Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2008 o 16:38, evilADM napisał:

Call of Duty 4 czy Battlefield Bad Company?

Bad Company zdecydowanie.

Jeśli lubisz dobrą rozwałkę podczas gry to polecam. To nie jest gra dla kamperów. Wszystko się niszczy i nie można być ciągle w jednym miejscu. Za to kocham tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 16:38, evilADM napisał:

Call of Duty 4 czy Battlefield Bad Company?

CoD .Singiel na 4h ,ale można przejść kilkukrotnie i dalej nie będzie nudził .Raz dla funu ,drugi raz na veteranie ,trzeci raz w trybie arcade i czwarty używając odblokowanych cheatów np. spowolnienia czasu .Daje to sporo funu .Multi jest zajebiste i calak nie jakoś wybitnie trudny .Battlefield to tylko piękna grafika i multiplayer ,który jednak jest słaby ,bo nie ma wsparcia klanowego i wszędzie panuje chaos .Singiel nudzi bo jest przezajebiście monotonny i schematyczny .W dodatku jesteś nieśmiertelny a strzelanie szybko nudzi .Mi się nawet odechciało achivów zdobywać i sprzedałem szybciej niż zajmuje przejście gry w singlu (ok 10h) .Potwornie mnie frustrowała ta gra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 17:11, jackass napisał:

Battlefield to tylko piękna grafika i multiplayer ,który jednak
jest słaby ,bo nie ma wsparcia klanowego i wszędzie panuje chaos.

>Singiel nudzi bo jest

Dnia 25.12.2008 o 17:11, jackass napisał:

przezajebiście monotonny i schematyczny .W dodatku jesteś nieśmiertelny a strzelanie
szybko nudzi .

Większej bzdury nie słyszałem nieśmiertelny? heh, No i przeczysz sam sobie.
Mówisz że Single jest monotonny i że nic się nie dzieje. Zaś z drugiej strony mówisz że w multi panuje chaos.
A ja ci powiem że jeśli chodzi o akcję to tryb multi jak i tryb single takie same są.

Chociaż nie przeczę bo Single trzeba więcej eksplorować świat ale to chyba dobrze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2008 o 17:28, Meykan napisał:

Większej bzdury nie słyszałem nieśmiertelny? heh, No i przeczysz sam sobie.

No tak nieśmiertelny. Są respawn pointy i zapisany dotychczasowy progress misji. Nie da sie ewidentnie zginąć.

Dnia 25.12.2008 o 17:28, Meykan napisał:

Mówisz że Single jest monotonny i że nic się nie dzieje. Zaś z drugiej strony mówisz
że w multi panuje chaos.

Nie napisałem że nic sie nie dzieje. Dzieje sie wiele co nie zmienia faktu że gra nudzi.w singli. Nie myl pojęć.

Dnia 25.12.2008 o 17:28, Meykan napisał:

A ja ci powiem że jeśli chodzi o akcję to tryb multi jak i tryb single takie same są.

Tylko ze w multi zginąć sie da i grasz z ludźmi.to bagatelna różnica bo gra stawia wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 16:38, evilADM napisał:

Call of Duty 4 czy Battlefield Bad Company?


Wiesz co ? Bardzo trudno jest powiedzieć co lepiej zakupić ,ale na twoim miejscu przeczytałbym recki , oglądnąłbym kilka gameplay'i tych 2 gier i wywnioskował ,który tytuł bardziej przypadłaby Tobie do gustu. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaintrygowała mnie część twojej wypowiedzi o nieśmiertelności w BF, może być to dość mylnie odebrane. Jakbym nie posiadał tej gry i nie wiedział jej w życiu na oczy, to stwierdziłbym, że nowy BF polega na tym, że idziesz i "karmisz" ołowiem wszystko co się rusza, a Ty jesteś niezniszczalny i tyle. W drugim poście natomiast tłumaczysz, że chodzi Ci o to, że można zaczynać od ostatniego save''a i są respawny, a powiedz mi czy w FPS jest teraz tak, że dostaniesz kulkę, to już nie żyjesz i masz wielki napis GAME OVER i zaczynać grę musisz od początku? Nie, więc to jest dla Ciebie minus w BF, że nie zaczynasz gry od początku, a w COD już nie? Dziwne, więc mój drogi Ty nie myl pojęć.

Natomiast single player bardzo mi sie podobał, świetny ubaw z tekstów twoich towarzyszy i też zaskakuję akcją. Jest to moja własna ocena. Co do mutli, jak dla mnie znakomity. Niesamowity model zniszczeń, co wyklucza wszelkie kamperstwa i żaden chaos nie panuje, jak dla mnie i osobiście polecam BF: Bad Company bardziej niż CoD4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że grałem w obie gry. W CoD 4 na PC i uważam, że to był najgenialniejszy tryb multi. W demo BF:BC gralem na Xboxie, multi rowniez przypadl mi do gustu. Znam fabułę i długość CoDa, ale nie mam pojęcia jak to wygląda w BF. Jest ktoś kto grał/gra w obie gry na konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoc Wii 2 ma byc za jakieś dwa, trzy lata. Nie wiem dokładnie, musiałbym trochę googlowac. O nowym Xboksie też coś słyszałem, ale głośniej było o następcy Wii (grafika HD i takie tam nowości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 23:04, Chaotizz napisał:

Pewnie wyskoczę tu z dziwnym pytaniem, ale czy w najbliższym roku/dwóch latach przewidywana
jest jakaś nowa konsola? Nowy xbox/playstation? Mam na myśli tylko konsole stacjonarne.

Rynek gier jest bardzo nieprzewidywalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 23:08, Mac Cry napisał:

Ponoc Wii 2 ma byc za jakieś dwa, trzy lata. Nie wiem dokładnie, musiałbym trochę googlowac.
O nowym Xboksie też coś słyszałem, ale głośniej było o następcy Wii (grafika HD i takie
tam nowości).

Heh, zonk. Czyli jednak muszę powoli odkładać kaskę, a może do marca się wyrobię z kupnem nowej konsoli. W końcu PS2 odchodzi już do lamusa, jakby nie patrzeć.

@jackass ---> Tu się zgodzę, ale Microsoft czy Sony, tak czy owak powiadomi o tworzeniu nowej konsoli, IMO przynajmniej.

BTW. Opłaca się sprzedawać PS2 w którą włożyłem od groma kasy...? Posiada około 20 gier + Singstar, wersja Slim, dwa pady i inne takie duperele. Trochę żal, ale skąd czerpać kasę... O to jest pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 23:13, Chaotizz napisał:

BTW. Opłaca się sprzedawać PS2 w którą włożyłem od groma kasy...? Posiada około 20 gier
+ Singstar, wersja Slim, dwa pady i inne takie duperele. Trochę żal, ale skąd czerpać
kasę... O to jest pytanie.

No jeśli nie lubisz się z nim rozstawać to zostaw. Jeśli się nie przywiązałeś to sprzedaj bo się opłaca tylko pytanie, Po jakiej cenie? A ile kasy w niego dałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 23:15, Meykan napisał:

> BTW. Opłaca się sprzedawać PS2 w którą włożyłem od groma kasy...? Posiada około
20 gier
> + Singstar, wersja Slim, dwa pady i inne takie duperele. Trochę żal, ale skąd czerpać

> kasę... O to jest pytanie.
No jeśli nie lubisz się z nim rozstawać to zostaw. Jeśli się nie przywiązałeś to sprzedaj
bo się opłaca tylko pytanie, Po jakiej cenie? A ile kasy w niego dałeś?

Same gry kosztowały około 1000 zł... Większość w wersji premierowej, kupiona w sklepie, w foli. Ale i gry z drugiej ręki się posiadam, lecz za wiele ich nie ma. A jak są to w dobrym stanie. W skład Singstara wchodzą 3 gry (80'', Eska, R''n''B). Jeden pad Sony, drugi to jakaś podróba, ogólnie mój PS2 ma już rok, ale stan oceniłbym na bdb. Wszystko chodzi. Większość gier jest warta uwagi. Lecz jedno trzeba przyznać, przywiązałem się do niego... Ale, ale pojadę niedługo pograć na PS3, jeśli się spodoba, no to cóż... Decyzja będzie chyba tylko jedna. ;)) Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie sprzedawaj, zwłaszcza jak już kilka lat na niej jedziesz. Ja do dziś żałuję, że sprzedałem moją pierwszą konsolę z prawdziwego zdarzenia, Nintendo 64. Jak będę miał kiedyś wolny fundusz, to ją kupię ponownie. Z sentymentu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz cennik to ja nie jestem. Ale jak na gry tyle poszło. Zależy ile jeszcze tych gier masz.
Ale jak mówisz że nic się z konsolą nie dzieje to możesz wołać cenę najwyżej maksymalnie do 500zł. Więcej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 23:21, Mac Cry napisał:

Szczerze? Nie sprzedawaj, zwłaszcza jak już kilka lat na niej jedziesz. Ja do dziś żałuję,
że sprzedałem moją pierwszą konsolę z prawdziwego zdarzenia, Nintendo 64. Jak będę miał
kiedyś wolny fundusz, to ją kupię ponownie. Z sentymentu :P

Tak, prawdopodobnie zrobię. Niedługo przyjdą nowe gierki (wygrane w konkursie), sprzedam i już troszkę kasy się skapnie. Zresztą używki też mogą, gdzieś opchnąć. W końcu i tak w nie prawie nie gram.

@Meykan ---> Gier jest razem z Singstarami dokładnie 21. Myślę, że 500 zł to dobra cena, ale i tak pewnie tego nie sprzedam, i tak. Co najwyżej to kilka gier. ;]

BTW. PS3 nie ma wstecznej kompatybilności? Bo słyszałem, że niby wcześniejsze wersje mają, niby nie. Sam już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 23:26, Chaotizz napisał:

@Meykan ---> Gier jest razem z Singstarami dokładnie 21. Myślę, że 500 zł to
dobra cena, ale i tak pewnie tego nie sprzedam, i tak. Co najwyżej to kilka gier. ;]

500 zł z grami czy sama konsola?

Dnia 25.12.2008 o 23:26, Chaotizz napisał:

BTW. PS3 nie ma wstecznej kompatybilności? Bo słyszałem, że niby wcześniejsze wersje
mają, niby nie. Sam już nie wiem.

Pierwsze wersje PS3 miały takową, ale nie wiem dlaczego zrezygnowano z tego. Może Ci się poszczęści i na allegro znajdziesz taką wersję, w co wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 23:35, Mac Cry napisał:

500 zł z grami czy sama konsola?

Z grami, za samą konsolę to mogę góra 250 zł dostać, co i tak jest bardzo wątpliwe.

Ale skończmy już o tym dyskutować, bo i tak pewnie nie sprzedam. Po prostu w razie takiej sytuacji, chciałem was zapytać co i jak. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 23:40, Chaotizz napisał:

> 500 zł z grami czy sama konsola?
Z grami, za samą konsolę to mogę góra 250 zł dostać, co i tak jest bardzo wątpliwe.

Ale skończmy już o tym dyskutować, bo i tak pewnie nie sprzedam.


Nie bądź tego taki pewien :) Masz MGSy ,ICO,shadow of the colossuss,burnouty,gowy,silent hille (szczególnie 2)? Konsola przerobiona? Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się