Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2009 o 06:58, L33T napisał:

O`Rly? Ja też, ale się pytam czy będzie dostępny dla Europy. Co do samych wersji bundle
szkoda że nie wszystkie mają zmieniony wygląd ale co zrobić.

Co ma bundle do wyglądu konsoli ?
Wiesz co to znaczy bundle pack ? Bundle pack to zestaw konsoli z grą / grami.
A limitowana wersja konsoli to sprawa druga.
Cóż mogę na forum pisać co mi się podoba, więc nie wiem do czego pijesz. Powiedziałem tylko, że bundle z nowy RE na Japonię już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 19:46, Fencer11 napisał:

Mam pytanie.Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy kupić konsolę xbox-a 360 ,ale nie wiem
co zrobić. Czeka aż wyjdzie nowa wersja czy czekac aż wyjdzie z blureyem czy teraz kupic
?
Doradźcie

Kupuj teraz, najlepiej wersję premium lub elite, jeśli zależy ci na dużym dysku twardym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 23:29, Firaxo napisał:

> Mam pytanie.Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy kupić konsolę xbox-a 360 ,ale
nie wiem
> co zrobić. Czeka aż wyjdzie nowa wersja czy czekac aż wyjdzie z blureyem czy teraz
kupic
> ?
> Doradźcie
>
Kupuj teraz, najlepiej wersję premium lub elite, jeśli zależy ci na dużym dysku twardym.

Nie będzie z napędem BD. Jeżeli Ci na nim zależy kupuj PS3 - nie zawiedziesz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Właśnie rejestruje się przez xbox;a 360 do xbox Live i doszedłem do momentu gdzie mam podac ustawienia regionalne. Co mam wybrac jeśli nie ma tam "polski" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 21:35, Pilnick2 napisał:

Mam pytanie.
Właśnie rejestruje się przez xbox;a 360 do xbox Live i doszedłem do momentu gdzie mam
podac ustawienia regionalne. Co mam wybrac jeśli nie ma tam "polski" ???

IMO najlepiej Stany Zjednoczone, lub Wielką Brytanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz też dać sobie np. Chiny i mógł byś już sciągnąć demo RE5 :P ale jak ja się restrowałem na UK to musiałem podać jakiś kod pocztowy z tamtąd wiec może być to pewien problem


"7. Jak się rejestrować w usłudze Xbox Live?
Najlepiej zarejestrować się na Stany Zjednoczone, podając jakieś fikcyjne dane, np.:
Jan Kowalski
503 Street
10003 Manhattan, NY"

Formułka zapożyczona z tematu o x0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was kupował na angielskim PS Store przy użyciu eKarty z mBanku? Na amerykańskim PSS nie miałem z tą kartą problemów, a tutaj nie mogę jej nawet dodać. >:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Właśnie co sobie założyłem xbox live i czytając instrukcje dowiedziałem się że można sciągnąć pełne wersje gier ale takich co działają na zwykłego xboxa czy to prawda i jak sie to sciąga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 13:01, Gallbaroquo napisał:

Mam pytanie. Właśnie co sobie założyłem xbox live i czytając instrukcje dowiedziałem
się że można sciągnąć pełne wersje gier ale takich co działają na zwykłego xboxa czy
to prawda i jak sie to sciąga?


Dokładnie krok po kroku Ci teraz nie powiem, bo nie mam pod ręką X360. Ale generalnie to wchodzisz na Marketplace, wybierasz Xbox Originals i tam patrzysz na grę, która Cię interesuje. Cena to zazwyczaj 1200 MS Live Points.

Całość możesz przejrzeć także z tej strony: http://marketplace.xbox.com/en-GB/games/catalog.aspx?d=5
Można również kupić przez www i gra zacznie się automatycznie ściągnąć, w momencie gdy Twój Xbox zaloguje się na Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wypowiedzi Klimosa dodam sobię jeszcze, że większość originalsów dziwnie zachowuje się na X360. Niektóre się strasznie tną (Fable), w innych zanikają tekstury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z orginalsami ale faktycznie mogą się zacinać na x. Ale myślę że tylko nieznacznie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 21:40, Pile napisał:

Nie wiem jak jest z orginalsami ale faktycznie mogą się zacinać na x. Ale myślę że tylko
nieznacznie :]

To się mylisz niestety... Fable traciło klatki niemiłosiernie... A po 2 godzinach trza było konoslę resetować. Jest to wina tego, że w czasie grania w originlasy jednocześnie odpalany jest emulator... i się tnie... Zresztą - przeczytaj to :
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_games_compatible_with_Xbox_360
od "List of compatible titles". Tam masz wypisane jak pięknie gry chodzą ;)
"Fanty" wypisane w tej kolumnie ramki najbardziej po prawej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 21:48, W.S.A.D napisał:

> Nie wiem jak jest z orginalsami ale faktycznie mogą się zacinać na x. Ale myślę
że tylko
> nieznacznie :]
To się mylisz niestety... Fable traciło klatki niemiłosiernie... A po 2 godzinach trza
było konoslę resetować. Jest to wina tego, że w czasie grania w originlasy jednocześnie
odpalany jest emulator... i się tnie... Zresztą - przeczytaj to :
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_games_compatible_with_Xbox_360
od "List of compatible titles". Tam masz wypisane jak pięknie gry chodzą ;)
"Fanty" wypisane w tej kolumnie ramki najbardziej po prawej ;)



To nie wiedziałem że z tymni grami taka kaszana ;]
Szkoda, ale dzięki za info :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem w jakim temacie się zapytać, więc piszę w ogólnym. :)

Co sądzicie o RACE Pro na X360? Lubię realistyczne ścigałki a ta gra wygląda na bardzo, bardzo porządną produkcję. :) Zaryzykuje nawet stwierdzenie, że może konkurować z legendarnym Gran Turismo 4... No ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 15:38, JackXP PL napisał:

Nie wiedziałem w jakim temacie się zapytać, więc piszę w ogólnym. :)

Co sądzicie o RACE Pro na X360? Lubię realistyczne ścigałki a ta gra wygląda na bardzo,
bardzo porządną produkcję. :) Zaryzykuje nawet stwierdzenie, że może konkurować z legendarnym
Gran Turismo 4... No ale mogę się mylić.

GRID. Właśnie męczę GRIDa i skromnie mówiąc, jak dla mnie najlepsza ścigałka ostatnich lat. Bardzo dobra grafika, realistyczny model jazdy (bezwładność oddano świetnie!), sporo aut, idealny model zderzeń, tid itp. etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2009 o 15:44, bartek_kawa napisał:

GRID. Właśnie męczę GRIDa i skromnie mówiąc, jak dla mnie najlepsza ścigałka ostatnich
lat. Bardzo dobra grafika, realistyczny model jazdy (bezwładność oddano świetnie!), sporo
aut, idealny model zderzeń, tid itp. etc.


Wiesz... ta gra mnie trochę przeraża. :P Po 15 minutach zabawy w wersję demo uznałem, że nigdy nie grałem w grę w singlu w której przeciwnicy tak ostro atakują. Ta gra jest dzika - nie dość, że 20 aut, to jeszcze wielka prędkość i psychopatyczni przeciwnicy. :D Nie wiem czy bym się do tego przyzwyczaił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 15:47, JackXP PL napisał:


> GRID. Właśnie męczę GRIDa i skromnie mówiąc, jak dla mnie najlepsza ścigałka ostatnich

> lat. Bardzo dobra grafika, realistyczny model jazdy (bezwładność oddano świetnie!),
sporo
> aut, idealny model zderzeń, tid itp. etc.

Wiesz... ta gra mnie trochę przeraża. :P Po 15 minutach zabawy w wersję demo uznałem,
że nigdy nie grałem w grę w singlu w której przeciwnicy tak ostro atakują. Ta gra jest
dzika - nie dość, że 20 aut, to jeszcze wielka prędkość i psychopatyczni przeciwnicy.
:D Nie wiem czy bym się do tego przyzwyczaił...

Oj tak, w dużej części sytuacji mam wrażenie że przeciwnicy pomylili dyscyplinę z Demolition Derby. Kiedy próbuję wyprzedzać to po prostu nie sposób nie dostać z byka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 19:18, Gallbaroquo napisał:

a ja moge mieć gry tylko z tej strony na xboxa 360 http://marketplace.xbox.com/en-GB/games/catalog.aspx?d=5
czy wszystkie jakie są na zwykłego xboxa?? bo mi chodzi o god of war pierwsza część?

Z tego co wiem to tylko z tej strony, a God of War jest tylko na PlayStation o ile się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 19:18, Gallbaroquo napisał:

bo mi chodzi o god of war pierwsza część?


God of War nie wyszedł nigdy na X360 ani na X1 więc na pewno sobie nie pograsz. To był/jest exclusive na PlayStation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się