Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Jeśli nie chcesz instalować gier to można kupić zwykły przenośny dysk USB i będziesz mógł z niego odtwarzać pliki multimedialne - niestety nic nie można na nim zapisać za pomocą Xklocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 19:41, peryfraz napisał:

Ale ja mówie. Gier raczej instalować nie będę, no może jedną (Halo 3)...

Halo 3 jest mocno zoptymalizowane pod kątem odczytu danych z płyty i sami twórcy mocno NIE ZALECAJĄ instalowania jej na HDD.
Za to możliwość zainstalowania Fable 2 była jak zbawienie, bo podczas grania w tę grę konsola rzęziła jak stary gruźlik. A teraz cichutko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 10:48, Krejt napisał:

> Ale ja mówie. Gier raczej instalować nie będę, no może jedną (Halo 3)...
Halo 3 jest mocno zoptymalizowane pod kątem odczytu danych z płyty i sami twórcy mocno
NIE ZALECAJĄ instalowania jej na HDD.
Za to możliwość zainstalowania Fable 2 była jak zbawienie, bo podczas grania w tę grę
konsola rzęziła jak stary gruźlik. A teraz cichutko. :)

No to super... :D...
Halo 3, nie szumi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 13:57, Dincooo napisał:

Czy grając na X360 z headsetem usłyszę odgłosy z gry czy tylko ludzi, z którymi gram
przez internet?

Tylko ludzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie dowiedziałem się że firma Sony , już za rok nie będzie produkować gier na PSP 2 czy to prawda ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 16:37, Fafidek napisał:

Ja mam takie pytanie dowiedziałem się że firma Sony , już za rok nie będzie produkować
gier na PSP 2 czy to prawda ?.


PSP2? Jeśli chodzi Ci o PS2 - to rzeczywiście, chyba ostatnią naprawdę znaczącą grą na tę platformę była czwarta Persona. No ale cóż, latka lecą.

Natomiast w przypadku PSP i PS3 - obie konsole mają się dobrze (czytaj: nikt oficjalnie nie zapowiedział premiery następców w dniu X), czyli jeszcze sporo grania przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś w geście solidarności graczy podzieliłby się ze mną jednym kodem 48 godzinnym na xbox live? też kiedyś w rewanżu czymś postaram się zrewanżować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne ;-) Tylko żebyś mi kiedyś się zrewanżował, dziś nie mam humoru na bezinteresowność ;-)
Pisz na 2986038.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem :

Otóż do tej pory nie wiedziałem ,że miałem w domu headset''a bluetooth jednak gdy przeglądałem szafki znalazłem tą wspaniałą rzecz (Headset okazał się taty ,ale nie używał go) . Wszystko by było dobrze gdyby nie to ,że podczas podłączania go zapytali mnie o hasło. Zacząłem szukać instrukcji oraz opakowania ,ale ku mojemu zdziwieniu okazało się ,że szukana rzecz wylądowała w śmietniku (dawno). Co zrobić ? :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 20:03, michu96 napisał:

Mam problem :

Otóż do tej pory nie wiedziałem ,że miałem w domu headset''a bluetooth jednak gdy przeglądałem
szafki znalazłem tą wspaniałą rzecz (Headset okazał się taty ,ale nie używał go) . Wszystko
by było dobrze gdyby nie to ,że podczas podłączania go zapytali mnie o hasło. Zacząłem
szukać instrukcji oraz opakowania ,ale ku mojemu zdziwieniu okazało się ,że szukana rzecz
wylądowała w śmietniku (dawno). Co zrobić ? :[

Może sprobuj standardowych 0000 ,czy 1234 ,0123 ....Jak nie to może tata ustawiał taki jaki ma PIN w telefonie ,do którego HSa używał ,albo pamięta jakie hasło ustawiał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie co mi się skączyło konto gold na x360 a nie wiem zbytnio jak je odnowić ale w znaczeniu bardziej ,,formalnym", rozumiem wpłacić pieniądze na "jakies" konto bankowe ale czy byście mogli mi wytłumaczyć na czym to bardziej chodzi {nie chodzi mi oto jak się robi przelewy ale np czy pieniądze idą do innego kraju, po jakim czasie one dochodzą czy po płaceniu dostaje jakiś kod czy aktywują mi odrazu? i inne wazne rzeczy ktore powinienem wiedzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 19:53, Gallbaroquo napisał:

właśnie co mi się skączyło konto gold na x360 a nie wiem zbytnio jak je odnowić ale w
znaczeniu bardziej ,,formalnym", rozumiem wpłacić pieniądze na "jakies" konto bankowe
ale czy byście mogli mi wytłumaczyć na czym to bardziej chodzi {nie chodzi mi oto jak
się robi przelewy ale np czy pieniądze idą do innego kraju, po jakim czasie one dochodzą
czy po płaceniu dostaje jakiś kod czy aktywują mi odrazu? i inne wazne rzeczy ktore powinienem
wiedzec

Jak masz wpisane dane KK w ustawieniach Live to sami ci skasują za następny miesiąc ,jak nie to musisz kuić zdrapkę na Gold i kod wpisać samemu w menu konsoli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy PS3.
http://www.ps3trophies.pl/news.php?readmore=364

Mam nadzieje że to prawda. Dla mnie wersja pudełkowa nawet może tylko być. Jeśli to prawda to odkurzę GTA IV z przyjemnością. Dzisiaj zdobyłem platynę i na razie pożegnałem się z GTA IV.

A dodatek bardzo by mnie zachęcił by zainstalować GTA IV ponownie na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 15:25, Gallbaroquo napisał:

kuić zdrapkę na Gold i kod wpisać samemu w menu konsoli .

tzn gdzie moglbym kupic taka zdrapke konkretny sklep allegro?

www.xboxonline77.com ,albo Allegro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 17:28, jackass napisał:

www.xboxonline77.com ,albo Allegro .

Prędzej Allegro, bo "sklep bedzie nieczynny w dniach 16.03-10.04 wszystkie zamowienia złozone przed przerwa oczywiscie zostana zrealizowane,pozdrawiam " ;)

Ciekawi mnie w jaki sposób można zdobyć zdrapki na 24h, poza tymi dołączanymi do niektórych gier... Też się kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 18:03, Igor FCBayern napisał:

> www.xboxonline77.com ,albo Allegro .
Prędzej Allegro, bo "sklep bedzie nieczynny w dniach 16.03-10.04 wszystkie zamowienia
złozone przed przerwa oczywiscie zostana zrealizowane,pozdrawiam "
;)

Ciekawi mnie w jaki sposób można zdobyć zdrapki na 24h, poza tymi dołączanymi do niektórych
gier... Też się kupuje?

Na 48h .Konkursy są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 20:03, jackass napisał:

Na 48h.

Mój błąd.

Dnia 16.03.2009 o 20:03, jackass napisał:

Konkursy są.

Gdzie? Na jakiejś stronie internetowej? Z ciekawości tylko pytam, bo takie krótkotrwałe doładowania nie są mi potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 20:23, Igor FCBayern napisał:

> Konkursy są.
Gdzie? Na jakiejś stronie internetowej? Z ciekawości tylko pytam, bo takie krótkotrwałe
doładowania nie są mi potrzebne ;)

Aktualnie na żadnej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się