Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2009 o 17:37, Oskar 1994 napisał:

> jak usuniesz profil to już nie zagrasz :) I faktycznie jest ograniczenie na 5 konsol.


Czyli tak jakby legalne by było to co chcemy z kumplem zrobić czy nie bardzo ? ;D I czy
mogą za coś takiego no nie wiem kartę zablokować czy coś? ;D

Stary kupuj bez żadnych obaw.
Ja tak własnie kupuje na 5 osób gry i płace grosze.:)
Tylko pamiętaj nigdy nie usuwaj konta z którego ściągnołeś gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 17:37, Oskar 1994 napisał:

> jak usuniesz profil to już nie zagrasz :) I faktycznie jest ograniczenie na 5 konsol.


Czyli tak jakby legalne by było to co chcemy z kumplem zrobić czy nie bardzo ? ;D I czy
mogą za coś takiego no nie wiem kartę zablokować czy coś? ;D

Nie będzie żadnych problemów. Wiele osób tak robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanko jeszcze ;)) Czy jak kupować to czy warto zakładać sobie nowe konto specjalne do ściągania czy po prostu z mojego loginu normalnie ?

Dzięki !

Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągaj ze swojego konta. :) Nie robi to chyba różnicy, ale lepiej tak zrobić. Najlepiej jak ktoś inny się jeszcze wypowie w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 20:16, Oskar 1994 napisał:

A mam pytanko jeszcze ;)) Czy jak kupować to czy warto zakładać sobie nowe konto specjalne
do ściągania czy po prostu z mojego loginu normalnie ?

Po wuj ci nowe Nie panikuj ,ściągaj na swoje .To nie XBL ,że na USA są tańsze punkty . I tak masz DRM chyba aż dla 3 czy 5 użytkowników .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 20:58, Oskar 1994 napisał:

Ok dzięki wielkie za pomoc, może dzisiaj już Super Stardust i plansze do LBP się ściągną
;p Dzięki jeszcze raz ;)) Pozdrawiam !

Pixel Junk ,Wipeout HD i modzik do LBP z MGSa roxxxi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na US często bardziej się opłaca, ale trzeba uważać jeśli chodzi o DLC bo te w większości przypadków powinny być z tego samego regionu co gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 22:58, krak2610 napisał:

Na US często bardziej się opłaca, ale trzeba uważać jeśli chodzi o DLC bo te w większości
przypadków powinny być z tego samego regionu co gra.

Dodatki posiadają zabezpieczenie regionalne - w większości przypadkach niestety. Ale za to pełne wersje można już kupować bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chciałbym zagrać na Xboxie 360 przez internet bezprzewodowy, to musiałbym dokupić jeszcze kartę sieciową i ile ona kosztuje? I czy jest tylko jeden model, cy może być dowolna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 15:35, Break the peace napisał:

A jeżeli chciałbym zagrać na Xboxie 360 przez internet bezprzewodowy, to musiałbym dokupić
jeszcze kartę sieciową i ile ona kosztuje? I czy jest tylko jeden model, cy może być
dowolna?

tylko dedykowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, czyżby Forza 3 naprawdę powstawała?
Damn - jak na moje, w ogóle nie ma szans z nadchodzącym GT5. Chociaż, gdyby ukazała się znacznie wcześniej... to by była już zupełnie inna bajka :)
Link:
http://littlebigblogpl.wordpress.com/2009/01/06/plotka-forza-motorsport-3-powstaje-choc-pewnie-i-tak-nie-skopie-tylka-dla-gt5/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 19:04, Kaucz napisał:

Witam. Ja tak trochę nie na temat ale chcę pokazać na prawdę powalającą inteligencje
i znawstwo konsol :)
TOTALNY ROFL!


To żart prawda ? O.o
A jeśli nie to ten gość naprawdę powinien się zapoznać z obiema konsolami ,a nie wypowiadać się wpierw na forach na ten temat. :P (Ale jak to przeczytałem spadłem z krzesła xd).

PS.To bardziej do kwasów się nadaje. :-)

WorldWar3PL>>

Pożyjemy zobaczymy... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 19:04, Kaucz napisał:

Witam. Ja tak trochę nie na temat ale chcę pokazać na prawdę powalającą inteligencje
i znawstwo konsol :)
TOTALNY ROFL!

to jest gorsze od troli z onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 19:04, Kaucz napisał:

Witam. Ja tak trochę nie na temat ale chcę pokazać na prawdę powalającą inteligencje
i znawstwo konsol :)
TOTALNY ROFL!

Kaskena kojarzę (mam go nawet w znajomych ;).
Ja rozumiem że można nie ogarniać tematu związanego z konsolami (może chłopak nie "siedzi" w tym i chciał poprostu podzielić się swoją opinią .....mogę dać 100$ że tematem tego wpisu było : "Co lepsze ? PS3 czy X360 ?"), ale zwróćcie uwagę na składnie i stylistykę ;D (pewnie sam nie wiedział co pisze ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie był trzeźwy? Albo pod wpływem czegoś innego. :P

Aczkolwiek jak już chce gościu doradzać to na temacie powinien się znać. Ciekawy w sumie przypadek, tak samo jak Ci panowie od rozrywki elektronicznej w Media Markt, też dużo wiedzą. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 21:21, Łeber napisał:

tak samo jak Ci panowie od rozrywki elektronicznej w Media Markt, też dużo
wiedzą. ;D

Tak niektórzy się znają na elektronice tak jak ja na żegludze. Ale zdarzają się wyjątki otóż ja ostatnio widziałem w MM pewnego punka (który pracował w dziale konsol) i widać było że facet siedzi w tym i kręcą go konsole (nawet grał z jakimś gostkiem w demko SC 4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 19:04, Kaucz napisał:

Witam. Ja tak trochę nie na temat ale chcę pokazać na prawdę powalającą inteligencje
i znawstwo konsol :)
TOTALNY ROFL!

Nieźle ;D Nie wiem po co się wypowiada, jak nie jest obcykany w tym temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko odnośnie Xboxa 360, mianowicie czy konsolę uda się się podłączyć do telewizora(starego z resztą...) do którego dało się podłączyć PS2? Bo mam zamiar kupic tę konsole i nie wiem, czy mi się to opłaca, bo jak do "zestawu" dojdzie telewizor to będzie za drogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się