Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2009 o 19:20, Furr napisał:

> Kto niby napisał że to ukończony produkt?

Ty.
Tutaj: "aplikację która wyszła"


Która będzie wspierana i dopracowywana. No w sumie mój błąd. Ale uświadamiam. To jest jeszcze otwarta beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 18:45, jackass napisał:

hahaha właśnie odkryłem kto jest prawdziwym trollem i całuje po dupie Zeratula w komentarzach
na blogu .Ty jesteś Kaucz przebrzydły fanboyu :*

Ja pierdol*. Niby że jak komentuje u Zera na blogu to jestem fanboy?! A ty pewnie jesteś tym noobem który go wyzywa? No sory ale nie wiem kto w tym wypadku okazuje sie trollem. Każdy już widzi kim jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 21:04, Niflheim napisał:

Ekhem, możesz powiedzieć mi co tak niesamowitego znajduje się na tym obrazku? Widzę jeno
"odtwarzaj stację" i "dodaj do biblioteki".

Naga dziewczyna w tle, nie dostrzegasz jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 21:06, Idz_sobie_pograc napisał:

Naga dziewczyna w tle, nie dostrzegasz jej?


-_-

Czemu ma służyć wyżej podany link do pseudo-newsa? Istnieje już odpowiedni temat do zamieszczania takich ''kwasów''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 21:14, Niflheim napisał:

Czemu ma służyć wyżej podany link do pseudo-newsa? Istnieje już odpowiedni temat do zamieszczania
takich ''kwasów''.

Ludzie, czy wy naprawdę nie macie za grosz poczucia humoru? Nie dość, że autor newsa nieźle z nutką ironii opisał te sytuację, to i tak musicie się czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jest to związane z konsolami nowej generacji? Ludzi, ja to przy was jestem naprawdę spokojny i tolerancyjny. Ostatnio wszyscy o coś się czapiają, o małe popierdułko. Opanujcie się kurde, bo nie długo nie będzie można normalnie pogadac, bo zaraz ktoś będzie się opieprzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 21:16, Idz_sobie_pograc napisał:

Ludzie, czy wy naprawdę nie macie za grosz poczucia humoru?


Nie mamy jak widać.

Dnia 12.06.2009 o 21:16, Idz_sobie_pograc napisał:

Nie dość, że autor newsa
nieźle z nutką ironii opisał te sytuację, to i tak musicie się czepiać.


Nie czepiamy się. Spytaliśmy tylko czemu miał służyć wyżej podany blogaskowy wpis. Powiedzieliśmy też, że istnieje odpowiedni temat do zamieszczania takich bzdet. Comprende?

BTW: Dlaczego mówicie w liczbie mnogiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2009 o 21:04, Niflheim napisał:

Ekhem, możesz powiedzieć mi co tak niesamowitego znajduje się na tym obrazku? Widzę jeno
"odtwarzaj stację" i "dodaj do biblioteki".

Play Station a Playstation.......
Trudno tego nie dostrzec szczególnie że jest to na zdjęciu bardzo widoczne myślę że to przez WTF oraz dużą czerwoną strzałkę do danego napisu.
No ale prawda jest taka że robią z igły widły.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 21:20, Niflheim napisał:

Powiedzieliśmy też, że istnieje odpowiedni temat do zamieszczania takich bzdet. Comprende?

Jest to temat o konsolach, więc chyba dobrze trafiłem.

Dnia 12.06.2009 o 21:20, Niflheim napisał:

BTW: Dlaczego mówicie w liczbie mnogiej?

Bo odnosi się do większej ilości osób, które w ostatnim czasie, w tym temacie toczą jakiś spór o złote gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie podłączenia głośników Logitech G51 do PS3. Z tyłu subwoofera gdzie schodzą się wszystkie głośniczki, są dwa wyjścia. Jedno do PC i tak mam podłączone do komputera, a drugie AUX. Jest tam białe i czerwone gniazdko czyli left i right. I teraz pytanie, czy da się to podłączyć do PS3? Jęsli tak to jak? I czy będzie dźwięk 5.1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 11:33, Niflheim napisał:

Aha, czyli od teraz jestem upoważniony do pisania żartów o kaczkach w temacie "Polska
- polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka".

Tak, skoro są ona związane z polityką (a są), to czemu by nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie:) Pewnie się powtarzam ale zaryzykuje;) Mam 22 calowy monitor (1680 na 1050 rozdzielczość) czy po podłączeniu X-boxa 360 da się grac czy grafika będzie duzo gorsza niż na tv HD ? I jakim kablem najlepiej to podłączyć? I mam glosniki 2.1 do kompa da sie to podłączyć do konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 11:53, Sirmaggus napisał:

Hej ludzie:) Pewnie się powtarzam ale zaryzykuje;) Mam 22 calowy monitor (1680 na 1050
rozdzielczość) czy po podłączeniu X-boxa 360 da się grac czy grafika będzie duzo gorsza
niż na tv HD ? I jakim kablem najlepiej to podłączyć? I mam glosniki 2.1 do kompa da
sie to podłączyć do konsoli?

Monitor jest HD? Nawet jeśli nie, to i tak będzie bardzo dobra grafa. Monitor HD - podłącz przez HDMI, nie HD - podłącz kablem VGA. Do dźwięku (jeśli monitor nie ma głośników) będziesz potrzebował przejściówki z 2 gniazdami RCA (chinch) i jednym gniazdem mini-jack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się