Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

A przypadkiem nie mylisz pojęć? Router to swoją drogą można kupić, bądź nie. Do Xboxa 360 można internet pociągnąć poprzez kabel Ethernet, bądź WiFi, którego Xbox 360 nie ma wbudowanego i specjalnie po to można kupić kartę sieciową z WiFi, która kosztuje bagatela 200 zł. Ba, mało tego, nie ma zamienników do tej konsoli, wszystko od M$ trzeba kupować, które mają tendencje do bycia droższymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko Xbox i tak wychodzi taniej... Przyznaj ;)
Łeber - ale mi nie chodzi o Wi-fi tylko o taki zwykły - jest troszkę przekładania kabli za szafą itp, ale wychodzi tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 16:56, W.S.A.D napisał:

I tak nie zmienia to tego, że PS3 jest najdroższą konsolą...

W względem możliwość/jakości/ ceny, to Wii jest najdroższe, niestety.

Wychodzi tanio, ale ja bynajmniej nie lubię sterty kabli w pokoju. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 17:07, W.S.A.D napisał:

Mimo wszystko Xbox i tak wychodzi taniej... Przyznaj ;)
Łeber - ale mi nie chodzi o Wi-fi tylko o taki zwykły - jest troszkę przekładania
kabli za szafą itp, ale wychodzi tanio.

Przyznaje ale technologicznie PS3 jest lepsze co to za różnica 200 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nieziemsko noobskie pytanko xD
Jak się ściąga demko z PlayStation Store to konsola musi być uruchomiona czy można ją wyłączyć? Bo właśnie ściągam swoje pierwsze demo przez PSN (Smacdown vs Row 2009) i mam już 45% i nie wiem czy zostawić ją jak narazie włączoną, czy moge ją wyłączyć i o niej zapomnie w raz z wiedzą o tym, że gra się ściągnie.
Jak z tym jest ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy GTA4:

Spoiler

Jest możliwe ukończenie gry, tak aby Roman nie zginął? Jest jakaś różnica pomiędzy wyborem "Deal", a "Revenge" pod koniec gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary filmik, ale mnie zdziwił: http://www.gametrailers.com/player/43929.html

Wszyscy widzą dużą różnicę na korzyść PC''ta nad X360, a ja cholera nic nie widzę (to samo w porównaniu Fallouta 3 na konsolach i PC.. wszędzie wydawał mi się identyczny pomijając różnice w tonach barw). Czy naprawdę wszyscy tak dostrzegają, że tekstury są o ileś tam procent większe?

PS Ale akurat ścinki w wersji PC zauważyłem.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 11:25, Dincooo napisał:

Stary filmik, ale mnie zdziwił: http://www.gametrailers.com/player/43929.html

Wszyscy widzą dużą różnicę na korzyść PC''ta nad X360, a ja cholera nic nie widzę (to
samo w porównaniu Fallouta 3 na konsolach i PC.. wszędzie wydawał mi się identyczny pomijając
różnice w tonach barw). Czy naprawdę wszyscy tak dostrzegają, że tekstury są o ileś tam
procent większe?

PS Ale akurat ścinki w wersji PC zauważyłem.. :)


wszyscy widzą? chcialeś napisać GAMETRAILERS i ich porównania widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem że też nie widzę. A w dodatku na konsoli jest blur a na PC go tam nie ma.

Ale ja tam się nie wzoruje na filmikach. Chyba że jest duuuża różnica w jakości. Ale dla mnie każda gra na danej platformie wygląda świetnie tylko na swój sposób. Bo każda ma inną strukturę pisanie na niej gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasłyszałem, że na konsolach, przynajmniej na Xbox 360 w FPSach jest "autocelowanie". Czy będę mógł swobodnie przymierzyć np. w nogę, czy będę ograniczony do jednego miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 15:38, zajacisko napisał:

Zasłyszałem, że na konsolach, przynajmniej na Xbox 360 w FPSach jest "autocelowanie".
Czy będę mógł swobodnie przymierzyć np. w nogę, czy będę ograniczony do jednego miejsca?


Zaobserwowałem w tych konsolowych FPSach że opcje auto celowania można sobie wyłączyć:) tak więc nie widze problemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 15:38, zajacisko napisał:

Zasłyszałem, że na konsolach, przynajmniej na Xbox 360 w FPSach jest "autocelowanie".
Czy będę mógł swobodnie przymierzyć np. w nogę, czy będę ograniczony do jednego miejsca?

Ja zaobserwowałem w konsolowych fpsach jakąś 30% różnice w szybkości (spowolnieniu) gry w porównaniu z PC, AI przeciwników nie pozwala im na zbyt ekwilibrystyczne prowadzenie walki, tak więc nie widzę problemu byś miał kłopot przymierzyć w nogę. Gry są dostosowane do możliwości kontrolera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 15:50, Nekromantik napisał:

Ja zaobserwowałem w konsolowych fpsach jakąś 30% różnice w szybkości (spowolnieniu) gry
w porównaniu z PC, AI przeciwników nie pozwala im na zbyt ekwilibrystyczne prowadzenie
walki, tak więc nie widzę problemu byś miał kłopot przymierzyć w nogę. Gry są dostosowane
do możliwości kontrolera.

A ja zaobserwowałem na przykładzie CoD IV zerową różnicę. Na poziomie Veteran. Z ciekawości zagrałem u kolegi na PC w tą samą misję, z którą teraz się męczę na X360. Nadal nie mogłem jej przejść. Więc nie gadaj mi tu o spowolnieniu gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz chyba o PSX albo PS2, tudzież innych konsolach z tej epoki. Aktualnie się z czymś takim rzadko spotykam, ostatnią grą, w którą grałem i mobki miały takową wadę stania jak przysłowiowy słup soli to był dwuroczny już Resistance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 18:23, Łeber napisał:

Mówisz chyba o PSX albo PS2, tudzież innych konsolach z tej epoki. Aktualnie się z czymś
takim rzadko spotykam, ostatnią grą, w którą grałem i mobki miały takową wadę stania
jak przysłowiowy słup soli to był dwuroczny już Resistance.

Rzczywiście nie ma wiele multiplatformowych fpsów, które zachowują jakąś przyzwoitość poza UT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest szansa, że dostanę za niedługo x360 ;) powie mi ktoś czy duża jest różnica pomiędzy zwykłym x360 (około700zł) a x360elite (jakieś 1300zł) ? chodzi mi o takie bardziej znaczące różnice, które pokazują dlaczego te ceny aż tak się różnią ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się