Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Czym się różni konto Gold od Silver bo mam miesiąc tego złotego i nie wiem czy powinienem to jakoś wykorzystać czy jak już będę miał Silver to coś stracę i jakie są sposoby płatności za te punkty tylko jakieś przelewy i karty płatnicze czy jest jakiś inny sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 09:46, davidi napisał:

Czym się różni konto Gold od Silver bo mam miesiąc tego złotego i nie wiem czy powinienem
to jakoś wykorzystać czy jak już będę miał Silver to coś stracę i jakie są sposoby płatności
za te punkty tylko jakieś przelewy i karty płatnicze czy jest jakiś inny sposób ?

O kurde chłopie.

Jak masz Golda, to powinieneś cały czas zacinać w gry przez neta, w Sliver nie ma takiej opcji. Korzystaj z Golda do wszystkiego co związane z netem w konsoli, ściągaj dema, graj przez internet itp.

Jak będziesz miał Sliver to będziesz mógł ściągać dema ale tydzień po ich ukazaniu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 09:46, davidi napisał:

Czym się różni konto Gold od Silver bo mam miesiąc tego złotego i nie wiem czy powinienem
to jakoś wykorzystać czy jak już będę miał Silver to coś stracę i jakie są sposoby płatności
za te punkty tylko jakieś przelewy i karty płatnicze czy jest jakiś inny sposób ?

Konto Gold różni się jedną podstawową kwestią: możesz grać przez sieć. Na Silverze nie ma tej możliwości, więc korzystaj póki możesz. To w zasadzie jedyna duża różnica (jest jeszcze tworzenie grup, ale to nie jest tak istotna zaleta jak gra online).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 09:50, Szperacz Robson napisał:

> Czym się różni konto Gold od Silver bo mam miesiąc tego złotego i nie wiem czy powinienem

> to jakoś wykorzystać czy jak już będę miał Silver to coś stracę i jakie są sposoby
płatności
> za te punkty tylko jakieś przelewy i karty płatnicze czy jest jakiś inny sposób
?
Konto Gold różni się jedną podstawową kwestią: możesz grać przez sieć. Na Silverze nie
ma tej możliwości, więc korzystaj póki możesz. To w zasadzie jedyna duża różnica (jest
jeszcze tworzenie grup, ale to nie jest tak istotna zaleta jak gra online).

Na goldzie mozesz rowniez romawiac przez headset.
Tu masz platnosc za pobraniem:
http://sklepgekon.pl/product_info.php/products_id/1599/nh/Xbox360_Live_Gold_Card_12_mies._X360_Sprzet.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde to na silverze w ogóle nie da się grać online ?? słyszałem że się da ale jest to bardziej ograniczone że nie wszędzie i nie we wszystko... więc w końcu niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 17:12, davidi napisał:

O kurde to na silverze w ogóle nie da się grać online ?? słyszałem że się da ale jest
to bardziej ograniczone że nie wszędzie i nie we wszystko... więc w końcu niewiem...


Tak.. abyś mógł grać online , musisz mieć konto gold. Silver jak wyżej pisano upoważnia Cię do ściągania różnych tam rzeczy i korzystania z live ale bez opcji gry online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie o Guitar Hero:
Czy gitara (przewodowa) z Guitar Hero III: Legends of Rock (wersja na PC) będzie współpracować z tą samą grą (oraz innymi z tej serii) na X360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 17:12, davidi napisał:

O kurde to na silverze w ogóle nie da się grać online ?? słyszałem że się da ale jest
to bardziej ograniczone że nie wszędzie i nie we wszystko... więc w końcu niewiem...


Da się, dzięki kodom umożliwiającym grę online przez 48h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 17:39, balduran2 napisał:

Kolejne pytanie o Guitar Hero:
Czy gitara (przewodowa) z Guitar Hero III: Legends of Rock (wersja na PC) będzie współpracować
z tą samą grą (oraz innymi z tej serii) na X360?


Gitara przewodowa z GH3 PC z tego, co wiem to ta sama, co w Guitar Hero 2 na Xboxa 360, czyli powinna, ale ręki sobie uciąć nie dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 18:29, syriusz.b napisał:

> Kolejne pytanie o Guitar Hero:
> Czy gitara (przewodowa) z Guitar Hero III: Legends of Rock (wersja na PC) będzie
współpracować
> z tą samą grą (oraz innymi z tej serii) na X360?

Gitara przewodowa z GH3 PC z tego, co wiem to ta sama, co w Guitar Hero 2 na Xboxa 360,
czyli powinna, ale ręki sobie uciąć nie dam :)


W GH na x360 jeśli się nie mylę to gitarka jest bezprzewodowa.. więc nie wiem czy będzie działać .. musi ic na to pytanie odpowiedzieć ktoś, kto już próbował , a tka po za tym jak mas wybór to bierz tą od xa.. jest ponoć lepsza...pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 18:59, golona11 napisał:

W GH na x360 jeśli się nie mylę to gitarka jest bezprzewodowa.. więc nie wiem czy będzie
działać .. musi ic na to pytanie odpowiedzieć ktoś, kto już próbował , a tka po za tym
jak mas wybór to bierz tą od xa.. jest ponoć lepsza...pzdr

to źle wiesz... bo do Guitar Hero 2 jest gitara przewodowa, dopiero w GH3 dołączyli sprzęt bez kabli... Jestem pewien, że potem ta sama gitara (z GH2) była dołączana do trzeciej części na PC, ale nie wiem, czy coś w niej zmieniali (żeby działała, tylko na PC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 09:49, Meykan napisał:

Jak będziesz miał Sliver to będziesz mógł ściągać dema ale tydzień po ich ukazaniu się.


Bullshit- ja teraz na Silver ściągałem dema GRIDA i GH 3 - epic fail (epic, bo połączone z failem Spilimm''a xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 21:14, trombocylek napisał:

> Jak będziesz miał Sliver to będziesz mógł ściągać dema ale tydzień po ich ukazaniu
się.

Bullshit- ja teraz na Silver ściągałem dema GRIDA i GH 3 - epic fail (epic, bo połączone
z failem Spilimm''a xD).

No tak też więc mówię że tydzień po ukazaniu się. A te dema o których mówisz już dawno się pokazały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 20:52, syriusz.b napisał:

> W GH na x360 jeśli się nie mylę to gitarka jest bezprzewodowa.. więc nie wiem czy
będzie
> działać .. musi ic na to pytanie odpowiedzieć ktoś, kto już próbował , a tka po
za tym
> jak mas wybór to bierz tą od xa.. jest ponoć lepsza...pzdr
>
to źle wiesz... bo do Guitar Hero 2 jest gitara przewodowa, dopiero w GH3 dołączyli sprzęt
bez kabli... Jestem pewien, że potem ta sama gitara (z GH2) była dołączana do trzeciej
części na PC, ale nie wiem, czy coś w niej zmieniali (żeby działała, tylko na PC

Tak zgadza się mój błąd .pisząc to miałem na myśli gitarę z GH3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie PS3:

Czy na wersji 80 GB lub 160 GB można uruchomić gry z PS2. Usłyszałem gdzieś, że można to zrobić tylko na wersji 60 GB, której już nie produkują. W sklepie ( nazwy nie będę podawać) natomiast powiedziano mi, że to możliwe na każdej wersji. Mam pytanie; Jak jest naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 12:47, Erenvil napisał:

Mam pytanie odnośnie PS3:

Czy na wersji 80 GB lub 160 GB można uruchomić gry z PS2. Usłyszałem gdzieś, że można
to zrobić tylko na wersji 60 GB, której już nie produkują. W sklepie ( nazwy nie będę
podawać) natomiast powiedziano mi, że to możliwe na każdej wersji. Mam pytanie; Jak
jest naprawdę?


"Polski sklep", chciałoby się rzec. Sprzedają, nie wiedząc co.

W Europie wsteczną kompatybilność z PS2 miała tylko pierwsza wersja 60GB. Inne wersje, czyli 40GB, 80GB, 160GB nie posiadają wstecznej kompatybilności. Co innego w USA, gdzie wersja 80GB posiada wsteczną kompatybilność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się