Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie


Też polecam to tak jak ww3pl :) Xbox 360 zastępuje PC, a PS3 już bardziej PS2/PSX. Ja planuje zakup PS3 właśnie po zakupie Xa, kupując Xa kierowałem się ceną (mimo tego, że nie była niska, ale i tak niższa niż PS3) tym, że mój PC zaczął już nie wyrabiać i chęcią kupienia konsoli i grania, a nie jak w PCtach zabezpieczenia i częsty upgrade. Np. w pokoju obok moja siostra ma komputer z GF 9600 i Intel Core Duo 3,6 GHz chyba i 3 GB ramu, a głupie Trine, czy Assasin''s Creed "klatkuje" jak głupie na maks detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 21:45, ww3pl napisał:

Jeżeli chcesz mieć stricte konsolowe doświadczenia z gry, bierz PS3.

Wytłumacz to zdanie bo jest nielogiczne .


@ziomek25
Bierz Wii.Sprzedało się najwięcej ,to musi być najlepsza konsola .Kto by nie chciał po fit macie poskakać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o gry, pojawiające się na X360, zdecydowana większość stylem zbliżona jest do produkcji ukazujących się na PC''tach.
Jeżeli chodzi natomiast o gry na PS3, tutaj ''czuć'', że to jest gra tylko i wyłącznie konsolowa - wystarczy krótka partyjka w Uncharted czy Ratchet & Clank, by się o tym przekonać.

Po prostu... niczego podobnego nie znajdziesz na PC'cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 21:59, ww3pl napisał:

Jeżeli chodzi o gry, pojawiające się na X360, zdecydowana większość stylem zbliżona jest
do produkcji ukazujących się na PC''tach.
Jeżeli chodzi natomiast o gry na PS3, tutaj ''czuć'', że to jest gra tylko i wyłącznie
konsolowa - wystarczy krótka partyjka w Uncharted czy Ratchet & Clank, by się o tym przekonać.


Po prostu... niczego podobnego nie znajdziesz na PC''cie.

I tak wszyscy wiemy, że zamieniasz się w fanboja peesczy!!!11one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 21:59, ww3pl napisał:

Jeżeli chodzi o gry, pojawiające się na X360, zdecydowana większość stylem zbliżona jest
do produkcji ukazujących się na PC''tach.
Jeżeli chodzi natomiast o gry na PS3, tutaj ''czuć'', że to jest gra tylko i wyłącznie
konsolowa - wystarczy krótka partyjka w Uncharted czy Ratchet & Clank, by się o tym przekonać.


Po prostu... niczego podobnego nie znajdziesz na PC''cie.

Truu, truu.
Dlatego mam zestaw Ps3 + pc.
I oprócz Wii i handhaldowow to nie mam dostepu tylko do ex. tytułów z arcade, halosów, gearsów 2 i fable 2.
No i pewnie jeszcze kilku, bardziej niszowych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 21:59, ww3pl napisał:

Jeżeli chodzi o gry, pojawiające się na X360, zdecydowana większość stylem zbliżona jest
do produkcji ukazujących się na PC''tach.

No i co z tego ? Mi to koło wuja lata czy ta gra jest na PC .Ważne ,że gram na konsoli ,wkładam płytę i mam wyjeb...w całą resztę .Po prostu gram .Gra to gra .Nieważne na jakiej platformie ,grasz na której ci wygodniej.

Dnia 07.10.2009 o 21:59, ww3pl napisał:

Jeżeli chodzi natomiast o gry na PS3, tutaj ''czuć'', że to jest gra tylko i wyłącznie
konsolowa - wystarczy krótka partyjka w Uncharted czy Ratchet & Clank, by się o tym przekonać.

Gówno prawda .Uncharted nie może być na PC ? tak samo jak Tomb Raider pewnie nie mógł być .Może być ,ale Sony zabuliło szmalcem na tyle ,że ta gra jest wyłącznie na PS3 .Ratchet to ta sama sprawa co Rayman ,czy inne Psychonauts .Każda gra może być przeniesiona na PC i grałoby się w nią tak samo dobrze PCtowcom ,tylko liczy się zachłanność developerów,umowa współdziałalności ,whatever else.

Dnia 07.10.2009 o 21:59, ww3pl napisał:


Po prostu... niczego podobnego nie znajdziesz na PC''cie.

Multiplatformy są narazie tak samo dobre ,jak exclusivy.Ja z portfela nie wyjmę dla 5 exów na krzyż i słabej struktury multi .Pffff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos orientuje sie kiedy wyjdzie i czy w ogole demko NBA 2k10? Poza tym mam dylemat w wyborze miedzy produktem EA i 2k. Ktos ma jakies sugestie?
Moze ktos na PC gral?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 22:10, jackass napisał:

> Po prostu... niczego podobnego nie znajdziesz na PC''cie.
Multiplatformy są narazie tak samo dobre ,jak exclusivy.Ja z portfela nie wyjmę dla 5
exów na krzyż i słabej struktury multi .Pffff....


Bzdura. Exclusivy zawsze będą miały przewagę nad multiplatformami, a że developerzy nie zawsze ją wykorzystują, to już inna sprawa. Uncharted 1 i 2 to najlepsze przykłady niezwykle zaawansowanych i grywalnych, ekskluzywnych gier, którym żadna gra multi nie podskoczy w kwestii technologii, o GT5 na razie wolę nie mówić, bo jeszcze nie wyszło. Gears of War również swego czasu zaimponowało wykonaniem.

Ja jestem stanowczo za exclusivami, pllatformy które ich nie posiadają tracą tożsamość. Po co komu na rynku 2 różne konsole, na których zagrasz w te same gry? Szkoda, że coraz mniej jest typowych gier konsolowych (mam tu na myśli np. platformówki), a coraz więcej wywodzących się z PC (rzygać mi się chce już tymi fps-ami).

Z tą słabą strukturą multi to nie bardzo wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 22:28, BukE napisał:

Ktos orientuje sie kiedy wyjdzie i czy w ogole demko NBA 2k10? Poza tym mam dylemat w
wyborze miedzy produktem EA i 2k. Ktos ma jakies sugestie?
Moze ktos na PC gral?

Wydaje mi się, że na XBL demko już jest od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 23:45, Dared00 napisał:

> Ktos orientuje sie kiedy wyjdzie i czy w ogole demko NBA 2k10? Poza tym mam dylemat
w
> wyborze miedzy produktem EA i 2k. Ktos ma jakies sugestie?
> Moze ktos na PC gral?
Wydaje mi się, że na XBL demko już jest od kilku dni.


Aj zapomnialem dodac ze chodzi o demo na PSN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 22:52, marmas napisał:

Bzdura. Exclusivy zawsze będą miały przewagę nad multiplatformami, a że developerzy nie
zawsze ją wykorzystują, to już inna sprawa. Uncharted 1 i 2 to najlepsze przykłady niezwykle
zaawansowanych i grywalnych, ekskluzywnych gier, którym żadna gra multi nie podskoczy
w kwestii technologii, o GT5 na razie wolę nie mówić, bo jeszcze nie wyszło. Gears of
War również swego czasu zaimponowało wykonaniem.

Oj ,na prawdę w CoD 4 ,czy 5 nie gra więcej osób niż w Uncharted ,czy nawet Resistance ?

Dnia 07.10.2009 o 22:52, marmas napisał:

Szkoda, że coraz
mniej jest typowych gier konsolowych (mam tu na myśli np. platformówki), a coraz więcej
wywodzących się z PC (rzygać mi się chce już tymi fps-ami).

Na PC narzekają na to ,że coraz więcej gier konwertowanych z konsol .

Dnia 07.10.2009 o 22:52, marmas napisał:

Z tą słabą strukturą multi to nie bardzo wiem o co chodzi...

Przyjrzyj się XBL to będziesz wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 00:22, jackass napisał:

> Bzdura. Exclusivy zawsze będą miały przewagę nad multiplatformami, a że developerzy
nie
> zawsze ją wykorzystują, to już inna sprawa. Uncharted 1 i 2 to najlepsze przykłady
niezwykle
> zaawansowanych i grywalnych, ekskluzywnych gier, którym żadna gra multi nie podskoczy

> w kwestii technologii, o GT5 na razie wolę nie mówić, bo jeszcze nie wyszło. Gears
of
> War również swego czasu zaimponowało wykonaniem.
Oj ,na prawdę w CoD 4 ,czy 5 nie gra więcej osób niż w Uncharted ,czy nawet Resistance
?

No i co z tego ...
Grasz w to co lubisz, czy w to co grają wszyscy ? lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 14:59, krak2610 napisał:

No i co z tego ...
Grasz w to co lubisz, czy w to co grają wszyscy ? lol

To z tego ,że skoro większość woli grać w te gry to znaczy ...że są lepsze na multi niż exy !Ale graj sobie na multi w jakieś Haze ,czy innego gniota ,bo lubisz a nie bo jest dobre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 22:10, jackass napisał:

> Jeżeli chodzi o gry, pojawiające się na X360, zdecydowana większość stylem zbliżona
jest
> do produkcji ukazujących się na PC''tach.
No i co z tego ? Mi to koło wuja lata czy ta gra jest na PC.

Absolutnie nie mówię o sprawie konwersji X360 -> PC - nie przeszkadza mi to. Chodzi mi o sam fakt, iż gry X360 PRZYPOMINAJĄ wszystkie gry dostępne na komputerach osobistych.
Sikam ciepłym moczem na gry na PC, również na konwersje z konsol. Zwyczajnie, nie zrozumieliśmy się.

Dnia 07.10.2009 o 22:10, jackass napisał:

> Po prostu... niczego podobnego nie znajdziesz na PC''cie.

jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po paru próbach (błąd 80023017 magicznie znikł) udało mi się zarejestrować na PSN. ;D Moje ID to Nifleheim86, zaproszenia do znajomych mile widziane. ;)

Ściągnąłem wczoraj demko Brütal Legend. Genialna gierka - powala klimatem, humorem, designem poziomów, i pieruńsko dobrym soundtrackiem. Dla mnie to już gra roku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 18:20, BluesBoy napisał:

Poproszę szybko o 3-4 pozycje obowiązkowe dla kogoś kto właśnie dostał PS2. Mogą być
single lub gry dla dwóch graczy.


God Of War 1 i 2, Gran Turismo 4, Tekken 5 oraz Black :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 18:20, BluesBoy napisał:

Poproszę szybko o 3-4 pozycje obowiązkowe dla kogoś kto właśnie dostał PS2. Mogą być
single lub gry dla dwóch graczy.

Okami, ICO, Shadow of the Colossus, MGS 2 i 3, GoW 1 i2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się