do Xbox 360. Otóż chciałbym ngrwać swoje gameplaye. Nie mam
karty DVD, ale mam Recorder. Nagrywa wszystko z TV''ka. I tu moje pytanie czy nagra też
gameplay?


Nie sądzę, żeby istniały jakieś problemy ze zgrywaniem. Ale chyba najpewniejszym sposobem jest samemu sprawdzić, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 10:51, Kris Blake napisał:

> Mam pytanie.
> Jak mam wrzucić kasę na PS: Store? Bo chciałem sobie trochę dodatków do LBP kupić.

>
> Podobno poprzez wysłanie SMS. To prawda? Niech ktoś mi powie, ja na komie kasę tam
mam
> i mógłbym takie 50zł na PS: Stora wrzucić.

Kartą kredytową. Ze sprawdzonych działa też karta z Inteligo i mbanku. Musisz doładować
swój portfel w psstore ( wpisujesz dane karty i kwotę jaką chcesz doładować, minimum
to chyba 20zł było ). Sms''y to raczej bajki;)

Są też Pre-paidy niestety w Polsce ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Arcade jest dlatego tańszy od Premium bo nie posiada dysku twardego. Czy kupując Arcade mogę potem dokupić i wczepić dysk? I ile kosztuje taki 20gb? Bo podobno tyle w zupełności wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, później można dokupić taki dysk, ale ostatnio kupował mój kumpel 60GB i zapłacił chyba 240zł, ale dokładnie Ci nie powiem co i za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 15:36, choper napisał:

Rozumiem, że Arcade jest dlatego tańszy od Premium bo nie posiada dysku twardego. Czy
kupując Arcade mogę potem dokupić i wczepić dysk? I ile kosztuje taki 20gb? Bo podobno
tyle w zupełności wystarcza.


Tak. Sam tak zrobiłem. Cene dysku musisz sam zlaleźć - allegro, ultima czy jakis inny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem mam .Wpisałem kodzik na 48h grania online i mogę grać w takich grach jak GTA ,czy Grid .Jak biorę Online Play w Pure to pojawia się "Your gamer profile does not have sufficient online gamelay privileges" .Czy to znaczy ,że muszę mieć Golda ,żeby grać online ? Są jeszcze jakieś gry mające takie rozwiązanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się