Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2009 o 09:17, Leber16 napisał:

O j ludu mój ludu. Zainteresowanie młodzieży sexem i wszystkim z nim związane było zawsze
duże, ale takiej gry nie zrobią, są pewne prawa, których należy przestrzegać. Także oficjalnie
nie ma opcji by wyszła.

Ale jak coś to Łeber by kupił ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

leber, spójrz na rynek gier symulatorów-radkowych-hentai-cycky-macaczy. Jest tego pełno, tylko, ze w Japonii. Czyli się da.

Tylko na całe szczęście u nas się za to nie biorą. W sumie ''zachód'' nie potrzebuje przecież tego typu gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W japoni są nawet symulatory gwałtów O_o
Od niedawna zakazane. I w sumie dobrze.
Granie, a oglądanie na filmie czy cut scence to jednak inna para kaloszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idźmy dalej. Zakaz gier w których zabija się ludzi. Na co to komu? Co jest przyjemnego w zabijaniu? Trzeba być nieźle %@$# żeby dobrze bawić się przy grach w których występuje śmierć. W niektórych nawet gramy jako żołnierz którego "morderstwa" są jawnie na bieżąco usprawiedliwiane. Bo to żołnierz i mu wolno.

Jak czytam o waszej niechęci do jak to ładnie Guts określił "symulatorów-radkowych-hentai-cycky-macaczy" to zastanawiam się czy gracze rzeczywiście są tacy open-minded jak mi się zawsze wydawało. W Japonii takie gry sprzedają się bardzo dobrze; nie kupuje ich tylko młodzież; i mówię wam, że najczęściej łapanie za biust nie jest głównym elementem gry - tak samo jak rozwalanie głowy shotgunem i zbieranie pań lekkich obyczajów z ulicy nie jest głównym elementem GTA (chociaż dziennikarze próbują nam wmówić, że tak jest)

Ale schodzimy trochę z tematu o konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po jakiego grzyba jest opcja multiplayer''a w BurnZombieBurn, jak nie można z niego skorzystać? Może doszedł on w jakimś DLC czy coś w ten deseń. Jak to z tym jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zawiera zestaw Xbox 360+halo 3+halo wars? Chodzi mi o wyposażenie. Jak jest z grami online jak Team Fortresss 2 czyli czy sa do nich update czy cos w tym stylu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi kartami kredytowymi i PSN? Mam kartę mastercard z Citibanku i coś to kurcze nie chodzi :p...chyba że coś źle robię. Coś mi się obiło o uszy że nie wszystkie karty są przyjmowane przez PSN. Chciałem kupić jakieś staruszki przez PSN oraz może Flower ale nie wychodzi mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten post dotyczy konsoli x box 360... powiem w prost kumpel ma xboxa który ma dysk 60 GB ale nie ma już kasy na to żeby kupić resident evil 5... i czy darady jakoś z kąś ściągnąć tą grę na x boxa i z kąpa nie wiem może pendrajwem przenieść na x boxa i grać... heheh troche namieszałem poprostu chodzi mi o to że nie ma kasy żeby kupić i co nalerzy zrobić żeby mieć tą grę i w nią grać ... odrazu mówię x box jest nie przerobiony proszę o jakąś konkretną odp :D uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 01:19, Rumcajsev napisał:

Gry to nie powietrze, da się bez nich żyć. Jak nie ma pieniędzy to niech nazbiera.
Piraci to lamusy.

Lamus to twój stary koleś ... nie prosiłem o taką odpowiedź... wiec sorki koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem w prost kumpel ma xboxa który ma dysk 60 GB ale nie ma już kasy na to żeby kupić resident evil 5... i czy darady jakoś z kąś ściągnąć tą grę na x boxa i z kąpa nie wiem może pendrajwem przenieść na x boxa i grać... heheh troche namieszałem poprostu chodzi mi o to że nie ma kasy żeby kupić i co nalerzy zrobić żeby mieć tą grę i w nią grać ... odrazu mówię x box jest nie przerobiony proszę o jakąś konkretną odp :D uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 22:00, Fatal-X napisał:

Jak to jest z tymi kartami kredytowymi i PSN? Mam kartę mastercard z Citibanku i coś
to kurcze nie chodzi :p...chyba że coś źle robię. Coś mi się obiło o uszy że nie wszystkie
karty są przyjmowane przez PSN. Chciałem kupić jakieś staruszki przez PSN oraz może Flower
ale nie wychodzi mi to.

Każda karta od Visy i Master Card działa w PSN. Może coś źle wpisujesz?
Pan_Cienia1993 - oto przykład "nie gracza" - ja nawet wstydziłbym sie o tym mówić. Piraci to pasożyty żyjący na czyiś koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić dysk 120GB do X360, widzę, że są sprzedawane bez obudowy. Czy zamiana dysku stanowi jakiś problem? Jak przenieść dane z tego mniejszego dysku (20GB) do większego? Czy pobrane rzeczy z XboxLive będę mógł bez problemów ściągnąć na drugi dysk bez żadnych opłat? Dziękuje za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przerobionej się nie da. Zresztą legalnie bez kasy też się nie da.
Ale dobra, narażę się na bana, trudno to tylko forum. Jest parę sposobów. Albo w necie albo w gazecie szukasz prac, masz kasę i nie zadajesz głupich pytań :) To jest piractwo. Nie wiem po co zadajesz takie pytania na forum gdzie piractwo nie jest tolerowane ;/ Co za satysfakcja grać w kradzione gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zawiera zestaw Xbox 360+halo 3+halo wars? Chodzi mi o wyposażenie. Jak jest z grami online jak Team Fortresss 2 czyli czy sa do nich update jak na kompa czy cos w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się