Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2009 o 18:40, ww3pl napisał:

Wiesz noobie,
... ja gram na 17" :)

aha... i jak Ci się gra :)? bo słyszałem że do xboxa to tak najlepiej 32''''


btw...

mój kumpel ma telewizor 19'''', a monitor 25'''' ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 18:38, noobie napisał:

czy 25'''' co xbox''a 360 styknie ;>?

mi kiedys starczało 26'''' ale jak kupiłem sobie Samsunga HDREADY 32'''' uwazam ze to była mekka ;p im wiekszy tym lepszy ;) dopoki nie zobaczysz swojej ulubionej gry na większym ekranie niz swoj własny to Ci starczy a jak zobaczysz no to juz nie bedzie ci sie podobac na mniejszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 19:29, miodus napisał:

> czy 25'''' co xbox''a 360 styknie ;>?
mi kiedys starczało 26'''' ale jak kupiłem sobie Samsunga HDREADY 32'''' uwazam ze to
była mekka ;p im wiekszy tym lepszy ;) dopoki nie zobaczysz swojej ulubionej gry na większym
ekranie niz swoj własny to Ci starczy a jak zobaczysz no to juz nie bedzie ci sie podobac
na mniejszym ;)

dla mnie dobrze, że z moich znajomych na razie tylko ja mam xboxa :D... także powinno mi starczyć na dłuższą mete ;P...
ale co tam, mam 22'''' na monitorku od kompa, i czasami mam wrażenie że za duże :D, to 25 mi styknie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... no gra się tak, jak na monitorze 17" :P
Planuję naturalnie zakup 32". Tutaj nie ma reguły, zależy jak duże ekrany lubisz. Masz monitor 15"? No to no problem.
Co do telewizorów ważne, żeby miały chociaż HDReady - wszelkie SD TV odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 19:59, ww3pl napisał:

... no gra się tak, jak na monitorze 17" :P
Planuję naturalnie zakup 32". Tutaj nie ma reguły, zależy jak duże ekrany lubisz. Masz
monitor 15"? No to no problem.
Co do telewizorów ważne, żeby miały chociaż HDReady - wszelkie SD TV odradzam.

Ja to nie wiem co ja mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji nadchodzących świąt "zmuszony" byłem wybrać prezent sobie od rodziców. Padło na zestaw słuchawkowy do konsoli PlayStation 3. Oczywiście nie można na terenie polski dostać tego oficjalnego od Sony, tak więc muszę zadowolić się substytutem. Może macie jakieś godne polecenia słuchawki bluetooth? Coś od Nokii albo coś innego? Tak kwota do 130 zł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee. Kolejna osoba mnie się o to pyta. Coś dziwnego? Nigdy wam "zajączek" niczego nie chował, a wy szukaliście? Poza tym, to chodzą jakieś pomysłu Panom po głowie na temat marki słuchawki do Ps3? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 22:00, Leber16 napisał:

Eee. Kolejna osoba mnie się o to pyta. Coś dziwnego? Nigdy wam "zajączek" niczego nie
chował, a wy szukaliście? Poza tym, to chodzą jakieś pomysłu Panom po głowie na temat
marki słuchawki do Ps3? :D

Na Allegro tą z MGSa szukaj .Ale za takie siano chyba nie pójdzie .Każda słuchawka jest glanc ,ale ja się zraziłem do Motoroli ,bo mam taką i o kant dupy jest w dodatku z ucha spada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 lat więzienia. No nieźle, ale w sumie co się dziwić. Działalność nielegalna, to i karalna. Teraz tylko patrzeć, jak powoli będą takie ogłoszenia znikać z internetu, gazet itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 11:44, Elathir napisał:


Hmmm to w moim mieście. Mnóstwo jest ogłoszeń dotyczących przeróbek konsol i czasami taki tekst "Uwaga, aby odtwarzać kopie zapasowe musisz posiadać oryginał!". Oczywiście każdy wie dlaczego przerabia się konsole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 21:24, Leber16 napisał:

Z racji nadchodzących świąt "zmuszony" byłem wybrać prezent sobie od rodziców. Padło
na zestaw słuchawkowy do konsoli PlayStation 3. Oczywiście nie można na terenie polski
dostać tego oficjalnego od Sony, tak więc muszę zadowolić się substytutem. Może macie
jakieś godne polecenia słuchawki bluetooth? Coś od Nokii albo coś innego? Tak kwota do
130 zł. ;)


Nie ma sensu kupować zamiennika, skoro jest już headset od Sony. Co prawda jest kłopot z dostępnością, ale jak dobrze będziesz polował na Allegro, kupisz go. Niedawno poszło około 30 sztuk, a w tej chwili jest tylko jedna oferta z używanym. Radziłbym przyjrzeć się na Allegro, a jak nic się ciekawego nie pojawi - sam zamów z Wielkiej Brytanii. Jedyny haczyk, to że musisz mieć kartę aby zapłacić - bo przesyłka wcale droga nie jest. Jest także możliwość, abyś dogadał się z kimś z forum PSXE czy innego, bo dużo osób we własnym zakresie importuje rzeczy z UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko... Czy konsola może się przyzwyczaić? Chodzi mi o to, że u poprzedniego właścieciela xbox stał w pionie... Ja raczej trzymałbym go w poziomie... Czy to coś tam ten teges :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się