Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Skoro proponuję Ci inną grę, to chyba normalne, że The Darkness nie jest wielkim hitem, ja bym nawet żałował tych 25 zł na coś w co pogram od niechcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 20:53, Leber16 napisał:

Skoro proponuję Ci inną grę, to chyba normalne, że The Darkness nie jest wielkim hitem,
ja bym nawet żałował tych 25 zł na coś w co pogram od niechcenia.

Średnia na metacritic : 80 - no tak ta gra jest "słaba" http://www.metacritic.com/games/platforms/ps3/darkness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 19:07, Kaucz napisał:

Co powiecie o grze The Darkness? Zastanawiam się nad zakupem.

Świetny singiel, mroczny klimat, fajne moce naszej postaci, fabuła na bardzo dobrym poziomie, gra oparta o serię komiksów. Mi się osobiście świetnie grało i bardzo dobrze wspominam tą grę.

Kupiłeś za 25 zł? Świetny zakup.

Gra ma tylko jedną wadę która mi zapadła najbardziej w pamięć - prawie całkiem martwe multi, praktycznie nikt w to nie gra po sieci. I to było kiedyś, teraz pewnie nie jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 02:29, GuitarHero napisał:

Gra typowa do singla, a ty oczekujesz jakiegoś och ach multi?


"och ach" niekoniecznie, ale żeby to chociaż w małym stopniu funkcjonowało...no wiesz, niby multi jest, a grać nie ma z kim. Mnie to zawiodło, bo tryby gry były dość ciekawe i chciałem spróbować. Nie było mi dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po długiej przerwie włączyłem sobie Burnout Paradise i zaczęła mi sie pobierać łatka 1.9, która waży aż 1.2GB. Mam też pobrane dodatki Cagney, Bike i 1.6. Czy 1.9 zawiera wszystkie poprzednie dodatki? Chcę wiedzieć czy mogę je usunąć bo miejsca zaczyna brakować na dysku. Dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Xboxa 360, bo ten komputer już mnie dobija, ale mam kilka pytań.
1.Czy X360 jest bardzo awaryjny? Słyszałem o problemach z laserem- da się ten laser jakoś wymienić?
2.Czy da się X''a podłączyć do zwykłego telewizora przez złącze Euro? Bo na HD bd mógł grać tylko wtedy, jak nie będzie rodziców ;/
3.Czy da się gry zapisywać na dysku twardym, aby potem uruchamiać je, bez wkładania płyty?
4.Czy zdarzają się czasem jakieś zacinki gier, zwolnienia , tak jak komputerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 17:21, WhiteMamba napisał:

1.Czy X360 jest bardzo awaryjny? Słyszałem o problemach z laserem- da się ten laser jakoś
wymienić?


W starszych modelach awaryjność była wysoka, nowych jest ona raczej niska. Plus do tego masz świetny serwis od M$. Ja na Twoim miejscu nie bał się o laser, tylko o Rrod'a (jak nie wiesz co to sprawdz w google).

Dnia 15.08.2009 o 17:21, WhiteMamba napisał:

2.Czy da się X''a podłączyć do zwykłego telewizora przez złącze Euro? Bo na HD bd mógł
grać tylko wtedy, jak nie będzie rodziców ;/


Bez żadnych problemów. Tylko jakość będzie oczywiście słabsza.

Dnia 15.08.2009 o 17:21, WhiteMamba napisał:

3.Czy da się gry zapisywać na dysku twardym, aby potem uruchamiać je, bez wkładania płyty?


Istnieje możliwość zapisania na dysku, jednak gra musi być w napędzie.

Dnia 15.08.2009 o 17:21, WhiteMamba napisał:

4.Czy zdarzają się czasem jakieś zacinki gier, zwolnienia , tak jak komputerze?


Tylko wyłącznie wtedy konsola się za mocno nagrzeję. Powodem tego może być złe usadowienie konsoli (za mało przestrzeni, brak wymiany powietrza) lub gdy temperatura pokoju jest za wysoka (raczej rzadko się zdarza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja na Twoim miejscu nie bał się o laser, tylko o Rrod''a (jak

Dnia 15.08.2009 o 17:29, Kurammi napisał:

nie wiesz co to sprawdz w google).


Wiem na czym polega ten błąd, mam nadzieję , że mi się to nie przytrafi.

Dnia 15.08.2009 o 17:29, Kurammi napisał:

Bez żadnych problemów. Tylko jakość będzie oczywiście słabsza.


Tyle wiem, problem w tym, że sam w pokoju mam 21", a u rodziców 42" , jak oni są w domu, to oni nad nim panują ;d

Dnia 15.08.2009 o 17:29, Kurammi napisał:

Istnieje możliwość zapisania na dysku, jednak gra musi być w napędzie.


Teraz nie rozumiem.. Czyli mogę zapisac, ale i tak muszę ją odpalić z płyty? ._.

>gdy temperatura pokoju jest za wysoka (raczej rzadko się zdarza)

Z tym raczej nie będzie problemu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2009 o 17:49, WhiteMamba napisał:


> Istnieje możliwość zapisania na dysku, jednak gra musi być w napędzie.

Teraz nie rozumiem.. Czyli mogę zapisac, ale i tak muszę ją odpalić z płyty? ._.

Zastanów się trochę. Sądzisz, że było by to opłacalne dla producentów gier i MS jeśli byś pożyczał gry potem je instalował na dysku i oddawał a potem grał w najlepsze ? Zapisanie gry na dysku skraca loadings w grach, a ponad to napęd ciszej działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos już zadał to pytanie(szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi),ale znów chodzi mi o Ps3.
Chodzi o to,że zauważyłem iż Ps3 ma jakby to powiedzieć- dwie wersję.Jedną wersję bogatszą,a drugą biedniejszą(niestety jestem posiadaczem tej biedniejszej,ale nie o to mi chodzi).Otóż ta bogatsza ma 4 wejscia USB,abiedniejsza nie.Na dodatek bogatsza wersja ma na samej górze,z przedniej częsci obudowy,po lewej stronie obok czytnika płyt taką klapkę u mnie ona się nie otwiera,a w bogatszej wersji tak.Zaprezentuję to na filmiku(0:40-chodzi o jego czas).Piszę o tym aby spytać się czy ktos miał podobny problem.

http://www.youtube.com/watch?v=n20Ljfgs5zg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trudno, ale w tej jak to nazwałeś "biedniejszej" nie da się jej otworzyć. Ponadto nie ma ona wstecznej kompatybilności z ps2, ale zżera mniej prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy jak mam wersję US GTA IV na PS3 to mogę zagrać w multi z tymi z Europy? Jeśli można to może ktoś byłby chętny na jutro od 19 albo dziś o 23? PSN ID: arumantis dodawać do znajomych jak ktoś chcę mogę pograć też w inne gry np. Burnouta czy LBP, Midnight Club, Saints Row, Motorstorm PR, a niedługo Red Faction bądź Killzone 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Na filmiku jest wersja 60GB, która obok mocno okrojonej 20GB (m.in. brak WiFi i czytnika kart pamięci) była pierwszą wersją PS3 dostępną w sprzedaży. Sony po pewnym czasie wycofało się z montowania w konsolach 4 portów USB na rzecz 2, przestało pakować czytnik kart pamięci i wycięło wsteczną kompatybilność, a także odchudziło chłodzenie i - oh noes! - przestało chromować napis PLAYSTATION 3 i listwę na froncie konsoli, wszystko to najpewniej ze względu na koszty. Ja sam jestem posiadaczem 60GB kupionej 2 lata temu i jestem ogromnie zadowolony z tych posiadania "bajerów", które Sony wycięło - 4 USB to komfort ładowania padów mając jednocześnie wpiętą myszkę i klawiaturę, ważące 0.75kg chłodzenie to jak dla mnie dostateczne ubezpieczenie konsoli w kwestii przegrzewania (Ostatnie 21 dni konsola chodzi 24h/dobę :P), a wsteczna kompatybilność to istna bajka, gdy ktoś (tak jak ja) posiadał też PS2 - dochodzi potężna biblioteka tytułów, które odpalone na PS3 zyskują podbicie do rozdzielczości HD oraz antyaliasing, save''y zaś da się przenieść z kart pamięci za pomocą specjalnej przejściówki, którą Sony wypuściło wraz z premierą PS3, więc nic się nie traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No racja, nie pomyślałem o tym. Kupię chyba tą tańszą wersję - Arcade Jasper, pierwszą grą jaką kupię to oczywiscie Star wars: The force Unleashed ! Grafika miodzik, coś pięknego. Potem dojdzie GTA IV i inne jak mi starczy kasy, w co szczerze wątpie ;/
Mam jescze jedno pytanie: Słyszałem, że są różne wersje konsoli PAL i NTSC, jaka różnica? która lepsza? Czy gry PAL chodzą na NTSC i na odwrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAL to wersja Europejska, czyli, mówiąc wprost ''nasza''. NTSC, no cóż. To ta, używana w USA i w Azji ;-)
Gry PAL chodzą tylko na PAL, gry NTSC tylko na NTSC *
*jest kilka gier, które są tzw. ''region-free'', to jest działają na każdym rodzaju konsoli, niezależnie od tego, czy jest to PAL czy NTSC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 09:56, WhiteMamba napisał:

Mam jescze jedno pytanie: Słyszałem, że są różne wersje konsoli PAL i NTSC, jaka różnica?
która lepsza? Czy gry PAL chodzą na NTSC i na odwrót?


Nie są to wersję konsoli, tylko tzw. region. Np. USA mamy region NTSC, w Europie PAL. Co do 2 pytania- większość gier nie działa na przemian, jednak zdarzają się wyjątki tzw. Region Free. Możesz je sprawdzić np.na play-asia.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się