Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2009 o 09:52, Kurammi napisał:


> Oo W październiku było 50k. Coś dziwne że 25k przybyło w dwa miechy. Skąd te dane?;>


Wprost od SCEP. Nie wierzysz, looknij:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,6212279,PolyTV_prezentuje__Wywiad_z_SCEP.html


Aha. Zastanawiające:P Co do Killzone 1 to była wspaniała gra a nie przeciętny FPS.:P I jeszcze był b. dobry tryb multi na split-screenie.^^ Ile ja przy nim godzin straciłem. Chyba najwięcej ze wszystkich gier. Szkoda że to wywalili z 2.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 10:58, Kurammi napisał:


> Może jest jakaś przejściówka do plejaka bo mam modem z wejściem USB a chce grać
na internecie

Nie ma takiej przejściówki.

Tu masy instrukcję krok po kroku, aby wszystko działało:
http://xboxm.pl/Jak-poand322and261czyand263-Xbox-Live-z-neostradand261-bez-routera-vt3065.html

Chodzi o Ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 11:03, sebastiano444 napisał:

Chodzi o Ps3


Nie ma znaczenia, pierwsze kroki są identyczne. Tylko później jak zrobisz wszytko jak tam jest opisane na kompie, wchodzisz w menu konsoli wybierasz Settings --->Network Settings ---> Internet Connection Settings następnie bierzesz połączenie przez kabel Ethernet wpisujesz podane na stronce dane, a potem Settings --->Network Settings --->Internet Connection Test .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz WiFi USB Key Thrustmaster i robisz z komputera Access Point dla konsoli. Cena około 100 zł pewnie, z tego co pamiętam, ale pewnie staniało teraz. Poszukaj na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 11:14, Łeber napisał:

Kupujesz WiFi USB Key Thrustmaster i robisz z komputera Access Point dla konsoli. Cena
około 100 zł pewnie, z tego co pamiętam, ale pewnie staniało teraz. Poszukaj na Allegro.

Dzięki Łeber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 11:14, Łeber napisał:

Kupujesz WiFi USB Key Thrustmaster i robisz z komputera Access Point dla konsoli. Cena
około 100 zł pewnie, z tego co pamiętam, ale pewnie staniało teraz. Poszukaj na Allegro.

a masz może instrukcje do podłączenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam, ja mam internet do PS3 podłączony przez router, ale takowa instrukcja na necie się znajdzie. A na pewno pomogą Ci ludzie na PS3site Forum, ja mało obeznany z tym jestem, nie maiłem tego w rękach nawet. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 11:14, Łeber napisał:

Kupujesz WiFi USB Key Thrustmaster i robisz z komputera Access Point dla konsoli. Cena
około 100 zł pewnie, z tego co pamiętam, ale pewnie staniało teraz. Poszukaj na Allegro.

Na forum PS3 przeczytałem że router jest lepszy, czy tobie wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość podłączenia przez router, to tylko router. WiFi USB Key Thrustmaster jest w extremalnych przypadkach. Ogólnie nie polecam, ale jak ktoś już nie ma wyboru. Bo gdy robisz Access Point z kompa, to musi być on cały czas włączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 11:28, Łeber napisał:

Jak masz możliwość podłączenia przez router, to tylko router. WiFi USB Key Thrustmaster
jest w extremalnych przypadkach. Ogólnie nie polecam, ale jak ktoś już nie ma wyboru.
Bo gdy robisz Access Point z kompa, to musi być on cały czas włączony.

Mam pomysł popiszmy na GG czy wolisz na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 11:32, sebastiano444 napisał:

> Jak masz możliwość podłączenia przez router, to tylko router. WiFi USB Key Thrustmaster



Ja jeszcze od siebie dodam, że sam mam router Linksys WAG200G-EU i sprawuje się świetnie,jeśli chodzi o połączenie PS3 z internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 19:33, Dincooo napisał:

W jakim stopniu, poza uaktualnionymi składami drużyn, zmieniła się konsolowa FIFA 09
od 08?

Jakiś nowy tryb chyba jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 19:33, Dincooo napisał:

W jakim stopniu, poza uaktualnionymi składami drużyn, zmieniła się konsolowa FIFA 09
od 08?

Z tego co wiem, to w 09 można grać 10 vs 10 (bramkaże sterowani przez konsolę) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 19:33, Dincooo napisał:

W jakim stopniu, poza uaktualnionymi składami drużyn, zmieniła się konsolowa FIFA 09
od 08?


Zmieniła się i to bardzo :) na plus :D
Jak już kolega powiedział możliwość gry 10 vs 10 przez sieć :) niezła zabawa :D jeżeli tylko nie wypadnie że, musisz zagrac na obronie :D kolejna fajna sprawa to to że, po każdej strzelonej bramce możesz celebrować jej zdobycie jak tylko chcesz ale to było w Euro... no na pewno więcej możliwości ustawienia zespołu... lepsza grafika... no jest tego dużo :) i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie największa różnica to, to ,że jest wiele animacji i piłkarze nie zachowują się jak kloce tylko poruszają się naturalnie, a każde podanie, strzał, parada, odbiór, jednym słowem wszystko wygląda jak na prawdziwym meczu, a w dodatku ten system kolizji i możliwość zastawiania się z piłką by uniemożliwić odbiór sprawiają ,że jest to pierwsza Fifa która nie jest grą zręcznosćiową, a symulacyjną. :) Polecałbym obejrzeć gameplaya, albo pobrać demko, by się przekonać jaka ona jest wspaniała ;]

Pozdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 19:25, Dincooo napisał:

Sony podaje, że w dwa dni od premiery sprzedało się 30 000 kopii Killzone''a 2 (razem
z bundlami)! Wynik godny nawet gier PC''towych!


Wynik robi spore wrażenie - patrząc głównie na to, że w naszym kraju konsole niestety są zacofane względem tego, jak ma to się na rynkach zachodnich. 30 tysięcy - polski oddział Sony ma powody do dumy. Teraz Ci, co kupili, powinni zrobić petycje o zniesienie tych idiotycznych naklejek na pudełkach ("Playstation Software, origin Austria" i tak dalej...) - zupełnie nie wiem, po kiego grzyba one są. Chyba tylko po to, by inteligentni sprzedawcy wiedzieli, że ten produkt to gra, a nie film >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 21:49, albinskia napisał:



Aaaha. Czyli jednak sama mechanika rozgrywki też się zmieniła w dość znaczącym stopniu. Bo sama możliwość grania 10v10 nie przekonałaby mnie do kupna 09 zamiast 08. Ale skoro sam gameplay dla 1/2 graczy się poprawił, to wybór jest prosty :).

Dziękuję wszystkim za porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi o to, że kiedy gram mecz towarzyski we dwóch to się zwiesza. Albo nawet kiedy włącza się ten początkowy fragment kiedy gramy zawodnikiem to po prostu gra się zwiesza. Najśmieszniejsze jest to, że billboardy nadal się kręcą kiedy kliknę select wyskakuje mi nazwisko zawodnika, jednakże zawodnik nie chodzi, gdyż gra jest zwieszona... O co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się