Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2009 o 18:29, trombocylek napisał:

Pytanie mam. Kupiłem NBA 2k6, włączam i wyskakuje mi błąd, w którym napisane jest, że
gra nie obsługuje systemu PAL-50 i trzeba zmienić na PAL-60. Było też napisane, że zmienić
to można w Console Settings -> Display. No ale tego się tam nie da zmienić. Przeszperałem
wszystko i nie znalazłem. Pomoże ktoś?


Musisz podłączyć konsolę kable SCART (Euro), i wtedy ci wyskoczy zmiana tej opcji, zmień na PAL-60 i podłącz normalnym kablem, wszystko będzie śmigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 19:04, albinskia napisał:

Ale nie są zielone, ani srebrne. :P

Tia ;p to jakie są ? (a widziałeś ufole że uważasz iż są srebrne lub zielone ;p)

Dnia 09.03.2009 o 19:04, albinskia napisał:

No jak zwyky to tak ,że przeciwnik dostaje kulke, leci symboliczna ilość krwi i się przewraca.
:P Niezwykły FPS to n GoW, przeciwnik dostaje pocisk, pociski/pociski i rozrywa go zalewając

Tia Killzone 2 też leje kilogramami krwi (via litrami) i tak to zwykły FPS nie ma niezwykłych FPSów każdy ma ten sam styl idź zabij odsłuchaj nudną fabułe i jedz zabij :)

Dnia 09.03.2009 o 19:04, albinskia napisał:

A kto normalny walczy o wpływy w Afryce ? :D Bandyci, oczywiście. xD

A kto normalny pisze takie komentarze ? xd Może po prostu babcie porwali jakiemuś pracownikowi służbie zdrowia i wzniecono bunt który zmienił sie w manifestacje feministek (via bandytów) ;p

Dnia 09.03.2009 o 19:04, albinskia napisał:

To se jeźdź* po afryce przez kilka godzin. :P

A se pojada* ;p Wybierasz się może będzie raźniej obcować z naturą (razem z tobą ;p)

Dnia 09.03.2009 o 19:04, albinskia napisał:

:*

lowwcciiaamm cię :*
*skrócona forma albi się nie zna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 19:43, Kaucz napisał:

Tia ;p to jakie są ? (a widziałeś ufole że uważasz iż są srebrne lub zielone ;p)

Widziałem Ciebie. :P

Dnia 09.03.2009 o 19:43, Kaucz napisał:

Tia Killzone 2 też leje kilogramami krwi (via litrami) i tak to zwykły FPS nie ma niezwykłych
FPSów każdy ma ten sam styl idź zabij odsłuchaj nudną fabułe i jedz zabij :)

Są takie realistyczne bardziej i takie mniej realistyczne. :P Po za tym niektóre mają genialną fabułę, a gra nie ogranicza się do roz... walania przeciwników, tylko do czegoś więcej. :P

Dnia 09.03.2009 o 19:43, Kaucz napisał:

A kto normalny pisze takie komentarze ? xd Może po prostu babcie porwali jakiemuś pracownikowi
służbie zdrowia i wzniecono bunt który zmienił sie w manifestacje feministek (via bandytów)
;p

Widać ,że w Far Craya 2 nie grałeś. :P

Dnia 09.03.2009 o 19:43, Kaucz napisał:

A se pojada* ;p Wybierasz się może będzie raźniej obcować z naturą (razem z tobą ;p)

Prawie od urodzenia mieszkam na wsi, więc mi nie mów, że za mało obcowania z naturą... :D

Dnia 09.03.2009 o 19:43, Kaucz napisał:

lowwcciiaamm cię :*

Bez wzajemności. xD ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 19:26, bartek_kawa napisał:

Edit: konkretnie szukam dema Halo 3, na Live nie ma, w ogóle wyszło?

Ni ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki jeden problem. Mam przenośny dysk 500 GB. Na USB. No i i chcę żeby mi odtwarzało muzykę, wideo, zdjęcia. Ale jak podłączam i wchodzę w Music to nic nie wykrywa. Jedyne co wykrywa to jak save wrzucałem żeby sprawdzić.

Co mam zrobić żeby mi odczytywało pliki wideo, muzyki, zdjęcia po podłączeniu dysku przez USB do PS3? Ktoś wie? Po prostu multimedia chcę żeby mi odtwarzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób folder PS3 i w nim foldery MUSIC VIDEO PICTURE i do nich wrzuć pliki.
Wie ktoś może czy jak podłącze dysk zewnętrzny to będe mógł na nim zapisywać gry pobrane z PSS ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zrobić trzy foldery.
MUSIC - do niego wrzucić muzykę
VIDEO - do niego filmy
PICTURE - i do niego zdjęcia.

Ok dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:37, Meykan napisał:

Mam taki jeden problem. Mam przenośny dysk 500 GB. Na USB. No i i chcę żeby mi odtwarzało
muzykę, wideo, zdjęcia. Ale jak podłączam i wchodzę w Music to nic nie wykrywa. Jedyne
co wykrywa to jak save wrzucałem żeby sprawdzić.

Co mam zrobić żeby mi odczytywało pliki wideo, muzyki, zdjęcia po podłączeniu dysku przez
USB do PS3? Ktoś wie? Po prostu multimedia chcę żeby mi odtwarzały.


jak Ci nie wykrywa to naciskasz trójkąt i display all i wszystko widzi ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 08:32, jackass napisał:

Artykuł Rzeczpospolitej o sytuacji konsol i gier w Polsce .
http://www.rp.pl/artykul/123162,273048.html



"wydawcy m. in. „Wiedźmina”, który na całym świecie sprzedał się już w ponad 1 mln egzemplarzy (także w wersji na konsolę Xbox)"

Super. To już dawno mamy Wieśka na X. Wystarczyło mi to, aby olać cały artykuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, spodziewałem się lepszego poziomu rzetelności w wykonaniu Rzeczpospolitej - w sumie jedyna gazeta codzienna po którą zdarza mi się sięgnąć. Błąd, wtopa - na którą natknął się destro była pewnie skutkiem tego, że ''ktoś'' w redakcji musiał napisać ''coś o grach'', więc wytknęło się palcem osobę która miała jako takie pojęcie o grach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega mi mówi ,że konsole są gorsze od PC bo gry na PC obsługują nwyższe rozdzielki niż gry na konsole. Mówi ,że na nic graczom konsolowym z TV Full HD, bo i tak nie ma żadnej gry która by obsługowała wysokie rozdzielki... wątpię by to była prawda.. :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 20:21, albinskia napisał:

Kolega mi mówi ,że konsole są gorsze od PC bo gry na PC obsługują nwyższe rozdzileki
niż gry na konsole. Mówi ,że na nic konsolowcą TV Full HD, bo i tak nie ma żadnej gry
która by obsługowała wysoką rozdzielkę... wątpię by to była prawda... :P

Pozdr.

A zapytaj kolegę ,czy ma 40 calowy monitor podpięty pod kompa ,dolby 5.1 i kanapę/fotel zamiast krzesła .Że o bezprzewodowej klawiaturze i myszce wspominać nie będę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego on nie ma, no i uważa ,że lepiej wydać tyle na kompa i upgrade bo gry na konsole są ,,dwa razy droższe"... Ciekawe od kiedy... , a po za tym to z tymi rozdzielczościami to bujda, bo przecież chyba jak gra HDTV 1080p to obsługuje max rozdzielkę ? ;)

Pozdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 20:21, albinskia napisał:

Kolega mi mówi ,że konsole są gorsze od PC bo gry na PC obsługują nwyższe rozdzielki
niż gry na konsole. Mówi ,że na nic graczom konsolowym z TV Full HD, bo i tak nie ma
żadnej gry która by obsługowała wysokie rozdzielki... wątpię by to była prawda.. :P


Ma rację. Oprócz tego jakość tak tekstur, jak i efektów jest na konsolach (czasem znacznie niższa).

Dnia 11.03.2009 o 20:21, albinskia napisał:

A zapytaj kolegę ,czy ma 40 calowy monitor podpięty pod kompa ,dolby 5.1 i kanapę/fotel zamiast krzesła.


Nie wiedziałem, że każdy konsolowiec ma "40 calowy monitor/TV i dolby 5.1". Ja, na przykład, nie miałem.
Wbij sobie do głowy, że czasy monitorków 14", malutkich głośniczków i drewnianych krzesełek rodem z PRL minęły. Argument "większej wygody w przypadku konsoli" jest po prostu kretyński, gdyż dotykamy tutaj kwestii ergonomii miejsca pracy/zabawy/wypoczynku. Jeśli ktoś męczy się, siedząc na taborecie, skąpiąc pieniędzy na fotel, a w pokoju dziennym umieścił kanapę za grube tysiące, to jest po prostu idiotą.

Poza tym, nie ma większej różnicy pomiędzy siedzeniem w odległości kilku metrów od ekranu telewizora a zabawy przy monitorze 24"-26". Można wręcz zaryzykować stwierdzenie, że wrażenia w przypadku wariantu drugiego są lepsze.

Dnia 11.03.2009 o 20:21, albinskia napisał:

Że o bezprzewodowej klawiaturze i myszce wspominać nie będę.


No tak, toż to luksus w dzisiejszych czasach.

Dnia 11.03.2009 o 20:21, albinskia napisał:

Tego on nie ma, no i uważa ,że lepiej wydać tyle na kompa i upgrade bo gry na konsole są ,,dwa razy droższe"...


Ano, jest znacząca różnica w cenie. I zanim ktoś mi tu wyskoczy z "allegro", to przypomnę, że gry PC-towe też tam można zakupić.

Dnia 11.03.2009 o 20:21, albinskia napisał:

Ciekawe od kiedy... ,


Od zawsze.

Dnia 11.03.2009 o 20:21, albinskia napisał:

a po za tym to z tymi rozdzielczościami to bujda, bo przecież chyba jak gra HDTV 1080p to obsługuje max rozdzielkę ? ;)


Konsola rozciąga ekran w rozdzielczości 1280x720 lub 1024x768 na cały ekran. A więc - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 20:47, Principes napisał:

> A zapytaj kolegę ,czy ma 40 calowy monitor podpięty pod kompa ,dolby 5.1 i kanapę/fotel
zamiast krzesła.

Nie wiedziałem, że każdy konsolowiec ma "40 calowy monitor/TV i dolby 5.1". Ja,
na przykład, nie miałem.
Wbij sobie do głowy, że czasy monitorków 14", malutkich głośniczków i drewnianych krzesełek
rodem z PRL minęły. Argument "większej wygody w przypadku konsoli" jest po prostu kretyński,
gdyż dotykamy tutaj kwestii ergonomii miejsca pracy/zabawy/wypoczynku. Jeśli ktoś męczy
się, siedząc na taborecie, skąpiąc pieniędzy na fotel, a w pokoju dziennym umieścił kanapę
za grube tysiące, to jest po prostu idiotą.

Poza tym, nie ma większej różnicy pomiędzy siedzeniem w odległości kilku metrów od ekranu
telewizora a zabawy przy monitorze 24"-26". Można wręcz zaryzykować stwierdzenie, że
wrażenia w przypadku wariantu drugiego są lepsze.

> Że o bezprzewodowej klawiaturze i myszce wspominać nie będę.

No tak, toż to luksus w dzisiejszych czasach.

A czemu o tym mi mówisz, jak ja o tym nie pisałem. :P

A co do tych gier tańszych, to i tak gry konsolowe są lepiej wykonane i po za tym dają dużo więcej Gry niż wersje na PC, więc nie ma się co dziwić. :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 20:59, albinskia napisał:

A co do tych gier tańszych, to i tak gry konsolowe są lepiej wykonane i po za tym dają
dużo więcej Gry niż wersje na PC, więc nie ma się co dziwić. :P

A co powiesz o grach multipatformowych, które ukazują się wszędzie (równocześnie lub w czasnie nie przekraczającym 45 dni) i dziwnym trafem znacznie tańsze na PC? Wersje na konsolę są dwa razy dłuższe czy jak?

Kiedyś tak było - gra na konsolę nie miała prawa mieć bugów, musiała być porządnie przetestowana, wyprana z błędów w 99%. Te czasy się skończyły w momencie nadejścia obecnej generacji konsol i już nie wrócą. Nawet gry na Wii, która to konsola nie ma oficjalnych łatek, są już mniej dopracowane niż onegdaj. Czasem powstają łatki nieoficjalne... brrr. Co się porobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2009 o 21:41, hallas napisał:

Kiedyś tak było - gra na konsolę nie miała prawa mieć bugów, musiała być porządnie przetestowana,
wyprana z błędów w 99%.

Prawdę mówiąc, bardzo liczyłem na to, kupując konsolę. Bardzo się zawiodłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 22:23, destro177 napisał:

Prawdę mówiąc, bardzo liczyłem na to, kupując konsolę. Bardzo się zawiodłem...

Co poradzić... Też na to liczyłem w przypadku Wii ale doświadczam bugów, których wyłapanie zajęło mi czasem nie więcej niż kilka minut - i chodzi to czasem o dość poważne usterki. Mam na myśli tylko i wyłącznie Guitar Hero: World Tour po po prawdzie to pozostałym z posiadanych gier nie mogę zarzucić zbyt wiele, wręcz nic, ale są to głównie gry Nintendo a te słyną z dopracowania. Nie wierzę, że sztab ludzi przy grze pracujących nie wyłapał spraw, które dosłownie rzucają się w uszy...
Kiedyś to były czasy - gdyby ukazała się tak skopana gra jak np. Gears of War 2 to pewnie cały nakład wróciłby do producenta. Teraz -"Wydamy łatkę... kiedyś... może... A masz HDD by ją pobrać i zainstalować?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chyba ta możliwość pobrania łatki pozwoliła twórcom na takie olewanie błędów. Zawsze można powiedzieć, że "kiedyś, może, jak będzie nam się chciało wydamy patch". A przecież wyłapanie problemów na konsoli jest znacznie łatwiejsze niż na PC - w końcu to jedna konfiguracja, jeden system, jedne sterowniki etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się