Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

To teoretycznie Arcade. ;P Czyli bbardzo mały dysk,brak kabla HDMI, słabsza obudowa i w ogóle. Najlepiej brać PRO z 60 gb dysk za gdzieś 800- 850zł. ;) W sklepie cenegi widziałem PRO 60gb, z 1 miechem golda(abonamentu do grania w necie) i pięcioma grami promocyjnymi(normalnymi grami tylko ,że w ubożc=szym opakowaniu) Jest tam np: Prince of Persia. :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 17:47, albinskia napisał:

To teoretycznie Arcade. ;P Czyli bbardzo mały dysk,brak kabla HDMI, słabsza obudowa i
w ogóle. Najlepiej brać PRO z 60 gb dysk za gdzieś 800- 850zł. ;) W sklepie cenegi widziałem
PRO 60gb, z 1 miechem golda(abonamentu do grania w necie) i pięcioma grami promocyjnymi(normalnymi
grami tylko ,że w ubożc=szym opakowaniu) Jest tam np: Prince of Persia. :P

Pozdr.

Bahahahaha .Nie znasz się to nie pisz głuot .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 17:57, destro177 napisał:

> To teoretycznie Arcade. ;P Czyli (...) słabsza obudowa
!? Możesz wyjaśnić? Padłem...


Chodzi mu pewnie o srebrzysty wierzch napędu, który jest w wersji Premium (w Arcade owy wierzch jest biały).

albinskia

Nie bardzo mały dysk, tylko BRAK dysku. Arcade posiada kartę pamięci (256mb), a najnowsze modele mają i wbudowaną pamieć (256mb).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Chyba lepiej zaoszczędzić te 200- 250zł. i kupiś PRO ;p Ale jeszcze zobaczę ;)

destro177, jackass, Kurammi

Na mnie się nie patrzcie, ja się nie znam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co Ci chodzi ? Może najpierw byś powiedział dlaczego obrażasz innych zanim to zrobisz ?

Kurammi@ Tak o to mi chodzi. ;) A co do braku dysku to ,że ma 256mb to wiedziałem tylko, nie wiedziałem ,że te nowe mają wbudowane, bo nie zwracałem na to uwagi. :)

Destro@ ,,Chodzi mu pewnie o srebrzysty wierzch napędu, który jest w wersji Premium (w Arcade owy wierzch jest biały)." O to mi chodzi. ;)

dominikańczyk@ Jak już kupować to PRO. A po za tym w pro dostaniesz w zestawie Kung Fu Pandę i Lego Indiana Jonesa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 18:32, albinskia napisał:

dominikańczyk@ Jak już kupować to PRO. A po za tym w pro dostaniesz w zestawie
Kung Fu Pandę i Lego Indiana Jonesa. ;)


Nie zawsze, to zależy od zestawu. Na różne rynki są wypuszczone różne tzw. Bundle Packi, czyli konsola plus jakieś dodatki (gry, pady, akcesoria). Zwykle w atrakcyjniejszych cenach niż kupując wszystko oddzielnie. Owy zestaw z Kung Fu Panda i Lego Indiana Jones jest jednym z najpopularniejszych Bundle Packów, co nie oznacza że zawsze kupując wersję Pro otrzymasz owe gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2009 o 18:32, albinskia napisał:


dominikańczyk@ Jak już kupować to PRO. A po za tym w pro dostaniesz w zestawie
Kung Fu Pandę i Lego Indiana Jonesa. ;)

Lol to przecież zalezy od bundle pack`a Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, ale najczęściej spotykany jest taki. :P A wcześniej mówiłem o pro z ,,Prince of Persia, Shaun White Snowboarding, Brothers in arms hell''s highway, Don King Prizefighter, Battlestations: Midway" tylko ,że on jest gdzieś o 150zł droższy od zwykłego, a ten z KFP i LIJ kosztuje tyle co bez czyli praktycznie gry za darmo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 17:07, jackass napisał:

> czy da się jakoś przerobić profil lokalny z xbox 360 na profil live? czy muszę założyć

> nowy i na nowo zaczynać grać na nowym profilu?
Jak podłączysz się pod Live to te dwa profile się synchronizują .


no wlasnie problem w tym ze juz mam swoje konto na live jeszcze z pc :) i teraz, moge zalozyc nowe konto live i sie zsynchronizuje konto lokane z nowym live, a ja chcialem lokalne podpiac do juz istniejacego konta live :) da rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:36, Vysoki napisał:

no wlasnie problem w tym ze juz mam swoje konto na live jeszcze z pc :) i teraz, moge
zalozyc nowe konto live i sie zsynchronizuje konto lokane z nowym live, a ja chcialem
lokalne podpiac do juz istniejacego konta live :) da rady?

Da .Musisz zreckoverować ( odzyskać) Tag gracza z pokładu konsoli .Trwa to dosyć długo ,ale na konsoli ściągniesz swoje konto z PC ze wszystkimi osiągnięciami zapisanymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z gitarami w Guitar Hero?
Czy gitara z Guitar Hero World Tour Bundle Pack (PS3) będzie współpracować z X360?
One chyba wszystkie są na USB więc pewnie są uniwersalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 22:36, balduran2 napisał:

Jak to jest z gitarami w Guitar Hero?
Czy gitara z Guitar Hero World Tour Bundle Pack (PS3) będzie współpracować z X360?
One chyba wszystkie są na USB więc pewnie są uniwersalne?

Nie są na USB tylko komunikują się bezprzewodowo tak jak pady i nie są kompatybilne cross-platformowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 18:46, albinskia napisał:

Nom, ale najczęściej spotykany jest taki. :P A wcześniej mówiłem o pro z ,,Prince of
Persia, Shaun White Snowboarding, Brothers in arms hell''s highway, Don King Prizefighter,
Battlestations: Midway" tylko ,że on jest gdzieś o 150zł droższy od zwykłego, a ten z
KFP i LIJ kosztuje tyle co bez czyli praktycznie gry za darmo. ;)

No spoko spoko.
Nie pisz PRO tylko premium bo nie do końca wiadomo o co chodzi w pierwszej chwili :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 22:48, krak2610 napisał:

Nie pisz PRO tylko premium bo nie do końca wiadomo o co chodzi w pierwszej chwili :p

Pro to premium 60gb. Czyli skoro nowe modele są chyba wszystkie 60gb, to na dobrą sprawę mogę zaryzykować stwierdzenie premium=pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 23:51, ony Dzekson napisał:

> Nie pisz PRO tylko premium bo nie do końca wiadomo o co chodzi w pierwszej chwili
:p
Pro to premium 60gb. Czyli skoro nowe modele są chyba wszystkie 60gb, to na dobrą sprawę
mogę zaryzykować stwierdzenie premium=pro.

Premium, a pro(fesional) to chyba jednak jakaś róznica. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka!
Mam pewien problem. dzisiaj chciałem aktywować LIVE, konsolę mam już od czerwca ale dopiero kupiłem potrzebne kable. Wcześniej zrobiłem sobie konto już na LIVE przez PC. Problem polega na tym, że na konsoli mam profil "Maciej" ze wszystkimi aczikami i savami i chciałbym go powiązać z tym na LIVE który jest "maciprel".Wydaje mi się , że powinno dać się to zrobić, ale gdy się rejestruję wysakuje mi czy chcę to powiązać z profilem "maciprel" utworzonym już na ten email, ale było tworzone, żeby je jakoś połączyć albo i co. Proszę o odpowiedź nie chcę tracić wszystkich aczików.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na to rozwiązania. Nie po to są acziki, żeby je sobie od kogoś kopiować. Zapisanych gier też nie przeniesiesz. Niestety sam też na początku grałem offline, i przechodząc na konto z netem straciłem wszystko. Na szczęście było to tylko około 1000 GS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 19:06, Ceteris Paribus napisał:

Wie może ktoś ile ma obrotów dysk 20giga do ixa?

Bodajże 5400 albo 7200, pewien nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się