Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Witam
otóż mam problem. Chcę zarejestrować sobie kartę płatniczą baku PKO. Oczywiście jak sami możecie się domyśleć nie poszło pomyślnie.
Kartę mam dosłownie od kilku chwil i nie byłem z nią jeszcze w bankomacie / sklepie.
Wszystkie informacje podaję prawidłowo, a komunikat, który mi wyskakuje brzmi następująco:
"the credit card information is not valid"
Muszę na początek z niej skorzystać, abym mógł ją zarejestrować?
Albo muszę iść do banku i prosić o aktywację karty do płatności online?
Proszę o pomoc i z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam Dulak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 16:31, dulak napisał:

Witam
otóż mam problem. Chcę zarejestrować sobie kartę płatniczą baku PKO. Oczywiście jak sami
możecie się domyśleć nie poszło pomyślnie.
Kartę mam dosłownie od kilku chwil i nie byłem z nią jeszcze w bankomacie / sklepie.
Wszystkie informacje podaję prawidłowo, a komunikat, który mi wyskakuje brzmi następująco:
"the credit card information is not valid"
Muszę na początek z niej skorzystać, abym mógł ją zarejestrować?
Albo muszę iść do banku i prosić o aktywację karty do płatności online?
Proszę o pomoc i z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam Dulak

Jak to jest PKO Inteligo to musisz ją aktywować telefonicznie ,albo przez Internet .W instrukcji masy napisane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 16:31, dulak napisał:

Witam
otóż mam problem. Chcę zarejestrować sobie kartę płatniczą baku PKO. Oczywiście jak sami
możecie się domyśleć nie poszło pomyślnie.
Kartę mam dosłownie od kilku chwil i nie byłem z nią jeszcze w bankomacie / sklepie.
Wszystkie informacje podaję prawidłowo, a komunikat, który mi wyskakuje brzmi następująco:
"the credit card information is not valid"
Muszę na początek z niej skorzystać, abym mógł ją zarejestrować?
Albo muszę iść do banku i prosić o aktywację karty do płatności online?
Proszę o pomoc i z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam Dulak

PSN odczytuje tylko Master Card i Vise.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest młodzieżowe konto "graffiti", ale wszytko jest identycznie jak w intelgo (czy też iPKO).
Gdzie mam szukać? w jakiej instrukcji? nie mam żadnych instrukcji. jedynie umowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 19:09, dulak napisał:

To jest młodzieżowe konto "graffiti", ale wszytko jest identycznie jak w intelgo (czy
też iPKO).
Gdzie mam szukać? w jakiej instrukcji? nie mam żadnych instrukcji. jedynie umowe

Razem z kartą dostałeś w plastikowej teczce instrukcje konta bankowego i karty debetowej Visa Electron .Zaloguj się na swoje konto Internetowe i tam możesz aktywować kartę wpisując pewnie jeden z kodów zdrapkowych ,jak nie to telefonicznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 19:02, Konrad512 napisał:

> InFamous, Bisohock, LBP, MGS4, Uncharted, Heavenly Sword, seria Ratchet&Clank.

Zależy mi również na grach które zajmą mi dużo czasu, tzn nie na jedno przejście, ale
trochę więcej :P Więc kilka z tych tytułów naturalnie odpadnie.


ŁoŁ, nie, zdecydowanie nie polecam inFamous, jeżeli oczekujesz po grze długiej rozgrywki. Wątek fabularny sięga granic 9h + 3-5h zadań dodatkowych i innych dupereli. A do tego gra nie zachęca, aby przejść ją jeszcze raz, jako złym/dobrym bohaterem. Ja po przejściu tylko fabuły (7-8h) po grę nie sięgnąłem później ani razu. Leży na półce i się kurzy. ot co. Zaś od siebie polecam zdecydowanie skate2 - kawał przekozackiej symulacji deskorolki i nie tylko dla fanów. Długi i wymagający wątek skatebordzisty od zera do ultraskejtera, a do tego kilkanaście godzin na zadania poboczne jak i multi. Mnie gra wciągnęła na bardzooo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 21:37, dark_darek napisał:

pytanie xbox 360 : bez xbox live gold nie zagram w żadną grę przez internet ??

Zagrasz na zdrapce 48 godzinnej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 22:30, jackass napisał:

> pytanie xbox 360 : bez xbox live gold nie zagram w żadną grę przez internet ??
Zagrasz na zdrapce 48 godzinnej .


nie bardzo wiem o co chodzi, bo mam silver i gears of war 2 nie łaczy się z żadnymi serwerami :( no nic pozostaje mi zatem sprzedac kloca i ps 3 zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema,
otóż mam zagwostkę.
Muszę przekonać rodziców (a raczej matulę) do pożyczenia mi ich karty kredytowej do kupna z PSS.
I mój problem jest taki: to jak pytają mnie skąd mam pewność że ludzie od stora kilkukrotnie nie pobiorą pieniędzy z konta lub nie wezmą za grę więcej. I jakoś argumentować nie zbyt potrafię tego, że wszytko jest w 100% bezpieczne. :)
jak mam im to wytłumaczyć? ja chcę BF''a 1943!
Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Butcher z PSX Extreme opowiadał ,że ktoś mu podyebau konto z PSN ,czy dane kart i wydoił kilka gier za jego pieniądze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wytłumaczenie, że masz do czynienia z koncernem ogólnoświatowym, który nie może sobie pozwolić na takie zabawy nie wystarczy, to jeśli masz ponad 13 lat przekonaj ich by założyli ci kartę PrePaid MasterCard - będziesz mógł nią płacić tak jak kartą kredytową ale nie wydasz więcej kasy niż jest na koncie (działa to dokładnie tak samo jak komórka na kartę - nie masz środków, nie kupujesz). Wydanie takiej karty kosztuje około 25 zł, nie ma innych kosztów jej posiadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj założyłem sobie konto w pko z kartą graffiti, a o 19 dowiedziałem się, że nie mogę nią płacić online -_-. popatrzę coś o tej karcie, ale na początek spróbuję trochę perswazji.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo zrób inaczej. Wejdz na forum PSX Extreme, znajdź temat o składkach na PSS.
Przepatrz ostatnie strony tematu, znajdź odpowiednie osoba na składkę na BF`a.
Na pewno ktoś się znajdzie. Razem z Tobą 5 osób. Jedna z nich musi mieć kartę kredytową.
Wszyscy przelewać do niego, odpowiednio cena gry / 5. On kupuję gry na nowy, specjalnie założyonym do tego koncie. Daje Ci passy, ściągasz, odapalsz swoje konto, grasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myslisz ze jak ja miałem zamiar zrobic z kumplem :) ?

EDIT: fajnie ze nie działa ich strona ;/

To może tu na forum jest ktoś chętny na zrzutkę na BF'a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm.. ja też odnośnie płacenia w PSS. Otóż zauważyłem, że po tym jak pierwszy raz zakupiłem coś w sklepie przy pomocy MasterCard (lub Maestro - nie pamiętam jaką mam), to podałem wszystkie dane karty i wszystko przebiegło ok. Ale przy następnych zakupach system o nic się nie pytał, tylko od razu kupiłem kolejną grę. Nie mówię, że to źle, ale czy możecie mi powiedzieć, jak usunąć dane karty, tak aby przy następnym zakupie trzeba było wszystko podać jeszcze raz.
Dlaczego taka głupia prośba? 1. Nie chcę, np, żeby moje 2-letnie dziecko "kupowało" samo gier przez bezmyślne klikanie przycisków na padzie 2. Nie wykluczam sytuacji, że jak się "nawalę" to sam jakieś gówno kupie, a potem będę hajsu żałował ! - Mówię poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się