Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2009 o 16:04, MozgotrzepPL napisał:

Jak wygląda podłączenie do niego głośników?

Zależy jakich ja swoje w 2.1 mam podłączone takim zielonym kabelkiem wyjściem słuchawkowym w monitorze do głośników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 19:32, GuitarHero napisał:

Przesadzacie z tym celowaniem, serio. Kto wygra? Gracz CSS grający na myszce, czy gracz
CSS grający na padzie? Ogarnijcie się.

Ja wiem jedno - bardzo dobry gracz CSS jak mnie wczoraj odwiedził i odpalił Killzone''a 2, to bardzo szybko skapitulował - na poziomie easy ^_^ Sterowanie padem w shooterach to jedna wielka totalna poracha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 18:45, PinKee napisał:

wielka totalna poracha :/

Grałem w demko KZ2 i sterowanie było tam dość specyficzne nawet jak na konsolowy fps z tego co pamiętam. Jeżeli kolega nie grał nigdy na konsoli to trudno mi się dziwić z jego podejścia, ale jednocześnie trudno mi się z tym stwierdzeniem zgodzić "totalna poracha". Jak się człowiek przyzwyczai to można sobie na luzie i z przyjemnością grać w fps na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ps3, monitor 18,1 cali, komputer i trochę chęci. Do tej pory gralem na TV kineskopie 25 cali, co przy dluzszej grze skutkowało czerwonymi oczami (50hz odświeżanie). Monitor jest względnie dobry, ale bez żadnych cudów typu HD. Z tyłu ma wejście VGA tylko. I tu mam kilka pytań:
1. Czy jest jakiś tani sposób na podłączenie ps3 do monitora przez vga? (wiem, że są po 150zł konwertery, ale to mi sie nie oplaca, skoro są inne sposoby)
2. Czy da się ps3 podłączyć do monitora poprzez komputer? Na przykład przez kartę graficzną z wejściem DVI?
3. Jak podłączyć głośniki, żeby wszystko ładnie współgrało, PC i PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, za niedługo chce zakupić Xboxa 360.Problem w tym jest taki że nie wiem jaki mam wybrać monitor,jak narazie znalazłem ten

skusił mnie ten filmik .Na x-ie bede grał z odległosci około 1 metra .Szukam monitora około 1099zł mniej wiecej . Z góry dzieki...
PS: W opisie jest błąd Wymiary (szer. x wys. x głeb.) 872 x 420 x 249 mm a ma być Wymiary (szer. x wys. x głeb.) 572 x 420 x 249 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 18:31, Shadow napisał:

Cześć mam zamiar kupić Xboxa 360.Chciałem zapytać o wady i zalety tej konsoli


+Możesz pograć sobie w wiele fajnych gier :), co tu więcej pisać,

-strasznie, cholernie głośny. jeśli chcesz kupować to Premiuma czy tam Elite żebyś mógł gry instalować (eliminuje nieznośny hałas napędu),
-niby awaryjny, więc kupuj lepiej nówkę - poprawiona architektura,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 19:01, Dxiv napisał:

> Cześć mam zamiar kupić Xboxa 360.Chciałem zapytać o wady i zalety tej konsoli


+To że prawie nie musisz nic wymieniac... jakby wymieniac plusy to by było długo

-Drogie gry..
-i to co 2 posty wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem z PS3. Otóż mam je podłączone pod telewizor Sharp 37 cali. Kupiłem kabelek HDMI, podłączyłem, wszystko tam zaakceptowałem itd. Niby wszystko gra, ale gdy odpalam grę (jakąkolwiek), przy ruchu obraz się lekko zamazuje, jakby telewizor nie nadążał z wyświetlaniem pikseli. To jest strasznie denerwujące, proszę o pomoc ;/ Oczywiście wszystko w opcjach jest tak jak być powinno, kolega też ma PS3 z HDMI i porównywaliśmy ustawienia - wszystko tak samo. Tylko on ma inny telewizor (Sony Bravia 26 cali).

Liczę na odpowiedzi i porady :D
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Jeżeli się rozmazuje to znaczy, że czas reakcji matrycy jest duży, a i dziwne jest to, że u kolegi Sony Bravia sprawuje się dobrze, bo one mają czasy reakcji po 8 ms i właśnie z tego powodu zamieniłem ten TV na inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 18:15, Dxiv napisał:

Witam, za niedługo chce zakupić Xboxa 360.Problem w tym jest taki że nie wiem jaki mam
wybrać monitor,jak narazie znalazłem ten

skusił mnie
ten filmik .Na x-ie bede grał z odległosci
około 1 metra .Szukam monitora około 1099zł mniej wiecej . Z góry dzieki...
PS: W opisie jest błąd Wymiary (szer. x wys. x głeb.) 872 x 420 x 249 mm a ma
być Wymiary (szer. x wys. x głeb.) 572 x 420 x 249 mm

Pomoze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał się zapytać, czy jeśli będę miał xboksa z ameryki, z NTSC, to czy pójdą na nim polskie gry? Np. taki Fable 2? Czy muszę zabrać PAL? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 20:22, Ezio napisał:

A ja bym chciał się zapytać, czy jeśli będę miał xboksa z ameryki, z NTSC, to czy pójdą
na nim polskie gry? Np. taki Fable 2? Czy muszę zabrać PAL? Z góry dzięki za pomoc.

Z tematu o X360 byś się od razu dowiedział:

10. Czy Xbox 360 ma blokadę regionalną?
Niestety tak. Jeśli masz konsolę kupioną w Europie, to musisz kupować gry PAL, bądź Region Free. Jeśli kupiłeś w USA, to NTSC, bądź RF. Jeśli w Japonii, to NTSC-J, bądź RF.
Uwaga! Niektóre dema Marketplace gry Arcade na Marketplace również mają takie blokady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się