Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2009 o 17:37, Klimos napisał:

Z tym też prawdę mówiąc wyskoczyli... Co mi z tego, że mam miesiąc Live gratis, jak w
moim kraju ta usługa jest niedostępna :P

A czy to jest taki wielki problem wprowadzić tą usługę u nas ?? Są jakieś plany na to, czy całkowicie microsoft olewa sprawę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka - olewają... A to dziwne, bo np. Serwis microsoftu, przy atywacji Windowsa w polsce jest i działa... A jeżeli chodzi o Xboxa, to nie... Ehh... nawet sony wspiera polskę - profesjonalne spolszczenia, ceny gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jedynym osiągnięciem w GTA IV.

Fly The Co-op - chodzi o to żeby zaliczyć te misje z coop w czasie. Ale ja je wszystkie przeszedłem i nie zaliczyło mi. Ktoś wie o co chodzi? A może mam z jakimś znajomym przejść te misje?

Kto go zaliczył niech mi powie dokładnie co zrobił. Będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:50, W.S.A.D napisał:

Krótka piłka - olewają... A to dziwne, bo np. Serwis microsoftu, przy atywacji Windowsa
w polsce jest i działa... A jeżeli chodzi o Xboxa, to nie... Ehh... nawet sony wspiera
polskę - profesjonalne spolszczenia, ceny gier...

A Microsoft to niby nie polonizuje gier? Gears of War 2, Fable 2, Halo Wars to takie casualówki? Ceny gier, hmehmehme. To sobie można sporo nawrzucać na sprzedawców z allegro, którzy zjeżdżają z cenami o kilkanaście procent i po jakimś czasie ( zazwyczaj miesiącu ) cena gry jest porównywalna do ceny droższej premierówki na PC.
Co do Live! w Polsce. Radzę zerknąć na allegro do zakładki z grami i podstrony o konsoli xbox 360- niemal wszystkie konsole obecne na aukcjach są przerobione i dużo ludzi je kupuje. Jeśli taka tendencja jest na całą Polskę, to komu by się opłacało uaktywniać całą usługę? Sami sobie zasłużyliśmy na zrównanie z Meksykiem i Koreą Północną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale inne gry... Ostatnio wchodzę do empiku, a tam taki obrazek - Lord of the Rings : Conquest (X360), a zaraz obok, dosłownie stykając się z tym - Władca Pierścieni : Podbój (PS3). Wyglądało to naprawdę fajnie ;) Takie gry jak Fable II, czy GoW, mają swoje premiery światowe, więc odrazu wychodzą spolonizowane... A inne gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:59, W.S.A.D napisał:

No, ale inne gry... Ostatnio wchodzę do empiku, a tam taki obrazek - Lord of the Rings
: Conquest (X360), a zaraz obok, dosłownie stykając się z tym - Władca Pierścieni : Podbój
(PS3). Wyglądało to naprawdę fajnie ;) Takie gry jak Fable II, czy GoW, mają swoje premiery
światowe, więc odrazu wychodzą spolonizowane... A inne gry?

Dobre sobie. LoTR: Conquest, a jak ładnie go nazwałeś Władca Pierścieni: Podbój jest też w wersji PL, a mianowicie, tak samo jak odpowiednik na PS3 w wersji 1xA 2xPL, czyli gra w całości po angielsku, a okładka wraz z instrukcją w języku polskim. I nie wiem co ma premiera światowa, która jest obecna przy niemal każdym tytule ( oprócz niektórych z Japonii ) do polonizacji gier, lol. Za kilka lat, najdalej za kilka lat, wszystkie gry na konsole będą polonizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2009 o 14:31, Klimos napisał:

telefon do infolinii Microsoftu


Rozumiem, że to można zastąpić zgłoszeniem naprawy na xbox.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 18:08, Kurammi napisał:

Rozumiem, że to można zastąpić zgłoszeniem naprawy na xbox.com .


Nie jestem pewiem czy coś się nie zmieniło przez ostatni rok, ale pamiętam że po wypełnieniu formularza na stronie, przyszedł mai z informacją, że tą usterkę należy zgłosić telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 18:14, Klimos napisał:

> Rozumiem, że to można zastąpić zgłoszeniem naprawy na xbox.com .

Nie jestem pewiem czy coś się nie zmieniło przez ostatni rok, ale pamiętam że po wypełnieniu
formularza na stronie, przyszedł mai z informacją, że tą usterkę należy zgłosić telefonicznie.


Do mnie nic takiego nie przyszło. Usterkę zgłosiłem jako Ring of Light na stronie. Baa, nawet było zapytanie (tak/nie) czy to ta usterka. W stanie naprawy piszę, że serwis czeka na przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fly The Co-op
Beat our time in ranked versions of "Deal Breaker", "Hangman''s NOOSE" and "Bomb da Base II".
15 Punktów

Musisz pobić czasy ustalone przez Rockstar w rankingowych wersjach powyższych trybów. Są to misje do wykonania w kooperacji:
- Deal Breaker - 7:04

http://pl.youtube.com/watch?v=TCAKTs8oyCk&feature=related

Najlepiej przećwiczyć z kimś na player match aż uda się tam pobić czas, a potem usiłować spotkać się na ranked. By się udało musi oczywiście pojawić się helikopter, a niedobitki powinny uciekać łodzią. Czas wydaje się na początku nierealny, ale to kwestia przećwiczenia i dobrego partnera.

- Hangman''s NOOSE - 2:32

http://pl.youtube.com/watch?v=Q_mpG7it-Mc&feature=related

Dość łatwo to zrobić, a partnerzy zwykle sprawnie sobie radzą z odszukaniem helikoptera i szybkim lądowaniem.

- Bomb Da Base II - 5:34 lub 5:32

http://pl.youtube.com/watch?v=7nQww0cwX6w&feature=related

Najlepiej robić jak najwięcej samemu, podłożyć przynajmniej jedną bombę, kierować helikopterem itd. Do dolnej bomby dobrze jest użyć glitcha ( http://pl.youtube.com/watch?v=Lwd0D1KVT7Q&feature=related). Możliwe do zrobienia z losowymi ludźmi, z zastrzeżeniem, że przynajmniej minimalna komunikacja z nimi jest niezbędna (ustalenie kto podkłada którą bombę, poproszenie o wyskoczenie z okrętu podczas podkładania ostatniej bomby).

Wzięte z poradnika do achivów z OC.

http://www.onlinecenter.pl/Poradniki-Xbox-360/Grand-Theft-Auto-IV.html

Tutaj masz poradnik do gta 4, gdybyś miał jeszcze kiedyś jakiekolwiek problemy z osiągnieciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś sam. ;P Ja raz nawet nie skapowałem o co chodzi z tym ,,make a foto" w jednym queście, a to takie proste zdanko. ^^ Jak człowiek skupi się na grze to czasem wypadają mu z głowy proste rzeczy. ;P

PS: Jupi, w środę lub czwartek dojdzie do mnie Fable 2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jak konsola siądzie? ;] W śród ludzi panuje grypa, a wśród konsol bakcyl RRoD''a. Pierwszy był Kurammi, kto kolejny? Tfu, wypluć słowa. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bywa z tymi achivami. Jak nie rozumiem jakiegoś to zaczynam się modlić, aby na OC był poradnik xD A co do tego Fable 2 to chętnie bym pograł, nawet złożyłem na allegro jakiemuś kolesiowi ofertę wymiany za GoW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:08, albinskia napisał:

Jak komuś sprawia radość robienie aczików(np: mi) to praktycznie obojętnie jaka gra a
jest dużo zabawy i można wbić parę GS. :P Ja tam bym się bardzo ucieszył z takiego brezentu.
;)

Pozdrawiam.



Mi również ogromną radość sprawia robienie achievementów. Fallout''a 3 dawo bym już odłożył na półkę gdyby nie właśnie osiągnięcia. Teraz szukam Vault-Boyów, komputerów do schackowania, i jeszcze masy innych rzeczy, na które zwyczajnie nie miałbym chęci na PC.
Również przy Halo 3 achievy zachęcają do zabawy online, finezji w singlu, oraz nagradza NAPRAWDĘ hardcorowych graczy (przejście ostatniego levelu na Legendary, w Ghost''ach z czaszką Iron? I to za 0GS?! SIC!).

Oczywiście nie liczy się ilość całaków, ani GS. Liczy się podejście. Jeżeli widzę u kogoś powiedzmy 1200GS w Halo 3 lub 800 w Fallout 3 to wiem że to Hardcorowiec, ale nie achievement whore który zawala życie towarzyskie dla GS który i tak po nieuniknionej śmierci X360 pewnie będzie zresetowany na następcy (Xbox 720? Xbox 3? Xbox 360 II?

No i również nie gram w grę która mi się nie spodobała tylko dla GS-u, po to aby puste miejsce nie szpeciło profilu na MGC. Mi polecany przez wszystkich Virtua Fighter 5 nie podszedł wogule (to są po prostu szachy wśród bijatyk! Tekken przy tym to jak porównywanie malucha i nowego Porshe!) i chociaż całak trudny nie jest, to grę sprzedałem, aby taki crap (wg. mnie) nie szpecił mi półki.

Ok, to moja opinia o osiągnięciach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój X0 jedzie do Niemiec, dziwne. Zawsze słyszałem, że Xboxy z Polski jadą do Czech. Ktoś może wie, czy będzie to miało znaczenie przy długości naprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam - jeżeli chodzi o czas naprawy - nie. Czas przejazdu konsoli od Ciebie do serwisu i z powrotem - owszem.
Chyba konsola Syriusza leciała też do Niemiec.
Wieść gminna głosi, że konsole wędrują do Niemiec tylko wtedy, gdy punkt w Czechach jest przepełniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WW3pl łapiesz mnie za słówka :P Oczywiście, że chodziło mi o długość transportu.
Widać X0 robią prezenty noworoczne swoim właścicielom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 19:23, WorldWar3PL napisał:

Wieść gminna głosi, że konsole wędrują do Niemiec tylko wtedy, gdy punkt w Czechach jest
przepełniony.

Nie, moja konsola też jechała do Frankfuru, Niemiec, znaczy się :P A do Czech wysyłali chyba jakiś rok-dwa temu uszkodzone konsole. Teraz wszystkie chyba jadą do Frankfurtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się