Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2008 o 11:05, jackass napisał:

> Jakim programem jest najlepiej udostępnić muzykę z PC`ta dla X360?
> Bo Xbox niby mi ją wykrywa, ale gdy chcę, żeby odtwarzał ją to... cisza...
Windows Media Center?


Vista Home. Już kiedyś udało mi się udostępnić i odtwarzać muzykę z PC`ta jakimś programem polecanym przez Microsoft... Tylko nie pamiętam nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 10:16, bartek_kawa napisał:

PS3 też chyba ma takie baterie i nikt nie narzeka.


PS3 ma wbudowany akumulator ladowalny poprzez standardowy kabel mini USB, czyli albo z konsoli albo z kompa mozna bezproblemowo ladowac. Wystarcza na dluuuuggoooo zwlaszcza zwykly, choc DS3 tez ladnei trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 10:16, bartek_kawa napisał:

Te baterie (ładowalne) spokojnie starczą na miesiąc gry, od czasu do czasu używając gier
z wibracją ;) PS3 też chyba ma takie baterie i nikt nie narzeka. Nie da się połączyć
bezprzewodowości i braku baterii - przynajmniej na razie ;)


Jestem, posiadaczem PS3 i muszę przyznać ,że podczas intensywnej (u mnie teraz bardzo intensywnej :P) gry baterie w sixaxis''ie starczą spokojnie na 1-2 tygodnie , a jeśli chodzi o DS3 niestety nie mogę powiedzieć ,bo na razie przymierzam się do zakupu tego pada. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 21:17, Rumcajs52 napisał:

Jakoś mam obecnego iksboksa i i tak wyje jak rakieta.

Ja zaś mam tego wyprodukowanego bodajże w sierpniu i mogę stwierdzić śmiało że jak się gry nie zainstaluje na dysk to tylko na początku napęd wyje trochę. Jednak wolę nie męczyć płytek, po to mam dysk twardy i chodzi wszystko cichutko. Mój komputer kiedy jest w stanie spoczynku (nic na nim nie robię) jest głośniejszy niż xbox na którym np szybko jadę w GTA4 i musi się wiele wczytywać.

Dnia 23.12.2008 o 21:17, Rumcajs52 napisał:

A czy to coś zmienia w kwestii grafiki na ps2? Oczywiście grywalność jest najważniejsza.
Ale ja tylko napisałem że grafika jest brzydka :/

Jest tyle różnic ale ty skupiłeś się na grafice :)

Dnia 23.12.2008 o 21:17, Rumcajs52 napisał:

> Mógłbym wymieniać dalej...
Na Amigę jest full świetnych gier! Polecam wszystkim!

No skoro gościu zna nazwy konsol to chyba jest na tyle zorientowany że wie jak gry wyglądają na różne platformy :) chyba z choinki się nie urwał.

Dnia 23.12.2008 o 21:17, Rumcajs52 napisał:

EDIT:
Czy tylko mi się nie wyświetlają avatary?

Prezent z okazji świąt od gram.pl :) Tak jak awaria forum wczorajsza.

@Kejter93
Najbardziej uderzyło mnie to, że xbox jest głośny jako wada i jednocześnie że PS3 jest cichy jako zaleta. Bo skoro obecne xboxy są cichę a kolega wyżej się pytał o konsole może by chciał sobie kupić to może to brać pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pytanie, jak działałyby PS3 i Xbox na tym ekraniku? LG W2234S? nie chodzi mi o pomoc w wyborze monitora, ale o to jak się konsole na nim sprawują, bo taki już mam. Z góry THX ;]

I Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 22:52, Xlol1 napisał:

Witam!
Mam pytanie, jak działałyby PS3 i Xbox na tym ekraniku? LG W2234S? nie chodzi mi o pomoc
w wyborze monitora, ale o to jak się konsole na nim sprawują, bo taki już mam. Z góry
THX ;]

I Wesołych Świąt!

Myślę ,że obydwie konsole działałyby tak samo i wyświetlały obraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DS 3 też daje radę, na pewno nie są to dwa tygodnie (przynajmniej u mnie :P), ale na parę dni intensywnego grania jak znalazł.

Jeśli jeszcze ktoś się na konsolę nie zdecydował to w nowym numerze PSX Extreme są szczegółowe rozpisane wady i zalety Wii, PS3 i Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 23:28, Kejter93 napisał:

Jeśli jeszcze ktoś się na konsolę nie zdecydował to w nowym numerze PSX Extreme są szczegółowe
rozpisane wady i zalety Wii, PS3 i Xboxa.

O to coś dla mnie, dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 01:00, Xlol1 napisał:

Ha ha ha, ale zabawne. Pytam poważnie, jakby się na nim sprawowały.


Na PS3 będziesz miał lekkie problemy z podłączeniem, ponieważ nie ma w produkcji odpowiedniego kabla D-Sub, trza inwestować w przejściówki, a te są drogie (coś 200zł). Z X360 będziesz miał mniej problemów, wystarczy kupić odpowiedni kabel. Jednak w obu przypadkach musisz jeszcze pamiętać o głośnika, które będzie musiał podłączyć pod wejście optyczne lub kombinować w inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 13:24, MasterOfBlaster napisał:

Mam problem z wpisaniem kodu FlashBack Maps do GoW 2. Po wpisaniu i wciśnięciu pobierz
wyświetla mi komunikat że ten obiekt nie jest dostępny w tej lokalizacji (czy coś w ten
deseń).

Blokada regionalna .Założona niedawno .Bezpośrednio po premierze można było jeszcze pobrać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. mam xboxa 360 i dostałem kino domowe gdy wszytko podłączyłem kino domowe nie współpracuje z xboxem przez co jest to spowodowane? lub może jest jakaś przyczyna tego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 16:38, evilADM napisał:

Call of Duty 4 czy Battlefield Bad Company?


Ja bym wziął CoD4. Gdy kupiłem Bad Company bardzo się zawiodłem, a COD4 do przeciętniaków nie należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 16:45, MasterOfBlaster napisał:


> Blokada regionalna .Założona niedawno .Bezpośrednio po premierze można było jeszcze
pobrać
> .
Można to jakoś obejść ?


Wydaję mi się, że nie. Narodowość rozpoznawana jest przez adres IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się