Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2009 o 19:48, Leber16 napisał:

Na mnie jakiegoś mega zaskoczenia nie wywołała. Ale grało się bardzo dobrze. :)

Tak, właśnie, zgadzam się w 200%! Gra fajna, ale nie tak zajebiaszcza jak wyglądała na tailerach. Szczerze powiedziawszy przeszedłem grę raz i nie ciągnie mnie już do niej, nawet chęć zdobycia platyny. Ale do pogrania na 3 wieczory jak najbardziej, szkoda tylko, że te wieczory warte są grubo ponad setkę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dodati do Gears of War 2? Przecież działają w krajach gdzie jest XboxLive. Wiem, że mogę na jeden dzień "zmienić" soje IP np: na Wielką Brytanie, co teoretycznie powinno mi dać takie możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 21:51, Gartak napisał:

A dodati do Gears of War 2? Przecież działają w krajach gdzie jest XboxLive. Wiem, że
mogę na jeden dzień "zmienić" soje IP np: na Wielką Brytanie, co teoretycznie powinno
mi dać takie możliwości.


Teoretycznie tak. Mi jednak ta sztuka się nie udała. Nie mam dwóch kart sieciowych (które podobno są niezbędne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od wczoraj mam konsolke PS3+Little Big Planet. Spisuje sie znakomicie. Wlasnie sciagnalem demo batmana, a w tle zassysa sie jeszcze demo burnouta i mirrors edge. Jezeli jest ktos chetny do gry (narazie w LBP) to dodawajcie mnie do friendsow, jezeli nie chcecie grac, to tez dodajcie ^^ Tylko mam problemik, nazwa gracza w friendsach to nick konta na konsoli, czy psn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 13:17, woko27 napisał:

Istnieje taka mozliwosc w PS3, aby muzyka z dysku leciala w tle w XMB ?kotfilon- przyjmij
zaproszenie jakbys mogl :)

W niektórych grach tak można, np. w Burnoucie, a tak jak korzystasz z xmb i chcesz muzykę np. w czasie korzystania przeglądarki to puść muzykę i wciśnij PS Button.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 14:04, PJan3k napisał:

Dlaczego mój PS3 nie wykrywa podłączonego pendrive?

Sprawdź jaki masz system plików na pendrivie, PS3 czyta tylko FAT32, jak masz inny to musisz zmienić system plików na FAT32 właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 15:42, ankle napisał:

Czy usługa xbox live jest po polsku?

Xbox 360 posiada polską wersję menu, jednak Xbox Live nie posiada polskiej wersji, a wszystkie napisy w nim (opisy pobieranych elementów itd.) po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 15:42, ankle napisał:

Czy usługa xbox live jest po polsku?


Interface konsoli (ustawienia, edycja awatara) jest po polsku, jednak wszystko co związane z xbox live (opisy produktów itp) są w języku innym niż polski - zależy od tego w którym kraju zarejestrowałeś konsolę.

@Up
Byłeś szybszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 15:42, ankle napisał:

Czy usługa xbox live jest po polsku?


Nie do końca, część rzeczy związana z Xbox Live jest po polsku, część nie. Jednak należy pamiętać, że Xbox Live nie jest dostępny w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 15:49, Kurammi napisał:

Nie do końca, część rzeczy związana z Xbox Live jest po polsku, część nie.

Ciekawie wyglądały polskie nazwy i opisy osiągnięć z trzech pierwszych mappacków do Girsów 2 oraz z DLC do PoP''a i PGR 4. ;) Szczególnie od girsów, bo u nas nie ma live, by grać po multi i by pobierać dodatki. Pewnie zrobili to dla polaków mieszkających na wyspach, czy gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 16:17, Albii napisał:

Ciekawie wyglądały polskie nazwy i opisy osiągnięć z trzech pierwszych mappacków do Girsów
2 oraz z DLC do PoP''a i PGR 4. ;) Szczególnie od girsów, bo u nas nie ma live, by grać
po multi i by pobierać dodatki. Pewnie zrobili to dla polaków mieszkających na wyspach,
czy gdzie indziej...

Polskie achievementy są OKROPNE, w Left 4 Dead wszystkie achievementy mam normalnie po angielsku poza Cr0wnd, który został ambitnie pretłumaczony na "Headshot". Mmm... cóż za finezja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się