Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Witam ! Mam pytanie, gdyż chcę sobie pościągać kilka gier, dodatków z polskiego PS Store. Jednakże nie mam na koncie pieniędzy i tu rodzi się problem, gdyż nie wiem co zrobić. Trochę boję się używać karty kredytowej, ponieważ nie wiem czy to wszystko jest bezpieczne ? Bardzo proszę o odpowiedź, boję się porostu, że moje dane trafią w niepowołane ręce. Tak więc czy jest to w 100 % bezpieczne ?

Dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam !

Szczęśliwego nowego roku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 14:10, xXx-man napisał:

>
> > Kupuj, ja kupiłem w lipcu, a może nawet w czerwcu i gram do dziś.
> > IMO świetna gierka, szczególnie multi!
> > Killzone 2 oczywiście też warto zakupić, ale BF: Bad Company będzie dobrym
treningiem
>
> > przed KZ2 :)
> a jaką masz rangę w multi? :D

25 of kors :P

A ty?


20- pułkownik, bo nie grałem jakoś od października :D- ahh ta szkoła ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 21:56, Oskar 1994 napisał:

Witam ! Mam pytanie, gdyż chcę sobie pościągać kilka gier, dodatków z polskiego PS Store.
Jednakże nie mam na koncie pieniędzy i tu rodzi się problem, gdyż nie wiem co zrobić.
Trochę boję się używać karty kredytowej, ponieważ nie wiem czy to wszystko jest bezpieczne
? Bardzo proszę o odpowiedź, boję się porostu, że moje dane trafią w niepowołane ręce.
Tak więc czy jest to w 100 % bezpieczne ?

Dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam !

Szczęśliwego nowego roku !

Jestem bezpieczne, masa ludzi z tego korzysta przecież.
Bez obaw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 21:11, JackXP PL napisał:

Czy w sklepach można znaleźć dyski 60GB do X360? Czy są one sprzedawane tylko w zestawach
z X360 Premium?

Można ,ale cholernie drogo .W MM jakieś 619zł ,na Allegro taniej ,ale można się naciąć na samoróbki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytań mam parę:
1.Czy jak podłącze ps3 do monitora komputerowefo o przekątnej 17", to będę miał obraz dosyć wysokiej jakości?
2.Zastanawiam się nad kupnem dziecka Sony, ale mnie ciekwai różnica między wersją 80gb, a 160. Jakoś nie mam zamiaru ściągać na potęge, albo trochę mniej gier i dodatków, więc czy wersja 80gb mogłaby być, czy jest to stanowzo za mała pojemność?
3.Jeżeli na PC-ie katowałem FPS-y, to będzie mi się równie miło grało na PS3 np. w Resistance-a 2, czy Dead Space-a?
Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 13:36, Break the peace napisał:

Pytań mam parę:


Dnia 05.01.2009 o 13:36, Break the peace napisał:

2.Zastanawiam się nad kupnem dziecka Sony, ale mnie ciekwai różnica między wersją 80gb,
a 160. Jakoś nie mam zamiaru ściągać na potęge, albo trochę mniej gier i dodatków, więc
czy wersja 80gb mogłaby być, czy jest to stanowzo za mała pojemność?


Wiesz co ja mam PS3 z dyskiem 40 gb i mam masę dem , trailerów i ten dysk w zupełności mi wystarcza ,a tym bardziej wersja 80gb ,więc jestem pewien ,że większa pojemność Ci nie jest potrzebna. ^^

Dnia 05.01.2009 o 13:36, Break the peace napisał:

3.Jeżeli na PC-ie katowałem FPS-y, to będzie mi się równie miło grało na PS3 np. w Resistance-a
2, czy Dead Space-a?
Pozdrawiam:)

Ja też byłem przyzwyczajony do myszki i klawiatury jednak po tygodniu bez problemu grało mi się w FPS''y oraz zabawa sprawiała mi większą frajdę. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 14:55, michu96 napisał:

Wiesz co ja mam PS3 z dyskiem 40 gb i mam masę dem , trailerów i ten dysk w zupełności
mi wystarcza ,a tym bardziej wersja 80gb ,więc jestem pewien ,że większa pojemność Ci
nie jest potrzebna. ^^


ja powiem tak, miałem dysk 40 Gb ale to jednak trochę za mało teraz wymieniłem sobie na 250 Gb i wszystko dobrze śmiga, wymiana kosztowała coś koło 200 zł. Mam pytanie czy jak ściągnę np. jakąś grę na psn to czy jeżeli mi isę usunie czy coś będę mógł ją jeszcze raz pobrać ? i ile razy można taką operację powtórzyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 15:08, Oskar 1994 napisał:

> Wiesz co ja mam PS3 z dyskiem 40 gb i mam masę dem , trailerów i ten dysk w zupełności

> mi wystarcza ,a tym bardziej wersja 80gb ,więc jestem pewien ,że większa pojemność
Ci
> nie jest potrzebna. ^^

ja powiem tak, miałem dysk 40 Gb ale to jednak trochę za mało teraz wymieniłem sobie
na 250 Gb i wszystko dobrze śmiga, wymiana kosztowała coś koło 200 zł.


Nie wiem coś ty na tego ps3 ściągał ,że Ci miejsca nie starczyło w wersji 40gb. :P

Dnia 05.01.2009 o 15:08, Oskar 1994 napisał:

jak ściągnę np. jakąś grę na psn to czy jeżeli mi isę usunie czy coś będę mógł ją jeszcze
raz pobrać ? i ile razy można taką operację powtórzyć ?


Oczywiście ,że będziesz mógł ją wielokrotnie pobrać chyba ,że za tą grę zapłaciłeś ,ale to i tak zostanie zapisana do ponownego ściągnięcia na twoim koncie na ps store (chyba). :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile PS3 w obecnej chwili kosztuje?

bo mam zamiar sprzedac Xboxa360 z grami i zakupic wlasnie PS3(achhh ta moja tradycja konsol Sony :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 15:19, Memorr napisał:

Ile PS3 w obecnej chwili kosztuje?

bo mam zamiar sprzedac Xboxa360 z grami i zakupic wlasnie PS3(achhh ta moja tradycja
konsol Sony :D )


Jeśli się nie mylę wersja PS3 80gb kosztuje teraz około 1200-1400 zł ,a z grą to około 1350-1550 zł. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 15:19, Memorr napisał:

Ile PS3 w obecnej chwili kosztuje?

bo mam zamiar sprzedac Xboxa360 z grami i zakupic wlasnie PS3(achhh ta moja tradycja
konsol Sony :D )


Tak jak michu96 mówi, konsole ps3 80GB można dorwać za 1200zł, ale jak patrzę na allegro to konsole, oryginalnie zapakowane można wyrwać nawet za 999zł O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm aha bo myślałem aby z kumplem zrobić tak, że na pól się złożymy. I kupimy coś i raz się u mnie zaloguję a raz u niego byśmy tak zrobili, ale nie wiem czy tak można ? :) A z tymi kartami na 100% wszystko ok, bo jednak wciąż się trochę boję ;D ?

Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 16:03, Oskar 1994 napisał:

Hmm aha bo myślałem aby z kumplem zrobić tak, że na pól się złożymy. I kupimy coś i
raz się u mnie zaloguję a raz u niego byśmy tak zrobili, ale nie wiem czy tak można ?


Nigdy nie próbowałem i sam też nie wiem. :/

Dnia 05.01.2009 o 16:03, Oskar 1994 napisał:

:) A z tymi kartami na 100% wszystko ok, bo jednak wciąż się trochę boję ;D ?


Tak jak Ci pisał krak2610 jest to wszystko bezpieczne ,bo w końcu korzysta z tego dość duża liczba osób ,ale z drugiej strony słyszałem ,że ostatnio są takie mafie ,które posiadają hakerów zdolnych aby wkraść się na twoją kartę kredytową nawet przy robieniu zakupów w ps store. :|

PS.

Spoiler

Wszystko co napisałem o tej mafii to joke. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 16:03, Oskar 1994 napisał:

Hmm aha bo myślałem aby z kumplem zrobić tak, że na pól się złożymy. I kupimy coś i
raz się u mnie zaloguję a raz u niego byśmy tak zrobili, ale nie wiem czy tak można ?

(...)
Można, gry można ściągać na 5 konsol. Jedyne co trzeba zrobić to nie wyrzucać profilu użytkownika, z którego grę się ściągnęło. Po ściągnięciu gry nie musisz się już logować na profil, z którego ściągałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 17:13, Rafix 06 napisał:

jak usuniesz profil to już nie zagrasz :) I faktycznie jest ograniczenie na 5 konsol.


Czyli tak jakby legalne by było to co chcemy z kumplem zrobić czy nie bardzo ? ;D I czy mogą za coś takiego no nie wiem kartę zablokować czy coś? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, jeżeli nie grałeś, może nie-tak-mega-zabawne, ale z pewnością świetne Beyond Good & Evil jest warte zaliczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 18:52, Ceteris Paribus napisał:

Jakie gierki możecie polecić z pierwszego xboxa? Szukam czegoś jak psychonauts, family
guy, simsony coś w tym stylu, coś oryginalnego. Innymi dobrymi tytułami nie pogardzę
;)

No Fable, to oczywiste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 18:52, Ceteris Paribus napisał:

Jakie gierki możecie polecić z pierwszego xboxa? Szukam czegoś jak psychonauts, family
guy, simsony coś w tym stylu, coś oryginalnego. Innymi dobrymi tytułami nie pogardzę
;)



Fajne gry? No to polecam oczywiście Halo & Halo 2, Fahrenheit, Crash Bandicoot: WotC oraz oczywiście Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się